• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • benzyna- paliwa silnikowe

Wyniki dla

Benzyna- paliwa silnikowe - Import eksport

 1. PETROSWEDEN

  Szwecja

  Verified by europages badge

  GRAENLAND jest dla Ciebie idealnym kierunkiem, z uwagi na świeże, wysokiej jakości owoce i warzywa. w Graenland, jesteśmy niezmiernie dumni z dostarczania naszym klientom wyjątkowej selekcji najlepszych produktów natury. Będąc wiodącym dostawcą w branży, z niezachwianą determinacją jesteśmy oddani wysokiej jakości i satysfakcji klienta. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i zaufanymi plantatorami, którzy podzielają naszą pasję uprawy pożywnych i pysznych owoców i warzyw. Nasz szeroki asortyment obejmuje orzeźwiającą gamę owoców sezonowych, takich jak smakowite jagody, chrupiące jabłka, soczyste pomarańcze i tropikalne delicje, na przykład ananasy i mango. Oferujemy także bogaty wybór warzyw, od zieleniny po pobudzający pieprz, chrupiącą marchewkę i wszystkie produkty pośrednie. W GRAENLAND, cenimy zdrowie i dobrostan naszych klientów. Dlatego też, traktujemy priorytetowo opcje ekologiczną i bez pestycydów, ułatwiając Ci wybór żywności dla Ciebie i Twoich bliskich. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do świeżej i zdrowej żywności i staramy się urzeczywistnić to. Bez względu na to, czy troszczysz się o zdrowie, gotujesz z pasją, bądź jesteś właścicielem restauracji poszukującym składników premium, dbamy o Ciebie. Nasz fachowy zespół jest zawsze do dyspozycji, aby pomóc Ci w znalezieniu doskonałych owoców i warzyw, zgodnie z Twoimi specyficznymi potrzebami.

 2. MIRABELLO TERMOPETROLI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Mirabello Termopetroli działa w branży produktów ropopochodnych oraz usług powiązanych z energią. Dwie stacje tankowania „duty free” są dostępne w pobliżu mariny, na wejściu do portu. Zapewniany jest przepływ paliwa 350 l/min, co umożliwia obsługę jachtów do 100 m długości. Oferta spełnia najwyższe standardy międzynarodowe i uzupełnia szeroką gamę usług proponowanych przez Porto Mirabello własnym klientom oraz wszelkim jednostkom tranzytowym.

 3. TECHTOR

  Polska

  Nasza firma zajmuje się dystrybucją zbiorników do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego, AdBlue, RSM. W ofercie posiadamy pełen asortyment armatury do zbiorników, począwszy od pomp paliwa zasilanych napięciem 230V, 12V i 24V, poprzez analogowe i cyfrowe liczniki przepływu paliwa, węże tłoczne i ssawne, filtry paliwa i separatory wody, automatyczne i manualne pistolety nalewowe. W ofercie posiadamy również rożnego rodzaju złącza cysternowe Tankwagen, złącza przemysłowe ze stali nierdzewnej i miedzi.

 4. PETRONOVA SP. Z O.O.

  Polska

  Zajmujemy się dostawami urządzeń i usług dla stacji paliw i LPG. Oferujemy kompleksowe wyposażenie stacji paliw – od dystrybutorów paliwowych i dystrybutorów LPG, przez zbiorniki paliwowe i systemy kontrolno-pomiarowe zbiorników, aż po kompresory i odkurzacze samoobsługowe. Uzupełnieniem zakresu naszej działalności jest sprzedaż i budowa myjni samochodowych. Nasze przedsiębiorstwo jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski firmy Petrotec – Portugalia, która to jest jednym z światowych liderów w produkcji dystrybutorów paliw i LPG (www.petrotec.pl). W przeciągu trzydziestu lat działalności grupa Petrotec zyskała zaufanie klientów na całym świecie. Jest to duże osiągnięcie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, na którym uznanie mogą zdobyć tylko urządzenia o doskonałej jakości i właściwościach eksploatacyjnych. Petrotec spełnia te wymogi, pracując nad ulepszeniem produkowanych dystrybutorów paliw oraz wprowadzając nowe modele na rynki światowe.

 5. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rosja

  Smolnefteorgsintez LLC to jedno z największych przedsiębiorstw w obwodzie smoleńskim zajmujące się eksportem produktów naftowych i chemicznych; Odgrywa ważną rolę w dziedzinie produktów naftowych na rynku sąsiednich regionów. Wysoka jakość produktów umożliwia ich eksport. Pracujemy zarówno na rynku rosyjskim, jak i w krajach ościennych i zagranicznych. Wszystkie sprzedawane produkty są certyfikowane. Produkty są wysyłane transportem kolejowym, wodnym i drogowym. Aby zagwarantować naszym partnerom otrzymanie produktów, prowadzimy rozliczenia za pomocą akredytywy. Możliwe jest odroczenie płatności za przesyłki eksportowe za pośrednictwem Spółki Akcyjnej "Russian Agency for Export Credit and Investment Insurance" (Rosyjska Agencja ds. Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i Inwestycji).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PETRO ENERGIA HURTOWA SPRZEDAŻ PALIW OLEJ NAPĘDOWY I OPAŁOWY

  Polska

  Niewiele jest przedsiębiorców zapewniających tak pełne i rzetelne usługi jak PetroEnergia. W propozycji handlowej znajduje się tu bowiem chociażby sprzedaż oleju napędowego Ekodiesel jak B-0 czy benzyny bezołowiowej Super Plus 95. PetroEnergia zapewnia transport benzyny w czasie maksymalnie 2 dni – wartość olejów stoi na wysokim poziomie, dlatego firmie ufa już mnóstwo klientów z całego kraju. Prócz tego firma oferuje także sprzedaż pojemników na paliwo z przeznaczeniem na przechowywania płynnych paliw. Na szczególną uwagę zasługują głównie zbiorniki Kindgspan – obejmujące 1200, 3500 i 9000 litrów. Firma oferuje też pojemniki mobilne Truck Master o mniejszej pojemności 420 litrów. Każdy zbiornik otrzymał własny licznik cyfrowy – umożliwia kontrolę zawartości paliwa, jest bezpieczny w użyciu i najwyższej jakości. Firma udostępnia też kontenery Slim Line na płyny AdBlue i specjalne kontenery do segregacji odpadów a także na sól drogową.

 2. ANDRZEJ ŚLEWA ASKOM LTD OIL UKRAINA

  Ukraina

  Askom Ltd Oil Ukraina przedsiębiorstwo działające w przemyśle petrochemicznym z siedzibą w mieście Almietjewsk, w Tatarstanie. Spółka została stworzona w 2012 z połączenia kilku lokalnych firm działających na rynku naftowym, oraz w branżach pokrewnych z petrochemią. Firma ta zatrudniająca ponad 800 pracowników w całej Ukrainiei jest jedenastym co do wielkości koncernem naftowym w Rosji. Dyrektorem generalnym spółki jest Polak pochodzący z Konina Andrzej Ślewa.Głównymi działaniami firmy naftowej Askom Ltd Oil Ukraina, jest poszukiwanie gazu ziemnego i ropy naftowej, oraz produkcja materiałów petrochemicznych. Na dzień 31 grudnia 2013, całkowite rezerwy surowców spółki wynosiły około 69 milionów ton ropy naftowej[1], a także posiadała 7 czynnych pól naftowych na terenie m.in.: Libii, Angoli, Syrii, Iranu, Omanu, Arabii Saudyjskiej i Turcji. Na dzień 1 lipca 2013 roku, odnotowato iż spółka Tatnieft posiadała 130 stacji benzynowych, z czego 128 stacji się na Ukrainie i 2 Białorusi

 3. BAROMA

  Polska

  Stacja paliw Baroma od 2003 roku prowadzi sprzedaż paliw płynnych, w tym benzyny bezołowiowej 95, autogazu LPG oraz oleju napędowego. Klientom umożliwia zakup olejów silnikowych, przekładniowych i hydraulicznych. Handluje także artykułami motoryzacyjnymi smarami oraz rękawicami roboczymi. W restauracji serwuje pizzę oraz dania obiadowe. Gwarantuje profesjonalną obsługę każdego klienta oraz atrakcyjne ceny.

 4. SACCNE PETROLI S.P.A.

  Włochy

  Firma SACCNE PETROLI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Jest również obecna w dziedzinach paliwo, paliwo olejowe do napędu, substancje smarującyce do napędu samochodowego, i olej napędowy dla traktorów. Ma siedzibę w Messina, Włochy.

 5. VANTIEGHEM ERIK

  Belgia

  Firma VANTIEGHEM ERIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Jest również obecna w dziedzinach petrol stations. Ma siedzibę w Avelgem, Belgia.

 1. XBEE FUEL TECHNOLOGY GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma XBEE FUEL TECHNOLOGY GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Schwaigern-Niederhofen, Niemcy.

 2. SAGECO

  Belgia

  Firma SAGECO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutorzy paliwa i stacje usługowe, kontrola ciśnienia opon, przyczepy samochodowe, i eliminacja olei silnikowych. Ma siedzibę w Thimister-Clermont, Belgia.

 1. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel - pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Węgiel - pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Langenburg, Niemcy.

 2. COMBUSTIBLES CANARIOS

  Hiszpania

  Firma COMBUSTIBLES CANARIOS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Yaiza, Hiszpania.

 3. BULTEAU SERVICES

  Francja

  Firma BULTEAU SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Rękawice ochronne, Rękawiczki, Rękawice ochronne, i Rękawiczki. Ma siedzibę w Harnes, Francja.

 4. BRANDSTOFFEN DRB

  Belgia

  Firma BRANDSTOFFEN DRB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Olej opałowy, mazut, paliwa, i transport paliw. Ma siedzibę w Itterbeek, Belgia.

 5. FLEETCOR

  Holandia

  Firma FLEETCOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 6. VARO ENERGY FRANCE SAS

  Francja

  Firma VARO ENERGY FRANCE SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Benzyna, paliwa silnikowe, rafinacja ropy naftowej, rafineria, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Bruges, Francja.

 7. ACTIVE INTERNATIONAL

  Turcja

  Firma ACTIVE INTERNATIONAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Benzyna, paliwa silnikowe, Oleje roślinne, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. DE GIULI GINO SRL

  Włochy

  Firma DE GIULI GINO SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Jest również obecna w dziedzinach substancje smarującyce, drewno, domieszki do paliw, i olej napędowy dla traktorów. Ma siedzibę w Guidizzolo, Włochy.

 1. PROCONTEC TECHNISCHE ENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Firma PROCONTEC TECHNISCHE ENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w St Georgen, Niemcy.

 2. ÖL UND SCHMIERSTOFFHANDEL BERND ENGEL

  Niemcy

  Firma ÖL UND SCHMIERSTOFFHANDEL BERND ENGEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, Smary przemysłowe, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Herrnhut, Niemcy.

 3. TUNAP CHEMISCH-TECHNISCHE PRODUKTE PRODUKTIONS- U HANDELSGESMBH

  Austria

  Firma TUNAP CHEMISCH-TECHNISCHE PRODUKTE PRODUKTIONS- U HANDELSGESMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, Smary przemysłowe, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. SERVUS EUROPA GMBH & CO KG

  Austria

  Firma SERVUS EUROPA GMBH & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, Olej gazowy, ropa, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Wals, Austria.

 5. SPEDITION ALFONS HAUER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SPEDITION ALFONS HAUER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Weiden, Niemcy.

 6. HENRI HOTZ AG

  Szwajcaria

  Firma HENRI HOTZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Dübendorf, Szwajcaria.

 7. ERWIN BUCHBERGER

  Austria

  Firma ERWIN BUCHBERGER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, Smary przemysłowe, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Grünburg, Austria.

 8. FGS LUBRICANTS

  Niemcy

  Firma FGS LUBRICANTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, Paliwa ciekłe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, i Paliwa ciekłe. Ma siedzibę w Überlingen, Niemcy.

 9. PFLIPSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PFLIPSEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 10. AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF

  Niemcy

  Firma AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Hachenburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Benzyna- paliwa silnikowe - Import eksport

Liczba wyników

552 Przedsiębiorstwa