• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • biotechnologia

Wyniki dla

Biotechnologia - Import eksport

 1. BIOSYYD

  Litwa

  BIOSYYD jest firmą z siedzibą na Litwie, która specjalizuje się w produkcji produktów i składników pochodzących z konopi przemysłowych. Nasze przedsiębiorstwo prowadzi działalność badawczo-rozwojową, a także świadczy usługi specjalistycznego doradztwa w dziedzinie ekstrakcji związków bioaktywnych, przetwarzania i opracowywania formuł. Nasz asortyment obejmuje oleje CBD, CBG i CBN, izolaty CBD, CBG i CBN, kosmetyki CBD, takie jak olejki do ciała, balsamy do ust i serum do twarzy, nasiona konopi, olej z nasion konopi lub produkty spożywcze CBD. Produkujemy również olej CBD dla zwierząt domowych. Nasz zespół zajmuje się badaniami i zastosowaniem naturalnych leków ziołowych w kategoriach produktów takich jak kosmetyki, suplementy i żywność funkcjonalna. Ponadto, Litwa jest idealnym miejscem geograficznym dla rolnictwa i uprawy konopi przemysłowych. Czystość powietrza, gleby i wód podziemnych służy zapewnieniu naszym klientom produktów wysokiej jakości. Będąc firmą w pełni zintegrowaną pionowo, gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość produktów i składników pochodzących z konopi przemysłowych. Wszystko zaczyna się od selekcji genetycznych, certyfikowanych przez UE, upraw w standardach certyfikowanych przez GLOBALG.A.P. oraz wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodnie z wymaganiami normy ISO 22000: 2018. Ponadto, produkujemy przestrzegając przejrzystych i identyfikowalnych zasad GMP UE oraz w pełnej zgodności z wartościami koszerności.

 2. TECHSEALAB

  Francja

  Przedsiębiorstwo bretońskie TECHSEALAB specjalizuje się w biotechnologiach roślinnych, morskich i lądowych. TECHSEALAB wdraża technologie umożliwiające: - wytwarzanie oryginalnych substancji czynnych (substancje czynne uzyskane dzięki naszym technologiom) w postaci płynnej, stałej lub kremu ze starannie wyselekcjonowanych surowców i pochodzące z wyjątkowego obszaru, usytuowanego w najdalej wysuniętej części departamentu Finistère, - formułowanie produktów gotowych, przeznaczonych głównie na rynek rolniczy. TECHSEALAB oferuje alternatywne rozwiązania naturalne, wykorzystując wartość alg i roślin. Te alternatywne rozwiązania naturalne wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów na świecie, co odpowiada naszej chęci podkreślania aspiracji międzynarodowych. Produkty TECHSEALAB są przeznaczone dla wielkich upraw rolniczych, a także dla winnic, szkółek, upraw drzew, ogrodnictwa…

 3. KISCO (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Jako specjalista w dziedzinie zaawansowanych materiałów, KISCO wykracza poza zwykłe dostarczanie surowców. KISCO oferuje Państwu międzynarodową sieć produktów, informacji, technologii i usług poprzez swoje lokalne biura w dziewięciu krajach Azji, Europy i obu Ameryk. Nasza globalna sieć zaopatrzenia, sprzedaży i usług wspiera Cię od początkowego pomysłu do produkcji masowej, w pozyskiwaniu surowców i materiałów przetworzonych oraz zapewnia stabilne dostawy produktów i urządzeń aż do maszyn.

 4. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

 5. CORIS BIOCONCEPT

  Belgia

  Coris Bioconcept, firma założona w 1996 roku i posiadająca certyfikację ISO 13485, produkuje zestawy diagnostyczne o zaawansowanej technologii dla sektora biomedycznego (wykrywanie wirusów odpowiedzialnych za choroby układu trawiennego, oddechowego, testy immunochromatograficzne do szybkiego wykrywania CPE oraz OXA-48 itd.). Coris Bioconcept specjalizuje się w badaniach i rozwoju w dziedzinie fizyki i nauk przyrodniczych dla przemysłu farmaceutycznego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MIDAS PHARMA GMBH

  Niemcy

  Midas Pharma dostarcza produkty i usługi w całym łańcuchu wartości farmaceutycznej. Jako średniej wielkości firma farmaceutyczna oferujemy szeroki wachlarz ekspertyz, łącząc firmy, ludzi i wiedzę.

 2. EOSWISS PHARMA

  Szwajcaria

 3. LACTAN CHEMIKALIEN- U. LABORGERÄTE VERTRIEBSGES.M.B.H. & CO KG

  Austria

 4. INNUSCIENCE DEUTSCHLAND

  Niemcy

 5. EUROGENTEC

  Belgia

  Eurogentec S.A., część Kaneka Corporation, to wiodący dostawca specjalistycznych wyrobów oraz usług celnych. Nasz dział badawczy w dziedzinie nauk przyrodniczych, dział diagnostyczny oraz jednostki biznesowe GMP BioManufacturing zapewniają wysokiej jakości wyroby pozwalające na wsparcie naukowców zaangażowanych w badania przyrodnicze, biotechnologie, diagnozy oraz rynki farmaceutyczne. Eurogentec posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 13485, akredytację cGMP Belgijskiego Ministerstwa Zdrowia i jest zatwierdzony przez amerykańską agencję Żywności i Leków (FDA).

 1. HTS BIO

  Francja

  HTS BIO oddaje do Państwa użytku rozwiązania ekologiczne do usuwania zanieczyszczeń domowych, przemysłowych i przypadkowych. Oczyszczanie powierzchni wody, oczyszczanie PCB, oczyszczanie gnojówek, produkcja i konfekcjonowanie na zamówienie. Dla Was i Waszych klientów, korzystajcie z gamy środków czyszczących ekologicznych i wydajnych, stworzonych, by odpowiedzieć na naszą wspólną wizję zrównoważonego rozwoju. Produkty na bazie substancji aktywnych pochodzenia naturalnego (olejki eteryczne, substancje czynne powierzchniowo bio…).

 2. BDI-BIOENERGY INTERNATIONAL AG

  Austria

  BDI opracowuje technologie umożliwiające pozyskiwanie energii z produktów ubocznych i odpadów – przy jednocześnie maksymalnej ochronie zasobów naturalnych. W oparciu o własną technologię oferujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb, wykonane pod klucz instalacje biodiesla i biogazu. Instalacje stosowane w biotechnologii, doradztwo w zakresie instalacji biogazu, doradztwo w zakresie energii odnawialnej, biodiesel, instalacje do produkcji biodiesla, biogaz, instalacje biogazu, instalacje do oczyszczania biogazu, budowa instalacji przemysłowych, optymalizacja instalacji biogazu.

 1. PROBIOTICAL SPA

  Włochy

  Firma Probiotical należy do grupy Mofin Alce, numer 1 w produkcji fermentów mlecznych od wielu lat. Wiedza zdobyta przez ponad 50 lat działalności stanowi strukturę kulturową i profesjonalną niezbędną dla naszego sukcesu w nowych sektorach zastosowań. Firma Probiotical została założona, by zajmować się wyłącznie mikroorganizmami probiotycznymi.

 2. AROMICS

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo biotechnologiczne specjalizujące się w stosowaniu proteomiki i genomiki funkcjonalnej w badaniach i opracowaniach nowych terapii oraz nowych narzędzi do diagnostyki zdrowia ludzi.

 3. BIOPROCESS TECHNOLOGY SL

  Hiszpania

 4. ESSA TEKNIK KIMYA ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

  Turcja

 5. MORLAB BIOTECHNOLOGY

  Turcja

 6. HTS ENOLOGIA

  Włochy

 7. UROSPHERE

  Francja

 8. EVITRIA AG

  Szwajcaria

 1. SUP'BIOTECH

  Francja

 2. REACT4LIFE

  Włochy

 3. BONE THERAPEUTICS

  Belgia

 4. ORGANOID-X

  Rumunia

 5. DNC CATCHER S.L.U

  Hiszpania

 6. EMITECH SRL

  Włochy

 7. ALBITCOM SRL

  Rumunia

 8. GERME S.A.

  Francja

 9. CREATIVE BIOGENE

  Stany Zjednoczone

 10. MICROOMICS SYSTEMS S.L.

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Biotechnologia - Import eksport

Liczba wyników

1151 przedsiębiorstwa