• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bieliźniarstwo - maszyny

Wyniki dla

Bieliźniarstwo - maszyny - Import eksport

 1. RUDOLF STÖFFL GES.M.B.H. TECHNISCHE PRODUKTE

  Austria

  Verified by europages badge

  Innowacyjny, kompetentny i uczciwy ...mając to na uwadze, nieduży zespół pod kierownictwem Rudolfa Stöffla założył w 1989 roku austriacką firmę RUDOLF STÖFFL GmbH. Stale rozwijająca się firma z siedzibą w Holzhausen już od początku wypracowała sobie renomę na rynku jako nieodzowny dostawca w swej dziedzinie. Stöffl GmbH zajmuje się głównie dystrybucją i rozwojem szerokiej gamy systemów łączeń i złączy gumowo-metalowych dla handlu i przemysłu. Zdrowy rozwój przedsiębiorstwa i rosnąca akceptacja na rynku stwarzają warunki do skutecznej ekspansji nowych grup produktów. Oferujemy klientom : Profile z PCV do ochrony krawędzi, profile uszczelniające, gumy piankowe, elementy z tworzyw sztucznych, takie jak zatyczki formowane do rur lub elementy zamykające, części znormalizowane jako uchwyty, przepusty kablowe i połączenia śrubowe, specjalne komponenty do systemów przenośnikowych. Grupy produktów zostały rozszerzone o węże z tworzyw sztucznych, wyroby z PU oraz profile ochronne i maty gumowe.

 2. ZUPPII

  Turcja

  Firma ZUPPII, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bieliźniarstwo - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Pończochy i skarpetki, kostiumy kąpielowe, bielizna, Pończochy i skarpetki, i pończochy i rajstopy ze stretchu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. JAMPA'S CORP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JAMPA'S CORP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bieliźniarstwo - maszyny. Ma siedzibę w Grimsby, Zjednoczone Królestwo.

 4. EROS-EROTICS.DK

  Dania

  Firma EROS-EROTICS.DK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bieliźniarstwo - maszyny. Ma siedzibę w Helsinge, Dania.

 5. WERKKOL

  Bośnia i Hercegowina

  Firma WERKKOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bieliźniarstwo - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach bielizna osobista. Ma siedzibę w Kladanj, Bośnia i Hercegowina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JULIA BILAN

  Dania

  Firma JULIA BILAN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Bieliźniarstwo - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach bieliźniarstwo. Ma siedzibę w Hvide Sande, Dania.

 2. ZIP TEKSTIL

  Turcja

  Firma ZIP TEKSTIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bieliźniarstwo - maszyny. Ma siedzibę w Esenler, Turcja.

 3. DAVID NORWOOD

  Zjednoczone Królestwo