• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • biblioteki i regały

Wyniki dla

Biblioteki i regały - Import eksport

 1. EVRICA FURNITURE

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma "Еvrica" - z siedzibą w Gabrovo w Bułgarii, została założona i produkuje meble od 1997 roku. Produkcja wyrobów idzie bardziej w kierunku klasycznych, tradycyjnych i nowoczesnych mebli z litego drewna dębowego, wiśniowego, bukowego i lipowego, które łączą w sobie lite drewno i naturalne fornirowane MDF. Nasza fabryka może wyprodukować prawie każdy rodzaj mebli, dopasowane lub wolnostojące do drobnego wykończenia i dostarczać je zarówno odbiorcom hurtowym i detalicznym w niezwykle konkurencyjnych cenach. Nasze materiały są pierwszej jakości: dąb, wiśnia, buk i drewno lipowe - dostarczane bezpośrednio z naszych tartaków w całej Bułgarii. Nasze portfolio składa się z mebli do sypialni, mebli do jadalni, kuchni, stołów, krzeseł, łóżek, szafek, małych mebli z litego drewna, mebli tapicerowanych i wielu innych. Szeroka gama produktów meblowych - ponad 500 różnych modeli, pozwala firmie w pełni wyposażyć hotele, restauracje i kwatery prywatne. Słynący z oryginalnego wzornictwa i wysokich kwalifikacji - pracownicy firmy - 60 wykwalifikowanych pracowników, gotowi są zaspokoić specyficzne wymagania każdego klienta. Stosowane przez nas materiały: lakier, klej mają atesty jakości “Unii Europejskiej” i są ekologicznie czyste. Meble są produkowane przy użyciu najnowocześniejszych technik z uwzględnieniem tradycji i rzemiosła. 90% produkcji firmy jest eksportowane do Francji, Belgii, Holandii, Szwajcarii i wielu innych. Pozostałe 10% realizowane jest na rynku bułgarskim. Skontaktuj się z nami!

 2. LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach Biblioteki i regały, Rusztowania i drabiny, drabiny aluminiowe, Biblioteki i regały, drabiny metalowe, Rusztowania i drabiny, regały przemysłowe, półka metalowa, i regały metalowe do magazynów. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 3. KONDOR

  Polska

  Nasza firma posiada wieloletnią tradycję w branży stolarskiej – rok założenia - 1980. Od 1995 roku specjalizujemy się w wykonywaniu szaf, zabudów wnęk, wnętrz garderobianych, bibliotek. Wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy profesjonalną usługę w zakresie projektowania, wyposażenia oraz montażu. Wykwalifikowany zespół pracowników pod ścisłym nadzorem kierownictwa właścicieli firmy pozwala na wprowadzenie najnowszych osiągnięć technicznych, stale udoskonalając nasze wyroby. Realizowane przez nas projekty wykonywane są tylko z materiałów najwyższej jakości. Stała analiza rynku, zwiększający się eksport oraz nowe kontakty międzynarodowe zapewniają szybką i skuteczną reakcję na potrzeby klienta. Firma KONDOR jest autoryzowanym partnerem handlowym ogólnopolskiej sieci SENATOR. Nasza firma poleca usługi w zakresie kompleksowego wystroju wnętrz, począwszy od projektu, wykonania pomiaru, skończywszy na montażu wyrobu.

 4. ELECTRONIC PROFIT COMPANY SPÓŁKA Z O.O.

  Polska

 5. ROBERING LAGERSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ROBERING LAGERSYSTEME GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Emsdetten, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KAYRA HOME DESIGN

  Turcja

  Firma KAYRA HOME DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biblioteki i regały. Jest również obecna w dziedzinach niski stolik pod telewizor, i Drewniane biurka. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. LUSORACKS - ESTANTES METÁLICAS

  Portugalia

  Firma LUSORACKS - ESTANTES METÁLICAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Biblioteki i regały, regały metalowe do sklepów, regały do dowolnego komponowania, Biblioteki i regały, i szafki z półkami. Ma siedzibę w Rebordosa, Paredes, Portugalia.

 3. PLUSAKSESUAR

  Turcja

  Firma PLUSAKSESUAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biblioteki i regały. Jest również obecna w dziedzinach meble drewniane. Ma siedzibę w Burdur, Turcja.

 4. MEUBELEN MOENS

  Belgia

  Firma MEUBELEN MOENS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble przedpokojowe, garderoby. Jest również obecna w dziedzinach Biblioteki i regały, Meble projektowane, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Szafy, gablotki i kredensy, Biblioteki i regały, Meble projektowane, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, i Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 5. MEUBELCITY

  Holandia

  Firma MEUBELCITY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Biblioteki i regały, kupno-sprzedaż mebli, kanapy, Biblioteki i regały, i stół do jedzenia. Ma siedzibę w Soest, Holandia.

 1. ARCHEA

  Francja

  Firma ARCHEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. LOWPLEX WHOLESALE BOOKSTORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LOWPLEX WHOLESALE BOOKSTORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 1. DECA DESIGNS MEUBELMAKERIJ

  Holandia

  Firma DECA DESIGNS MEUBELMAKERIJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biblioteki i regały. Jest również obecna w dziedzinach meble na wymiar. Ma siedzibę w Zuidland, Holandia.

 2. LOGISERV24 UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma LOGISERV24 UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 3. VÖLLINGER ORGANISATION

  Niemcy

  Firma VÖLLINGER ORGANISATION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Biblioteki i regały, Stoły i krzesła, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Biblioteki i regały, Stoły i krzesła, i Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Ma siedzibę w Elchesheim-Illingen, Niemcy.

 4. REGALWERK E.K.

  Niemcy

  Firma REGALWERK E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Biblioteki i regały, Stoły i krzesła, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Biblioteki i regały, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Korntal-Münchingen, Niemcy.

 5. W. STORF SYSTEMBAU

  Niemcy

  Firma W. STORF SYSTEMBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Biblioteki i regały, Stoły i krzesła, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Biblioteki i regały, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Eglfing, Niemcy.

 6. VILSALA, UAB

  Litwa

  Firma VILSALA, UAB, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Meble kuchenne, Biblioteki i regały, Stoły, Meble kuchenne, Biblioteki i regały, i Stoły. Ma siedzibę w TELSIAI, Litwa.

 7. RGM SCHAUFLER REGALMONTAGEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma RGM SCHAUFLER REGALMONTAGEN GMBH & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Biblioteki i regały, Konstrukcje metalowe lekkie, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, i Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Herzlake, Niemcy.

 8. RENGARENK MOBILYA

  Turcja

  Firma RENGARENK MOBILYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dziecięce. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe sprężynowe, Biblioteki i regały, szafy, kozioł wielofunkcyjny, Stelaże łóżkowe sprężynowe, i Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. ANDEL SELECTA GMBH

  Niemcy

  Firma ANDEL SELECTA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Biblioteki i regały, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, i Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Ober-Mörlen, Niemcy.

 2. OPMERKELIJK INTERIEURBOUW

  Holandia

  Firma OPMERKELIJK INTERIEURBOUW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Zeewolde, Holandia.

 3. LVP GMBH

  Niemcy

  Firma LVP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Biblioteki i regały, Stoły i krzesła, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Biblioteki i regały, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Weihenzell, Niemcy.

 4. FRAME TICARET

  Turcja

  Firma FRAME TICARET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarcze, drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Biblioteki i regały, i Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. LAGERSYSTEME BIRK GÜNTER BIRK

  Niemcy

  Firma LAGERSYSTEME BIRK GÜNTER BIRK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Biblioteki i regały, Konstrukcje metalowe lekkie, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, i Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Lichtenau, Niemcy.

 6. RE-LOVE VINTAGE FURNITURE

  Holandia

  Firma RE-LOVE VINTAGE FURNITURE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Helmond, Holandia.

 7. LAARDERHEIDE

  Belgia

  Firma LAARDERHEIDE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Biblioteki i regały, meble do salonów, office chairs, Biblioteki i regały, i stoły. Ma siedzibę w Peer, Belgia.

 8. C.DESIGN S.R.L.

  Włochy

  Firma C.DESIGN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotele i krzesła biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Biblioteki i regały, biurka, Biblioteki i regały, meble, i regał metalowy. Ma siedzibę w Casapulla, Włochy.

 9. LOTZ LAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LOTZ LAGERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Biblioteki i regały, Konstrukcje metalowe lekkie, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, i Biblioteki i regały. Ma siedzibę w Laubach, Niemcy.

 10. SIPAG STORAGESYSTEMS & INDUSTRIAL PRODUCTS AG

  Szwajcaria

  Firma SIPAG STORAGESYSTEMS & INDUSTRIAL PRODUCTS AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Biblioteki i regały, Stoły i krzesła, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Biblioteki i regały, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Olten, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo