• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma z ołowiu

Wyniki dla

Blacha i taśma z ołowiu - Import eksport

 1. JL GOSLAR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH jest ekspertem w przetwarzaniu ołowiu, cyny i ich stopów w zakładzie produkcyjnym Goslar od ponad stu lat. Zaopatrujemy wymagających klientów z różnych dziedzin przemysłu i badań w pionierskie produkty i zapewniamy spersonalinowaną obsługę w naszych 3 obszarach biznesowych: ochrona przed promieniowaniem, inżynieria aparatury, anody - na całym świecie. Historia naszego sukcesu opiera się na naszej filozofii, którą bezkompromisowo wdrażamy. Łączymy to, co najlepsze w innowacyjnym duchu i poszanowaniu tradycji. Z nami jesteś IN SAFE HANDS. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, jeszcze bardziej bezpiecznych, wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska. Odważne nowatorskie podejście umożliwiło nam posiadanie dzisiaj ekskluzywnych technologii, dzięki którym jesteśmy poszukiwanymi partnerami w kraju i za granicą. Ludzie, którzy za tym stoją i wysoki poziom ich usług świadczonych codziennie w oparciu o najnowocześniejszą technologię i osobiste zaangażowanie i wiedzę, obsługują żywe rynki.

 2. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1964 roku, przedsiębiorstwo Arslan Metal ugruntowało swoją pozycję wiodącego, tureckiego producenta wyrobów ołowianych i miedzianych premium. Wykazując się niesłabnącą troską o szczegóły, oferujemy zróżnicowany asortyment arkuszy miedzianych, wykonanych tak, aby spełniać życzenia naszych wyjątkowych klientów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom przemysłu elektrycznego, branży dekarskiej, a także rozmaitych, innych zastosowań i aby sprostać zróżnicowanym potrzebom, nasze arkusze miedziane występują w wersjach miękkiej, twardej i półtwardej. Nasz proces produkcji w Arslan Metal wiąże się z precyzją podczas wlewania płynnej miedzi do form odlewniczych, a następnie walcowania w celu wytworzenia arkuszy miedzianych najwyższej jakości. W szczególności, godny odnotowania jest fakt, że skład wszystkich naszych wyrobów miedzianych jest w 100% elektrolityczny, wykazując nadzwyczajne przewodnictwo 58.58 MS, uzyskiwane wyłącznie z katod klasy A. Nasza oferta obejmuje arkusze, szynoprzewody, taśmy, pręty, rury, profile, kęsy, druty, wyroby wielowłókniste oraz przepustnice ze stopów. Skontaktuj się z nami, aby zadać pytania lub uzyskać więcej informacji!

 3. MOLTON-WEB ROLING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MOLTON-WEB ROLING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Freren, Niemcy.

 4. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LAM LAVORAZIONE PIOMBO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, ołów i stopy, Blacha i taśma z ołowiu, stopy cyna - ołów, i płyty ołowiane. Ma siedzibę w Collegno, Włochy.

 5. PTB SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PTB SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Wiesbaum, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Wolfenbüttel, Niemcy.

 2. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy klasycznym zakładem odlewniczym. Naszą podstawową kompetencją jest produkcja towarów z ołowiu i jego stopów, oraz cyny i jej stopów. Oprócz tego produkujemy artykuły z różnych tworzyw sztucznych metodą formowania wtryskowego. Nasze produkty i usługi to ołów, taśmy ołowiane, drut ołowiany, ciężarki ołowiane, śrut ołowiany, wełna ołowiana, ołowiane obciążniki do firanek, elementy budowlane do ochrony przed promieniowaniem i wiele więcej.

 3. EURO-K

  Ukraina

  Metale

 4. GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD

  Chiny

  Firma GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Daliang, Chiny.

 5. TOK MEDİKAL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Turcja

  Firma TOK MEDİKAL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, Blacha i taśma z ołowiu, medycyna nuklearna, kula ołowiana, i radioochrona. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 1. CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH

  Niemcy

  Firma CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Mülheim-Kärlich, Niemcy.

 2. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma CO.M.E.T.A. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, i Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Ardea, Włochy.

 1. EKOR KURSUN METAL

  Turcja

  Firma EKOR KURSUN METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach płyty ołowiane, ołów, i ołów i stopy. Ma siedzibę w Şehitkamil, Turcja.

 2. ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI

  Turcja

  Firma ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach płyty ołowiane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. GLOCON METALS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLOCON METALS LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, wlewki żeliwne, blachy brązowe w miedzi i mosiądzu, Blacha i taśma z ołowiu, i Titanium bars. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Blacha i taśma z ołowiu, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Blacha i taśma z ołowiu, i Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

 5. GENA METALL GMBH

  Niemcy

  Firma GENA METALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Blacha i taśma z ołowiu, Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, i Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 6. KORTSA

  Turcja

  Firma KORTSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. DELTA GROUP

  Turcja

  Firma DELTA GROUP, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. KEMMETECH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEMMETECH LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Blacha i taśma z ołowiu, i Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tonbridge, Zjednoczone Królestwo.

 1. ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 2. S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH

  Niemcy

  Firma S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, Generatory, prądnice, Blacha i taśma z ołowiu, i Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Friesenheim, Niemcy.

 3. KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ

  Republika Czeska

  Firma KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, Ołów i stopy ołowiu, Blacha i taśma z ołowiu, i Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Pribram, Republika Czeska.

 4. UZIMET B.V.

  Holandia

  Firma UZIMET B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, i Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Rijswijk Zh, Holandia.

 5. PAVUSIN D.O.O.

  Chorwacja

  Firma PAVUSIN D.O.O., roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, Ołów i stopy ołowiu, Blacha i taśma z ołowiu, i Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Jastrebarsko, Chorwacja.

 6. BRITANNIA REFINED METALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. KC DIEROVNA, SPOL. S R.O.

  Słowacja

 8. ALSAN ALUMINYUM PROFIL VE REKLAM MALZEMELERI LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ALSAN ALUMINYUM PROFIL VE REKLAM MALZEMELERI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, aluminium facades, płytki aluminiowe, blacharstwo aluminium, folie aluminiowe, blachy aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, panele z materiałów kompozytowych, i obróbka wykańczająca aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. C:MET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C:MET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, Blacha i taśma cynowa, Ołów i stopy ołowiu, cyna, Stopy cyny, biały metal, Blacha i taśma cynowa, pręty okrągłe z metalu, i ołów. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 10. METAL SEM DI SPERANZA ENNIO

  Włochy

  Firma METAL SEM DI SPERANZA ENNIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Ołów i stopy ołowiu, Aluminium i stopy aluminium, i Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w San Giovanni Teatino, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo