• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii

Wyniki dla

Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii - Import eksport

 1. PREMETEC AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. K&S ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. 3-EDGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. BIEMMEPI

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. AUTO EFEKT S.C.

  Polska

  Zakład blacharsko-lakierniczy, powstały dzięki pasji dwóch przyjaciół do lakierowania. Specjalizujemy się w naprawach wszystkich marek samochodów, a także motocykli. W naszym zakładzie prócz napraw pokolizyjnych, zajmujemy się odbudowaniem skorodowanej karoserii oraz drobniejszymi naprawami, które niekoniecznie właściciel samochodu chce likwidować z ubezpieczenia AC, lub szkoda ta nie kwalifikuje się do zrobienia z ubezpieczenia OC. Jako jeden z niewielu warsztatów na szczecińskim rynku motoryzacyjnym likwidujemy szkody w systemie bezgotówkowym we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Oznacza to, że po zgłoszeniu szkody w TU nie musicie Państwo angażować własnych środków finansowych (dotyczy samochodów ubezpieczonych od kwoty brutto). Naprawę rozpoczynamy zaraz po wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę z TU, angażując we wszystkie części i inne materiały konieczne do przeprowadzenia naprawy, własne środki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROBERT RADECKI

  Polska

  Zakład blacharsko-lakierniczy ROBERT RADECKI działa w obecnym miejscu od 1989 roku. Specjalizacją naszego zakładu są naprawy blacharskie i lakiernicze wszelkiej maści. Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług i gwarancji, że auto po wypadku naprawione w naszym zakładzie pozostanie oddane dobrym stanie technicznym i estetycznym. Zakres naszych usług nie sprowadza się tylko do holowania pojazdów. Posiadamy pełne zaplecze serwisowe blacharsko – lakiernicze. Sprzęt, który posiadamy pozwala nam holować auta osobowe. W naszej ofercie między innymi: kompleksowe naprawy powypadkowe, bezgotówkowe rozliczenia z PZU, Warta itd., dowóz aut do naprawy, lakierowanie w komorze bezpyłowej.

 2. CLS-WALDER

  Polska

  CLS Walder to część firmy Toyota Walder, która powstała w wyniku zapotrzebowania właścicieli samochodów osobowych na profesjonalne usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych. Obsługujemy kierowców na terenie Gdyni, Gdańska, ale także najbliższych okolic Trójmiasta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu osób pracujących w firmie CLS Walder zapewniamy terminowe i fachowe przeprowadzenie wyceny, sporządzenie dokumentacji szkód komunikacyjnych, a także samej naprawy lakierniczej lub blacharskiej uszkodzonego w kolizji pojazdu. Posiadamy umowy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce, które umożliwiają nam załatwienie formalności związanych ze szkodą praktycznie na miejscu i od ręki. Serwis blacharsko-lakierniczy zapewnia wysoką jakość usług naprawczych. Rzetelna i profesjonalnie przeprowadzona naprawa powypadkowa sprawia, że samochód wygląda jak przed kolizją, a niewprawnemu oku trudno jest zauważyć naprawiane elementy.

 3. P MIX MOTO PUNKT

  Polska

  Szukasz dobrze wyposażonego sklepu z auto częściami, a może profesjonalnego serwisu samochodowego? W P’MIX MOTO PUNKT zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów różnych marek. Specjalizujemy się w sprzedaży części samochodowych i naprawie aut Forda, Opla, BMW, grupy VW, AUDI, SKODA, SEAT ale oferujemy też duży wybór auto części innych marek, w tym Fiata, Volvo, Mercedes, Renault, Peugeot, Citroen oraz samochodów marek azjatyckich takich jak Mazda, Nissan, Honda, KIA i Toyota. Serdecznie zachęcamy do kontaktowania się z nami klientów z Tychów oraz innych okolicznych miejscowości – Mikołowa czy Katowic. Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika!

 4. EUROFLEX PAD

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Euroflex jest obecne na rynku zarówno krajowym, jak i międzynarodowym od ponad 20 lat, oferując produkty od tarcz szlifierskich i polerskich po zderzaki z żywicy do szlifowania, poprzez akcesoria do wykańczania powierzchniowego. Nasza oferta skierowana jest do użytkowników profesjonalnych, takich jak użytkownicy nadwozia, urządzeń w pierwszym okresie użytkowania, przemysłu drzewnego i żeglarstwa. Dostarczamy tarcze, produkty do szlifowania i czyszczenia powierzchni.

 5. TECNO EUROTRADING SL

  Hiszpania

 1. PROMOCARS

  Belgia

 2. ITALCAN

  Francja

 3. ACTON SERVICE CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

 4. CRYNS

  Belgia

 5. THERMOEUROP, S.A.

  Hiszpania

 6. IMP GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. CARROZZERIA OLIMPIA DI LISI GIANLUCA, FRANCHINI CL

  Włochy

 8. ID DESIGN AGENTUR

  Niemcy

 9. PESCI ATTREZZATURE SRL

  Włochy

 10. UNIJECT SA

  Francja

 1. MOHY GMBH MOBILE HYDRAULICS SYSTEMS & COMPONENTS

  Niemcy

 2. TECH CAR

  Francja

 3. EXEL TOOLS PDR INTERNATIONAL

  Francja

 4. KAYNAKPASLANMAZ

  Turcja

 5. TABA TECHNOLOGIE TANKEN LTD

  Niemcy

 6. ALL CAR PAINTS

  Belgia

 7. CARROZZERIA E MECCANICA PARONZINI

  Włochy

 8. ZBV - AUTOMATION BERSE + ELSAS GMBH

  Niemcy

 9. CARDIST

  Francja

 10. COSMOS AUTOTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy