• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bawełna (rośliny)

Wyniki dla

Bawełna (rośliny) - Import eksport

 1. FARNICO

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Farnico przewodzi w przemyśle bawełnianym zrównoważonością, wspierając lokalnych farmerów i prowadząc uprawę wyjątkowej, organicznej bawełny. Po założeniu przedsiębiorstwa przez Sergeja Nicolaisena w 2020 roku celem podejmowania wyzwań krajów rozwijających się, ściśle współpracujemy z farmerami w Tadżykistanie, priorytetowo traktując zrównoważone praktyki aby uzyskać obfite plony. Partnerstwo z nami zapewnia przedsiębiorstwom włókienniczym dostęp do bawełny organicznej premium o pochodzeniu etycznym, odzwierciedlając nasze oddanie na rzecz uczciwości i zrównoważoności

 2. SINIRLI SORUMLU TARIS PAMUK VE YAGLI TOH TAR SATIS KOOPERA BIRLIGI

  Turcja

  Firma SINIRLI SORUMLU TARIS PAMUK VE YAGLI TOH TAR SATIS KOOPERA BIRLIGI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, Bawełna (rośliny), Suszone owoce, i Bawełna (rośliny). Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. JUF MALSING IMPEX

  Singapur

  Firma JUF MALSING IMPEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bawełna (rośliny). Ma siedzibę w Singapore, Singapur.

 4. ERTÜRK PAMUK VE ÜZÜM ISL. ITH. IHR. TIC. VE SAN. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ERTÜRK PAMUK VE ÜZÜM ISL. ITH. IHR. TIC. VE SAN. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Bawełna (rośliny), i Bawełna (rośliny). Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 5. S.K.INTERNATIONAL

  Indie

  Firma S.K.INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny włókniste. Jest również obecna w dziedzinach Bawełna (rośliny), i Bawełna (rośliny). Ma siedzibę w Ludhiana, Indie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. E.G.CARACATSANIS LTD

  Grecja

  Firma E.G.CARACATSANIS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny włókniste. Jest również obecna w dziedzinach Bawełna (rośliny), Porcelana stołowa, Bawełna (rośliny), i Porcelana stołowa. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 2. KADIOGLU TARIM TICARET VE SANAYI A S

  Turcja

  Firma KADIOGLU TARIM TICARET VE SANAYI A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny włókniste. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, Bawełna (rośliny), Suszone owoce, i Bawełna (rośliny). Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. WHITE GOLD

  Egypt

  Firma WHITE GOLD, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Bawełna (rośliny). Ma siedzibę w Desouk, Egypt.

 4. OUSSOULTZOGLOU NICOLAOS & CO O.E.

  Grecja

  Firma OUSSOULTZOGLOU NICOLAOS & CO O.E., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bawełna (rośliny). Ma siedzibę w Imathia, Grecja.

 5. COPAIS COTTON INDUSTRY J. E. BARBADIMOS CO.

  Grecja

  Firma COPAIS COTTON INDUSTRY J. E. BARBADIMOS CO., roku i działającą w sektorze Bawełna (rośliny). Ma siedzibę w Orchomenos, Grecja.

 1. KAFANTARIS - PAPAKOSTAS S.A.

  Grecja

  Firma KAFANTARIS - PAPAKOSTAS S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bawełna (rośliny). Ma siedzibę w Karditsa, Grecja.

 2. ALTRO WARENHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 1. PROA, PAULO BATISTA

  Portugalia

 2. UNION OF AGRICULTURAL COOPERATIVES OF LACONIA LLC

  Grecja

 3. ALGODONERA BLANCA PALOMA SA

  Hiszpania

 4. MIROGLIO BULGARIA E O O D

  Bułgaria

 5. TG TEKSTIL SAN. VE DIS TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma TG TEKSTIL SAN. VE DIS TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny włókniste. Jest również obecna w dziedzinach bawełna, tkaniny, i robienie na drutach. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.