• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • biotechnologia

Wyniki dla

Biotechnologia - Import eksport

 1. BIOSYYD

  Litwa

  Verified by europages badge

  BIOSYYD jest firmą z siedzibą na Litwie, która specjalizuje się w produkcji produktów i składników pochodzących z konopi przemysłowych. Nasze przedsiębiorstwo prowadzi działalność badawczo-rozwojową, a także świadczy usługi specjalistycznego doradztwa w dziedzinie ekstrakcji związków bioaktywnych, przetwarzania i opracowywania formuł. Nasz asortyment obejmuje oleje CBD, CBG i CBN, izolaty CBD, CBG i CBN, kosmetyki CBD, takie jak olejki do ciała, balsamy do ust i serum do twarzy, nasiona konopi, olej z nasion konopi lub produkty spożywcze CBD. Produkujemy również olej CBD dla zwierząt domowych. Nasz zespół zajmuje się badaniami i zastosowaniem naturalnych leków ziołowych w kategoriach produktów takich jak kosmetyki, suplementy i żywność funkcjonalna. Ponadto, Litwa jest idealnym miejscem geograficznym dla rolnictwa i uprawy konopi przemysłowych. Czystość powietrza, gleby i wód podziemnych służy zapewnieniu naszym klientom produktów wysokiej jakości. Będąc firmą w pełni zintegrowaną pionowo, gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość produktów i składników pochodzących z konopi przemysłowych. Wszystko zaczyna się od selekcji genetycznych, certyfikowanych przez UE, upraw w standardach certyfikowanych przez GLOBALG.A.P. oraz wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodnie z wymaganiami normy ISO 22000: 2018. Ponadto, produkujemy przestrzegając przejrzystych i identyfikowalnych zasad GMP UE oraz w pełnej zgodności z wartościami koszerności.

 2. TECHSEALAB

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo bretońskie TECHSEALAB specjalizuje się w biotechnologiach roślinnych, morskich i lądowych. TECHSEALAB wdraża technologie umożliwiające: - wytwarzanie oryginalnych substancji czynnych (substancje czynne uzyskane dzięki naszym technologiom) w postaci płynnej, stałej lub kremu ze starannie wyselekcjonowanych surowców i pochodzące z wyjątkowego obszaru, usytuowanego w najdalej wysuniętej części departamentu Finistère, - formułowanie produktów gotowych, przeznaczonych głównie na rynek rolniczy. TECHSEALAB oferuje alternatywne rozwiązania naturalne, wykorzystując wartość alg i roślin. Te alternatywne rozwiązania naturalne wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów na świecie, co odpowiada naszej chęci podkreślania aspiracji międzynarodowych. Produkty TECHSEALAB są przeznaczone dla wielkich upraw rolniczych, a także dla winnic, szkółek, upraw drzew, ogrodnictwa…

 3. KISCO (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista w dziedzinie zaawansowanych materiałów, KISCO wykracza poza zwykłe dostarczanie surowców. KISCO oferuje Państwu międzynarodową sieć produktów, informacji, technologii i usług poprzez swoje lokalne biura w dziewięciu krajach Azji, Europy i obu Ameryk. Nasza globalna sieć zaopatrzenia, sprzedaży i usług wspiera Cię od początkowego pomysłu do produkcji masowej, w pozyskiwaniu surowców i materiałów przetworzonych oraz zapewnia stabilne dostawy produktów i urządzeń aż do maszyn.

 4. IT4IP S.A.

  Belgia

  Verified by europages badge

  It4ip jest światowym liderem w technologii trawienia i zapewnia najlepsze usługi oraz najwyższej jakości produkty dla wszystkich swoich klientów na całym świecie. Technologia ta umożliwia nam produkcję mikro- i nanoporowatych filtrów polimerowych o wielu różnych zastosowaniach, takich jak wykrywanie włókien azbestowych, filtracja krwi, skanowanie komórek nowotworowych czy synteza mikro i nanoobiektów. Nasze produkty spełniają surowe normy jakościowe; charakteryzują się dokładnym progiem filtracji od 10 nanometrów do kilkudziesięciu mikronów, bardzo małą grubością i specyficznymi właściwościami powierzchniowymi. Na ich życzenie dostarczamy szeroką gamę produktów w postaci rolek, arkuszy, płyt lub innych form. Oferujemy również rozwiązania OEM pod ich własną marką. Od ponad 35 lat wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć wyjątkowe produkty dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasza elastyczność, szybkość reakcji i wydajność produkcji to mocne strony, które sprawiają, że nasza firma odnosi sukcesy.

 5. MIDAS PHARMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Midas Pharma dostarcza produkty i usługi w całym łańcuchu wartości farmaceutycznej. Jako średniej wielkości firma farmaceutyczna oferujemy szeroki wachlarz ekspertyz, łącząc firmy, ludzi i wiedzę.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EOSWISS PHARMA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma EOSWISS PHARMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach badania biotechnologiczne dla sektora farmaceutycznego, przemysł farmaceutyczny, wyposażenie dla pzremysłu farmaceutycznego, usługi i działalności w zakresie przemysłu farmaceutycznego, badania farmaceutyczne, produkcja na zlecenie, oprogramowanie dla przemysłu farmaceutycznego, Biotechnology, i doradztwo w dziedzinie biotechnologii. Ma siedzibę w Geneve, Szwajcaria.

 2. UNIQUELAB - DISTILLERY SPIRITS & BIOTECH CHEMICALS

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma UNIQUELAB - DISTILLERY SPIRITS & BIOTECH CHEMICALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, Alkohole i wyroby spirytusowe, Biotechnologia, Napoje - import-eksport, Wina, destylaty, Wyroby chemiczne - import-eksport, Distillery, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Celorico De Basto, Braga, Portugalia.

 3. LACTAN CHEMIKALIEN- U. LABORGERÄTE VERTRIEBSGES.M.B.H. & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LACTAN CHEMIKALIEN- U. LABORGERÄTE VERTRIEBSGES.M.B.H. & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 4. INNUSCIENCE DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INNUSCIENCE DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach detergenty. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 5. EUROGENTEC

  Belgia

  Eurogentec S.A., część Kaneka Corporation, to wiodący dostawca specjalistycznych wyrobów oraz usług celnych. Nasz dział badawczy w dziedzinie nauk przyrodniczych, dział diagnostyczny oraz jednostki biznesowe GMP BioManufacturing zapewniają wysokiej jakości wyroby pozwalające na wsparcie naukowców zaangażowanych w badania przyrodnicze, biotechnologie, diagnozy oraz rynki farmaceutyczne. Eurogentec posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 13485, akredytację cGMP Belgijskiego Ministerstwa Zdrowia i jest zatwierdzony przez amerykańską agencję Żywności i Leków (FDA).

 1. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

 2. BDI-BIOENERGY INTERNATIONAL AG

  Austria

  BDI opracowuje technologie umożliwiające pozyskiwanie energii z produktów ubocznych i odpadów – przy jednocześnie maksymalnej ochronie zasobów naturalnych. W oparciu o własną technologię oferujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb, wykonane pod klucz instalacje biodiesla i biogazu. Instalacje stosowane w biotechnologii, doradztwo w zakresie instalacji biogazu, doradztwo w zakresie energii odnawialnej, biodiesel, instalacje do produkcji biodiesla, biogaz, instalacje biogazu, instalacje do oczyszczania biogazu, budowa instalacji przemysłowych, optymalizacja instalacji biogazu.

 1. HTS BIO

  Francja

  HTS BIO oddaje do Państwa użytku rozwiązania ekologiczne do usuwania zanieczyszczeń domowych, przemysłowych i przypadkowych. Oczyszczanie powierzchni wody, oczyszczanie PCB, oczyszczanie gnojówek, produkcja i konfekcjonowanie na zamówienie. Dla Was i Waszych klientów, korzystajcie z gamy środków czyszczących ekologicznych i wydajnych, stworzonych, by odpowiedzieć na naszą wspólną wizję zrównoważonego rozwoju. Produkty na bazie substancji aktywnych pochodzenia naturalnego (olejki eteryczne, substancje czynne powierzchniowo bio…).

 2. PROBIOTICAL SPA

  Włochy

  Firma Probiotical należy do grupy Mofin Alce, numer 1 w produkcji fermentów mlecznych od wielu lat. Wiedza zdobyta przez ponad 50 lat działalności stanowi strukturę kulturową i profesjonalną niezbędną dla naszego sukcesu w nowych sektorach zastosowań. Firma Probiotical została założona, by zajmować się wyłącznie mikroorganizmami probiotycznymi.

 3. AROMICS

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo biotechnologiczne specjalizujące się w stosowaniu proteomiki i genomiki funkcjonalnej w badaniach i opracowaniach nowych terapii oraz nowych narzędzi do diagnostyki zdrowia ludzi.

 4. BIOPROCESS TECHNOLOGY SL

  Hiszpania

  Firma BIOPROCESS TECHNOLOGY SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Ma siedzibę w Móstoles, Hiszpania.

 5. ESSA TEKNIK KIMYA ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

  Turcja

  Firma ESSA TEKNIK KIMYA ITHALAT IHRACAT LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 6. MORLAB BIOTECHNOLOGY

  Turcja

  Firma MORLAB BIOTECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 7. DNA TESTING EXPERTS

  Chiny

  Firma DNA TESTING EXPERTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Ma siedzibę w Zhangjiakou, Chiny.

 8. BIOGENTS AG

  Niemcy

  Firma BIOGENTS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 1. MICROOMICS SYSTEMS S.L.

  Hiszpania

  Firma MICROOMICS SYSTEMS S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach badania biotechnologiczne, laboratorium genetyki, i laboratoria analiz biologicznych i mikrobiologicznych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. WELFARE TRACKER SL

  Hiszpania

  Firma WELFARE TRACKER SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do wykonywania prób i testów, i Urządzenia do wykonywania prób i testów. Ma siedzibę w Tudela, Navarra, Hiszpania.

 3. INOKEM, S.A. - SOLUÇÕES EM QUÍMICOS

  Portugalia

  Firma INOKEM, S.A. - SOLUÇÕES EM QUÍMICOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Biotechnologia, Produkty biochemiczne, produkty chemiczne przemysłowe, Biotechnologia, Produkty biochemiczne, i inhibitory enzymowe. Ma siedzibę w Arruda Dos Vinhos, Portugalia.

 4. UROSPHERE

  Francja

  Firma UROSPHERE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 5. ABINGDON HEALTH PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ABINGDON HEALTH PLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Ma siedzibę w York, Zjednoczone Królestwo.

 6. GENKYOTEX SA

  Szwajcaria

  Firma GENKYOTEX SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Leki, Strategia badań i rozwoju, Instytuty i laboratoria naukowe, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Leki, Strategia badań i rozwoju, i Instytuty i laboratoria naukowe. Ma siedzibę w Plan-Les-Ouates, Szwajcaria.

 7. GERME S.A.

  Francja

  Firma GERME S.A., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach mikrobiologia, i Biochemia, środowisko - badania naukowe. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 8. UMWELTBIOTECHNIK BERLIN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma UMWELTBIOTECHNIK BERLIN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. CREATIVE BIOMART

  Stany Zjednoczone

  Firma CREATIVE BIOMART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Ma siedzibę w Shirley, Stany Zjednoczone.

 10. NOVAXIA

  Francja

  Firma NOVAXIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w St Laurent Nouan, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Biotechnologia - Import eksport

Liczba wyników

1164 Przedsiębiorstwa