• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • beton - maszyny i urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Beton - maszyny i urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. ALE73

  Francja

  Z 30-letnim doświadczeniem, ALE73 jest specjalistą w projektowaniu, produkcji, montażu i transferze maszyn dla przemysłu betonowego w ponad 30 krajach (Europa, Europa Wschodnia, Maghreb, Afryka Środkowa itd.). Główną dziedziną naszej działalności jest przenoszenie istniejących zakładów produkcyjnych i ich ponowny montaż w nowej lokalizacji we Francji, ale przede wszystkim za granicą. Drugą dziedziną naszej działalności jest sprzedaż urządzeń i zakładów produkcyjnych (beton, kamieniołomy, drogi itp.). Naszymi klientami są: 1) Producenci prefabrykatów betonowych (pustaki betonowe, bloki, krawężniki i kostka brukowa). 2) Klienci chcący przenieść zakład produkcyjny lub maszynę. Od początku dokonujemy pełnej analizy potrzeb klienta według wszystkich parametrów lokalnych i przemysłowych w celu określenia logistyki i doboru sprzętu (nowego i używanego). Dobieramy odpowiedni sprzęd do Twoich potrzeb i dbamy o jego pełny transfer. Posiadamy również dogłębną wiedzę i niezbędne możliwości do tego typu usług, a mianowicie: - Automatykę, - Inżynierię budowlaną, - Mechanikę (w tym drgań), - Hydraulikę itp. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 2. C-METAL

  Belgia

  W ramach produkcji standardowej C-Metal projektuje i wytwarza w swej pobliskiej hucie odporne na zużycie żeliwne części zamienne do wszystkich marek mieszarek do betonu. Części te obejmują łopaty do mieszarek, ramiona do mieszarek, skrobaki, osie do mieszarek, wykładziny, jak też dużo innych elementów do mieszarek z kołem centralnym, mieszarek z jedną lub dwoma osiami poziomymi oraz płuczki do żwiru.

 3. BETONMEC FRANCE

  Francja

 4. CENTRO BETON

  Włochy

 5. SEMIX CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turcja

  Semix to jeden z największych producentów i dostawców cementowni oraz mieszarek do cementu. Produkujemy nasze wyroby we własnym, doskonale zorganizowanym zakładzie o powierzchni 23.300 m2 wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i zatrudniającym doświadczonych inżynierów oraz kadrę zarządzającą. Produkujemy: mieszarki jedno i dwuwałowe, mieszarki, cementownie mobilne, cementownie stacjonarne, cementownie kompaktowe, cementownie produkujące cement kompaktowany RCC / Roller oraz jednostki do recyklingu cementu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUROPEBLOCK

  Holandia

  EuropeBlock dostarcza formy stalowe do produkcji bloków betonowych ustawianych jeden na drugim. Formy są dostępne w różnych wymiarach i o różnych sposobach wykonania. Występy znajdujące się od góry bloków ułatwiają ich ustawianie jeden na drugim. EuropeBlock to także dobry wybór, gdy potrzebne są kleszcze do przenoszenia bloków lub chwytaki do słupów. Prosimy odwiedzić naszą witrynę, aby zdobyć informacje dotyczące produktów i cen. Można przyjechać po formy osobiście lub zlecić nam ich dowiezienie.

 2. ZAMBET ODRZYKOŃ F. PELCZAR, ST. PELCZAR SP.J.

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest produkcja betonu, czyli zgodnie z normą PN-EN 206-1 „Beton – Część 1." – materiału powstałego ze zmieszania cementu, kruszywa drobnego i grubego, wody oraz ewentualnych domieszek i dodatków, który uzyskuje swoje właściwości w wyniku hydratacji cementu. Nasze zakłady zapewniają dostawę następującego asortymentu: - beton towarowy klasy C8/10 do C50/60 oraz B-7, 5 do B-60 - beton hydrotechniczny - beton posadzkowy - beton stosowany w budownictwie inżynieryjnym - zaprawy betonowe - jastrychy Zapewniamy transport za pomocą betonomieszarek o ładowności 6 m3 i 9 m3 oraz pompowanie betonu urządzeniami o wysięgu 18 m i 39 m. Rozmieszczenie wytwórni betonu oraz ilość posiadanego taboru umożliwia realizację ciągłych dostaw betonu w promieniu 60 km w ilości 500 m3/12 h.

 3. JULI-SPEC S.C.

  Polska

  Zajmujemy się pracami inżynierskimi z zakresu BUDOWNICTWA: cięciem, wierceniem diamentowym w ścianach, naprawami fundamentów, posadzek i tarasów oraz iniekcjami ciśnieniowymi, renowacją betonu. Realizujemy również usługi związane z ELEKTRYKĄ – w tym instalacje energetyczne i przemysłowe, AKP oraz nowoczesne systemy oświetleniowe. Wykonujemy nasze prace zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i dla przemysłu. Prowadzimy wiercenie i cięcie w betonie oraz w konstrukcjach żelbetowych za pomocą wierteł i pił diamentowych lub elektrycznych. W zależności od grubości i rodzaju materiału nasi doświadczeni pracownicy dobierają odpowiednie narzędzia. Dysponujemy także zaprawami przeznaczonymi do kompleksowych napraw betonu, dzięki którym popękane i zniszczone fragmenty zostają uszczelnione, a cała powierzchnia staje się odporna na przeciekanie. Zajmujemy się naprawą fundamentów, naprawą posadzek oraz tarasów.

 4. DISCRI SPRL

  Belgia

  DISCRI SPRL: Rozwiązania mobilne w zakresie kruszenia, przesiewania i mieszania piasku, ziemi i substancji obojętnych. Silosy i mini-centrale mobilne do cementu i wapna do stabilizacji lub do chudego betonu. Łyżki rozdrabniające, łyżki przesiewające i betoniarki, łyżki do załadunku Big bag z automatycznym odczepianiem. Zamiatarki drogowe. Mieszadło Discri do betonu lub nawapnionej ziemi to najmoczniejsze i najbardziej odporne mieszadło na rynku.

 5. GALLETTI IBÉRICA SL

  Hiszpania

  Betoniarki, zaprawa prefabrykowana, ceramika i biomasa. Mieszalniki planetarne, OMG, podwójna oś SICOMA, rura i produkcja ciągła. Dostawca: Beton: ciężki sprzęt i urządzenia do jego przygotowywania, betoniarki, zaprawy betonowe, zaprawy z biomasy, zaprawa prefabrykowana, OMG, cement.

 1. MEKA

  Polska

  MEKA Technologie kruszenia i produkcji betonu zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego w malowniczym Zabrzu. Oferuje kompleksowe systemy przeznaczone do wytwarzania betonu. Systemy dostępne są zarówno w wersji kompaktowej oraz mobilnej. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej - meka.com.pl. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 2. ECSMT MACHINERY EQUIPMENTS

  Turcja

 1. OPT MAKINE

  Turcja

 2. STORETECH ALJAZIRAH METAL

  Turcja

 3. ARTRA LIGHTWEIGHT CONCRETE TECHNOLOGIES

  Turcja

 4. CARFEL - ABÍLIO CARLOS PINTO FELGUEIRAS, LDA.

  Portugalia

 5. BADISCHE BAUTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. MEGA CENTRALES À BÉTON

  Turcja

 7. VIBKON MAKINE SANAYI VE TIC.A.S.

  Turcja

 8. FEUERFESTTECHNIK SCHLAGER GMBH

  Niemcy

 1. PLUSMIX BETON SANTRALLERI

  Turcja

 2. HAWK PLANT

  Turcja

 3. O.CUOGHI SAS

  Włochy

 4. TRA.EDIL S.R.L.

  Włochy

 5. METALFAC VAN HOUTS

  Belgia

 6. UMMAN BETON SANTRALLERI

  Turcja

 7. FORALUX

  Luksemburg

 8. GEERT VIAENE

  Belgia

 9. DAMMAN-CROES

  Belgia

 10. NOVATEC TEKNOLOJI A.S.

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Beton - maszyny i urządzenia do produkcji - Import eksport

Liczba wyników

809 przedsiębiorstwa