• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • beton - maszyny i urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Beton - maszyny i urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. ALE73

  Francja

  Verified by europages badge

  Z 30-letnim doświadczeniem, ALE73 jest specjalistą w projektowaniu, produkcji, montażu i transferze maszyn dla przemysłu betonowego w ponad 30 krajach (Europa, Europa Wschodnia, Maghreb, Afryka Środkowa itd.). Główną dziedziną naszej działalności jest przenoszenie istniejących zakładów produkcyjnych i ich ponowny montaż w nowej lokalizacji we Francji, ale przede wszystkim za granicą. Drugą dziedziną naszej działalności jest sprzedaż urządzeń i zakładów produkcyjnych (beton, kamieniołomy, drogi itp.). Naszymi klientami są: 1) Producenci prefabrykatów betonowych (pustaki betonowe, bloki, krawężniki i kostka brukowa). 2) Klienci chcący przenieść zakład produkcyjny lub maszynę. Od początku dokonujemy pełnej analizy potrzeb klienta według wszystkich parametrów lokalnych i przemysłowych w celu określenia logistyki i doboru sprzętu (nowego i używanego). Dobieramy odpowiedni sprzęd do Twoich potrzeb i dbamy o jego pełny transfer. Posiadamy również dogłębną wiedzę i niezbędne możliwości do tego typu usług, a mianowicie: - Automatykę, - Inżynierię budowlaną, - Mechanikę (w tym drgań), - Hydraulikę itp. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 2. MRM CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2014 roku, przedsiębiorstwo MRM Concrete Batching Plants jest wiodącym producentem, zlokalizowanym w Turcji, specjalizującym się w węzłach betoniarskich kompaktowych, mobilnych i stacjonarnych. Posiadając zintegrowane procesy projektowania i produkcji, z powodzeniem zainstalowaliśmy i oddaliśmy do użytku liczne węzły betoniarskie w wielu krajach na całym świecie, oferując niezawodny serwis posprzedażny. Nasz światowy zasięg obejmuje 4 kontynenty, a nasze mobilne i stacjonarne węzły betoniarskie są eksportowane do dziesiątków krajów. W naszych supernowoczesnych zakładach w Ankarze, w zorganizowanej strefie przemysłowej Başkent, osiągamy imponujący potencjał produkcji 60 węzłów betoniarskich rocznie na zamkniętej powierzchni 12, 000 m². Nasz fachowy personel, dysponujący najnowszą technologią i maszynami, w krótkim czasie zyskał rozpoznawalność marki, osiągając bezkompromisową jakość i wyjątkowy serwis. Nasze portfolio produktów: •Węzły betoniarskie stacjonarne •Węzły betoniarskie mobilne •Elektrownie, według typu lokalizacji •Kompaktowe węzły betoniarskie •Silosy na cement i wyposażenie silosów •Betonomieszarki W MRM Concrete Batching Plants, nasze gotowe, zmieszane węzły betoniarskie umożliwiają realizację szerokiego zakresu procesów, od produkcji na najwyższym poziomie po bezproblemową instalację, a także kompleksowe szkolenie z serwisu posprzedażnego i dostawy części zamiennych. Staramy się dostarczyć wysokiej jakości produkty i usługi na każdym etapie. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. C-METAL

  Belgia

  Verified by europages badge

  W ramach produkcji standardowej C-Metal projektuje i wytwarza w swej pobliskiej hucie odporne na zużycie żeliwne części zamienne do wszystkich marek mieszarek do betonu. Części te obejmują łopaty do mieszarek, ramiona do mieszarek, skrobaki, osie do mieszarek, wykładziny, jak też dużo innych elementów do mieszarek z kołem centralnym, mieszarek z jedną lub dwoma osiami poziomymi oraz płuczki do żwiru.

 4. BETONMEC FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BETONMEC FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach betoniarnie mobilne, maszyny do bloków betonowych i żelbetowych na elementy strukturalne, taśmy do instalacji betonowych, i Sektor produkcji masy betonowej prefabrykowanej. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. CENTRO BETON

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CENTRO BETON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do przerobu wapna, gipsu i cementu, kruszywa, wyroby i struktury prefabrykowane z żelbetu i betonu, i wiertarki do drążenia studni. Ma siedzibę w Palazzo San Gervasio, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SEMIX CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turcja

  Semix to jeden z największych producentów i dostawców cementowni oraz mieszarek do cementu. Produkujemy nasze wyroby we własnym, doskonale zorganizowanym zakładzie o powierzchni 23.300 m2 wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i zatrudniającym doświadczonych inżynierów oraz kadrę zarządzającą. Produkujemy: mieszarki jedno i dwuwałowe, mieszarki, cementownie mobilne, cementownie stacjonarne, cementownie kompaktowe, cementownie produkujące cement kompaktowany RCC / Roller oraz jednostki do recyklingu cementu.

 2. EUROPEBLOCK

  Holandia

  EuropeBlock dostarcza formy stalowe do produkcji bloków betonowych ustawianych jeden na drugim. Formy są dostępne w różnych wymiarach i o różnych sposobach wykonania. Występy znajdujące się od góry bloków ułatwiają ich ustawianie jeden na drugim. EuropeBlock to także dobry wybór, gdy potrzebne są kleszcze do przenoszenia bloków lub chwytaki do słupów. Prosimy odwiedzić naszą witrynę, aby zdobyć informacje dotyczące produktów i cen. Można przyjechać po formy osobiście lub zlecić nam ich dowiezienie.

 3. ZAMBET ODRZYKOŃ F. PELCZAR, ST. PELCZAR SP.J.

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest produkcja betonu, czyli zgodnie z normą PN-EN 206-1 „Beton – Część 1." – materiału powstałego ze zmieszania cementu, kruszywa drobnego i grubego, wody oraz ewentualnych domieszek i dodatków, który uzyskuje swoje właściwości w wyniku hydratacji cementu. Nasze zakłady zapewniają dostawę następującego asortymentu: - beton towarowy klasy C8/10 do C50/60 oraz B-7, 5 do B-60 - beton hydrotechniczny - beton posadzkowy - beton stosowany w budownictwie inżynieryjnym - zaprawy betonowe - jastrychy Zapewniamy transport za pomocą betonomieszarek o ładowności 6 m3 i 9 m3 oraz pompowanie betonu urządzeniami o wysięgu 18 m i 39 m. Rozmieszczenie wytwórni betonu oraz ilość posiadanego taboru umożliwia realizację ciągłych dostaw betonu w promieniu 60 km w ilości 500 m3/12 h.

 4. LAVINA SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy dystrybutorem i generalnym przedstawicielem firmy Superabrasive w Polsce będącej liderem na rynku maszyn i narzędzi do obróbki powierzchni betonowych i kamiennych. Oferujemy wysokiej jakości produkty, pomoc oraz serwis. Gwarantujemy przystępne ceny oferowanego sprzętu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: • beton polerowany i systemy renowacji • maszyny szlifujące/polerujące • odkurzacze przemysłowe • maszyny myjące • polerki wysokoobrotowe • zamiatarki przemysłowe • akcesoria (m.in. płyty mocujące do maszyn szlifująco-polerujących, komplety rysików do sprawdzania twardości powierzchni) • narzędzia do zdzierania/szlifowania • narzędzia do polerowania • pady, siatki do czyszczenia i regeneracji • impregnaty W budynku biura znajduje się hala pokazowa służąca do prezentacji technologii betonu polerowanego. Dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować naszych klientów! Dlaczego my? Lavina oferuje innowacyjne rozwiązania na beton polerowany oraz regenerację i obsługę twardych powierzchni z betonu i kamienia. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania i najbardziej korzystne warunki biznesowe i cenowe. • Wykonujemy próby w miejscu docelowym • Organizujemy seminaria, dni otwarte • Współpracujemy z firmami leasingowymi, które oferują specjalne programy dotyczące finansowania zakupu sprzętu na korzystnych warunkach • Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji producenta. Serwis gwarancyjny obejmuje wsparcie naszego biura w Warszawie.

 5. JULI-SPEC S.C.

  Polska

  Zajmujemy się pracami inżynierskimi z zakresu BUDOWNICTWA: cięciem, wierceniem diamentowym w ścianach, naprawami fundamentów, posadzek i tarasów oraz iniekcjami ciśnieniowymi, renowacją betonu. Realizujemy również usługi związane z ELEKTRYKĄ – w tym instalacje energetyczne i przemysłowe, AKP oraz nowoczesne systemy oświetleniowe. Wykonujemy nasze prace zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i dla przemysłu. Prowadzimy wiercenie i cięcie w betonie oraz w konstrukcjach żelbetowych za pomocą wierteł i pił diamentowych lub elektrycznych. W zależności od grubości i rodzaju materiału nasi doświadczeni pracownicy dobierają odpowiednie narzędzia. Dysponujemy także zaprawami przeznaczonymi do kompleksowych napraw betonu, dzięki którym popękane i zniszczone fragmenty zostają uszczelnione, a cała powierzchnia staje się odporna na przeciekanie. Zajmujemy się naprawą fundamentów, naprawą posadzek oraz tarasów.

 1. DISCRI SPRL

  Belgia

  DISCRI SPRL: Rozwiązania mobilne w zakresie kruszenia, przesiewania i mieszania piasku, ziemi i substancji obojętnych. Silosy i mini-centrale mobilne do cementu i wapna do stabilizacji lub do chudego betonu. Łyżki rozdrabniające, łyżki przesiewające i betoniarki, łyżki do załadunku Big bag z automatycznym odczepianiem. Zamiatarki drogowe. Mieszadło Discri do betonu lub nawapnionej ziemi to najmoczniejsze i najbardziej odporne mieszadło na rynku.

 2. GALLETTI IBÉRICA SL

  Hiszpania

  Betoniarki, zaprawa prefabrykowana, ceramika i biomasa. Mieszalniki planetarne, OMG, podwójna oś SICOMA, rura i produkcja ciągła. Dostawca: Beton: ciężki sprzęt i urządzenia do jego przygotowywania, betoniarki, zaprawy betonowe, zaprawy z biomasy, zaprawa prefabrykowana, OMG, cement.

 1. MEKA

  Polska

  MEKA Technologie kruszenia i produkcji betonu zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego w malowniczym Zabrzu. Oferuje kompleksowe systemy przeznaczone do wytwarzania betonu. Systemy dostępne są zarówno w wersji kompaktowej oraz mobilnej. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej - meka.com.pl. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 2. NEOPOR SYSTEM GMBH

  Niemcy

  Blisko 40 lat temu (1975) firma Neopor System GmbH wprowadziła na rynek międzynarodowy technologię Neopor do produkcji utwardzanego powietrzem betonu komórkowego (L’PB), której opracowanie było możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z instytutami budowlanymi, producentami maszyn budowlanych, przemysłem betoniarskim oraz wiodącymi statykami i architektami. Od tej pory dzięki tej technologii powstało ponad 700 000 budynków w ciągu 40 lat.

 3. ECSMT MACHINERY EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma ECSMT MACHINERY EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, Betoniarki, i filtry do kurzu. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. OPT MAKINE

  Turcja

  Firma OPT MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, i jaw crusher. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. STORETECH ALJAZIRAH METAL

  Turcja

  Firma STORETECH ALJAZIRAH METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach zębatki. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 6. ARTRA LIGHTWEIGHT CONCRETE TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma ARTRA LIGHTWEIGHT CONCRETE TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Beton komórkowy, Maszyny do cięcia pianki, i panele do izolacji termicznej. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. CARFEL - ABÍLIO CARLOS PINTO FELGUEIRAS, LDA.

  Portugalia

  Firma CARFEL - ABÍLIO CARLOS PINTO FELGUEIRAS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do bloków betonowych i żelbetowych na elementy strukturalne, Maszyna do produkcji rur betonowych, i formy i szkielety do elementów z żelbetu i betonu. Ma siedzibę w Freamunde, Portugalia.

 8. BADISCHE BAUTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BADISCHE BAUTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, Pompy do betonu, rury, Betoniarki, Pompy do betonu, i akcesoria do czyszczenia pomp do betonu. Ma siedzibę w Willstätt (eckartsweier), Niemcy.

 1. VUR-MAK VURUSKAN MAK SAN TIC A.S.

  Turcja

  Firma VUR-MAK VURUSKAN MAK SAN TIC A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, betonownie, Przyczepy cysternowe, betoniarnie mobilne, i ramiona zgarniające do betoniarek. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 2. MEGA CENTRALES À BÉTON

  Turcja

  Firma MEGA CENTRALES À BÉTON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Trabzon, Turcja.

 3. VIBKON MAKINE SANAYI VE TIC.A.S.

  Turcja

  Firma VIBKON MAKINE SANAYI VE TIC.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach wibratory elektryczne, Produkcja schodów ruchomych, i drut ze stopu miedziowo-niklowego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. FEUERFESTTECHNIK SCHLAGER GMBH

  Niemcy

  Firma FEUERFESTTECHNIK SCHLAGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 5. PLUSMIX BETON SANTRALLERI

  Turcja

  Firma PLUSMIX BETON SANTRALLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. SCANDINAVIAN & UK MACHINES

  Szwecja

  Firma SCANDINAVIAN & UK MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, Betoniarki, maszyna do cegieł, Concrete paving blocks, i układanie betonu. Ma siedzibę w Malmo, Szwecja.

 7. BOVIN BETON & NATUURSTEEN

  Belgia

  Firma BOVIN BETON & NATUURSTEEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje betonowe, Pustaki ścienne betonowe, i Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Kortenaken, Belgia.

 8. MAA AMBAY VINCOM PVT LTD

  Indie

  Firma MAA AMBAY VINCOM PVT LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Siliguri, Indie.

 9. CONSENSOR

  Holandia

  Firma CONSENSOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 10. FRUMECAR

  Hiszpania

  Firma FRUMECAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, i Betoniarki. Ma siedzibę w Alcantarilla, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Beton - maszyny i urządzenia do produkcji - Import eksport

Liczba wyników

735 Przedsiębiorstwa