• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy

Wyniki dla

Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy - Import eksport

 1. HÖR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÖR GmbH projektuje, produkuje i dystrybuuje urządzenia elektroniczne i oprogramowanie księgowe dla komputerów osobistych. Głównymi obszarami zastosowania są systemy liczące dla kopiarek i innych automatów, zmieniaczy pieniędzy, systemów płatniczych dla automatów sprzedających, testerów przecieków mikrofalowych, liczników czasu. Bardzo ważne jest dla nas, aby wszystkie urządzenia i systemy były obsługiwane w sposób jak najbardziej intuicyjny. Od 1985 roku dostarczyliśmy ponad 30.000 systemów księgowych do rozliczania z kopii i wydruków z użyciem monet i/lub kart chipowych wielokrotnego użytku. We współpracy z naszymi europejskimi i światowymi partnerami dystrybucyjnymi opracowaliśmy systemy bilingowe dla innych obszarów zastosowań i wdrożyliśmy je dla naszych klientów.

 2. ZECO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZECO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Elmshorn, Niemcy.

 3. SYSTEMSOFT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SYSTEMSOFT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Ravensburg, Niemcy.

 4. EASTNETS

  Belgia

  Wiodący dostawca rozwiązań w zakresie Zgodności, Płatności i Chmury w sektorze usług finansowych. Przez ponad 30 lat działalności firma EastNets zbudowała know-how pozwalający rozwijać i wdrażać standardowe i indywidualne rozwiązania przeciwko przestępczości finansowej, w dziedzinie zarządzania ryzykiem, monitoringu, analizy, sprawozdawczości, doradztwa i wsparcia. Ponad 1000 klientów polega na rozwiązaniach i usługach EastNets, a ponad 300 instytucji korporacyjnych i finansowych polega na EastNets w zakresie dostawy zewnętrznych usług łączności SWIFT oraz zgodności z przepisami świadczonych jako kompleksowe usługi zapewniane przez biura firmy. EastNets jest globalną firmą z regionalnymi biurami w największych miastach świata, wspieraną przez rozległą sieć globalnych partnerów strategicznych.

 5. LIVEBANK24

  Polska

  LiveBank isn't just a platform; it's a commitment to delivering seamless, secure, and customer-centric banking experiences. Immerse yourself in a world where banking seamlessly integrates across channels – web, mobile apps, and even video conferencing. Enjoy a consistent, hassle-free experience no matter how you choose to engage.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EXIMA KASSENSYSTEME GMBH

  Szwajcaria

  Firma EXIMA KASSENSYSTEME GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Urdorf, Szwajcaria.

 2. HKS SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma HKS SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 3. ACKERMANN YACHTHAFENAUSRÜSTUNG E.K.

  Niemcy

  Firma ACKERMANN YACHTHAFENAUSRÜSTUNG E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Röbel, Niemcy.

 4. SMART.VENDING.GMBH

  Austria

  Firma SMART.VENDING.GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 5. BUITEC INHABER THOMAS BUI

  Niemcy

  Firma BUITEC INHABER THOMAS BUI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Neuburg A. D. Donau, Niemcy.

 1. MÜNZER24.DE THORSTEN BEIER

  Niemcy

  Firma MÜNZER24.DE THORSTEN BEIER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Salzkotten, Niemcy.

 2. CONCARDIS GMBH

  Niemcy

  Firma CONCARDIS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Eschborn, Niemcy.

 1. FOODB

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FOODB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 2. ECOMMPAY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ECOMMPAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach systemy płatności elektronicznej. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. COMPUTER PLANET

  Słowenia

  Firma COMPUTER PLANET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Šempeter v Savinjski Dolini, Słowenia.

 4. TAS GROUP

  Włochy

  Firma TAS GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowania dla banków, sektora finansowego i ubezpieczeń. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 5. ZYNGA UCUZ CHIP SATIN AL CHIP SATISI UCUZ CHIP SATIS

  Turcja

  Firma ZYNGA UCUZ CHIP SATIN AL CHIP SATISI UCUZ CHIP SATIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Maltepe, Turcja.

 6. EXACTLY.COM

  Republika Czeska

  Firma EXACTLY.COM, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Praha, Republika Czeska.

 7. INGENICO S.A.

  Francja

  Firma INGENICO S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy, i Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 8. IT-DIENSTLEISTUNGEN JAN-LUKAS KNOCH

  Niemcy

  Firma IT-DIENSTLEISTUNGEN JAN-LUKAS KNOCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach system cyfrowy. Ma siedzibę w Hambrücken, Niemcy.

 1. DECTA LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DECTA LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Płatności zabezpieczone, Bezpieczne płatności elektroniczne - usługi internetowe, i usługi w zakresie zabezpieczonej płatności. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. BIZSYS APS

  Dania

  Firma BIZSYS APS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Åbyhøj, Dania.

 3. ITPOS E.K.

  Niemcy

  Firma ITPOS E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Gießen, Niemcy.

 4. WONDERFUL PAYMENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WONDERFUL PAYMENTS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach systemy pos (punkt sprzedaży), i systemy płatności elektronicznej. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. PROQPOINT CONSULTING

  Niemcy

  Firma PROQPOINT CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Kontrakty międzynarodowe - zatrudnienie czasowe, doradztwo w dziedzinie e-biznesu, Doradztwo i strategie w zakresie systemów informacyjnych, Kontrakty międzynarodowe - zatrudnienie czasowe, i human resource consulting. Ma siedzibę w Ludwigshafen, Niemcy.

 6. JAKOB GERHARDT AUTOMATISCHE VERKAUFSANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma JAKOB GERHARDT AUTOMATISCHE VERKAUFSANLAGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy, Automaty sprzedające i dystrybutory, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy, i Automaty sprzedające i dystrybutory. Ma siedzibę w Nürtingen, Niemcy.

 7. HCL TECHNOLOGIES

  Niemcy

  Firma HCL TECHNOLOGIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo dla sektora informacji technologicznej, Rozwój programów informatycznych, i Inżynieria sieci informatycznych & telekomunikacyjnych. Ma siedzibę w Walldorf, Niemcy.

 8. POS-CASHSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma POS-CASHSERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 9. GIROWEB NORD GMBH

  Niemcy

  Firma GIROWEB NORD GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 10. MOONCARD

  Francja

  Firma MOONCARD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karty kredytowe - firmy emitujące. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy, i Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo