• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • baseny - urządzenia do oczyszczania wody

Wyniki dla

Baseny - urządzenia do oczyszczania wody - Import eksport

 1. DAUBENSCHÜZ WASSERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DAUBENSCHÜZ WASSERTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Ma siedzibę w Drackenstein, Niemcy.

 2. LUXE POOLS

  Francja

  LUXE Pools jest doświadczonym producentem basenów kąpielowych i produktów do basenów, wytwarzając szeroki asortyment produktów z żywic poliestrowych i winiloestrowych. Nasze główne produkty to: baseny kąpielowe z kompozytów, baseny ze stali nierdzewnej, kurtyny wodne ze stali nierdzewnej, elementy basenowe ze stali nierdzewnej, stalowe systemy strumienia przeciwprądowego, skimmery stalowe. LUXE Pools tworzy MORSKIE baseny kąpielowe ze stali nierdzewnej. Baseny kąpielowe ze stali nierdzewnej mogą być typu przepełnione, bez końca lub ze skimmerem i robione na zamówienie.

 3. P.P.H.U. NARO SZAMBA , BASENY

  Polska

  Podstawowym profilem produkcji firmy są szamba o pojemności od 2600L do 9600L, wykonanie są z żywicy i włókna szklanego co powoduje ich niezwykłą trwałość. Doskonały materiał w połączeniu ze specjalnym karbowanym kształtem (patent U.P.R.P) zapewnia wytrzymałość konstrukcji zbiornika porównywalną ze zbiornikiem żelbetonowym. Oferowane Państwu szamba, dzięki dokładnemu montażowi zapewniają 100% szczelności, co umożliwia ich instalację blisko ujęć wodnych. Z drugiej zaś strony nie powoduje pobierania wody z gruntu do wnętrza szamba, a tym samym konieczności częstszego jego opróżniania.Zbiorniki te mają ogromne znaczenie w gospodarstwie rolnym. Odchody zwierzęce są doskonałym środowiskiem do rozwijania się wirusów, a w przypadku bakterii do ich rozmnażania. Opady atmosferyczne przemywają pryzmę i wraz z wodą gnojową jak i gnojowicą przedostają się do wody i do cieków wodnych.

 4. AQUAPOOL POLSKA

  Polska

  Aquapool Polska oferuje profesjonalne wyposażenie basenów dla klientów biznesowych i indywidualnych. W ramach współpracy z tą firmą można zamówić między innymi pompy basenowe, węże solarne służące do ogrzewania oraz wysokiej jakości środki czystości. Internetowy katalog pozwala na szybkie i wygodne zakupy. Wystarczy wybrać odpowiedni produkt i zamówić go wraz z dostawą pod wskazany przez siebie adres. Sprzedawca doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, ponieważ specjalizuje się w budowie obiektów basenowych w całej Europie. Swoje usługi kieruje zarówno do luksusowych ośrodków SPA i obiektów sportowych, jak i prywatnych użytkowników. W sklepie można znaleźć praktyczne akcesoria do basenu ogrodowego, które umilą każde letnie wakacje. Odpowiednio dobrana chemia basenowa zagwarantuje czystą wodę wolną od glonów i bakterii, a także optymalne dla ludzkiej skóry ph. Każdy produkt został starannie opisany i uwzględniono instrukcję jego stosowania. W razie pytań lub wątpliwości wystarczy nawiązać kontakt z pracownikami. Chętnie udzielą dodatkowych informacji i pomogą dobrać właściwe środki chemiczne. Oferta sklepu wyróżnia się profesjonalizmem i atrakcyjnymi cenami.

 5. WORLD OF POOLS

  Polska

  Firma World of Pools specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu basenów. jeżeli pragniesz otrzymać odrobinę luksusu we własnym ogródku, skorzystać z atrakcyjnej oferty firmy World of Pools. Firma sprzedaje nie tylko baseny ogrodowe, lecz także zadaszenia basenowe umożliwiające korzystanie z basenu przez cały rok.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AC SCHWIMMBADTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma AC SCHWIMMBADTECHNIK AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Ma siedzibę w Hochdorf, Szwajcaria.

 2. KMD MANUEL KUTZNER

  Niemcy

  Firma KMD MANUEL KUTZNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Ma siedzibę w Spessart, Niemcy.

 3. RCPOOL, LDA.

  Portugalia

  Firma RCPOOL, LDA., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach sauny, i kabiny do łaźni tureckich. Ma siedzibę w Condeixa-A-Nova, Portugalia.

 4. ACCPISCINAS - CONSTRUÇÃO DE PISCINAS EM BETÃO

  Portugalia

  Firma ACCPISCINAS - CONSTRUÇÃO DE PISCINAS EM BETÃO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, baseny z włókna szklanego, baseny na miarę, i budowanie basenów. Ma siedzibę w ponte de lima, Portugalia.

 5. DST POOL

  Turcja

  Firma DST POOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach pompy filtrujące, akcesoria do basenów, i filtry i systemy filtracyjne. Ma siedzibę w Umraniye , Istanbul, Turcja.

 1. ING. JAKOB GRUBER CHEMIE- & WASSERTECHNIK

  Austria

  Firma ING. JAKOB GRUBER CHEMIE- & WASSERTECHNIK, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 2. VALE FORMOSO PISCINAS COMERCIO E SERVIÇOS DE PISCINAS E JARDINS LDA.

  Portugalia

  Firma VALE FORMOSO PISCINAS COMERCIO E SERVIÇOS DE PISCINAS E JARDINS LDA., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, i urządzanie basenów. Ma siedzibę w Almancil, Portugalia.

 1. LEIRIPISCINAS

  Portugalia

  Firma LEIRIPISCINAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - budowa i wyposażenie, swimming-pool maintenance, osuszacze do basenów, i Baseny - budowa i wyposażenie. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 2. AQUA LINES

  Serbia

  Firma AQUA LINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, baseny na miarę, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, overflow swimming pool, i swimming pool construction. Ma siedzibę w Kosjerić, Serbia.

 3. VAN DEN HEUVEL ZWEMBADEN

  Holandia

  Firma VAN DEN HEUVEL ZWEMBADEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach swimming-pool maintenance, baseny prywatne, i budowanie basenów. Ma siedzibę w De Mortel, Holandia.

 4. WATERLUXE

  Hiszpania

  Firma WATERLUXE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do basenów, softeners, osmosis, demineralisers, akcesoria dla armatury, i akcesoria hydrauliczne do pomp i zbiorników. Ma siedzibę w Cobatillas, Hiszpania.

 5. MELO SCHWIMMBADTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MELO SCHWIMMBADTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Baseny - budowa i wyposażenie, projektowanie basenów, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, i Baseny - budowa i wyposażenie. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 6. ÁGUA CRISTALINA PISCINAS

  Portugalia

  Firma ÁGUA CRISTALINA PISCINAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach swimming-pool maintenance, oczyszczanie basenów, i wykonywanie basenów. Ma siedzibę w Cascais, Portugalia.

 7. TEMA HAVUZ - HAVUZ YAPIMI

  Turcja

  Firma TEMA HAVUZ - HAVUZ YAPIMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach wykonywanie basenów, i Baseny pływackie - oczyszczanie i kontrolowanie wody. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. IGUI PISCINAS LDA.

  Portugalia

  Firma IGUI PISCINAS LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, baseny prefabrykowane, projektowanie basenów, i regulatory wody dla basenu. Ma siedzibę w Fronteira, Portugalia.

 1. MACCHIASHOP DI MACCHIAVELLI MARCO

  Włochy

  Firma MACCHIASHOP DI MACCHIAVELLI MARCO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach piece na drewno. Ma siedzibę w Baiso, Włochy.

 2. DATRON SWIMMING POOL EQUIPMENT

  Belgia

  Firma DATRON SWIMMING POOL EQUIPMENT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, swimming-pool maintenance, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i budowanie basenów. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 3. ATLASPOOL

  Turcja

  Firma ATLASPOOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach baseny z betonu, i basen odkryty. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SUROLIVA 2000

  Hiszpania

  Firma SUROLIVA 2000, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Ma siedzibę w Rus, Hiszpania.

 5. FAVORIT ZZKV, LLC

  Ukraina

  Firma FAVORIT ZZKV, LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, baseny z włókna szklanego, baseny dla struktur użytku zbiorowego i rezydencji, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, i basen kryty. Ma siedzibę w Zaporizhia, Ukraina.

 6. ACQUAPROCESS

  Francja

  Firma ACQUAPROCESS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach obróbka magnetyczna przeciw kamieniowi wapiennemu, i dezynfekcja chemiczna wody. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 7. GOLFINHO SPORTS - VALTER FERREIRA ARCANJO, LDA

  Portugalia

  Firma GOLFINHO SPORTS - VALTER FERREIRA ARCANJO, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Baseny - budowa i wyposażenie, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Baseny - budowa i wyposażenie, oczyszczanie basenów, i urządzanie basenów. Ma siedzibę w Coimbra, Portugalia.

 8. MELO SCHWIMMBADTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MELO SCHWIMMBADTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, swimming pool construction, projektowanie basenów, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, i Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Ma siedzibę w Göttingen, Niemcy.

 9. SCP POOL PORTUGAL

  Portugalia

  Firma SCP POOL PORTUGAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach technical articles for pools, pokrywy do basenów, wellness products, i ogrzewanie basenów. Ma siedzibę w Rio De Mouro, Portugalia.

 10. HIDROMASAŽNI I WHIRLPOOL BAZENI

  Chorwacja

  Firma HIDROMASAŽNI I WHIRLPOOL BAZENI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach Rural spas - equipment. Ma siedzibę w Samobor, Chorwacja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Baseny - urządzenia do oczyszczania wody - Import eksport

Liczba wyników

215 Przedsiębiorstwa