• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych

Wyniki dla

Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych - Import eksport

 1. LIPP GMBH BEHÄLTER UND SYSTEMLÖSUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LIPP GmbH - ZBIORNIKI I ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE DO MATERIAŁÓW STAŁYCH, CIEKŁYCH I GAZOWYCH. LIPP GmbH w Tannhausen jest specjalistą w budowie zbiorników mającym ponad 60-letnie doświadczenie. Oferujemy wysokiej jakości stalowe zbiorniki oraz rozwiązania systemowe dla przemysłu, jednostek gminnych i rolnictwa. Nasz wyjątkowa konstrukcja zbiorników LIPP®-System osiąga najwyższą jakość. Koncentrując się na trwałości, elastyczności i indywidulnej adaptacji, realizujemy Twój projekt – od pojedynczych zbiorników po instalacje pod klucz. Dla naszych klientów na całym świecie realizujemy następujące produkty: zbiorniki na ciecze, fermentory, instalacje biogazowe, magazyny buorowe i zbiorniki do magazynowania wody pitnej. Sukce wyniku ogólnego jest brany pod uwagę od samego początku. Aby spełnić specjalne wymagania dotyczące przechowywanej zawartości, stosowane są odpowiednie materiały i wysokiej jakości akcesoria. Dzięki ponad 200 patentom zrealizowaliśmy już ponad 30000 projektów na świecie.

 2. ENNOX BIOGAS TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ennox - specjaliści, jeśli chodzi o technologię gazową. Ennox biogas technology GmbH jest kompetentnym partnerem we wszystkich sprawach związanych z technologią biogazu, eliminacji ścieków i odpadów. Nasza gama dostaw obejmuje wszystkie komponenty w dziedzinie technologii gazowej dla biogazowni, oczyszczalni ścieków i składowisk odpadów - urządzenia do fermentacji, magazyny gazu, instalacje do oczyszczania gazu i pochodnie. Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie dostosowane do niemal każdego zastosowania. Oprócz wysokiej jakości produkcji nasza mocną stroną jest planowanie linii gazowych i systemów oczyszczania gazów. Tutaj możemy służyć klientom całym naszym doświadczeniem, dzięki czemu klient otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i kompetencjach, z powodzeniem dostosowaliśmy naszą technologię pochodni gazowych w dziedzinie spalania z zastosowaniem pirolizy, spalania gazu drzewnego, pochodni wysokotemperaturowych i do różnych zastosowań przemysłowych.

 3. PETER PRINZING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Peter Prinzing GmbH jest średniej wielkości, rodzinną firmą inżynieryjną i budowy maszyn o długiej tradycji, mającą swoje korzenie w sercu Szwabskich Alp. Obecna strategiczna lokalizacja firmy w centrum Europy, na skrzyżowaniu dwóch głównych autostrad, łączących północ z południem i wschód z zachodem, jest doskonałym położeniem, aby dostarczać produkty do wszyskich części świata. Tradycyjna rodzinna firma jest dzisiaj zarządzana przez czwarte pokolenie rodziny Prinzing. Początkowo, przed ponad 100 laty obrabiano metal w małej kuźni. Z tego rozwinęła się firma z dwoma głównymi obszarami działalności: Maszyny do obróbki blach i technologie usuwania obornika. Choć obszary działalności są różne, łączy nas jedna wspólna cecha: Peter Prinzing GmbH zalicza się do liderów rynku w obu tych obszarach.

 4. SCHAUMANN BIOENERGY CONSULT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schaumann BioEnergy GmbH jest częścią Enbycon Holding, spółki holdingowej holdingu Huelsenberg, który skupia wszystkie firmy z sektora energii odnawialnej/czystych technologii. Firma została założona wiosną 2007 r. Optymalizujemy procesy biologiczne w fermentatorach biogazu w instalacjach każdego typu i z każdym rodzajem substratu. Nasze główne kompetencje obejmują zarówno okres poprzedzający produkcję biogazu po konserwację substratu i przygotowanie kiszonki. Kontynuacją jest produkcja szerokiego asortymentu dodatków do biogazu wytwarzanych wyłącznie na podstawie dokładnego określenia wymagań i produkowanych dla każdej biogazowni według indywidualnej receptury. Podstawową kompetencję uzupełnia bardzo specyficzny know-how w zakresie doradztwa, wyszkoleni pracownicy oraz wszechstronna analityka. 15 naszych konsultantów specjalizujących się w biogazie pracuje w sieci doradczej obejmującej całe Niemcy.

 5. CHEMEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  JESTEŚMY TWOIM KOMPETENTNYM PARTNEREM W ZAKRESIE ANALIZY GAZU. Firma CHEMEC została założon w 2000 roku jako biuro inżynieryjne w dziedzinie technologii pomiarów chemicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu czujników gazu w analizie biogazu, zwłaszcza w zakresie czujników przewodności cieplnej i elektrochemicznych czujników gazu. NASZA TECHNOLOGIA OFERUJE NAJWYŻSZĄ NIEZAWODNOŚĆ. NASZYMI PORADAMI I USŁUGAMI ZAPEWNIAMY TWÓJ SUKCES. Niezależnie od tego, czy dotyczy to procesów fermentacji w biogazowniach rolniczych, czy też w przemysłowych lub komunalnych oczyszczalniach ścieków: dokładna i niezawodna analiza gazu ma kluczowe znaczenie dla optymalnego funkcjonowania instalacji. Od około 20 lat opracowujemy i produkujemy analizatory gazów oparte na własnych technologiach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GASTECHNIK HIMMEL GMBH

  Austria

  Firma Gastechnik Himmel GmbH wyspecjalizowała się w zakresie planowania i produkcji elementów w dziedzinie techniki ekologicznej do instalacji biogazu i gazu wysypiskowego. W siedzibie firmy w Korneuburg produkowane są pochodnie i instalacje sprężarkowe do biogazu, gazu wysypiskowego, gazu z oczyszczalni i gazu ziemnego. W naszej szerokiej palecie produktów oferujemy zarówno liczne artykuły standardowe, jak i urządzenia do spalania gazów specjalnych, np. gazu drzewnego i pirolitycznego, a także geotermiczne i kompletne kontenerowe instalacje do gazu wysypiskowego.

 2. BDI-BIOENERGY INTERNATIONAL AG

  Austria

  BDI opracowuje technologie umożliwiające pozyskiwanie energii z produktów ubocznych i odpadów – przy jednocześnie maksymalnej ochronie zasobów naturalnych. W oparciu o własną technologię oferujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb, wykonane pod klucz instalacje biodiesla i biogazu. Instalacje stosowane w biotechnologii, doradztwo w zakresie instalacji biogazu, doradztwo w zakresie energii odnawialnej, biodiesel, instalacje do produkcji biodiesla, biogaz, instalacje biogazu, instalacje do oczyszczania biogazu, budowa instalacji przemysłowych, optymalizacja instalacji biogazu.

 3. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, i Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Ma siedzibę w Wolfurt, Austria.

 4. ENERGYBIO

  Białoruś

  Firma ENERGYBIO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Jest również obecna w dziedzinach biogaz, prace inżynierskie w zakresie instalacji do utylizacji szlamów przemysłowych, i doradztwo w zakresie transportu nieczystości. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 5. LUKENEDER GMBH

  Niemcy

  Firma LUKENEDER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Jest również obecna w dziedzinach węgiel aktywny, biogaz, podściółka, i Ochrona przez korozją. Ma siedzibę w Zwickau, Niemcy.

 1. BIOLECTRIC

  Belgia

  Firma BIOLECTRIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, doradztwo w dziedzinie energii biogazowej, i biogaz. Ma siedzibę w Temse, Belgia.

 2. CUSS CHRIWA UMWELT-SYSTEMTECHNIK UND SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma CUSS CHRIWA UMWELT-SYSTEMTECHNIK UND SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, urządzenia i sprzęt do biologicznego uzdatniania osadów kanalizacyjnych oraz ścieków, odzyskiwanie energii, Ścieki i oczyszczanie ścieków, i Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Ma siedzibę w Hambühren, Niemcy.

 1. NORAND INDUSTRIESERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma NORAND INDUSTRIESERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, drukowanie wypukłe, i przetykanie rur. Ma siedzibę w Löbnitz, Niemcy.

 2. TECHNOPA GMBH

  Austria

  Firma TECHNOPA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Ma siedzibę w Vienna, Austria.

 3. ELETTRORIZZI

  Włochy

  Firma ELETTRORIZZI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkcja energii słonecznej. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Energia odnawialna, instalacje fotoelektryczne, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, i Energia odnawialna. Ma siedzibę w Goito, Włochy.

 4. EURODIESEL ENERGY

  Włochy

  Firma EURODIESEL ENERGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, i Energia odnawialna. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 5. OWS

  Belgia

  Firma OWS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie energii biogazowej, i systemy wychwytywania i ponownego wykorzystania biogazów pochodzących z odpadów. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 6. TREFFLER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TREFFLER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, maszyny do mielenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, i systemy dozujące. Ma siedzibę w Pöttmes-Echsheim, Niemcy.

 7. DWS

  Belgia

  Firma DWS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Jest również obecna w dziedzinach monitorowanie biogazu, sprężarki, i gazometry do instalacji do produkcji biogazu. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 8. INNOVUM MANFRED SPALTENBERGER

  Niemcy

  Firma INNOVUM MANFRED SPALTENBERGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Gazy sprężone i skroplone, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, i Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Mundelsheim, Niemcy.

 1. GUMA GMBH

  Niemcy

  Firma GUMA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Architektoniczne biura projektów, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Biura projektów przemysłowych, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Architektoniczne biura projektów, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Werneuchen, Niemcy.

 2. DEUTSCHE BIOGAS DACH-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma DEUTSCHE BIOGAS DACH-SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tkaniny powlekane, Biura opracowań projektów przemysłowych, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tkaniny powlekane, i Biura opracowań projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Kreuzau, Niemcy.

 3. WMT-LANDFILL-BIOGAS-SERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma WMT-LANDFILL-BIOGAS-SERVICES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 4. NATURCONTRACT GMBH

  Niemcy

  Firma NATURCONTRACT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Gazy sprężone i skroplone, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Gazy sprężone i skroplone, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w Forchheim, Niemcy.

 5. NQ-ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma NQ-ANLAGENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Energia odnawialna, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Energia odnawialna, i biogaz. Ma siedzibę w Alerheim, Niemcy.

 6. ZAHNEN TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ZAHNEN TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Arzfeld, Niemcy.

 7. KUNSTSTOFF ABDICHTUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma KUNSTSTOFF ABDICHTUNGSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Hodowla - maszyny i urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Hodowla - maszyny i urządzenia, i Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Ma siedzibę w Neubrandenburg, Niemcy.

 8. DIPL.-ING. HARALD BALA/TBB CONSULTING

  Austria

  Firma DIPL.-ING. HARALD BALA/TBB CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Armatorzy - żegluga morska, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Prace budowlane wykończeniowe, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Armatorzy - żegluga morska, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w Asten, Austria.

 9. L.E.E. SARL

  Luksemburg

  Firma L.E.E. SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, doradztwo w dziedzinie energii biogazowej, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, i badania nad kompatybilnością ekologiczną. Ma siedzibę w Junglinster, Luksemburg.

 10. G.U.E.T. GESELLSCHAFT FÜR UMWELT- UND ENERGIETECHNIK MBH

  Niemcy

  Firma G.U.E.T. GESELLSCHAFT FÜR UMWELT- UND ENERGIETECHNIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Roboty budowlane ciężkie, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Roboty budowlane ciężkie, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Eching, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo