• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • benzyna- paliwa silnikowe

Wyniki dla

Benzyna- paliwa silnikowe - Import eksport

 1. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rosja

  Verified by europages badge

  Smolnefteorgsintez LLC to jedno z największych przedsiębiorstw w obwodzie smoleńskim zajmujące się eksportem produktów naftowych i chemicznych; Odgrywa ważną rolę w dziedzinie produktów naftowych na rynku sąsiednich regionów. Wysoka jakość produktów umożliwia ich eksport. Pracujemy zarówno na rynku rosyjskim, jak i w krajach ościennych i zagranicznych. Wszystkie sprzedawane produkty są certyfikowane. Produkty są wysyłane transportem kolejowym, wodnym i drogowym. Aby zagwarantować naszym partnerom otrzymanie produktów, prowadzimy rozliczenia za pomocą akredytywy. Możliwe jest odroczenie płatności za przesyłki eksportowe za pośrednictwem Spółki Akcyjnej "Russian Agency for Export Credit and Investment Insurance" (Rosyjska Agencja ds. Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i Inwestycji).

  Witryna www Open In New icon
 2. PETROLTERMICA-COMAC-OLCEA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. EOLIAN BUNKER

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. TECHTOR

  Polska

  Nasza firma zajmuje się dystrybucją zbiorników do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego, AdBlue, RSM. W ofercie posiadamy pełen asortyment armatury do zbiorników, począwszy od pomp paliwa zasilanych napięciem 230V, 12V i 24V, poprzez analogowe i cyfrowe liczniki przepływu paliwa, węże tłoczne i ssawne, filtry paliwa i separatory wody, automatyczne i manualne pistolety nalewowe. W ofercie posiadamy również rożnego rodzaju złącza cysternowe Tankwagen, złącza przemysłowe ze stali nierdzewnej i miedzi.

 5. PETRONOVA SP. Z O.O.

  Polska

  Zajmujemy się dostawami urządzeń i usług dla stacji paliw i LPG. Oferujemy kompleksowe wyposażenie stacji paliw – od dystrybutorów paliwowych i dystrybutorów LPG, przez zbiorniki paliwowe i systemy kontrolno-pomiarowe zbiorników, aż po kompresory i odkurzacze samoobsługowe. Uzupełnieniem zakresu naszej działalności jest sprzedaż i budowa myjni samochodowych. Nasze przedsiębiorstwo jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski firmy Petrotec – Portugalia, która to jest jednym z światowych liderów w produkcji dystrybutorów paliw i LPG (www.petrotec.pl). W przeciągu trzydziestu lat działalności grupa Petrotec zyskała zaufanie klientów na całym świecie. Jest to duże osiągnięcie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, na którym uznanie mogą zdobyć tylko urządzenia o doskonałej jakości i właściwościach eksploatacyjnych. Petrotec spełnia te wymogi, pracując nad ulepszeniem produkowanych dystrybutorów paliw oraz wprowadzając nowe modele na rynki światowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAROMA

  Polska

  Stacja paliw Baroma od 2003 roku prowadzi sprzedaż paliw płynnych, w tym benzyny bezołowiowej 95, autogazu LPG oraz oleju napędowego. Klientom umożliwia zakup olejów silnikowych, przekładniowych i hydraulicznych. Handluje także artykułami motoryzacyjnymi smarami oraz rękawicami roboczymi. W restauracji serwuje pizzę oraz dania obiadowe. Gwarantuje profesjonalną obsługę każdego klienta oraz atrakcyjne ceny.

 2. VANTIEGHEM ERIK

  Belgia

 3. VARO ENERGY FRANCE SAS

  Francja

 4. FLEETCOR

  Holandia

 5. ARAL LUXEMBOURG

  Luksemburg

 1. XBEE FUEL TECHNOLOGY GERMANY GMBH

  Niemcy

 2. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. SHENYANG SKYCHEN CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

 4. BULTEAU SERVICES

  Francja

 5. SAGECO

  Belgia

 6. BRANDSTOFFEN DRB

  Belgia

 7. PETROL PERGINE DI LEONARDELLI G. & C. SNC

  Włochy

 8. DE GIULI GINO SRL

  Włochy

 9. DKV EURO SERVICE FRANCE

  Francja

 10. KLADI BROTHERS LTD

  Grecja

 1. PFLIPSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. HENRI HOTZ AG

  Szwajcaria

 3. PETROSORIA

  Hiszpania

 4. MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA.

  Portugalia

 5. AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF

  Niemcy

 6. SERVUS EUROPA GMBH & CO KG

  Austria

 7. ECOPOWERPILL

  Włochy

 8. SAS FÉCOURT COMBUSTIBLES

  Francja

 9. SHELL LUXEMBOURG

  Luksemburg

 10. VLAAMSE OLIECENTRALE

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Benzyna- paliwa silnikowe - Import eksport

Liczba wyników

571 przedsiębiorstwa