• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • betoniarki

Wyniki dla

Betoniarki - Import eksport

 1. CEMEX DEUTSCHLAND AG

  Niemcy

  Oferujemy jakość. Nasze produkty podlegają ciągłej kontroli jakości i są zabezpieczone certyfikowanym systemem zarządzania jakością. Spełniamy nasze obietnice serwisowe. Gwarantujemy wysoką wydajność produktu, krótkie terminy dostaw i szybką obróbkę - to jest to, z czym mierzymy się każdego dnia. Rezultat: Materiały budowlane=jakość=CEMEX. Wir sind da, wo Sie uns brauchen. Razem z naszymi partnerami prowadzimy ponad 100 oddziałów w Niemczech. Nasze mieszalniki samochodowe i pojazdy silosowe dostarczają na czas nasze produkty klientom na terenie całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet duże zamówienia na czas. Jesteśmy częścią działającej na arenie międzynarodowej firmy. CEMEX Deutschland AG należy do CEMEX S. A. B. de C. V., działającej na całym świecie firmy z siedzibą w Monterrey, w Meksyku.

 2. ARBESAN ENGINEERING IMPORT AND EXPORT LTD

  Turcja

 3. ELKON GMBH

  Niemcy

 4. WILHELM MUNDINGER KG

  Niemcy

 5. SEMIX CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turcja

  Semix to jeden z największych producentów i dostawców cementowni oraz mieszarek do cementu. Produkujemy nasze wyroby we własnym, doskonale zorganizowanym zakładzie o powierzchni 23.300 m2 wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i zatrudniającym doświadczonych inżynierów oraz kadrę zarządzającą. Produkujemy: mieszarki jedno i dwuwałowe, mieszarki, cementownie mobilne, cementownie stacjonarne, cementownie kompaktowe, cementownie produkujące cement kompaktowany RCC / Roller oraz jednostki do recyklingu cementu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALTRAD INTERNATIONAL

  Francja

  Altrad International jest spółką należącą do grupy Altrad. Wyspecjalizowana w sprzedaży na całym świecie, wszystkich produktów wytworzonych w grupie . Grupa ALTRAD prowadzi dziś negocjacje z klientami na całym świecie: EUROPA, AZJA, AFRYKA, AMERYKA itd... Firma oferuje katalog produktów wysokiej jakości, niezawodnych, po optymalnym koszcie, z krótkimi terminami dostawy. Wachlarz wyrobów wytworzonych przez Grupę obejmuje sprzęt budowlany (taczki, rusztowania, szalunek ze stemplowaniem, betoniarki, ubijarki, wibratory płytowe, opryskiwacze, pojemniki na beton, drabiny...) oraz maszyny do cięcia, obróbki betonu (igły wibracyjne i konwertery, itd...), a także sprzęt do struktur użytku zbiorowego (trybuny, namioty na przyjęcia, place zabaw, sceny, stoły itp…). Ponadto, przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom gamę usług: logistyka, zakupy, a także serwis posprzedażny, zawsze do dyspozycji klienta.

 2. SKONIECZNY ZYGMUNT. WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO

  Polska

  Jesteśmy jedną z pierwszych tego typu firm, które powstały w Polsce. Swoją działalność prowadzimy w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Zawsze staramy się robić wszystko, by zadowolić i usatysfakcjonować naszego Klienta. Jest to możliwie dzięki atrakcyjnym cenom, jakie oferujemy oraz dzięki profesjonalnej i miłej obsłudze, która zawsze służy fachowym doradztwem. Cały czas zyskujemy nowych Klientów, którzy stają się naszymi stałymi partnerami współpracy. Chcemy również być takim solidnym partnerem dla Państwa. Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu budowlanego takiego jak betoniarki, osuszacze, zagęszczarki płynne, młoty wyburzeniowe, rusztowania oraz cykliniarki taśmowe. W obszarze sprzętu ogrodniczego wypożyczamy kosiarki i inne maszyny do pielęgnacji trawników. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz korzystne ceny wynajmu.

 3. GALLETTI IBÉRICA SL

  Hiszpania

  Betoniarki, zaprawa prefabrykowana, ceramika i biomasa. Mieszalniki planetarne, OMG, podwójna oś SICOMA, rura i produkcja ciągła. Dostawca: Beton: ciężki sprzęt i urządzenia do jego przygotowywania, betoniarki, zaprawy betonowe, zaprawy z biomasy, zaprawa prefabrykowana, OMG, cement.

 4. GHH FAHRZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma GHH Fahrzeuge GmbH produkuje od 1964 roku przegubowe ładowarki kołowe dla górnictwa. Ofertę rozszerzono następnie o wozidła, a od 1993 roku o pojazdy do wyrównywania osiosów. Obecnie nasze pojazdy są wykorzystywane również w budowie tuneli. Od 1987 roku firma GHH Fahrzeuge GmbH oferuje bezdyszlowe ciągniki samolotowe.

 5. CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION

  Polska

  Betoniarnie, podzespoły, maszyny, konsulting, naprawa wyposażenia i dużo więcej - jeśli w Państwa firmie beton gra newralgiczną rolę, Ciepiela Technology Promotion to adres, pod jaki warto zajrzeć. Na witrynie odnajdą Państwo dokładne informacje, ofertę oraz kontakt, pod jakim specjaliści oczekują, aby doradzić oraz przyjąć zlecenie.

 1. BIO-AS SP. Z O.O.

  Polska

  BIO-AS Betoniarnia z Radzymina to miejsce, które powinien odwiedzić każdy inwestor budowlany i ekspert, jaki specjalizuje się zaopatrzeniem w beton na place budowy. Specjaliści pomogą, dobiorą beton do inwestycji oraz zajmą się kompleksową dostawą - wszystko dla inwestorów, jacy bez cementu nie są w stanie pracować.

 2. ZLATOUST PLANT OF CONCRETE-MIXING EQUIPMENT

  Rosja

 1. ECSMT MACHINERY EQUIPMENTS

  Turcja

 2. WHB BAUMASCHINEN ERSATZTEILE

  Niemcy

 3. UNIMEC SRL

  Włochy

 4. STROYMEHANIKA

  Rosja

 5. BADISCHE BAUTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. FRESH TRADING DANISMANLIK VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 7. LINO SELLA WORLD

  Włochy

 8. WILDMACHINERY

  Niemcy

 1. CONPROMAC BLOCK MACHINES

  Turcja

 2. STU TRAILERS

  Turcja

 3. FRUMECAR

  Hiszpania

 4. SEMIX CENTRALE A BETON

  Turcja

 5. FORMACH INDUSTRIAL MACHINES AND EQUIPMENT

  Turcja

 6. SICOMA UK

  Zjednoczone Królestwo

 7. SKAKO VIBRATION

  Niemcy

 8. EISTON LIMITED COMPANY

  Turcja

 9. QINGDAO PROMISING INTERNATIONAL CO.,LTD

  Chiny

 10. SEDA MAKINA IMALAT TIC LTD STI

  Turcja