• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • biura projektów instalacji przemysłowych

Wyniki dla

Biura projektów instalacji przemysłowych - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. AIS EURELO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy globalnym dostawcą usług w zakresie montażu maszyn i relokacji zakładów. AIS EURELO jest spółką joint venture pomiędzy AIS Vanguard i EURELO Tech. Partnerstwo to korzysta z doświadczenia i zasobów obu firm jako dostawców usług przemysłowych. Jesteśmy firmą przemysłową specjalizującą się w kompleksowych relokacjach międzynarodowych, z ponad 40-letnim doświadczeniem i historią sukcesu w wielu branżach z międzynarodowymi lokalizacjami. Łącząc zasoby i doświadczenie naszych dwóch szanowanych firm, jesteśmy w stanie zapewnić klientom z wielu sektorów i w różnych lokalizacjach bezpieczne, niezawodne i opłacalne usługi montażu instalacji przemysłowych na całym świecie. Oferujemy szeroki zakres usług inżynieryjnych, od instalacji pojedynczych maszyn po projekty relokacji pod klucz i relokacji produckcji.

 3. PONTEROSSO COMART S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Ponterosso Comart to spółka inżynieryjna i zarządzająca, która działa w sektorze olejowo-gazowym zajmującym się rafinerią i wytwarzaniem energii elektrycznej. Stworzona z zamiarem oferowania usług inżynieryjnych największym centrom petrochemicznym istniejącym na terenie Sycylii, następnie umocniła swoją obecność na poziomie międzynarodowym, współpracując z głównymi spółkami inżynieryjnymi i zarządzającymi.

 4. MOTEC INGENIEURBÜRO GESELLSCHAFT FÜR INDUSTRIETECHNIK, UMWELT- UND ARBEITSSCHUTZ MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MOTEC INGENIEURBÜRO GESELLSCHAFT FÜR INDUSTRIETECHNIK, UMWELT- UND ARBEITSSCHUTZ MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Büdingen, Niemcy.

 5. S.M. TECHNOLOGIC GROUP S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma S.M. TECHNOLOGIC GROUP S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Biura projektów instalacji przemysłowych, Konserwacja instalacji przemysłowych, badania i rozwój w sektorze robót ziemnych, konserwacja i instalacja instalacji elektrycznych, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Biura projektów instalacji przemysłowych, i Konserwacja instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Pian Camuno, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TESTZENTRUM BADEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TESTZENTRUM BADEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Kuppenheim, Niemcy.

 2. BSSW ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  BSSW jest renomowanym dostawcą instalacji do materiałów sypkich. Po założeniu w roku 2007, przejęliśmy dział budowy instalacji od firmy FA Beckschulte Verfahrenstechnik. Głównym przedmiotem działalności naszej średniej wielkości, zarządzanej przez właścicieli firmy są opracowywanie, sprzedaż, planowanie i budowa instalacji. Nasi klienci korzystają z pełni zautomatyzowanych procesów transportowych i produkcyjnych. Firma BSSW Anlagen zapewnia zautomatyzowane i niezawodne dostarczanie odpowiednich surowców do produkcji. Przekonywanie klientów. Wyróżnia nas wysoka wydajność i gotowość do współpracy. Oprócz rozbudowy solidnego kapitału własnego, inwestujemy nasze zyski w przyszłościowe, innowacyjne technologie. Dzięki temu, rozwijamy perspektywy naszego przedsiębiorstwa i zabezpieczamy jego przyszłość. Kształtowanie przyszłości.

 3. ALEKSANDRA LASZUK GPI

  Polska

  Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą świadczącą głównie usługi z zakresu projektowania inżynierskiego i szeroko pojętego doradztwa technicznego. Od samego początku byliśmy zaangażowani w realizację projektów technicznych związanych z transportem i magazynowaniem materiałów sypkich oraz nasiennych linii technologicznych. Dodatkowo specjalizujemy się w tematyce związanej z inżynierią dźwigową ("windy"). Posiadamy bardzo bogate doświadczenie zawodowe w tym zakresie. Oferujemy: 1. Wykonywanie projektów technicznych podkonstrukcji, systemów, koszy/zsypów, prototypów maszyn i innych, 2. Przygotowywanie dokumentacji technicznej (rysunki, instrukcje, raporty, itp.), 3. Wykonywanie obliczeń MES (statyczne w zakresie charakterystyki liniowej i nieliniowej, modalne (np. wytężone), dynamiczne zmienne w czasie i odpowiedzi częstotliwościowe, ...), 4. Koordynacja bezpłatnej współpracy z Politechniką Warszawską w zakresie badań i rozwoju podkonstrukcji z profili kompozytowych (GFRP i CFRP), 5. Wykonywanie rysunków obiektowych (np. z wykorzystywaniem skanów 3D , wykonywanie schematów linii technologicznych, ...), 6. Wsparcie techniczne w fazie ofertowej (szacowanie na podstawie wstępnych obliczeń wagi, profili, itp. np. podkonstrukcji, wybór rozwiązań, urządzeń od poddostawców, itp.), 7. Wizualizacja, rendering i prezentacja (marketing w fazie ofertowej), 8. Konsultacje techniczne dla Klientów, 9. Oraz wiele więcej; Zapraszamy do Współpracy! Aleksandra Laszuk

  Wszystkie wyroby na "biura projektów instalacji przemysłowych"

 4. IMEC

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem mieszczącym się w Gironie, wyspecjalizowanym w projektowaniu, opracowywaniu i utrzymaniu projektów elektrycznych, kotlarskich, cieczy oraz ochrony przeciwpożarowej, zawsze w dziedzinie przemysłowej i z dużym doświadczeniem w takich branżach jak rolno-spożywcza, handlowa, kamieniołomów, central podproduktów. Wykonujemy także prace klimatyzacyjne, w zakresie systemów z bezpośrednim rozprężaniem, wentylacji, kontrolne i regulacji, ogrzewania, gazowe, chłodnictwa przemysłowego...

 5. HL ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  HL Anlagentechnik jest Państwa niezawodnym partnerem w zakresie planowania, produkcji, montażu, budowy i montażu rurociągów i rozruchu. W naszym zakładzie produkcyjnym w Freckenhorst koło Warendorf nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników produkuje, przygotowuje i montuje urządzenia dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. Korzyści dla Państwa: Dzięki współpracy z Helmes Apparatebau GmbH & Co. KG możemy zaproponować Państwu dostosowane do potrzeb kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. HL Anlagentechnik produkuje i dostarcza kompletne systemy dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego, włącznie z uruchomieniem i szkoleniem personelu obsługującego. Montaż na całym świecie zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi wytycznymi dotyczącymi produkcji i przetwarzania produktów w każdym kraju.

 1. THERMIC

  Polska

  Chcemy zaprezentowac Państwu nowatorski system ogrzewania - THERMIC. Jest to przełomowe rozwiązanie na rynku instalacji grzewczych, znane jako Indywidualne Stacje Mieszkaniowe - ISM. Jest to ostatniej generacji urządzenie dostarczające ciepłą wode użytkową oraz rozdzielające ciepło w mieszkaniu. Łączy w sobie funkcje bezpośredniego zarządzania grzewczego w mieszkaniu klienta z zaletami indywidualnych instalacji c.o. System eliminuje koniecznośc centralnego ogrzania ciepłej wody, a co za tym idzie bardzo zmniejsza koszty ogrzewania wynikające z wykluczenia potrzeby jej cyrkulacji i dostarczenia w systemie hydraulicznym, unikając w ten sposób utraty ciepłoty. Zastosowana technologia zakłada również jasny system obliczania opłat wynikających z kosztów grzewczych - THERMIC posiada kalorymetryczny licznik ciepła, liczący ryczałt kosztów ogrzewania przypadającą na konkretny ISM. Harmonogram uzycia ogrzewnika jest całkowicie przyporzadkowany indywidualnemu użytkownikowi, podlega równiez mozl

 2. ARACQUE SRL

  Włochy

  Firma Aracque, której siedziba znajduje się w Tolentino (prowincja Macerata) prowadzi działalność związaną z uzdatnianiem wód od 1985 roku. Specjalizuje się w projektowaniu, budowie i zarządzaniu systemami oczyszczania. Jest obecna głównie w sektorze przemysłowym, w którym zawsze spotykała się z uznaniem dla swoich kompetencji i profesjonalizmu. Instalujemy chłodnie kominowe, kondensatory lub chłodnice powietrza, zapewniając wytwarzanie chłodu lub gospodarowanie chłodem.

 1. DREIP ENGINEERING

  Włochy

  DREIP ENGINEERING specjalizuje się w projektowaniu maszyn automatycznych i maszyn specjalnych. Wykonujemy projekt całkowicie samodzielnie lub we współpracy z klientem, opracowując wszystkie etapy inżynieryjne zgodnie z obowiązującymi przepisami krajowymi i międzynarodowymi, a także zajmując się wszystkim działaniami z zakresu inżynierii mechanicznej, mechatronicznej, automatyzacji, analiz FEM i symulacji.

 2. BILOBA PROJECTUM S.L.

  Hiszpania

  Firma BILOBA PROJECTUM S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Technical building, i prace w zakresie konserwacji i przebudowy. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. KONIN - STUDIO FOR STRUCTURAL ENGINEERING DESIGN

  Serbia

  Firma KONIN - STUDIO FOR STRUCTURAL ENGINEERING DESIGN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Novi Pazar, Serbia.

 4. BIONIK FILTERSYSTEME GMBH

  Austria

  Firma BIONIK FILTERSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 5. SPINIPS SRL

  Włochy

  Firma SPINIPS SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów instalacji przemysłowych, biura inżynieryjne, koncepcje mechaniczne, Biura projektów instalacji przemysłowych, i projektowanie automatyzacji. Ma siedzibę w Ponte San Nicolo', Włochy.

 6. SAMMI GROUP

  Włochy

  Firma SAMMI GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach taśmy do przenośników i podnośników, przenośniki dla kopalń i kamieniołomów, leje, i doradztwo w zakresie inżynierii. Ma siedzibę w Narni, Włochy.

 7. A-V.TECHNOLOGY

  Włochy

  Firma A-V.TECHNOLOGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Projektant prototypów przemysłowych. Ma siedzibę w Urbania, Włochy.

 8. SIEDENTOP GMBH METALL-OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Firma SIEDENTOP GMBH METALL-OBERFLÄCHENTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 1. EUROSTALSTROY

  Białoruś

  Firma EUROSTALSTROY, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, i nieruchomości przemysłowe. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. SALARDI SISTEMI SRL SOCIO UNICO

  Włochy

  Firma SALARDI SISTEMI SRL SOCIO UNICO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, pakowanie przemysłowe, projektowanie instalacji do magazynowania, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 3. APEC - SMART STEEL STRUCTURES

  Turcja

  Firma APEC - SMART STEEL STRUCTURES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS

  Włochy

  Firma GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów instalacji przemysłowych, linii linia formowania termicznego, instalacje przemysłowe, Biura projektów instalacji przemysłowych, i konserwacja maszyn. Ma siedzibę w Casnigo, Włochy.

 5. PHOXENE

  Francja

  Firma PHOXENE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach flash. Ma siedzibę w Dardilly, Francja.

 6. GRUPPO COSMI

  Włochy

  Firma GRUPPO COSMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach platformy i instalacje przybrzeżne, montaż mechaniczny, montaż urządzeń, i doradztwo. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 7. SIGEA SRL

  Włochy

  Firma SIGEA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie instalacji technologicznych. Ma siedzibę w Castelfidardo, Włochy.

 8. STUDIO PANELLA

  Włochy

  Firma STUDIO PANELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach mechanical design, projektowanie wspomagane komputerowo, Rysunek TECHNICZNY, i projektowanie mechaniczne 3d. Ma siedzibę w Clusone, Włochy.

 9. ESSECI STUDIO DI SERGIO CLIVATI

  Włochy

  Firma ESSECI STUDIO DI SERGIO CLIVATI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Gorle, Włochy.

 10. STUDIO PETROLA

  Włochy

  Firma STUDIO PETROLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo dla sektora energetycznego. Ma siedzibę w Rotonda, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Biura projektów instalacji przemysłowych - Import eksport

Liczba wyników

26 734 Przedsiębiorstwa