• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • benzyna- paliwa silnikowe

Wyniki dla

Benzyna- paliwa silnikowe - Import eksport

 1. PETROLTERMICA-COMAC-OLCEA SPA

  Włochy

 2. TECHTOR

  Polska

  Nasza firma zajmuje się dystrybucją zbiorników do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego, AdBlue, RSM. W ofercie posiadamy pełen asortyment armatury do zbiorników, począwszy od pomp paliwa zasilanych napięciem 230V, 12V i 24V, poprzez analogowe i cyfrowe liczniki przepływu paliwa, węże tłoczne i ssawne, filtry paliwa i separatory wody, automatyczne i manualne pistolety nalewowe. W ofercie posiadamy również rożnego rodzaju złącza cysternowe Tankwagen, złącza przemysłowe ze stali nierdzewnej i miedzi.

 3. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rosja

  Smolnefteorgsintez LLC to jedno z największych przedsiębiorstw w obwodzie smoleńskim zajmujące się eksportem produktów naftowych i chemicznych; Odgrywa ważną rolę w dziedzinie produktów naftowych na rynku sąsiednich regionów. Wysoka jakość produktów umożliwia ich eksport. Pracujemy zarówno na rynku rosyjskim, jak i w krajach ościennych i zagranicznych. Wszystkie sprzedawane produkty są certyfikowane. Produkty są wysyłane transportem kolejowym, wodnym i drogowym. Aby zagwarantować naszym partnerom otrzymanie produktów, prowadzimy rozliczenia za pomocą akredytywy. Możliwe jest odroczenie płatności za przesyłki eksportowe za pośrednictwem Spółki Akcyjnej "Russian Agency for Export Credit and Investment Insurance" (Rosyjska Agencja ds. Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i Inwestycji).

 4. PETRONOVA SP. Z O.O.

  Polska

  Zajmujemy się dostawami urządzeń i usług dla stacji paliw i LPG. Oferujemy kompleksowe wyposażenie stacji paliw – od dystrybutorów paliwowych i dystrybutorów LPG, przez zbiorniki paliwowe i systemy kontrolno-pomiarowe zbiorników, aż po kompresory i odkurzacze samoobsługowe. Uzupełnieniem zakresu naszej działalności jest sprzedaż i budowa myjni samochodowych. Nasze przedsiębiorstwo jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski firmy Petrotec – Portugalia, która to jest jednym z światowych liderów w produkcji dystrybutorów paliw i LPG (www.petrotec.pl). W przeciągu trzydziestu lat działalności grupa Petrotec zyskała zaufanie klientów na całym świecie. Jest to duże osiągnięcie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, na którym uznanie mogą zdobyć tylko urządzenia o doskonałej jakości i właściwościach eksploatacyjnych. Petrotec spełnia te wymogi, pracując nad ulepszeniem produkowanych dystrybutorów paliw oraz wprowadzając nowe modele na rynki światowe.

 5. BAROMA

  Polska

  Stacja paliw Baroma od 2003 roku prowadzi sprzedaż paliw płynnych, w tym benzyny bezołowiowej 95, autogazu LPG oraz oleju napędowego. Klientom umożliwia zakup olejów silnikowych, przekładniowych i hydraulicznych. Handluje także artykułami motoryzacyjnymi smarami oraz rękawicami roboczymi. W restauracji serwuje pizzę oraz dania obiadowe. Gwarantuje profesjonalną obsługę każdego klienta oraz atrakcyjne ceny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. BULTEAU SERVICES

  Francja

 3. SHENYANG SKYCHEN CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

 4. SAGECO

  Belgia

 5. FLEETCOR

  Holandia

 1. ACTIVE INTERNATIONAL

  Turcja

 2. VANTIEGHEM ERIK

  Belgia

 1. XBEE FUEL TECHNOLOGY GERMANY GMBH

  Niemcy

 2. ARAL LUXEMBOURG

  Luksemburg

 3. VARO ENERGY FRANCE SAS

  Francja

 4. BRANDSTOFFEN DRB

  Belgia

 5. DE GIULI GINO SRL

  Włochy

 6. KLADI BROTHERS LTD

  Grecja

 7. MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA.

  Portugalia

 8. PFLIPSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. DKV EURO SERVICE FRANCE

  Francja

 2. AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF

  Niemcy

 3. SERVUS EUROPA GMBH & CO KG

  Austria

 4. HENRI HOTZ AG

  Szwajcaria

 5. ECOPOWERPILL

  Włochy

 6. TASKIN GROUP

  Turcja

 7. ANDICO

  Belgia

 8. SEGERS - TEUWEN

  Belgia

 9. SAS FÉCOURT COMBUSTIBLES

  Francja

 10. E.M.C. SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Benzyna- paliwa silnikowe - Import eksport

Liczba wyników

552 przedsiębiorstwa