• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma aluminiowa

Wyniki dla

Blacha i taśma aluminiowa - Import eksport

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 2. MARTINREA HONSEL GERMANY GMBH

  Niemcy

  Martinrea Honsel jest jednym z wiodących światowych dostawców wyrobów z metali lekkich, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma produkuje komponenty aluminiowe do silników, skrzyń biegóów, podwozi i karoserii samochodów osobowych i pojazdów użytkowych, a także do budowy maszyn i innych zastosowań we wszystkich typowych procesach produkcyjnych odlewania i walcowania. Komponenty wytwarzane przez firmę zmniejszają masę pojazdu, zużycie paliwa i emisję gazów oraz wnoszą znaczący wkład w ochronę środowiska. Martinrea Honsel zatrudnia obecnie ponad 4100 pracowników w 13 zakładach w pięciu krajach. Walcownia w Meschede jest znana na całym świecie jako dostawca powierzchni aluminiowych w zakresie materiałów jasnych i anodowanych, jak również płyt i tarcz aluminiowych. Produkty znajdują zastosowanie w elementach zewnętrznych i wyposażeniu wnętrz samochodów osobowych i dostawczych, a także w budowie maszyn i urządzeń, w ozdobnych elementach fasad mebli, walizek, w reflektorach świateł, opakowaniach kosmetyków i w wielu innych zastosowaniach. Jako niszowy i specjalistyczny producent wysokiej jakości półproduktów walcowanych i wykrojów tłoczonych, jednym z atutów firmy są kompetencje rozwojowe od lat praktykowane we współpracy z klientami. W ramach rozwoju produktu, wspólnie z kientem opracowywane są indywidualne rozwiązania, np. specjalne właściwości materiału, specjalna dokładność wymiarowa i specyficzne wymagania dotyczące powierzchni do zastosowań seryjnych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

 3. W. HARTMANN & CO. (GMBH & CO. KG)

  Niemcy

 4. MANFRED J. C. NIEMANN ZENTRALE KG

  Niemcy

  Największy w Europie prywatny sprzedawca dysponujący powierzchnią magazynową. Nasze produkty: półfabrykaty z aluminium, miedzi, brązu i stali nierdzewnej. Eksport do wszystkich krajów europejskich i za ocean. Szeroki zakres obróbki przy użyciu linii do cięcia wzdłużnego i poprzecznego i pił panelowych oraz obróbka wyrobów kształtowych o przekroju okrągłym i obręczy. Przycinanie prętów. Dostawy w systemie "Just in time" oraz KANBAN. Najwyższa jakość dzięki długoletniej współpracy z zakładami produkcyjnymi działającymi głównie w Europie Zachodniej.

 5. BACHMANN ALUTEC GMBH

  Niemcy

  Firma Bachmann Alutec specjalizuje się w produkcji uszlachetnionych folii aluminiowych i miedzianych, jak również taśm kompozytowych do zastosowań technicznych. Zależnie od potrzeb przeprowadzane są następnie procesy zespalania lub powlekania różnego rodzaju surowców. W wyniku tego powstają klejone, laminowane, kaszerowane, lakierowane, zadrukowane, tłoczone, natłuszczane, perforowane lub przeformowane wstęgi kompozytowe i folie wielowarstwowe, jak również powlekane powierzchnie taśm metalowych, które następnie są zwijane i przycinane do żądanego rozmiaru (konfekcjonowane). Produkujemy również taśmy tłoczone dla przemysłu izolacyjnego, folie aluminiowe do użytku technicznego, np. jako folie paroizolacyjne, folie izolacyjne lub wkładki foliowe. W zależności od potrzeb klienta produkujemy wzmacniane folie kompozytowe, poprzez naklejanie wzmocnień odpornych na von rozerwanie (reinforcement).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. P.W. ZIELONKA

  Polska

  Nasza hurtownia istnieje już od 1997 roku. Naszą specjalnością jest sprzedaż wyrobów z metali kolorowych – zarówno w hurcie, jak i w detalu. Prowadzimy sprzedaż artykułów z aluminium (profile, kształtowniki, pręty), mosiądzu (pręty), miedzi (płaskowniki) i brązów: W sprzedaży posiadamy wyroby specjalne, które wytwarzamy w oparciu o specyfikacje dostarczone przez Klientów. Prowadzimy również detaliczny i hurtowy skup złomu metali niezależnych. Nasza hurtownia blach i prętów aluminiowych oraz prętów mosiężnych podchodzi w sposób partnerski do relacji z Klientami. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, a każde zlecenie realizujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.Firma P.W. Zielonka specjalizuje się w hurtowej oraz detalicznej sprzedaży wyrobów z metali kolorowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy pręty okrągłe aluminiowe i mosiężne, blachy i kształtowniki aluminiowe oraz wiele innych artykułów.

 2. HYDRO ALUMINIUM HIGH PURITY GMBH

  Niemcy

 3. ALPIL ALUMINUM

  Turcja

 4. ETS ROSE

  Belgia

 5. CALU CONSTRUCT

  Belgia

 1. HYDRO ALUMINIUM WALZPRODUKTE AG

  Szwajcaria

 2. UMIT ALUMINIUM

  Turcja

 1. ROVETTA METAL STEEL SRL

  Włochy

 2. LAMINAZIONE SOTTILE S.P.A.

  Włochy

 3. OVERLAND SRL

  Włochy

 4. ALSAN ALUMINYUM

  Turcja

 5. FFT TAPE SOLUTIONS GMBH

  Austria

 6. ISTEK ALUMINIUM

  Turcja

 7. UP RAPID PROTOTYPING CO.,LTD

  Stany Zjednoczone

 8. C.I.C. SCREENS

  Zjednoczone Królestwo

 1. NOVELIS DEUTSCHLAND GMBH WERK NACHTERSTEDT

  Niemcy

 2. VIENALCO METAL TRADING GMBH

  Austria

 3. PERGOLA TENTE

  Turcja

 4. EXCEL TRADE SARL

  Maroko

 5. LCV LAMIERE S.R.L.

  Włochy

 6. TOPTAN ALÜMINYUM

  Turcja

 7. TRAKYA SANAYI A.S

  Turcja

 8. PANDA ALUMINIUM

  Turcja

 9. TRAKYA INSAAT CAM VE ALUMINYUM GRUP DEKORASYON

  Turcja

 10. DURU BANT

  Turcja