• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bonsai (drzewka)

Wyniki dla

Bonsai (drzewka) - Import eksport

 1. BONSAI OGRODOWE

  Polska

  Nazywam się Piotr Olszewski, od wielu lat fascynują mnie drzewka formowane na bonsai. ponad dwadzieścia lat temu podjąłem próbę stworzenia swoich pierwszych drzewek formowanych na bonsai w moim ogrodzie. Kilka lat później, zająłem się ich produkcją na większą skalę. Obecnie uprawiam kilka tysięcy formowanych egzemplarzy.Formuję drzewka z odmian, które z łatwością zimują w naszym klimacie, dzięki czemu świetnie nadają się do nasadzeń w ogrodach, na przykład na skalniakach, co najbardziej uwydatnia ich walory estetyczne. Stanowią świetną reklamę dla firm. Moją szkółkę z drzewkami można zobaczyć w Pabianicach, przy ulicy Słonecznej 11. Część z nich jest do obejrzenia w naszej galerii oraz ofercie. Bardzo duża ich liczba znajduje się w moich szkółkach które można oglądać po uzgodnieniu

 2. LUXURYTREES.COM®

  Austria

  Firma LUXURYTREES.COM®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, Drzewa owocowe, Bonsai (drzewka), projektowanie pejzażu, Rośliny doniczkowe, Drzewa owocowe, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w St. Johann In Tirol, Austria.

 3. RAISIO BONSAI AND GARDEN

  Finlandia

  Firma RAISIO BONSAI AND GARDEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Bonsai (drzewka). Jest również obecna w dziedzinach bonsai, garnki, i WYPOSAŻENIE ogrodowe. Ma siedzibę w Raisio, Finlandia.

 4. MB MAŽAS MEDIS

  Litwa

  Firma MB MAŽAS MEDIS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Bonsai (drzewka). Jest również obecna w dziedzinach pre-bonsai. Ma siedzibę w Alytus, Litwa.

 5. BENAGES PLANTS

  Hiszpania

  Firma BENAGES PLANTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bonsai (drzewka). Jest również obecna w dziedzinach palmy, oliwka, rośliny śródziemnomorskie, i conifers. Ma siedzibę w Cambrils, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAMENHAUS MÜLLER

  Niemcy

  Firma SAMENHAUS MÜLLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 2. C.P. ONLINESHOP

  Austria

  Firma C.P. ONLINESHOP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Köflach, Austria.

 3. HARALD WASSERMANN

  Niemcy

  Firma HARALD WASSERMANN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Rośliny, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Rośliny, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 4. HECKEN-DIREKT.DE MARKENBAUMSCHULE

  Niemcy

  Firma HECKEN-DIREKT.DE MARKENBAUMSCHULE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Rośliny, Owoce, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), i Rośliny. Ma siedzibę w Ellerhoop, Niemcy.

 5. SAMENFACHVERSAND RÖBEN INH. KRINO RÖBEN E.K.

  Niemcy

  Firma SAMENFACHVERSAND RÖBEN INH. KRINO RÖBEN E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Aurich, Niemcy.

 1. GARTENLAND PRODUKTION GMBH

  Niemcy

  Firma GARTENLAND PRODUKTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Aschersleben, Niemcy.

 2. BERINGGAARD APS

  Dania

  Firma BERINGGAARD APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaty suszone. Jest również obecna w dziedzinach Bonsai (drzewka), Rośliny kwiatowe, Rośliny cieplarniane, Rośliny doniczkowe, Bonsai (drzewka), Rośliny kwiatowe, Rośliny cieplarniane, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Gilleleje, Dania.

 1. HYDROFLORA GMBH OBJEKT-BEGRÜNUNG

  Niemcy

  Firma HYDROFLORA GMBH OBJEKT-BEGRÜNUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Szkółki hodowlane i leśne, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Neu-Isenburg, Niemcy.

 2. JOSEF SAULE BAUMSCHULEN

  Niemcy

  Firma JOSEF SAULE BAUMSCHULEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Rośliny, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), i Rośliny. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 3. J.C. MEYER BAUMSCHULEN

  Niemcy

  Firma J.C. MEYER BAUMSCHULEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Rośliny, Owoce, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), i Rośliny. Ma siedzibę w Rellingen, Niemcy.

 4. ANDREAS SCHIEL

  Niemcy

  Firma ANDREAS SCHIEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Rośliny, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), i Rośliny. Ma siedzibę w Schrecksbach, Niemcy.

 5. DE BOLSTER

  Niemcy

  Firma DE BOLSTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Stubenberg, Niemcy.

 6. DER PALMENMANN GMBH

  Niemcy

  Firma DER PALMENMANN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Rośliny, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), i Rośliny. Ma siedzibę w Castrop-Rauxel, Niemcy.

 7. JAKOB UND ULRICH MARTIN GBR

  Niemcy

  Firma JAKOB UND ULRICH MARTIN GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Rośliny, Owoce, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), i Rośliny. Ma siedzibę w Gundheim, Niemcy.

 8. SCHWEIZER ERIC SAMEN AG FLUORS GRISCHA

  Szwajcaria

  Firma SCHWEIZER ERIC SAMEN AG FLUORS GRISCHA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Landquart, Szwajcaria.

 1. ANDREAS STEBNER - SAMENMIX.DE

  Niemcy

  Firma ANDREAS STEBNER - SAMENMIX.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Sickte, Niemcy.

 2. INTERNATIONAL SEEDS PROCESSING GMBH

  Niemcy

  Firma INTERNATIONAL SEEDS PROCESSING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Quedlinburg, Niemcy.

 3. BONSAI & MORE JOACHIM SCHNEIDER

  Niemcy

  Firma BONSAI & MORE JOACHIM SCHNEIDER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Bonsai (drzewka). Jest również obecna w dziedzinach bonsai, i zielone sadzonki bonsai. Ma siedzibę w Besigheim, Niemcy.

 4. GARTENBAUBEDARF KEMPER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma GARTENBAUBEDARF KEMPER GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Warendorf, Niemcy.

 5. SAMENPROFI SAATGUTVERTRIEB DIRK BENDER

  Niemcy

  Firma SAMENPROFI SAATGUTVERTRIEB DIRK BENDER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Lich, Niemcy.

 6. PLANTSHOP.DE INH. KARL SCHULZE WELBERG

  Niemcy

  Firma PLANTSHOP.DE INH. KARL SCHULZE WELBERG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 7. VAN HAGE & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VAN HAGE & CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaty cięte. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, Rośliny kwiatowe, Bonsai (drzewka), Rośliny cieplarniane, Rośliny doniczkowe, Rośliny kwiatowe, Bonsai (drzewka), i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Ware, Zjednoczone Królestwo.

 8. INSTALADOR DE GAS UTIL MADRID

  Hiszpania

  Firma INSTALADOR DE GAS UTIL MADRID, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 9. ROSTKOWSCY A.I. DRZEWKA, KRZEWY, BONSAI

  Polska

  Firma ROSTKOWSCY A.I. DRZEWKA, KRZEWY, BONSAI, roku i działającą w sektorze Bonsai (drzewka). Jest również obecna w dziedzinach bonsai. Ma siedzibę w SULECIN, Polska.

 10. P. J. SCHMIDT

  Niemcy

  Firma P. J. SCHMIDT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bonsai (drzewka), Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w Quedlinburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo