• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • barwniki włókiennicze

Wyniki dla

Barwniki włókiennicze - Import eksport

 1. ALBON-CHEMIE DR. LUDWIG-E. GMINDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALBON-CHEMIE DR. LUDWIG-E. GMINDER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Metzingen, Niemcy.

 2. IMPETS PRODUKTY CHEMICZNE MAREK ANTONI LUCZAK

  Polska

  Sprzedaż hurtowa barwników do teksylii , skórysprowadznie chemikalii z chin

 3. TEKSTYLEK

  Polska

  Firma TEKSTYLEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Jest również obecna w dziedzinach barwniki - produkcja, barwniki dla przemysłu tekstylnego i odzieży, pasmanteria, i części zamienne tekstylia. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 4. EVERLIGHT EUROPE

  Holandia

  Firma EVERLIGHT EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Jest również obecna w dziedzinach barwniki dla przemysłu tekstylnego i odzieży, i barwniki dla galanterii skórzanej. Ma siedzibę w Capelle Aan Den Ijssel, Holandia.

 5. TEXDALE UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TEXDALE UK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LONTEX GMBH

  Niemcy

  Firma LONTEX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Barwniki włókiennicze, Farby i lakiery, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Barwniki włókiennicze, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 2. REKOL

  Polska

  Firma REKOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki włókiennicze, barwniki - hurt, i Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Radziszów, Polska.

 3. EVERGREEN INDUSTRIES

  Indie

  Firma EVERGREEN INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Jest również obecna w dziedzinach barwniki dla przemysłu tekstylnego i odzieży. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 4. DYNASTY CHEMICALS (NINGBO) CO., LTD.

  Chiny

  Firma DYNASTY CHEMICALS (NINGBO) CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 5. P.P.U.H. TRANSIKAL

  Polska

  Firma P.P.U.H. TRANSIKAL, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki włókiennicze, Pasmanteria, hafty i koronki, sitodruk, Barwniki włókiennicze, i Pasmanteria, hafty i koronki. Ma siedzibę w Bydgoszcz, Polska.

 1. SNOOR AUXILIARY CHEMICALS CO.,LTD

  Chiny

  Firma SNOOR AUXILIARY CHEMICALS CO.,LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Jest również obecna w dziedzinach wykańczanie i farbowanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Kunshan, Chiny.

 2. VERG

  Tunezja

  Firma VERG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Jest również obecna w dziedzinach produkty cierne i polerujące. Ma siedzibę w Mor, Tunezja.

 1. EURODYE - CTC

  Belgia

  Firma EURODYE - CTC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Jodoigne, Belgia.

 2. HERBA

  Turcja

  Firma HERBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Jest również obecna w dziedzinach naturalne barwniki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. KIRI INDUSTRIES LTD

  Indie

  Firma KIRI INDUSTRIES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 4. ANAND INTERNATIONAL

  Indie

  Firma ANAND INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Rajkot, Indie.

 5. TINTURARIA ROSARIOS QUATRO, LDA

  Portugalia

  Firma TINTURARIA ROSARIOS QUATRO, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki włókiennicze, Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, Barwniki włókiennicze, i Włóczki przędzalnicze, przędze i nici. Ma siedzibę w Mira De Aire, Portugalia.

 6. AUXICOLOR SA

  Hiszpania

  Firma AUXICOLOR SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Pigmenty i barwniki niespożywcze, Barwniki włókiennicze, Pigmenty i barwniki niespożywcze, i Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Terrassa, Hiszpania.

 7. KHUSHI DYECHEM

  Indie

  Firma KHUSHI DYECHEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 8. PROMAR ENDUSTRIYEL KIMYASALLAR SANAYI VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma PROMAR ENDUSTRIYEL KIMYASALLAR SANAYI VE DIS TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki włókiennicze, Tkaniny powlekane, Barwniki włókiennicze, i Tkaniny powlekane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. FEUTRIE

  Francja

  Firma FEUTRIE, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki włókiennicze, i Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Sailly Sur La Lys, Francja.

 2. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE JANIS

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE JANIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki włókiennicze, i Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Lodz, Polska.

 3. BAYSAN BOYA VE TEKSTIL SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI

  Turcja

  Firma BAYSAN BOYA VE TEKSTIL SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Jest również obecna w dziedzinach Szmaty - odzysk i użycie wtórne, i Szmaty - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. TEXTILCOLOR GMBH

  Niemcy

  Firma TEXTILCOLOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki włókiennicze, i Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Pfullingen, Niemcy.

 5. HERKIM POLIMER KIMYA SAN TIC AS

  Turcja

  Firma HERKIM POLIMER KIMYA SAN TIC AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki włókiennicze, i Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. BALCAN STUDIOHOME

  Turcja

  Firma BALCAN STUDIOHOME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Jest również obecna w dziedzinach wyroby tekstylne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 7. TINFER SL

  Hiszpania

  Firma TINFER SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki włókiennicze, i Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Pineda De Mar, Hiszpania.

 8. EUROPRINT - INTERNATIONAL S.R.L.

  Rumunia

  Firma EUROPRINT - INTERNATIONAL S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki włókiennicze, i Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 9. GAVIM - TEXTEIS E ACABAMENTOS, S.A.

  Portugalia

  Firma GAVIM - TEXTEIS E ACABAMENTOS, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Barwniki włókiennicze, Prace budowlane wykończeniowe, i Barwniki włókiennicze. Ma siedzibę w Oliveira, Portugalia.

 10. HANGZHOU TOPMATE CHEMICAL CO.,LTD.

  Chiny

  Firma HANGZHOU TOPMATE CHEMICAL CO.,LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Barwniki włókiennicze. Jest również obecna w dziedzinach dye, i produkty chemiczne przemysłowe. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo