• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych

Wyniki dla

Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych - Import eksport

 1. SCHAUMANN BIOENERGY CONSULT GMBH

  Niemcy

  Schaumann BioEnergy GmbH jest częścią Enbycon Holding, spółki holdingowej holdingu Huelsenberg, który skupia wszystkie firmy z sektora energii odnawialnej/czystych technologii. Firma została założona wiosną 2007 r. Optymalizujemy procesy biologiczne w fermentatorach biogazu w instalacjach każdego typu i z każdym rodzajem substratu. Nasze główne kompetencje obejmują zarówno okres poprzedzający produkcję biogazu po konserwację substratu i przygotowanie kiszonki. Kontynuacją jest produkcja szerokiego asortymentu dodatków do biogazu wytwarzanych wyłącznie na podstawie dokładnego określenia wymagań i produkowanych dla każdej biogazowni według indywidualnej receptury. Podstawową kompetencję uzupełnia bardzo specyficzny know-how w zakresie doradztwa, wyszkoleni pracownicy oraz wszechstronna analityka. 15 naszych konsultantów specjalizujących się w biogazie pracuje w sieci doradczej obejmującej całe Niemcy.

 2. LIPP GMBH BEHÄLTER UND SYSTEMLÖSUNGEN

  Niemcy

  LIPP GmbH - ZBIORNIKI I ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE DO MATERIAŁÓW STAŁYCH, CIEKŁYCH I GAZOWYCH. LIPP GmbH w Tannhausen jest specjalistą w budowie zbiorników mającym ponad 60-letnie doświadczenie. Oferujemy wysokiej jakości stalowe zbiorniki oraz rozwiązania systemowe dla przemysłu, jednostek gminnych i rolnictwa. Nasz wyjątkowa konstrukcja zbiorników LIPP®-System osiąga najwyższą jakość. Koncentrując się na trwałości, elastyczności i indywidulnej adaptacji, realizujemy Twój projekt – od pojedynczych zbiorników po instalacje pod klucz. Dla naszych klientów na całym świecie realizujemy następujące produkty: zbiorniki na ciecze, fermentory, instalacje biogazowe, magazyny buorowe i zbiorniki do magazynowania wody pitnej. Sukce wyniku ogólnego jest brany pod uwagę od samego początku. Aby spełnić specjalne wymagania dotyczące przechowywanej zawartości, stosowane są odpowiednie materiały i wysokiej jakości akcesoria. Dzięki ponad 200 patentom zrealizowaliśmy już ponad 30000 projektów na świecie.

 3. CHEMEC GMBH

  Niemcy

  JESTEŚMY TWOIM KOMPETENTNYM PARTNEREM W ZAKRESIE ANALIZY GAZU. Firma CHEMEC została założon w 2000 roku jako biuro inżynieryjne w dziedzinie technologii pomiarów chemicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu czujników gazu w analizie biogazu, zwłaszcza w zakresie czujników przewodności cieplnej i elektrochemicznych czujników gazu. NASZA TECHNOLOGIA OFERUJE NAJWYŻSZĄ NIEZAWODNOŚĆ. NASZYMI PORADAMI I USŁUGAMI ZAPEWNIAMY TWÓJ SUKCES. Niezależnie od tego, czy dotyczy to procesów fermentacji w biogazowniach rolniczych, czy też w przemysłowych lub komunalnych oczyszczalniach ścieków: dokładna i niezawodna analiza gazu ma kluczowe znaczenie dla optymalnego funkcjonowania instalacji. Od około 20 lat opracowujemy i produkujemy analizatory gazów oparte na własnych technologiach.

 4. PETER PRINZING GMBH

  Niemcy

  Peter Prinzing GmbH jest średniej wielkości, rodzinną firmą inżynieryjną i budowy maszyn o długiej tradycji, mającą swoje korzenie w sercu Szwabskich Alp. Obecna strategiczna lokalizacja firmy w centrum Europy, na skrzyżowaniu dwóch głównych autostrad, łączących północ z południem i wschód z zachodem, jest doskonałym położeniem, aby dostarczać produkty do wszyskich części świata. Tradycyjna rodzinna firma jest dzisiaj zarządzana przez czwarte pokolenie rodziny Prinzing. Początkowo, przed ponad 100 laty obrabiano metal w małej kuźni. Z tego rozwinęła się firma z dwoma głównymi obszarami działalności: Maszyny do obróbki blach i technologie usuwania obornika. Choć obszary działalności są różne, łączy nas jedna wspólna cecha: Peter Prinzing GmbH zalicza się do liderów rynku w obu tych obszarach.

 5. ENNOX BIOGAS TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Ennox - specjaliści, jeśli chodzi o technologię gazową. Ennox biogas technology GmbH jest kompetentnym partnerem we wszystkich sprawach związanych z technologią biogazu, eliminacji ścieków i odpadów. Nasza gama dostaw obejmuje wszystkie komponenty w dziedzinie technologii gazowej dla biogazowni, oczyszczalni ścieków i składowisk odpadów - urządzenia do fermentacji, magazyny gazu, instalacje do oczyszczania gazu i pochodnie. Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie dostosowane do niemal każdego zastosowania. Oprócz wysokiej jakości produkcji nasza mocną stroną jest planowanie linii gazowych i systemów oczyszczania gazów. Tutaj możemy służyć klientom całym naszym doświadczeniem, dzięki czemu klient otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i kompetencjach, z powodzeniem dostosowaliśmy naszą technologię pochodni gazowych w dziedzinie spalania z zastosowaniem pirolizy, spalania gazu drzewnego, pochodni wysokotemperaturowych i do różnych zastosowań przemysłowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BDI-BIOENERGY INTERNATIONAL AG

  Austria

  BDI opracowuje technologie umożliwiające pozyskiwanie energii z produktów ubocznych i odpadów – przy jednocześnie maksymalnej ochronie zasobów naturalnych. W oparciu o własną technologię oferujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb, wykonane pod klucz instalacje biodiesla i biogazu. Instalacje stosowane w biotechnologii, doradztwo w zakresie instalacji biogazu, doradztwo w zakresie energii odnawialnej, biodiesel, instalacje do produkcji biodiesla, biogaz, instalacje biogazu, instalacje do oczyszczania biogazu, budowa instalacji przemysłowych, optymalizacja instalacji biogazu.

 2. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Austria

 3. ENERGYBIO

  Białoruś

 4. LUKENEDER GMBH

  Niemcy

 5. BIOLECTRIC

  Belgia

 1. CUSS CHRIWA UMWELT-SYSTEMTECHNIK UND SERVICE GMBH

  Niemcy

 2. EURODIESEL ENERGY

  Włochy

 1. NORAND INDUSTRIESERVICE GMBH

  Niemcy

 2. ELETTRORIZZI

  Włochy

 3. TECHNOPA GMBH

  Austria

 4. NQ-ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. DWS

  Belgia

 6. COMPAÑÍAS DE LUZ

  Hiszpania

 7. LEINSTER GAS

  Zjednoczone Królestwo

 8. TEEX&CONSORTIUM

  Hiszpania

 1. BIOGEST ENERGIE- UND WASSERTECHNIK GMBH

  Austria

 2. BIO.S BIOGAS VERWALTUNGS GMBH

  Niemcy

 3. SCHWARTING BIOSYSTEM GMBH

  Niemcy

 4. ÖKOTEC-ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 5. ROS ROCA INTERNACIONAL SL

  Niemcy

 6. RES PROJECTS GMBH

  Niemcy

 7. REGIO ENERGIESYSTEME SERVICE GMBH

  Niemcy

 8. OWS

  Belgia

 9. WMT-LANDFILL-BIOGAS-SERVICES GMBH

  Niemcy

 10. G.U.E.T. GESELLSCHAFT FÜR UMWELT- UND ENERGIETECHNIK MBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo