• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • belki- dźwigary i płaskowniki żelazne

Wyniki dla

Belki- dźwigary i płaskowniki żelazne - Import eksport

 1. HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS

  Grecja

  Firma HALIVES S.A. od 1950 roku prowadzi w Grecji handel wyrobami metalowymi z żelaza i stali. Dzisiaj w należącym do nas zakładzie produkujemy profile drążone, płyty zwijane na gorąco, kwadratowe belki drążone, okrągłe rury drążone, profile: UPN, IPN, IPE, HEA, HEB, pręty: płaskie, kwadratowe, okrągłe, kątowniki, teowniki, wąskie kształtowniki IPN, płyty i taśmy zwijane na gorąco, blachy faliste, zwoje, listwy i płyty, profile spawane, spawane profile drążone, okrągłe rury czarne, arkusze blachy czarnej i ocynkowanej.

 2. MULLER ACIERS LES FERS DE L'EST

  Francja

  Firma MULLER ACIERS - LES FERS DE L'EST specjalizująca się w imporcie i eksporcie stali od 1954 r. cieszy się uznaniem dzięki swoim wysokim kompetencjom w handlu materiałami stalowymi wysokiej jakości. Utrzymujemy stosunki zaufania z najlepszymi fabrykami europejskimi. Oprócz stali podstawowych, oferujemy szeroki asortyment stali o wysokich właściwościach.Odpowiadamy na wszystkie Państwa zapytania dotyczące naszych zapasów, formatów i specjalnych cech, takich jak belki, blachy, płyty, rury, handlowe wyroby walcowane itp.

 3. POLI-MAKS

  Ukraina

  Firma POLI-MAKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 4. APROMETAL

  Francja

  Firma APROMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Import-eksport stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i produkcja konstrukcji metalowych do prac publicznych. Ma siedzibę w Saint-Martin-Belle-Roche, Francja.

 5. PRO LIGNUM

  Francja

  Firma PRO LIGNUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Lite drewno. Ma siedzibę w Frasne, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METAL-GENT

  Belgia

  Firma METAL-GENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rury, i kształtowniki metalowe. Ma siedzibę w Hoogstraten, Belgia.

 2. MOMSTEELPOR S.A.

  Portugalia

  Firma MOMSTEELPOR S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszty stalowe, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Maszty stalowe, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Abrantes, Portugalia.

 3. EDUARDO FARIA & FILHO, LDA.

  Portugalia

  Firma EDUARDO FARIA & FILHO, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie pojazdów - konstrukcja, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Karoserie pojazdów - konstrukcja, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Arrifes, Portugalia.

 4. HEUVELMAN STAALHANDEL B.V.

  Holandia

  Firma HEUVELMAN STAALHANDEL B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Stal, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Stal. Ma siedzibę w Veenendaal, Holandia.

 5. SA DE PREFABRICADOS PREFORSA

  Hiszpania

  Firma SA DE PREFABRICADOS PREFORSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Algemesi, Hiszpania.

 1. FORJADOS MARFE SA

  Hiszpania

  Firma FORJADOS MARFE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Añover De Tajo, Hiszpania.

 2. TELMASTAAL B.V.

  Holandia

  Firma TELMASTAAL B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w 'S-Heerenberg, Holandia.

 1. ETS ALBERT ET COMPAGNIE SA

  Francja

  Firma ETS ALBERT ET COMPAGNIE SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble dziecięce. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Magazynowanie - usługi, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Magazynowanie - usługi. Ma siedzibę w Cholet, Francja.

 2. STAMO STAHL & MONTAGE GMBH

  Niemcy

  Firma STAMO STAHL & MONTAGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

 3. SCHMOLZ+BICKENBACH AG

  Szwajcaria

  Firma SCHMOLZ+BICKENBACH AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Emmenbrucke, Szwajcaria.

 4. BWM DÜBEL UND MONTAGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BWM DÜBEL UND MONTAGETECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 5. LIMTRE H F

  Islandia

  Firma LIMTRE H F, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Prace budowlane wykończeniowe, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Fludir, Islandia.

 6. J M STEEL LTD

  Irlandia

  Firma J M STEEL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Kilkenny, Irlandia.

 7. MANUEL FERNANDEZ VILLARES SL

  Hiszpania

  Firma MANUEL FERNANDEZ VILLARES SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Baralla, Hiszpania.

 8. TM STEEL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma TM STEEL SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Chorzow, Polska.

 1. VIGUETAS GUILLENA S.L.

  Hiszpania

  Firma VIGUETAS GUILLENA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne. Ma siedzibę w Guillena, Hiszpania.

 2. MEISTER STAHLBAU AG

  Szwajcaria

 3. PRODUITS NOUVEAUX DU BATIMENT

  Francja

 4. FB HANDELSAGENTUR, FRANKA BENZAKOUR, E. KFR.

  Niemcy

 5. VIGUETAS Y FORJADOS TOR SL

  Hiszpania