• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • beczki i bębny z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Beczki i bębny z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. KANISTER-VERTRIEB MW INH. MARKUS WAAS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KANISTER-VERTRIEB MW INH. MARKUS WAAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rain, Niemcy.

 2. KHARKIV HIMPROM LTD

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma KHARKIV HIMPROM LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, Opakowania spożywcze, korki do napojów pod ciśnieniem, kontenery na kosmetyki, konstrukcja plastikowa, pudełka, pojemniki plastikowe, containers for hazardous goods, i Pojemniki z tworzyw sztucznych do zastosowań kosmetycznych. Ma siedzibę w Vasyshchevo, Kharkov Region,, Ukraina.

 3. PETAINER

  Zjednoczone Królestwo

  Petainer oferuje szeroką gamę lekkich, zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań PET, które pomogą Ci rozwinąć działalność i zmniejszyć ślad węglowy. Mamy poand 35-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości, efektywnych kosztowo produktów, których podstawą jest cykliczność; spełniając jednocześnie najwyższe standardy branżowe pod względem bezpieczeństwa i ochrony produktu. Globalna sieć ekspertów technicznych Petainer pomoże Ci na każdym etapie, od powstania produktu do jego realizacji. Wnosimy wiedzę z różnych sektorów, zapewniając ekspertyzę projektową, testowanie produktów i elastyczne wsparcie techniczne. Jesteśmy odpowiedzialną firmą produkcyjną z historią tworzenia rozwiązań opakowaniowych, które zmniejszają wpływ naszych klientów na środowisko. Petainer produkuje słoiki PET, butelki jednokierunkowe, butelki do wielokrotnego napełniania, kegi PET i 5-galonowe butle chłodziarek do wody. Petainer jest ekspertem w stosowaniu materiału rPET w celu redukcji emisji dwutlenku węgla i ilości odpadów z tworzyw sztucznych. Dwa z naszych zakładów produkcyjnych są zasilane energią odnawialną, co znacznie zmniejsza emisje dwutlenku węgla z naszej działalności. Możemy dostarczyć Deklarację Środowiskową Produktu (EPD), która jest niezależnie zweryfikowanym i zarejestrowanym dokumentem przekazującym przejrzyste i porównywalne informacje o wpływie naszych produktów na środowisko w całym ich cyklu życia (ISO 14025). Nasz zakład Petainer w Lidkoping został nagrodzony Platynowym Medalem EcoVadis. Ten wynik plasuje nas w top 1% wszystkich firm.

 4. YAGMUR PLASTIC LTD.

  Turcja

  Firma YAGMUR PLASTIC LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach beczki 220 ltr z tworzywa sztucznego zamknięte z korkami, kanistry zapasowe, i Beczki plastikowe. Ma siedzibę w Torbali-Izmir, Turcja.

 5. KAUTEX TEXTRON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KAUTEX TEXTRON GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, i Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma AST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Beczki i baryłki z tworzyw sztucznych, i Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Erndtebrück, Niemcy.

 2. SKAR

  Białoruś

  Firma SKAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Odpady - recykling, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Odpady - recykling, i Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kalinkovichi, Białoruś.

 3. PACK SERVICES SRL

  Włochy

  Firma PACK SERVICES SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Liscate, Włochy.

 4. KÜFEREI SUPPIGER GMBH

  Szwajcaria

  Firma KÜFEREI SUPPIGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Beczki i baryłki drewniane, Artykuły gospodarcze, drewniane, Butelki i słoiki szklane, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Beczki i baryłki drewniane, Artykuły gospodarcze, drewniane, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Küssnacht Am Rigi, Szwajcaria.

 5. POLYMER PRODUCTS FACTORY CO., LTD

  Ukraina

  Firma POLYMER PRODUCTS FACTORY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach butelki plastikowe, opakowania plastikowe, wieczka z plastiku do opakowań, i flakony plastikowe. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 1. JOHANN HÜTTER FASSBINDEREI

  Austria

  Firma JOHANN HÜTTER FASSBINDEREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Tworzywa sztuczne - opakowania, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Drewno tarcicowe i konserwowane, Szkółki hodowlane i leśne, Tworzywa sztuczne - opakowania, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Gnas, Austria.

 2. BINDEREI - HERBERT SCHNECKENLEITNER

  Austria

  Firma BINDEREI - HERBERT SCHNECKENLEITNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Opakowania drewniane, Beczki i baryłki drewniane, Artykuły gospodarcze, drewniane, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Opakowania drewniane, Beczki i baryłki drewniane, i Artykuły gospodarcze, drewniane. Ma siedzibę w Waidhofen An Der Ybbs, Austria.

 1. ROTO-BG LTD.

  Bułgaria

  Firma ROTO-BG LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polietylen. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Ozdoby ogrodowe, Doły gnilne - prace, Pojemniki z tworzyw sztucznych, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Ozdoby ogrodowe, i Doły gnilne - prace. Ma siedzibę w Blagoevgrad, Bułgaria.

 2. CURTEC INTERNATIONAL

  Holandia

  Firma CURTEC INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach beczki. Ma siedzibę w Rijen, Holandia.

 3. ETS DORLON

  Francja

  Firma ETS DORLON, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Miribel, Francja.

 4. MANU-BAC

  Belgia

  Firma MANU-BAC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, i wiadra plastikowe. Ma siedzibę w Dilbeek, Belgia.

 5. JOSEF KOTTE LANDTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JOSEF KOTTE LANDTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ciągniki i przyczepy rolnicze, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, i Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rieste, Niemcy.

 6. PLASTIGI

  Belgia

  Firma PLASTIGI, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Doły gnilne - prace, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, i Doły gnilne - prace. Ma siedzibę w Noorderwijk, Belgia.

 7. ADRIAANSEN

  Belgia

  Firma ADRIAANSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania termoizolacyjne, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Opakowania termoizolacyjne, i Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 8. INTERGAS UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INTERGAS UK LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sunderland, Zjednoczone Królestwo.

 1. KENMARE S.R.L.

  Włochy

  Firma KENMARE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Opakowania spożywcze, i Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. POLICART INDUSTRIA S.R.L.

  Włochy

  Firma POLICART INDUSTRIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Opakowania spożywcze, i Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Casoria, Włochy.

 3. AIGUILLE EMBALLAGES

  Francja

  Firma AIGUILLE EMBALLAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Narbonne, Francja.

 4. BESAFILM S.R.L.

  Włochy

  Firma BESAFILM S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Opakowania spożywcze, i Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Colognola Ai Colli, Włochy.

 5. MACA S.R.L.

  Włochy

  Firma MACA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Opakowania spożywcze, i Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Calvi, Włochy.

 6. SCANBECH A/S

  Dania

  Firma SCANBECH A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, i Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kokkedal, Dania.

 7. PREPACK

  Włochy

  Firma PREPACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Opakowania spożywcze, i Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Trescore Cremasco, Włochy.

 8. TICINOPLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma TICINOPLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Opakowania spożywcze, i Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pogliano Milanese, Włochy.

 9. OZMEN PLASTIK & KALIPCILIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma OZMEN PLASTIK & KALIPCILIK SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kadzie, i wiadra plastikowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. TEHNOPLAST

  Serbia

  Firma TEHNOPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Stara Pazova, Serbia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo