• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt

Wyniki dla

Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt - Import eksport

 1. RUDOLF UHLEN GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy producentem środków ochrony indywidualnej in. ŚOI. W naszej produkcji szczególny nacisk kładziemy na ochronę twarzy i oczu. Standardowa oferta produktów obejmuje uchwyty do hełmów, uchwyty na głowę, osłony zabezpieczające przed działaniem czynników mechanicznych i chemicznych, osłony powlekane złotem jako ochrona przed podczerwienią, osłony termiczne z siatki drucianej i gogle spawalnicze. Oprócz naszego szerokiego asortymentu standardowego chcemy również uwzględnić różnorodne wymagania dotyczące ochrony przy pracach specjalnych. Dlatego w porozumieniu z naszymi klientami produkujemy specjalne osłony ochronne! Dla nas podstawą satysfakcji klienta są dwie zasady: 1. Odpowiednia jakość produktów. 2. Kreatywna komunikacja z klientem. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia we wszystkich obszarach ochrony twarzy i skontaktuj się z nami. Liczymy na konstruktywną rozmowę.

 2. GLOBUS GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Grupa Globus zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych, odpornych i niezawodnych produktów w zakresie ŚOI dla dystrybutorów i klientów ze wszystkich branż na całym świecie. Jako jeden z największych producentów ŚOI w Europie produkujemy odzież ochronną oraz środki ochony dróg oddechowych, rąk, oczu, głowy, uszu i słuchu. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z klientami, zapewniając indywidualne usługi i wsparcie skrojone na miarę. Pod parasolem Grupy znaleźć można zróżnicowaną ofertę wiodących na rynku marek, w tym: Riley, nasza gama wydajnych okularów ochronnych: wybór stylowych oprawek wysokiej jakości stworzonych z pomysłowością we współczesnym, nowoczesnym stylu, zgodnie z wyjątkowymi standardami. Projektowana z wykorzystaniem najnowszej technologii w dziedzinie okularów gama Riley nadaje się do szeregu zastosowań zgodnie z normą EN 166; Benchmark: Gama ekonomicznych środków ochrony osobistej, w tym odzieży, środków ochrony oczu, rąk, słuchu i dróg oddechowych. Wszystkie produkty są regularnie kontrolowane, aby zapewnić utrzymanie wysokiego poziomu jakości. Aby zobaczyć całą gamę, kliknij tutaj.

 3. SFM HOSPITAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Hurtownia z internetowym sklepem z wyrobami medycznymi: rękawice, strzykawki, kaniule, itp. cewniki, kaniule skrzydełkowe, plastry medyczne, taśmy kinezjologiczne, akcesoria do transfuzji, akcesoria rentgenowskie

 4. NIERHAUS GMBH MARKE WOHLTAT KNIESCHONER

  Niemcy

  Jako solidny dostawca profesjonalnych ochraniaczy na kolana dla branży górniczej opracowaliśmy je we współpracy z Komitetem Standardów Górniczych w 1953 roku według normy górniczej DIN 23311. Zapewnia to optymalną ochronę dla użytkowników, a jednocześnie wysoki standard jakości nakolanników naszej produkcji. Oczywiście spełniamy również wymagania nowej europejskiej normy DIN EN 14404 z 2005 roku przy jednoczesnym zachowaniu starych standardów jakości. Nasze wyroby chronione znakiem towarowym Wohltat® to dzisiaj symbol wysokiej jakości i wytrzymałych nakolanników przewidzianych dla wielu różnorodnych użytkowników i do poszerzanego z biegiem lat zakresu zastosowań. Stanowią one skuteczną i trwałą ochronę kolan podczas rożnego rodzaju prac wykonywanych na kolanach. To, co zaczęło się od produkcji ochraniaczy kolan dla pracujących w przemyśle wydobywczym, jest dzisiaj firmą produkującą ochraniacze kolan dla wszystkich dziedzin, w których praca ręczna wymaga ochrony i bezpieczeństwa kolan.

 5. MAVINSA

  Hiszpania

  Producent obuwia BHP i roboczego (EPI) z tworzywa sztucznego. Obuwie ochronne z PCW i PU. Kalosze. Produkujemy kalosze dla branży spożywczej, budowlanej, przemysłu, rybołówstwa, zwykłe gumiaki, kalosze z polietylenu, kalosze pneumatyczne, dodatki odbijające.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STOMMPY

  Włochy

  STOMMPY to firma wyspecjalizowana w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, zabezpieczeń przemysłowych i barier ochronnych, która projektuje, produkuje i instaluje osłony odporne na uderzenia do użytku przemysłowego w celu całkowitej ochrony infrastruktury i bezpieczeństwa pracowników. Firma STOMMPY stała się absolutnym światowym punktem odniesienia dla wszystkich branż w sektorze: Food & Beverage, GDO i CE.DI., Farmacja i Szpitale, Motoryzacja, Mechanika, Logistyka i Transport.

 2. LEUZE ELECTRONIC GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Międzynarodowy ekspert w dziedzinie czujników w technologii automatyki przemysłowej. Z ciekawością i determinacją od ponad 50 lat wprowadzamy innowacje stanowiące technologiczne kamienie milowe.

 3. AC2M

  Francja

 4. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Francja

 5. KOCH + SCHRÖDER GMBH

  Niemcy

 1. KELLNER & KUNZ AG

  Austria

 2. WÜRTH INDUSTRIE SERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. HUGO JOSTEN BERUFSKLEIDERFABRIK GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. MPM DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 3. TECSAG DEUTSCHLAND

  Niemcy

 4. HABERKORN AG

  Szwajcaria

 5. MW VERPACKUNGEN

  Niemcy

 6. HUGHES NOTDUSCHEN GMBH

  Niemcy

 7. DAVINCI SMARTWEAR GMBH

  Niemcy

 8. FINNIMPORT GMBH ARBEITSSCHUTZ UND BERUFSBEKLEIDUNG

  Niemcy

 1. FRÖLICH INDUSTRIEBEDARF

  Niemcy

 2. ARTEC UMWELTPRAXIS GMBH

  Niemcy

 3. CHEMFIDENCE SERVICES GMBH

  Niemcy

 4. MILTEX GMBH

  Niemcy

 5. SAND12 GMBH

  Niemcy

 6. KÖGL GMBH

  Austria

 7. FRIEDRICH MÜNCH GMBH & CO KG

  Niemcy

 8. UVVPLUS SAFETY MANAGEMENT GMBH

  Niemcy

 9. ASP SAFETY MANAGEMENT INH. BERNHARD SÜSS

  Niemcy

 10. SB INGROSS

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

2355 przedsiębiorstwa