• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma aluminiowa

Wyniki dla

Blacha i taśma aluminiowa - Import eksport

 1. MARTINREA HONSEL GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Martinrea Honsel jest jednym z wiodących światowych dostawców wyrobów z metali lekkich, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma produkuje komponenty aluminiowe do silników, skrzyń biegóów, podwozi i karoserii samochodów osobowych i pojazdów użytkowych, a także do budowy maszyn i innych zastosowań we wszystkich typowych procesach produkcyjnych odlewania i walcowania. Komponenty wytwarzane przez firmę zmniejszają masę pojazdu, zużycie paliwa i emisję gazów oraz wnoszą znaczący wkład w ochronę środowiska. Martinrea Honsel zatrudnia obecnie ponad 4100 pracowników w 13 zakładach w pięciu krajach. Walcownia w Meschede jest znana na całym świecie jako dostawca powierzchni aluminiowych w zakresie materiałów jasnych i anodowanych, jak również płyt i tarcz aluminiowych. Produkty znajdują zastosowanie w elementach zewnętrznych i wyposażeniu wnętrz samochodów osobowych i dostawczych, a także w budowie maszyn i urządzeń, w ozdobnych elementach fasad mebli, walizek, w reflektorach świateł, opakowaniach kosmetyków i w wielu innych zastosowaniach. Jako niszowy i specjalistyczny producent wysokiej jakości półproduktów walcowanych i wykrojów tłoczonych, jednym z atutów firmy są kompetencje rozwojowe od lat praktykowane we współpracy z klientami. W ramach rozwoju produktu, wspólnie z kientem opracowywane są indywidualne rozwiązania, np. specjalne właściwości materiału, specjalna dokładność wymiarowa i specyficzne wymagania dotyczące powierzchni do zastosowań seryjnych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

 2. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 3. BREMETALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BREMETALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, taśmy z brązu, taśmy ze stali nierdzewnej, taśmy miedziane, Drut miedziany, taśmy mosiężne, aluminium, stal nierdzewna, i miedź. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 4. MANFRED J. C. NIEMANN ZENTRALE KG

  Niemcy

  Największy w Europie prywatny sprzedawca dysponujący powierzchnią magazynową. Nasze produkty: półfabrykaty z aluminium, miedzi, brązu i stali nierdzewnej. Eksport do wszystkich krajów europejskich i za ocean. Szeroki zakres obróbki przy użyciu linii do cięcia wzdłużnego i poprzecznego i pił panelowych oraz obróbka wyrobów kształtowych o przekroju okrągłym i obręczy. Przycinanie prętów. Dostawy w systemie "Just in time" oraz KANBAN. Najwyższa jakość dzięki długoletniej współpracy z zakładami produkcyjnymi działającymi głównie w Europie Zachodniej.

 5. P.W. ZIELONKA

  Polska

  Nasza hurtownia istnieje już od 1997 roku. Naszą specjalnością jest sprzedaż wyrobów z metali kolorowych – zarówno w hurcie, jak i w detalu. Prowadzimy sprzedaż artykułów z aluminium (profile, kształtowniki, pręty), mosiądzu (pręty), miedzi (płaskowniki) i brązów: W sprzedaży posiadamy wyroby specjalne, które wytwarzamy w oparciu o specyfikacje dostarczone przez Klientów. Prowadzimy również detaliczny i hurtowy skup złomu metali niezależnych. Nasza hurtownia blach i prętów aluminiowych oraz prętów mosiężnych podchodzi w sposób partnerski do relacji z Klientami. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, a każde zlecenie realizujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.Firma P.W. Zielonka specjalizuje się w hurtowej oraz detalicznej sprzedaży wyrobów z metali kolorowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy pręty okrągłe aluminiowe i mosiężne, blachy i kształtowniki aluminiowe oraz wiele innych artykułów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BACHMANN ALUTEC GMBH

  Niemcy

  Firma Bachmann Alutec specjalizuje się w produkcji uszlachetnionych folii aluminiowych i miedzianych, jak również taśm kompozytowych do zastosowań technicznych. Zależnie od potrzeb przeprowadzane są następnie procesy zespalania lub powlekania różnego rodzaju surowców. W wyniku tego powstają klejone, laminowane, kaszerowane, lakierowane, zadrukowane, tłoczone, natłuszczane, perforowane lub przeformowane wstęgi kompozytowe i folie wielowarstwowe, jak również powlekane powierzchnie taśm metalowych, które następnie są zwijane i przycinane do żądanego rozmiaru (konfekcjonowane). Produkujemy również taśmy tłoczone dla przemysłu izolacyjnego, folie aluminiowe do użytku technicznego, np. jako folie paroizolacyjne, folie izolacyjne lub wkładki foliowe. W zależności od potrzeb klienta produkujemy wzmacniane folie kompozytowe, poprzez naklejanie wzmocnień odpornych na von rozerwanie (reinforcement).

 2. DEVILLE RECTIFICATION

  Francja

  Firma DEVILLE RECTIFICATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Stal nierdzewna, Blacha i taśma aluminiowa, Aluminium i stopy aluminium, Stal, Stal nierdzewna, Blacha i taśma aluminiowa, i Aluminium i stopy aluminium. Ma siedzibę w Pont-Salomon, Francja.

 3. W. HARTMANN & CO. (GMBH & CO. KG)

  Niemcy

  Firma W. HARTMANN & CO. (GMBH & CO. KG), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Gladbeck, Niemcy.

 4. HYDRO ALUMINIUM HIGH PURITY GMBH

  Niemcy

  Firma HYDRO ALUMINIUM HIGH PURITY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 5. ALPIL ALUMINUM

  Turcja

  Firma ALPIL ALUMINUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach fasady panelowe. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 1. ETS ROSE

  Belgia

  Firma ETS ROSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje dachowe - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Blacha i taśma aluminiowa, Okładziny i szalunki metalowe, Blacha i taśma aluminiowa, konstrukcja dachowa, i poddasze samonośne. Ma siedzibę w Florennes, Belgia.

 2. ALSAN ALUMINYUM

  Turcja

  Firma ALSAN ALUMINYUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Blacha i taśma aluminiowa, Kształtowniki z aluminium, Huty aluminium, Stopy aluminium, Blacha i taśma aluminiowa, Kształtowniki z aluminium, i Huty aluminium. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 1. LOVE ALUMINIUM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LOVE ALUMINIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, i pre-fabrications - sheet metal. Ma siedzibę w Banbury, Zjednoczone Królestwo.

 2. OVERLAND SRL

  Włochy

  Firma OVERLAND SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach aluminium anodowane, taśmy aluminiowe, i obróbki powierzchniowe metali. Ma siedzibę w Mediglia, Włochy.

 3. UMIT ALUMINIUM

  Turcja

  Firma UMIT ALUMINIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. METALCOAT SRL

  Włochy

  Firma METALCOAT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 5. LAMINAZIONE SOTTILE S.P.A.

  Włochy

  Firma LAMINAZIONE SOTTILE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, aluminium tapes, plakietki aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, i folie aluminiowe. Ma siedzibę w S. Marco Evangelista, Włochy.

 6. ROVETTA METAL STEEL SRL

  Włochy

  Firma ROVETTA METAL STEEL SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Casavatore, Włochy.

 7. CALU CONSTRUCT

  Belgia

  Firma CALU CONSTRUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma aluminiowa, Zamki, Blacha i taśma aluminiowa, korpus aluminiowy, i Zamki. Ma siedzibę w Menen, Belgia.

 8. HYDRO ALUMINIUM WALZPRODUKTE AG

  Szwajcaria

  Firma HYDRO ALUMINIUM WALZPRODUKTE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Neuhausen Am Rheinfall, Szwajcaria.

 1. SOCIÉTÉ SIMETAL

  Tunezja

  Firma SOCIÉTÉ SIMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach Tynkowanie elewacji, aluminium facades, i Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Sousse, Tunezja.

 2. ALUSTRONG CONSTRUCTION MATERIALS CO.,LTD.

  Chiny

  Firma ALUSTRONG CONSTRUCTION MATERIALS CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 3. FFT TAPE SOLUTIONS GMBH

  Austria

  Firma FFT TAPE SOLUTIONS GMBH, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma stalowa, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Blacharstwo przemysłowe, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma stalowa, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Blacharstwo przemysłowe, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 4. ISTEK ALUMINIUM

  Turcja

  Firma ISTEK ALUMINIUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma aluminiowa, aluminium, rolki foli aluminiowej, Blacha i taśma aluminiowa, i blachy aluminiowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. GROSCH GMBH

  Niemcy

  Firma GROSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Aluminium i stopy aluminium, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Blacha i taśma aluminiowa, Stal, Aluminium i stopy aluminium, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Alsfeld, Niemcy.

 6. GRAMA-TRADE, EXPORT-IMPORT-TRANSIT GMBH

  Austria

  Firma GRAMA-TRADE, EXPORT-IMPORT-TRANSIT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Farby i lakiery, Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Blacha i taśma aluminiowa, Pokrycia dachowe, Farby i lakiery, Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, i Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Graz-Neuhart, Austria.

 7. ALUMINIUM-HALBZEUGE ADAMS GMBH

  Niemcy

  Firma ALUMINIUM-HALBZEUGE ADAMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Aluminium i stopy aluminium, Metale szlachetne i specjalne, Blacha i taśma aluminiowa, Stal, Aluminium i stopy aluminium, Metale szlachetne i specjalne, i Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Wehr, Niemcy.

 8. HANS-ERICH GEMMEL & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma HANS-ERICH GEMMEL & CO. GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Blacha i taśma aluminiowa, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, Aluminium i stopy aluminium, Blacha i taśma aluminiowa, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, i Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Döbeln, Niemcy.

 9. C.I.C. SCREENS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma C.I.C. SCREENS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, moskitiery na miarę, i Łańcuchy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 10. GLAFEBA SA - ALCOA

  Szwajcaria

  Firma GLAFEBA SA - ALCOA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Blacha i taśma aluminiowa, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, Aluminium i stopy aluminium, Blacha i taśma aluminiowa, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, i Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Quartino, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo