• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • belki- dźwigary i płaskowniki żelazne

Wyniki dla

Belki- dźwigary i płaskowniki żelazne - Import eksport

 1. HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS

  Grecja

  Firma HALIVES S.A. od 1950 roku prowadzi w Grecji handel wyrobami metalowymi z żelaza i stali. Dzisiaj w należącym do nas zakładzie produkujemy profile drążone, płyty zwijane na gorąco, kwadratowe belki drążone, okrągłe rury drążone, profile: UPN, IPN, IPE, HEA, HEB, pręty: płaskie, kwadratowe, okrągłe, kątowniki, teowniki, wąskie kształtowniki IPN, płyty i taśmy zwijane na gorąco, blachy faliste, zwoje, listwy i płyty, profile spawane, spawane profile drążone, okrągłe rury czarne, arkusze blachy czarnej i ocynkowanej.

 2. MULLER ACIERS LES FERS DE L'EST

  Francja

  Firma MULLER ACIERS - LES FERS DE L'EST specjalizująca się w imporcie i eksporcie stali od 1954 r. cieszy się uznaniem dzięki swoim wysokim kompetencjom w handlu materiałami stalowymi wysokiej jakości. Utrzymujemy stosunki zaufania z najlepszymi fabrykami europejskimi. Oprócz stali podstawowych, oferujemy szeroki asortyment stali o wysokich właściwościach.Odpowiadamy na wszystkie Państwa zapytania dotyczące naszych zapasów, formatów i specjalnych cech, takich jak belki, blachy, płyty, rury, handlowe wyroby walcowane itp.

 3. POLI-MAKS

  Ukraina

  Firma POLI-MAKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 4. METAL-GENT

  Belgia

  Firma METAL-GENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rury, i kształtowniki metalowe. Ma siedzibę w Hoogstraten, Belgia.

 5. PRO LIGNUM

  Francja

  Firma PRO LIGNUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Lite drewno. Ma siedzibę w Frasne, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. APROMETAL

  Francja

  Firma APROMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Import-eksport stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i produkcja konstrukcji metalowych do prac publicznych. Ma siedzibę w Saint-Martin-Belle-Roche, Francja.

 2. MOMSTEELPOR S.A.

  Portugalia

  Firma MOMSTEELPOR S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszty stalowe, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Maszty stalowe, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Abrantes, Portugalia.

 3. EDUARDO FARIA & FILHO, LDA.

  Portugalia

  Firma EDUARDO FARIA & FILHO, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie pojazdów - konstrukcja, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Karoserie pojazdów - konstrukcja, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Arrifes, Portugalia.

 4. HEUVELMAN STAALHANDEL B.V.

  Holandia

  Firma HEUVELMAN STAALHANDEL B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Stal, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Stal. Ma siedzibę w Veenendaal, Holandia.

 5. ETS ALBERT ET COMPAGNIE SA

  Francja

  Firma ETS ALBERT ET COMPAGNIE SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble dziecięce. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Magazynowanie - usługi, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Magazynowanie - usługi. Ma siedzibę w Cholet, Francja.

 1. TELMASTAAL B.V.

  Holandia

  Firma TELMASTAAL B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w 'S-Heerenberg, Holandia.

 2. J M STEEL LTD

  Irlandia

  Firma J M STEEL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Kilkenny, Irlandia.

 1. STAMO STAHL & MONTAGE GMBH

  Niemcy

  Firma STAMO STAHL & MONTAGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

 2. MANUEL FERNANDEZ VILLARES SL

  Hiszpania

  Firma MANUEL FERNANDEZ VILLARES SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Baralla, Hiszpania.

 3. SCHMOLZ+BICKENBACH AG

  Szwajcaria

  Firma SCHMOLZ+BICKENBACH AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Emmenbrucke, Szwajcaria.

 4. BWM DÜBEL UND MONTAGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BWM DÜBEL UND MONTAGETECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 5. FORJADOS MARFE SA

  Hiszpania

  Firma FORJADOS MARFE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Añover De Tajo, Hiszpania.

 6. SA DE PREFABRICADOS PREFORSA

  Hiszpania

  Firma SA DE PREFABRICADOS PREFORSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Algemesi, Hiszpania.

 7. LIMTRE H F

  Islandia

  Firma LIMTRE H F, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Prace budowlane wykończeniowe, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Fludir, Islandia.

 8. TM STEEL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma TM STEEL SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Chorzow, Polska.

 1. VIGUETAS GUILLENA S.L.

  Hiszpania

  Firma VIGUETAS GUILLENA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Guillena, Hiszpania.

 2. VIGUETAS Y FORJADOS TOR SL

  Hiszpania

 3. FB HANDELSAGENTUR, FRANKA BENZAKOUR, E. KFR.

  Niemcy

 4. PRODUITS NOUVEAUX DU BATIMENT

  Francja

 5. MEISTER STAHLBAU AG

  Szwajcaria