• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii

Wyniki dla

Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii - Import eksport

 1. PREMETEC AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PREMETEC AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Ma siedzibę w Suhl, Niemcy.

 2. K&S ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma K&S ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Ma siedzibę w Lengenwang, Niemcy.

 3. 3-EDGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3-EDGE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Ma siedzibę w Aschheim, Niemcy.

 4. ROBERT RADECKI

  Polska

  Zakład blacharsko-lakierniczy ROBERT RADECKI działa w obecnym miejscu od 1989 roku. Specjalizacją naszego zakładu są naprawy blacharskie i lakiernicze wszelkiej maści. Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług i gwarancji, że auto po wypadku naprawione w naszym zakładzie pozostanie oddane dobrym stanie technicznym i estetycznym. Zakres naszych usług nie sprowadza się tylko do holowania pojazdów. Posiadamy pełne zaplecze serwisowe blacharsko – lakiernicze. Sprzęt, który posiadamy pozwala nam holować auta osobowe. W naszej ofercie między innymi: kompleksowe naprawy powypadkowe, bezgotówkowe rozliczenia z PZU, Warta itd., dowóz aut do naprawy, lakierowanie w komorze bezpyłowej.

 5. P MIX MOTO PUNKT

  Polska

  Szukasz dobrze wyposażonego sklepu z auto częściami, a może profesjonalnego serwisu samochodowego? W P’MIX MOTO PUNKT zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów różnych marek. Specjalizujemy się w sprzedaży części samochodowych i naprawie aut Forda, Opla, BMW, grupy VW, AUDI, SKODA, SEAT ale oferujemy też duży wybór auto części innych marek, w tym Fiata, Volvo, Mercedes, Renault, Peugeot, Citroen oraz samochodów marek azjatyckich takich jak Mazda, Nissan, Honda, KIA i Toyota. Serdecznie zachęcamy do kontaktowania się z nami klientów z Tychów oraz innych okolicznych miejscowości – Mikołowa czy Katowic. Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AUTO EFEKT S.C.

  Polska

  Zakład blacharsko-lakierniczy, powstały dzięki pasji dwóch przyjaciół do lakierowania. Specjalizujemy się w naprawach wszystkich marek samochodów, a także motocykli. W naszym zakładzie prócz napraw pokolizyjnych, zajmujemy się odbudowaniem skorodowanej karoserii oraz drobniejszymi naprawami, które niekoniecznie właściciel samochodu chce likwidować z ubezpieczenia AC, lub szkoda ta nie kwalifikuje się do zrobienia z ubezpieczenia OC. Jako jeden z niewielu warsztatów na szczecińskim rynku motoryzacyjnym likwidujemy szkody w systemie bezgotówkowym we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Oznacza to, że po zgłoszeniu szkody w TU nie musicie Państwo angażować własnych środków finansowych (dotyczy samochodów ubezpieczonych od kwoty brutto). Naprawę rozpoczynamy zaraz po wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę z TU, angażując we wszystkie części i inne materiały konieczne do przeprowadzenia naprawy, własne środki.

 2. CLS-WALDER

  Polska

  CLS Walder to część firmy Toyota Walder, która powstała w wyniku zapotrzebowania właścicieli samochodów osobowych na profesjonalne usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych. Obsługujemy kierowców na terenie Gdyni, Gdańska, ale także najbliższych okolic Trójmiasta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu osób pracujących w firmie CLS Walder zapewniamy terminowe i fachowe przeprowadzenie wyceny, sporządzenie dokumentacji szkód komunikacyjnych, a także samej naprawy lakierniczej lub blacharskiej uszkodzonego w kolizji pojazdu. Posiadamy umowy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce, które umożliwiają nam załatwienie formalności związanych ze szkodą praktycznie na miejscu i od ręki. Serwis blacharsko-lakierniczy zapewnia wysoką jakość usług naprawczych. Rzetelna i profesjonalnie przeprowadzona naprawa powypadkowa sprawia, że samochód wygląda jak przed kolizją, a niewprawnemu oku trudno jest zauważyć naprawiane elementy.

 3. BEROTEK GMBH

  Niemcy

  Firma BeRoTek GmbH została założona w 1995 roku przez dyrektora zarządzającego Rolanda Krenna w Ingoldstadt. BeRoTek (BestückRoboterTechnologieKrenn) dostarcza swoim klientom na całym świecie maszyny i części zamienne, jak również samodzielnie opracowane konstrukcje specjalne w zakresie robotów odkładczych. Sam pan Krenn pracuje w technologii SMD od 1988 roku. Wieloletnie kompetencje oraz żywa koncepcja usług uosabianych zarówno dyrektora zarządzającego, jak i jego pracowników są wyraźnie widoczne: BeRoTek stale się rozwija i obecnie zaopatruje kraje na wszystkich kontynentach.

 4. EUROFLEX PAD

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Euroflex jest obecne na rynku zarówno krajowym, jak i międzynarodowym od ponad 20 lat, oferując produkty od tarcz szlifierskich i polerskich po zderzaki z żywicy do szlifowania, poprzez akcesoria do wykańczania powierzchniowego. Nasza oferta skierowana jest do użytkowników profesjonalnych, takich jak użytkownicy nadwozia, urządzeń w pierwszym okresie użytkowania, przemysłu drzewnego i żeglarstwa. Dostarczamy tarcze, produkty do szlifowania i czyszczenia powierzchni.

 5. TALLERES ALCOLEA MOTOR S.L.

  Hiszpania

  Firma TALLERES ALCOLEA MOTOR S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach mechanical workshop. Ma siedzibę w La Puebla De Alfindén, Hiszpania.

 1. TECNO EUROTRADING SL

  Hiszpania

  Firma TECNO EUROTRADING SL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki lodu, lodownie, komory chłodnicze do produktów mrożonych, komory chłodnicze do łatwo psujących się produktów, przyczepa do codziennych zastosowań, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. CARROZZERIA OLIMPIA DI LISI GIANLUCA, FRANCHINI CL

  Włochy

  Firma CARROZZERIA OLIMPIA DI LISI GIANLUCA, FRANCHINI CL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, abs, Samochody osobowe, i Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Ma siedzibę w Rimini, Włochy.

 1. IMP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma IMP GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach Automaty montażowe, i Automaty montażowe. Ma siedzibę w Hüttenberg, Niemcy.

 2. THERMOEUROP, S.A.

  Hiszpania

  Firma THERMOEUROP, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach vehicle bodywork, Refrigerated transports, furgony chłodnicze, i nadwozia do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Saldaña, Hiszpania.

 3. ACTON SERVICE CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACTON SERVICE CENTRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach sprzęgło. Ma siedzibę w Acton, Zjednoczone Królestwo.

 4. N-PRODUCTS

  Belgia

  Firma N-PRODUCTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, Narzędzia przenośne zasilane do naprawy pojazdów, Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, wyposażenie dla warsztatów samochodowych, Vehicle body accessories, i Narzędzia przenośne zasilane do naprawy pojazdów. Ma siedzibę w Eke, Belgia.

 5. SERIGNAC

  Francja

  Firma SERIGNAC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, i wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 6. ITALCAN

  Francja

  Firma ITALCAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, szlifierki do karoserii samochodowych, i Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Ma siedzibę w Cannes-La-Bocca, Francja.

 7. PROMOCARS

  Belgia

  Firma PROMOCARS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, akumulator, prosostaty oleju dla samochodów, sprzęgło, i Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Ma siedzibę w Verviers, Belgia.

 8. CRYNS

  Belgia

  Firma CRYNS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodowe - usługi blacharskie. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, Karoserie samochodowe - konstrukcja, Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, Karoserie samochodowe - konstrukcja, karoseria zindywidualizowana, i naprawa samochodów uszkodzonych przez grad. Ma siedzibę w Bree, Belgia.

 1. PESCI ATTREZZATURE SRL

  Włochy

  Firma PESCI ATTREZZATURE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach HGV accessories and equipment, warsztaty naprawy ciężarówek, części zamienne i akcesoria do pojazdów przemysłowych, i stoły do pracowni. Ma siedzibę w Montichiari, Włochy.

 2. WESOBA WERKZEUG- UND SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma WESOBA WERKZEUG- UND SONDERMASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Schwarzenberg, Niemcy.

 3. TECH CAR

  Francja

  Firma TECH CAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla mechaników nadwoziowych, malowanie kroserii, karoseria, i Sprzęt do karoserii. Ma siedzibę w Nîmes, Francja.

 4. UNIJECT SA

  Francja

  Firma UNIJECT SA, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, i Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Ma siedzibę w Bapaume Cedex, Francja.

 5. SCHLETTER GMBH

  Niemcy

  Firma SCHLETTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach Samochody turystyczne, i Samochody turystyczne. Ma siedzibę w Kirchdorf, Niemcy.

 6. ID DESIGN AGENTUR

  Niemcy

  Firma ID DESIGN AGENTUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, i Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Ma siedzibę w Krailling, Niemcy.

 7. AUER METALLKOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Firma AUER METALLKOMPONENTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach Samochody turystyczne, Instrumenty optyczne medyczno-chirurgiczne, Samochody turystyczne, i Instrumenty optyczne medyczno-chirurgiczne. Ma siedzibę w Amberg, Niemcy.

 8. MOHY GMBH MOBILE HYDRAULICS SYSTEMS & COMPONENTS

  Niemcy

  Firma MOHY GMBH MOBILE HYDRAULICS SYSTEMS & COMPONENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, i Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Alzenau, Niemcy.

 9. ALL CAR PAINTS

  Belgia

  Firma ALL CAR PAINTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach Lakierowanie stali i metali, Paint booth, i Lakierowanie stali i metali. Ma siedzibę w Bilzen, Belgia.

 10. TABA TECHNOLOGIE TANKEN LTD

  Niemcy

  Firma TABA TECHNOLOGIE TANKEN LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody turystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Ma siedzibę w Eching, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo