• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych

Wyniki dla

Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych - Import eksport

 1. PETER PRINZING GMBH

  Niemcy

  Peter Prinzing GmbH jest średniej wielkości, rodzinną firmą inżynieryjną i budowy maszyn o długiej tradycji, mającą swoje korzenie w sercu Szwabskich Alp. Obecna strategiczna lokalizacja firmy w centrum Europy, na skrzyżowaniu dwóch głównych autostrad, łączących północ z południem i wschód z zachodem, jest doskonałym położeniem, aby dostarczać produkty do wszyskich części świata. Tradycyjna rodzinna firma jest dzisiaj zarządzana przez czwarte pokolenie rodziny Prinzing. Początkowo, przed ponad 100 laty obrabiano metal w małej kuźni. Z tego rozwinęła się firma z dwoma głównymi obszarami działalności: Maszyny do obróbki blach i technologie usuwania obornika. Choć obszary działalności są różne, łączy nas jedna wspólna cecha: Peter Prinzing GmbH zalicza się do liderów rynku w obu tych obszarach.

 2. SCHAUMANN BIOENERGY CONSULT GMBH

  Niemcy

  Schaumann BioEnergy GmbH jest częścią Enbycon Holding, spółki holdingowej holdingu Huelsenberg, który skupia wszystkie firmy z sektora energii odnawialnej/czystych technologii. Firma została założona wiosną 2007 r. Optymalizujemy procesy biologiczne w fermentatorach biogazu w instalacjach każdego typu i z każdym rodzajem substratu. Nasze główne kompetencje obejmują zarówno okres poprzedzający produkcję biogazu po konserwację substratu i przygotowanie kiszonki. Kontynuacją jest produkcja szerokiego asortymentu dodatków do biogazu wytwarzanych wyłącznie na podstawie dokładnego określenia wymagań i produkowanych dla każdej biogazowni według indywidualnej receptury. Podstawową kompetencję uzupełnia bardzo specyficzny know-how w zakresie doradztwa, wyszkoleni pracownicy oraz wszechstronna analityka. 15 naszych konsultantów specjalizujących się w biogazie pracuje w sieci doradczej obejmującej całe Niemcy.

 3. CHEMEC GMBH

  Niemcy

  JESTEŚMY TWOIM KOMPETENTNYM PARTNEREM W ZAKRESIE ANALIZY GAZU. Firma CHEMEC została założon w 2000 roku jako biuro inżynieryjne w dziedzinie technologii pomiarów chemicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu czujników gazu w analizie biogazu, zwłaszcza w zakresie czujników przewodności cieplnej i elektrochemicznych czujników gazu. NASZA TECHNOLOGIA OFERUJE NAJWYŻSZĄ NIEZAWODNOŚĆ. NASZYMI PORADAMI I USŁUGAMI ZAPEWNIAMY TWÓJ SUKCES. Niezależnie od tego, czy dotyczy to procesów fermentacji w biogazowniach rolniczych, czy też w przemysłowych lub komunalnych oczyszczalniach ścieków: dokładna i niezawodna analiza gazu ma kluczowe znaczenie dla optymalnego funkcjonowania instalacji. Od około 20 lat opracowujemy i produkujemy analizatory gazów oparte na własnych technologiach.

 4. LIPP GMBH BEHÄLTER UND SYSTEMLÖSUNGEN

  Niemcy

  LIPP GmbH - ZBIORNIKI I ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE DO MATERIAŁÓW STAŁYCH, CIEKŁYCH I GAZOWYCH. LIPP GmbH w Tannhausen jest specjalistą w budowie zbiorników mającym ponad 60-letnie doświadczenie. Oferujemy wysokiej jakości stalowe zbiorniki oraz rozwiązania systemowe dla przemysłu, jednostek gminnych i rolnictwa. Nasz wyjątkowa konstrukcja zbiorników LIPP®-System osiąga najwyższą jakość. Koncentrując się na trwałości, elastyczności i indywidulnej adaptacji, realizujemy Twój projekt – od pojedynczych zbiorników po instalacje pod klucz. Dla naszych klientów na całym świecie realizujemy następujące produkty: zbiorniki na ciecze, fermentory, instalacje biogazowe, magazyny buorowe i zbiorniki do magazynowania wody pitnej. Sukce wyniku ogólnego jest brany pod uwagę od samego początku. Aby spełnić specjalne wymagania dotyczące przechowywanej zawartości, stosowane są odpowiednie materiały i wysokiej jakości akcesoria. Dzięki ponad 200 patentom zrealizowaliśmy już ponad 30000 projektów na świecie.

 5. ENNOX BIOGAS TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Ennox - specjaliści, jeśli chodzi o technologię gazową. Ennox biogas technology GmbH jest kompetentnym partnerem we wszystkich sprawach związanych z technologią biogazu, eliminacji ścieków i odpadów. Nasza gama dostaw obejmuje wszystkie komponenty w dziedzinie technologii gazowej dla biogazowni, oczyszczalni ścieków i składowisk odpadów - urządzenia do fermentacji, magazyny gazu, instalacje do oczyszczania gazu i pochodnie. Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie dostosowane do niemal każdego zastosowania. Oprócz wysokiej jakości produkcji nasza mocną stroną jest planowanie linii gazowych i systemów oczyszczania gazów. Tutaj możemy służyć klientom całym naszym doświadczeniem, dzięki czemu klient otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i kompetencjach, z powodzeniem dostosowaliśmy naszą technologię pochodni gazowych w dziedzinie spalania z zastosowaniem pirolizy, spalania gazu drzewnego, pochodni wysokotemperaturowych i do różnych zastosowań przemysłowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BDI-BIOENERGY INTERNATIONAL AG

  Austria

  BDI opracowuje technologie umożliwiające pozyskiwanie energii z produktów ubocznych i odpadów – przy jednocześnie maksymalnej ochronie zasobów naturalnych. W oparciu o własną technologię oferujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb, wykonane pod klucz instalacje biodiesla i biogazu. Instalacje stosowane w biotechnologii, doradztwo w zakresie instalacji biogazu, doradztwo w zakresie energii odnawialnej, biodiesel, instalacje do produkcji biodiesla, biogaz, instalacje biogazu, instalacje do oczyszczania biogazu, budowa instalacji przemysłowych, optymalizacja instalacji biogazu.

 2. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Austria

 3. ENERGYBIO

  Białoruś

 4. LUKENEDER GMBH

  Niemcy

 5. BIOLECTRIC

  Belgia

 1. TECHNOPA GMBH

  Austria

 2. NORAND INDUSTRIESERVICE GMBH

  Niemcy

 1. ELETTRORIZZI

  Włochy

 2. BIOGASRUSSIA

  Rosja

 3. CUSS CHRIWA UMWELT-SYSTEMTECHNIK UND SERVICE GMBH

  Niemcy

 4. EURODIESEL ENERGY

  Włochy

 5. DWS

  Belgia

 6. NQ-ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. COMPAÑÍAS DE LUZ

  Hiszpania

 8. BIOGEST ENERGIE- UND WASSERTECHNIK GMBH

  Austria

 1. TEEX&CONSORTIUM

  Hiszpania

 2. LEINSTER GAS

  Zjednoczone Królestwo

 3. SCHWARTING BIOSYSTEM GMBH

  Niemcy

 4. BIO.S BIOGAS VERWALTUNGS GMBH

  Niemcy

 5. ÖKOTEC-ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 6. U.T.S. UMWELT-TECHNIK-SÜD GMBH

  Niemcy

 7. WOOSUNG GAS MATERIALS

  Korea Południowa

 8. BIOGAS-OST TECHNOLOGY UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

 9. ATD INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR ABWASSERWIRTSCHAFT UND TECHNISCHE DIENSTLEISTUNGEN MBH

  Niemcy

 10. DIPL.-ING. HARALD BALA/TBB CONSULTING

  Austria