• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • betoniarki

Wyniki dla

Betoniarki - Import eksport

 1. UMMANMAK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Nasza firma ma 45 lat doświadczenia i ponad 400 założonych przez nas zakładów na całym świecie. Zajmujemy się budową wytwórni asfaltu, węzłów betoniarskich, urządzeń do kruszenia i przesiewania oraz maszyn do układania kostki brukowej i maszyn do produkcji blokczów. Nasze zakłady działają już w takich krajach jak Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Egipt, Irak, Algeria, ZEA, Oman, Sudan, Turcja, Nigeria, Kamerun, Grecja, Węgry, Maroko i Macedonia, oraz w wielu innych. Posiadamy bogate portfolio: •Węzły betoniarskie: stacjonarne, kompaktowe i mobilne oraz projekty specjalne dla wszystkich Twoich potrzeb. •Wytwórnie asfaltu: rozwiązania stacjonarne i mobilne dla typów okresowych i ciągłych. •Urządzenia i sprzęt do kruszenia i przesiewania kamieni. •Maszyny do układania kostki brukowej i bloczków betonowych. Naszą misją jest prowadzenie wysokiej jakości niezawodnego projektowania i produkcji dla sektora przemysłu maszynowego w Turcji i na całym świecie, z naszymi zaawansowanymi technologicznie stołami, sprzętem, oprogramowaniem i urządzeniami oraz utalentowanym, kompetentnym i doświadczonym personelem. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji.

 2. MRM CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2014 roku, przedsiębiorstwo MRM Concrete Batching Plants jest wiodącym producentem, zlokalizowanym w Turcji, specjalizującym się w węzłach betoniarskich kompaktowych, mobilnych i stacjonarnych. Posiadając zintegrowane procesy projektowania i produkcji, z powodzeniem zainstalowaliśmy i oddaliśmy do użytku liczne węzły betoniarskie w wielu krajach na całym świecie, oferując niezawodny serwis posprzedażny. Nasz światowy zasięg obejmuje 4 kontynenty, a nasze mobilne i stacjonarne węzły betoniarskie są eksportowane do dziesiątków krajów. W naszych supernowoczesnych zakładach w Ankarze, w zorganizowanej strefie przemysłowej Başkent, osiągamy imponujący potencjał produkcji 60 węzłów betoniarskich rocznie na zamkniętej powierzchni 12, 000 m². Nasz fachowy personel, dysponujący najnowszą technologią i maszynami, w krótkim czasie zyskał rozpoznawalność marki, osiągając bezkompromisową jakość i wyjątkowy serwis. Nasze portfolio produktów: •Węzły betoniarskie stacjonarne •Węzły betoniarskie mobilne •Elektrownie, według typu lokalizacji •Kompaktowe węzły betoniarskie •Silosy na cement i wyposażenie silosów •Betonomieszarki W MRM Concrete Batching Plants, nasze gotowe, zmieszane węzły betoniarskie umożliwiają realizację szerokiego zakresu procesów, od produkcji na najwyższym poziomie po bezproblemową instalację, a także kompleksowe szkolenie z serwisu posprzedażnego i dostawy części zamiennych. Staramy się dostarczyć wysokiej jakości produkty i usługi na każdym etapie. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. ROTORSTECH

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma ROTORSTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Oleje - odzysk i użycie wtórne, Wirniki nośne, betoniarki, turbiny parowe, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, sprężarki powietrzne i gazowe, sprężarki śrubowe, i części zamienne. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 4. ELKON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELKON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Betoniarki. Jest również obecna w dziedzinach Pompy do betonu, Pompy do betonu, przyczepa, mieszarki dla budownictwa, i betoniarki dla budowli. Ma siedzibę w Leichlingen, Niemcy.

 5. WILHELM MUNDINGER KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILHELM MUNDINGER KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Betoniarki. Ma siedzibę w Malterdingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SEMIX CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turcja

  Semix to jeden z największych producentów i dostawców cementowni oraz mieszarek do cementu. Produkujemy nasze wyroby we własnym, doskonale zorganizowanym zakładzie o powierzchni 23.300 m2 wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i zatrudniającym doświadczonych inżynierów oraz kadrę zarządzającą. Produkujemy: mieszarki jedno i dwuwałowe, mieszarki, cementownie mobilne, cementownie stacjonarne, cementownie kompaktowe, cementownie produkujące cement kompaktowany RCC / Roller oraz jednostki do recyklingu cementu.

 2. ALTRAD INTERNATIONAL

  Francja

  Altrad International jest spółką należącą do grupy Altrad. Wyspecjalizowana w sprzedaży na całym świecie, wszystkich produktów wytworzonych w grupie . Grupa ALTRAD prowadzi dziś negocjacje z klientami na całym świecie: EUROPA, AZJA, AFRYKA, AMERYKA itd... Firma oferuje katalog produktów wysokiej jakości, niezawodnych, po optymalnym koszcie, z krótkimi terminami dostawy. Wachlarz wyrobów wytworzonych przez Grupę obejmuje sprzęt budowlany (taczki, rusztowania, szalunek ze stemplowaniem, betoniarki, ubijarki, wibratory płytowe, opryskiwacze, pojemniki na beton, drabiny...) oraz maszyny do cięcia, obróbki betonu (igły wibracyjne i konwertery, itd...), a także sprzęt do struktur użytku zbiorowego (trybuny, namioty na przyjęcia, place zabaw, sceny, stoły itp…). Ponadto, przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom gamę usług: logistyka, zakupy, a także serwis posprzedażny, zawsze do dyspozycji klienta.

 3. SKONIECZNY ZYGMUNT. WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO

  Polska

  Jesteśmy jedną z pierwszych tego typu firm, które powstały w Polsce. Swoją działalność prowadzimy w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Zawsze staramy się robić wszystko, by zadowolić i usatysfakcjonować naszego Klienta. Jest to możliwie dzięki atrakcyjnym cenom, jakie oferujemy oraz dzięki profesjonalnej i miłej obsłudze, która zawsze służy fachowym doradztwem. Cały czas zyskujemy nowych Klientów, którzy stają się naszymi stałymi partnerami współpracy. Chcemy również być takim solidnym partnerem dla Państwa. Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu budowlanego takiego jak betoniarki, osuszacze, zagęszczarki płynne, młoty wyburzeniowe, rusztowania oraz cykliniarki taśmowe. W obszarze sprzętu ogrodniczego wypożyczamy kosiarki i inne maszyny do pielęgnacji trawników. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz korzystne ceny wynajmu.

 4. ELKON POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Elkon została założona w 1975 roku. Firma ELKON jest uznanym producentem betoniarni stacjonarnych, mobilnych węzłów betoniarskich oraz pomp do betonu, z 37 letnim doświadczeniem i ponad 2000 wyprodukowanych i użytkowanych z sukcesem na świecie betoniarni. Oprócz siedziby w Esentepe w Stambule, ELKON posiada również 4 nowoczesne fabryki w Cherkezkoy: ELKON 1 (betoniarnie stacjonarne i mieszalniki), ELKON 2 (betoniarnie mobilne i silosy na kruszywo) i ELKON 3 (silosy na cement i podajniki), ELKON 4 ( betoniarnie serii Quick Master ) o łącznej powierzchni produkcyjnej wynoszącej ponad 65.000m2. Zdolność produkcyjna fabryk wynosi obecnie 300 jednostek! W 2010 roku firma ELKON zainstalowała na całym świecie ponad 140 sztuk węzłów betoniarskich. W 2011 roku było to już ponad 180 węzłów betoniarskich, w roku 2012 firma ELKON została europejskim liderem wśród producentów węzłów betoniarskich z wynikiem wynoszącym 259 szt. ! Obecnie węzły ELKON pracują w ponad 86 krajach, na 6 kontynent

 5. GALLETTI IBÉRICA SL

  Hiszpania

  Betoniarki, zaprawa prefabrykowana, ceramika i biomasa. Mieszalniki planetarne, OMG, podwójna oś SICOMA, rura i produkcja ciągła. Dostawca: Beton: ciężki sprzęt i urządzenia do jego przygotowywania, betoniarki, zaprawy betonowe, zaprawy z biomasy, zaprawa prefabrykowana, OMG, cement.

 1. GHH FAHRZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma GHH Fahrzeuge GmbH produkuje od 1964 roku przegubowe ładowarki kołowe dla górnictwa. Ofertę rozszerzono następnie o wozidła, a od 1993 roku o pojazdy do wyrównywania osiosów. Obecnie nasze pojazdy są wykorzystywane również w budowie tuneli. Od 1987 roku firma GHH Fahrzeuge GmbH oferuje bezdyszlowe ciągniki samolotowe.

 2. CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION

  Polska

  Betoniarnie, podzespoły, maszyny, konsulting, naprawa wyposażenia i dużo więcej - jeśli w Państwa firmie beton gra newralgiczną rolę, Ciepiela Technology Promotion to adres, pod jaki warto zajrzeć. Na witrynie odnajdą Państwo dokładne informacje, ofertę oraz kontakt, pod jakim specjaliści oczekują, aby doradzić oraz przyjąć zlecenie.

 1. BIO-AS SP. Z O.O.

  Polska

  BIO-AS Betoniarnia z Radzymina to miejsce, które powinien odwiedzić każdy inwestor budowlany i ekspert, jaki specjalizuje się zaopatrzeniem w beton na place budowy. Specjaliści pomogą, dobiorą beton do inwestycji oraz zajmą się kompleksową dostawą - wszystko dla inwestorów, jacy bez cementu nie są w stanie pracować.

 2. ECSMT MACHINERY EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma ECSMT MACHINERY EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, Betoniarki, i filtry do kurzu. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. WHB BAUMASCHINEN ERSATZTEILE

  Niemcy

  Firma WHB BAUMASCHINEN ERSATZTEILE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Betoniarki. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do pomp do betonu, Produkcja części zamiennych do pomp do cementu i betoniarek, i części zamienne do maszyn do budynków. Ma siedzibę w Hemsbach, Niemcy.

 4. UNIMEC SRL

  Włochy

  Firma UNIMEC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, schronienie wolnostojące, Betoniarki, i Concrete skip. Ma siedzibę w Poggibonsi, Włochy.

 5. ARBESAN ENGINEERING IMPORT AND EXPORT LTD

  Turcja

  Firma ARBESAN ENGINEERING IMPORT AND EXPORT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Betoniarki. Jest również obecna w dziedzinach Aprowizacja statków - zaopatrzenie ogólne, konserwacja, urządzenia do produkcji rur z żelbetu i betonu, beton, i Aprowizacja statków - zaopatrzenie ogólne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. CONSPAR

  Turcja

  Firma CONSPAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Betoniarki. Jest również obecna w dziedzinach Pompy do betonu, betonbeton, Pompy do betonu, i akcesoria do pomp do betonu. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. LINO SELLA WORLD

  Włochy

  Firma LINO SELLA WORLD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, Podnośniki i przenośniki pionowe, Betoniarki, i Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Ponte Di Nanto (vi), Włochy.

 8. FRESH TRADING DANISMANLIK VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma FRESH TRADING DANISMANLIK VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, granulat drewniany, Rafinowany olej słonecznikowy, i Betoniarki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BADISCHE BAUTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BADISCHE BAUTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, Pompy do betonu, rury, Betoniarki, Pompy do betonu, i akcesoria do czyszczenia pomp do betonu. Ma siedzibę w Willstätt (eckartsweier), Niemcy.

 2. WILDMACHINERY

  Niemcy

  Firma WILDMACHINERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, koparki, dźwig, walcowanie, i Betoniarki. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 3. CONPROMAC BLOCK MACHINES

  Turcja

  Firma CONPROMAC BLOCK MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Beton gotowy, betoniarki, Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Beton gotowy, i Betonowe bloki i aglomeraty do zagospodarowania otoczenia zewnętrznego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. SCANDINAVIAN & UK MACHINES

  Szwecja

  Firma SCANDINAVIAN & UK MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, Betoniarki, maszyna do cegieł, Concrete paving blocks, i układanie betonu. Ma siedzibę w Malmo, Szwecja.

 5. H. KEULEN

  Belgia

  Firma H. KEULEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement i dodatki, Betoniarki, Pustaki ścienne betonowe, Pompy do betonu, Cement i dodatki, Betoniarki, Pustaki ścienne betonowe, i Pompy do betonu. Ma siedzibę w Lanaken, Belgia.

 6. SEDA MAKINA IMALAT TIC LTD STI

  Turcja

  Firma SEDA MAKINA IMALAT TIC LTD STI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, i Betoniarki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. VERGINA CONSTRUCTION MACHINERY

  Grecja

  Firma VERGINA CONSTRUCTION MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Betoniarki. Ma siedzibę w Thesssaloniki, Grecja.

 8. GOKER CONSTRUCTION MACHINARY IND. AND TRADE INC

  Turcja

  Firma GOKER CONSTRUCTION MACHINARY IND. AND TRADE INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, Pompy do betonu, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Betoniarki, Pompy do betonu, i Budownictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. SKAKO VIBRATION

  Niemcy

  Firma SKAKO VIBRATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Betoniarki. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 10. BBG - GBB

  Belgia

  Firma BBG - GBB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Konstrukcje betonowe, Betoniarki, Cementy specjalne, Beton gotowy, Konstrukcje betonowe, Betoniarki, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo