• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma aluminiowa

Wyniki dla

Blacha i taśma aluminiowa - Import eksport

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 2. W. HARTMANN & CO. (GMBH & CO. KG)

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. BACHMANN ALUTEC GMBH

  Niemcy

  Firma Bachmann Alutec specjalizuje się w produkcji uszlachetnionych folii aluminiowych i miedzianych, jak również taśm kompozytowych do zastosowań technicznych. Zależnie od potrzeb przeprowadzane są następnie procesy zespalania lub powlekania różnego rodzaju surowców. W wyniku tego powstają klejone, laminowane, kaszerowane, lakierowane, zadrukowane, tłoczone, natłuszczane, perforowane lub przeformowane wstęgi kompozytowe i folie wielowarstwowe, jak również powlekane powierzchnie taśm metalowych, które następnie są zwijane i przycinane do żądanego rozmiaru (konfekcjonowane). Produkujemy również taśmy tłoczone dla przemysłu izolacyjnego, folie aluminiowe do użytku technicznego, np. jako folie paroizolacyjne, folie izolacyjne lub wkładki foliowe. W zależności od potrzeb klienta produkujemy wzmacniane folie kompozytowe, poprzez naklejanie wzmocnień odpornych na von rozerwanie (reinforcement).

 4. P.W. ZIELONKA

  Polska

  Nasza hurtownia istnieje już od 1997 roku. Naszą specjalnością jest sprzedaż wyrobów z metali kolorowych – zarówno w hurcie, jak i w detalu. Prowadzimy sprzedaż artykułów z aluminium (profile, kształtowniki, pręty), mosiądzu (pręty), miedzi (płaskowniki) i brązów: W sprzedaży posiadamy wyroby specjalne, które wytwarzamy w oparciu o specyfikacje dostarczone przez Klientów. Prowadzimy również detaliczny i hurtowy skup złomu metali niezależnych. Nasza hurtownia blach i prętów aluminiowych oraz prętów mosiężnych podchodzi w sposób partnerski do relacji z Klientami. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, a każde zlecenie realizujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.Firma P.W. Zielonka specjalizuje się w hurtowej oraz detalicznej sprzedaży wyrobów z metali kolorowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy pręty okrągłe aluminiowe i mosiężne, blachy i kształtowniki aluminiowe oraz wiele innych artykułów.

 5. MANFRED J. C. NIEMANN ZENTRALE KG

  Niemcy

  Największy w Europie prywatny sprzedawca dysponujący powierzchnią magazynową. Nasze produkty: półfabrykaty z aluminium, miedzi, brązu i stali nierdzewnej. Eksport do wszystkich krajów europejskich i za ocean. Szeroki zakres obróbki przy użyciu linii do cięcia wzdłużnego i poprzecznego i pił panelowych oraz obróbka wyrobów kształtowych o przekroju okrągłym i obręczy. Przycinanie prętów. Dostawy w systemie "Just in time" oraz KANBAN. Najwyższa jakość dzięki długoletniej współpracy z zakładami produkcyjnymi działającymi głównie w Europie Zachodniej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HYDRO ALUMINIUM HIGH PURITY GMBH

  Niemcy

 2. ALPIL ALUMINUM

  Turcja

 3. FFT TAPE SOLUTIONS GMBH

  Austria

 4. ROVETTA METAL STEEL SRL

  Włochy

 5. HYDRO ALUMINIUM WALZPRODUKTE AG

  Szwajcaria

 1. ALSAN ALUMINYUM

  Turcja

 2. UMIT ALUMINIUM

  Turcja

 3. OVERLAND SRL

  Włochy

 4. LAMINAZIONE SOTTILE S.P.A.

  Włochy

 5. CALU CONSTRUCT

  Belgia

 6. ETS ROSE

  Belgia

 7. ISTEK ALUMINIUM

  Turcja

 8. NOVELIS DEUTSCHLAND GMBH WERK NACHTERSTEDT

  Niemcy

 9. UP RAPID PROTOTYPING CO.,LTD

  Stany Zjednoczone

 10. EXCEL TRADE SARL

  Maroko

 1. LCV LAMIERE S.R.L.

  Włochy

 2. C.I.C. SCREENS

  Zjednoczone Królestwo

 3. VIENALCO METAL TRADING GMBH

  Austria

 4. PERGOLA TENTE

  Turcja

 5. PREFA ALUMINIUMPRODUKTE GES.M.B.H.

  Austria

 6. CSG METAL DIŞ TIC.LTD. ŞTI.

  Turcja

 7. TRAKYA INSAAT CAM VE ALUMINYUM GRUP DEKORASYON

  Turcja

 8. FOSHAN NEWS METAL CO.,LTD

  Chiny

 9. PANDA ALUMINIUM

  Turcja

 10. DHK

  Belgia