• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • brąz

Wyniki dla

Brąz - Import eksport

 1. CONCEPT METAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Concept Metal oferuje półprodukty i części gotowe wykonane z metali nieżelaznych i metali specjalnych wg rysunków. Obróbka & produkcja elementów pojedynczych, jak również w małych, średnich i dużych seriach. Concept Metal specjalizuje się w dostarczaniu półproduktów niestandardowych (typu półprodukty o dużych wymiarach, bloki, płyty, rury…). Concept Metal posiada też doświadczenie w doradztwie i pomocy w wyborze metali specjalnych w projektach z zastosowaniem wolframu, molibdenu, tantalu itd. Oferuje również możliwość wykonania konstrukcji, a nawet spawania tych metali specjalnych po wcześniejszych analizach w dziale technicznym. Nasz zespół inżynierów zajmuje się tak różnymi dziedzinami jak: mechanika, wtryskiwanie tworzyw sztucznych, formowanie ciśnieniowe, wytłaczanie, aeronautyka, branża nuklearna, chemia, samojezdny sprzęt do robót publicznych i dla rolnictwa, metalurgia, hutnictwo żelaza, marynarka, kolejnictwo, badania naukowe lub sektor zbrojeniowy.

 2. BASEDO STEEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pięć powodów przemawiających za BASEDO STEEL: Knowhow: Znamy specyficzną sytuację zakładów przetwórstwa stali. Bez względu na to, jak wysokie są Twoje wymagania i jak różne są materiały i wymiary; i niezależnie od tego, jak różne mogą być materiały i wymiary: My się tym zajmiemy. materiały egzotyczne nie stanowią dla nas problemu. Usługi: W naszym nowoczesnym magazynie w Düsseldorfie dysponujemy licznymi materiałami. Na naszej wysokowydajnej maszynie do cięcia taśmowego możemy ciąć Państwa stal na elementy żądanej stałej długości. Sieć: W przypadku braku materiału na miejscu, mamy dostęp do dużej międzynarodowej sieci dealerów, producentów, kuźni i firm zajmujących się obróbką i skrawaniem. W ten sposób twoje żądania zostają spełnione. Logistyka: czy to usługi kurierskie, spedytorzy, fracht morski, lotniczy - wiemy, z kim przywieźli Państwo jaki ładunek do miejsca przeznaczenia. Szybko, niezawodnie i po dobrej cenie.

 3. KIGEMA SP. Z.O.O

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy zespołem inżynierów, techników i najwyższej klasy ekspertów z 30-letnim doświadczeniem w odlewnictwie i obróbce skrawaniem. Naszym celem jest budowanie długoterminowej współpracy i relacji opartych na wzajemnym szacunku. Chcemy być dostawcą pierwszego wyboru i staramy się dostarczać produkty i usługi wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. ODLEWNIA BRĄZU: KIGEMA specjalizuje się w odlewaniu odśrodkowym do produkcji obejmi, pierścieni i tulei przy użyciu szerokiej gamy stopów miedzi zgodnie z międzynarodowymi i lokalnymi normami odlewniczymi (takimi jak DIN EN 1982: 1998-12, PN-EN 1982, DIN 1705, 1709, 1714, PN 91/H-87026, ASTM B271, BS 1400) oraz stopów specjalnych. Oferowane przez nas materiały obejmują brąz, brązy aluminiowe, brązy ołowiowe, brązy specjalne, mosiądz i stopy niestandardowe. OBRÓBKA CNC: Kompletne rozwiązania w zakresie obróbki stali, żeliwa, metali nieżelaznych i technicznych tworzyw sztucznych. Realizujemy wysoce precyzyjne, średnio- i małoseryjne zamówienia w szerokim zakresie wymiarów. Utrzymujemy systemy zapewniania jakości, takie jak ISO 9001: 2009, ISO 18001-2004 i ISO 14001-2005. KIGEMA posiada laboratorium pozwalające na badanie właściwości mechanicznych, takich jak twardość, wydłużenie, mikrometr. KIGEMA przeprowadza również badania penetracyjne i ultradźwiękowe oraz wydaje certyfikaty zgodności z normą EN 10204-2.2, 2.3, 3.1B. Ponadto, firma posiada klimatyzowane pomieszczenie pomiarowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt pomiarowy.

 4. ANKARA BRONZ

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od chwili swojego założenia w 1974 roku, przedsiębiorstwo udoskonaliło swoją działalność w różnorodnym spektrum metod odlewania rodem z Turcji. Jesteśmy mistrzami w sztuce odlewania brązu, aluminum, mosiądzu i mieszanki specjalnych stopów miedzianych, z których każdy jest wykonany według określonej metody. Do naszych wyróżniających się stopów należą brąz cynowy, brąz aluminiowy, brąz manganowy, brąz krzemowy, brąz cynowo-ołowiowy, brąz cynowy o wysokiej zawartości ołowiu, a także uniwersalny brąz cynowo-niklowy. Zakres naszej działalności obejmuje bogaty asortyment mosiądzów, aluminium i specjalnych stopów miedzi. W nieustannie przyspieszającej tempa technologii metali, bierzemy na siebie odpowiedzialność za dzielenie się przełomowymi innowacjami z naszymi cennymi klientami. Podstawowa norma ANKARA BRONZ nie zmienia się — zobowiązanie dostarczania stałego poziomu jakości we wciąż zmieniającej się rzeczywistości. Nasze zainteresowania wybiegają daleko poza odlewanie, obejmując szeroki wybór metali: Brąz, Aluminum, Miedź, Mosiądz, Importowane żeliwo sferoidalne, Peak, Stal nierdzewna, Stal rtęciowa, Stal hartowana w oleju i inne. Jesteśmy także dumni z oferowania plastików inżynieryjnych, takich jak Kestamid, Poliamid, Politef, Pom c, PVC i Włókno. Poznaj istotę naszej głębokiej wiedzy i awangardowego potencjału w dziedzinie odlewnictwa i materiałów kontaktując się dziś z nami. ANKARA BRONZ jest zdecydowanie Twoim stałym partnerem, bogatym o dziesięciolecia nagromadzonej mądrości w dynamicznej dziedzinie metali.

 5. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektronowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Miedź i stopy miedzi, zaopatrzenie dla zakładów spawalniczych, elektroda, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, tarcze spawacza, Miedź i stopy miedzi, wyposażenie do urządzeń i maszyn do spawania metali płomieniem, i brąz. Ma siedzibę w Volvera, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MODENA METALLI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MODENA METALLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Brąz, sztaby z brązu, brąz aluminiowy, Brąz, i brąz cynowy. Ma siedzibę w Torrile, Włochy.

 2. KUNSTGIESSEREI OTTO STREHLE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTGIESSEREI OTTO STREHLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Brąz. Ma siedzibę w Winhöring, Niemcy.

 3. ALLOY METAL

  Polska

  Alloy Metal zajmuje się produkcją elementów z brązu. Produkcja odbywa się na kilka sposobów - odlewanie odśrodkowe, odlewanie kokilowe, odlewanie w formach pisakowych. Alloy Metal oferuje również usługi związane z odlewnictwem, z których najważniejsze to regeneracja panewek łożysk ślizgowych. Produkty wytwarzane są zarówno według rysunków klientów, jak i w standardowych wymiarach. Istnieje możliwość zamówienia z obróbką wstępną lub kompletną według rysunków dostarczonych przez klienta. Brass Castings / Messinggussteile / Laiton / Bronze / Messing - sand castings, Sandguss, Sandgussteile, gravity die castings, Kokillenguss, gjuteri, Mechanische Gussbearbeitung, CNC-Bearbeitung, Hersteller cast brass alloys as BS1400: DCB3, DCB1, HTB1, HTB3, SCB1, SCB3, SCB4, SCB6, PCB1 ISO CuZn40, CuZn40Pb, CuZn39Pb2, CuZn38Pb2, CuZn25Pb3Sn2, CuZn33Pb2, CuZn36Sn, CuZn15As, CuZn34Pb2AlAs, CuZn35AlFeMn, CuZn28Al5FeMn, CuZn38Al2Mn1Fe, CuZn34Al CuZn43Mn4Pb3Fe, CuZn37Mn4Fe1Sn1, CuZn40Mn3Fe1, CuZn38Mn2Pb2, CuZn16Si3, 5 -

  Wszystkie wyroby na "brąz"
 4. DELTA METAL

  Francja

  DELTA METAL specjalizuje się w zakupie i sprzedaży stopów miedziowych, specjalnych stopów brązu, wolframu, molibdenu i tytanu. Możemy także produkować elementy według wzoru, a także duże wieńce odśrodkowe o około 2, 5 m średnicy. Nasza gama składa się z ponad 50 gatunków: CuSn6P - CuSn12 - CuSn12P - CuSn7Pb7Zn4 - CuSn7 - CuSn9P - CuAl9Ni3Fe2 - CuAl10Ni5Fe4 - CuAl11Ni6Fe5 - CuAl12Ni6Fe5 - CuCr1Zr - CuNiSiCr - CuNi2Si, itd… Posiadając doświadczenie w stopach miedziowych i w specjalnych stopach brązu, aż do 420HB, zdołaliśmy rozwinąć się w Europie i działamy we wszystkich dziedzinach przemysłu oraz podwykonawstwa, jak zbrojeniowy, żeglugi morskiej, stalowy, wyposażenia samochodowego, mechaniki, toczenia z pręta, wtryskiwania tworzyw sztucznych, formowania pod ciśnieniem i innych. Nasza ekipa handlowa jest do Państwa dyspozycji i odpowiada na pytania w jak najkrótszym terminie przez cały rok.

 5. MAGRO VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Najlepsze połączenia na świecie! MAGRO pozwala zredukować koszty nabycia przemysłowych elementów łączeniowych, oferuje serwis, jak również wysokiej jakości doradztwo techniczne i logistyczne. Koncepcja fabryki jako sieć fabryk MAGRO łączy kompetencje producentów i podwykonawców w całej Europie. Dzięki doradztwu technicznemu i logistycznemu oferujemy naszym klientom długofalowe korzyści w zakresie zmniejszenia kosztów związanych z nabyciem i dostawą. Redukcja kosztów wytwarzania oferuje korzyści w postaci usług, takich jak wysokiej jakości doradztwo techniczne i logistyczne.

 1. METAL-SERWIS

  Polska

  Metal-Serwis świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. Oferujemy również sprzedaż metali nieżelaznych oraz stali jakościowej. Wieloletnie doświadczenie w branży metalowej pozwala nam przygotować dla Państwa produkty spełniające najwyższe standardy. Aby zapewnić Państwu kompleksowe zaopatrzenie, cały czas rozszerzamy naszą ofertę o nowe wyroby. Dzięki własnemu transportowi, oferujemy dowóz zakupionych części pod adres wyznaczony przez klienta. W ofercie: stal kwasoodporna (blachy, pręty, rury, armatura), stal do obróbki cieplno-chemicznej (stale do ulepszania i nawęglania, stal narzędziowa i sprężynowa)., metale nieżelazne (brąz, aluminium, mosiądz, stopy miedzi, brązy berylowe, brązy ołowiane, brązy cynowe i aluminiowe).

 2. SINTER - M JSC

  Bułgaria

  Sinter-M JSC. jest firmą z branży maszyn specjalizującą się w produkcji, projektowaniu i wdrażaniu różnych narzędzi i technik, mającą duże możliwości w zakresie metody spiekania (lepiej znanej jako P/M) do produkcji części i elementów. Nasze produkty znajdują liczne zastosowania w różnych branżach. Do naszej produkcji używamy wysokiej jakości proszków metalu (żelaza, mosiądzu, miedzi, stali, stali nierdzewnej, bronzu, aluminium) ze Szwecji, Włoch, Niemiec i Rumunii. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy element P/M oraz elementy niewymienione powyżej, wykonywane na życzenie klienta. Typowe zastosowania spiekanych części do urządzeń mechanicznych obejmują: • przemysł samochodowy i innych pojazdów; • hydraulikę i pneumatykę• maszyny włókiennicze; • instrumenty pomiarowe; • zamki i osprzęt; • różny sprzęt elektryczny; • wykonujemy także elementy ozdobne do mebli, ogrodzeń i balustrad.

 1. ROMBEX SP. Z O.O.

  Polska

  Odlewnia metali nieżelaznych ROMBEX produkuje odlewy z brązu, mosiądzu, alumnium, cynku, cyny, ołowiu i innych metali nieżelaznych. ROMBEX produkuje przede wszystkim tuleje odlewane odśrodkowo, anody cynkowe, odlewy kształtowe takie jak końcówki płatów śrub napędowych, lub całe śruby napędowe. W odlewni powstają również pomniki z brązu i inne odlewy artystyczne. ROMBEX oferuje również usługi związane z odlewnictwem, z których najważniejsze to regeneracja panewek łożysk ślizgowych stosując stop łożyskowy czy analizy składu chemicznego spektrometrem rentgenowskim NITON XLt. Oferujemy niskie ceny i krótkie terminy realizacji. Realizujemy zamówienia dla odbiorców z całego świata. Wśród naszych klientów są m.in. firmy z Norwegii, Niemiec, Danii, Izraela, Rosji, Litwy, Anglii.Zapraszamy do współpracy!

 2. FONDERIA RAVAZZOLO

  Włochy

  Nasza odlewnia jest w stanie dostarczyć wszelkiego rodzaju odlewy piaskowe o wadze od 100 gramów do 1 kg; Produkujemy wyłącznie na podstawie modeli i rysunków klientów, jak też nad specjalnymi produkcjami wszelkiego rodzaju stopów. Nasze przedsiębiorstwo posiada wyposażenie pozwalające odpowiedzieć na szeroką gamę potrzeb.

 3. ADAMET - NIEMET SP.Z O.O

  Polska

  Hurtowa sprzedaż wyrobów z metali nieżelaznych , żeliwa , tworzyw sztucznych, materiałów dla lotnictwa , własne magazyny i transport , cięcie formatek z blach. ISO 9001: 2008 EN ISO 9120: 2010 Oddziały w Polsce.

 4. BRONZAMET S.C.

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy jest zaopatrywanie Klientów w wyroby z metali nieżelaznych.W naszym asortymencie znajdą Państwo brąz, mosiądz, miedź, aluminium, stal nierdzewną w postaci: tulei, rur, prętów, blach, kształtowników.Naszym celem jest zaoferowanie materiałów w atrakcyjnych cenach, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości sprzedawanych wyrobów.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania współpracy.

 5. BRONCES CERÓN

  Hiszpania

  Produkcja i montaż elementów metalowych. Stal nierdzewna.

 6. FORELLI PIETRO SRL DI FORELLI GIACOMO & C.

  Włochy

  Brąz fosforawy, miedzionikiel, odlewy poprzez odwirowywanie i kokilowo, obróbka miedzi, niklu i stopów, bloki miedziane, rafinowanie metali, złom brązu, sztuczne złoto, cyna, rury z brązu, cyrkon.

 7. GUVEN BRONZ METAL

  Turcja

  Firma GUVEN BRONZ METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brąz. Jest również obecna w dziedzinach przekładnie ślimakowe do napędów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. CM METAL ÜRÜNLERİ A.Ş

  Turcja

  Firma CM METAL ÜRÜNLERİ A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brąz. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie, brązy, Zawory pierścieniowe, i Metale. Ma siedzibę w Kocaeli̇, Turcja.

 1. REAL VOTIVA SRL

  Włochy

  Firma REAL VOTIVA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brąz. Jest również obecna w dziedzinach Funeral art, budowa pomników nagrobkowych, artykuły nagrobowe, i prace nagrobkowe. Ma siedzibę w Melissano, Lecce, Włochy.

 2. IRON SALE EUROPE

  Belgia

  Firma IRON SALE EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, brąz, metale nieżelazne, żeliwo, i Mosiądz. Ma siedzibę w Huy, Belgia.

 3. SUPREME METALS

  Indie

  Firma SUPREME METALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brąz. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie z brązu. Ma siedzibę w Rajkot, Indie.

 4. OMCO INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma OMCO INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Brąz, finishing of steel products, Metale - obróbka skrawaniem, i Brąz. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 5. FBCG

  Francja

  Firma FBCG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Brąz, Mosiądz, Blachy grube i cienkie żelazne, Brąz, Mosiądz, i Customised cutting. Ma siedzibę w Rosny-Sur-Seine, Francja.

 6. AMPCO METAL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma AMPCO METAL DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Brąz, i Brąz. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 7. KUNSTGIESSEREI STRASSACKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KUNSTGIESSEREI STRASSACKER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Brąz, aluminium, artistic foundries, Brąz, i przedmioty sakralne. Ma siedzibę w Süssen, Niemcy.

 8. RKME

  Portugalia

  Firma RKME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Brąz, skup żelaza, Scrap metal business, i Brąz. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 9. EURASMETALL

  Turcja

  Firma EURASMETALL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brąz. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, eksport, Import-eksport stali i metali, profile przemysłowe, i prądnice przemysłowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 10. METALSILCAR SNC

  Włochy

  Firma METALSILCAR SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brąz. Jest również obecna w dziedzinach stopy z brązem, mikrołączenia, brąz w sztabkach, i posągi. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo