• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma z metali kolorowych

Wyniki dla

Blacha i taśma z metali kolorowych - Import eksport

 1. BLECHCON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLECHCON GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 2. FRANKEN FAHRZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRANKEN FAHRZEUGTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Wallersdorf, Niemcy.

 3. FB TECNO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FB TECNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury żelazne, Stal, SMALL METAL PARTS, Handel stalą, Rury żelazne, Stal, i SMALL METAL PARTS. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. HP-POLYTECHNIK OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HP-POLYTECHNIK OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 5. EURO-K

  Ukraina

  Metale

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma miedziana, taśmy mosiężne, folie aluminiowe, Blacha i taśma miedziana, i folia ze stali szlachetnej. Ma siedzibę w Graben-Neudorf, Niemcy.

 2. JORDAN GMBH

  Niemcy

  Firma JORDAN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Raddestorf, Niemcy.

 3. LASERHUB GMBH

  Niemcy

  Firma LASERHUB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 4. SAVI SERBATOI

  Włochy

  Firma SAVI SERBATOI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z metali kolorowych, Budownictwo przemysłowe, Blacha i taśma z metali kolorowych, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Calendasco, Włochy.

 5. METALOFFCUTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma METALOFFCUTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Liverpool, Zjednoczone Królestwo.

 1. EISELE BLECHBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma EISELE BLECHBEARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Schwaigern, Niemcy.

 2. H. PEPPING WERKZEUG-UND APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma H. PEPPING WERKZEUG-UND APPARATEBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. METAL ROLLING SERVICES

  Francja

  Firma METAL ROLLING SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z metali kolorowych, Taśmy z nowego srebra dla przemysłu, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Vannes, Francja.

 2. METALVIN EXPORT SLU

  Hiszpania

  Firma METALVIN EXPORT SLU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach blachy aluminiowe, carpentry works, Titanium bars, i Rura tytanowa. Ma siedzibę w Cartagena, Hiszpania.

 3. SAVOJNI SRL

  Włochy

  Firma SAVOJNI SRL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, Folia stalowa walcowana na zimno, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, usługi cięcia, i Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Moncalieri, Włochy.

 4. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belgia

  Firma STAALHANDEL STERNOTTE CH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, Handel stalą, produkty stalownicze, i blachy stalowe. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 5. ACALIN

  Belgia

  Firma ACALIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Stal nierdzewna, Pręty z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, Stal nierdzewna, Pręty z metali kolorowych, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ans, Belgia.

 6. NOVAPROFIL

  Francja

  Firma NOVAPROFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, i Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Tignieu-Jameyzieu, Francja.

 7. W. MÜLLER U. CO. GMBH

  Niemcy

  Firma W. MÜLLER U. CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z metali kolorowych, Narzędzia przenośne zasilane do obróbki metali, Blacha i taśma z metali kolorowych, i Narzędzia przenośne zasilane do obróbki metali. Ma siedzibę w Grafing b. München, Niemcy.

 8. MAYERS METALS

  Belgia

  Firma MAYERS METALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, i recykling metali nieżelaznych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. MOPLAS INTERNATIONAL

  Maroko

  Firma MOPLAS INTERNATIONAL, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w El Jadida, Maroko.

 2. STANSTECHNIEK GAANDEREN BV

  Holandia

  Firma STANSTECHNIEK GAANDEREN BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach przebijanie, i konstrukcja prototypów. Ma siedzibę w Gaanderen, Holandia.

 3. SOTOMET

  Francja

  Firma SOTOMET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, i Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Chatellerault, Francja.

 4. LONGOFER

  Maroko

  Firma LONGOFER, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Tit Mellil, Maroko.

 5. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Republika Czeska

  Firma PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe, Blacha falista z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe, Blacha falista z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Lipnik Nad Becvou, Republika Czeska.

 6. MOSTEN ALLOY CO., LTD.

  Chiny

  Firma MOSTEN ALLOY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 7. LOGSTOR INDUSTRY

  Dania

  Firma LOGSTOR INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury żelazne, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Rury żelazne, Rury z metali kolorowych, i Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Logstor, Dania.

 8. ME.CO.M. SNC

  Włochy

  Firma ME.CO.M. SNC, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, Kotlarstwo, Blacha i taśma z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, i Kotlarstwo. Ma siedzibę w Camposampiero (Pd), Włochy.

 9. EMET SP. Z O.O.

  Polska

  Firma EMET SP. Z O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z metali kolorowych, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Budownictwo przemysłowe, Blacha i taśma z metali kolorowych, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Szczecinek, Polska.

 10. VANZOLINI SRL

  Włochy

  Firma VANZOLINI SRL, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, Gięcie stali i metali, Blacha i taśma z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, i Gięcie stali i metali. Ma siedzibę w Roma (Rm), Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo