• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • barwniki naturalne niespożywcze

Wyniki dla

Barwniki naturalne niespożywcze - Import eksport

 1. GRAFE ADVANCED POLYMERS GMBH

  Niemcy

 2. FELS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. GRENZLAND ROHSTOFFE KG

  Niemcy

 4. LY-TEC GMBH

  Niemcy

 5. THEMAZI

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LIFOCOLOR FARBEN GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. AMA HERBAL LABORATORIES PVT. LTD

  Indie

 3. WIMOS EXPORT & IMPORT HANDELSGES. MBH

  Austria

 4. SAS BREIZ HEN CO

  Francja

 5. TATTOO ORIGINAL

  Hiszpania

 1. BALTASAR TATTOO

  Hiszpania

 2. EINZELUNTERNEHMEN

  Niemcy

 1. SARL LE MOULIN A COULEURS

  Francja

 2. MADEX V I J MAJORKOWSCY G I M BORKOWSCY SPOLKA JAWNA

  Polska

 3. SA COLOR

  Francja

 4. BARNOM S.R.O.

  Republika Czeska

 5. TOMASZ RECZYŃSKI INDYWIDUALNE NAUCZANIE MATEMATYKI

  Polska

  Nasze Studio zajmuje się mikropigmentacją, która polega na umieszczeniu pigmentu w skórę głowy, wskutek czego osiągamy naturalny efekt dopiero co odrastających włosów. Jesteśmy jedynym w Polsce studio, które oferuje usługi z mikropigmentacji. W Pixel Hair rozumiemy lepiej, niż ktokolwiek inny kłopot związany z łysieniem i innych niedoskonałości szpecących wygląd głowy.Tatuaż kosmetyczny nie jest metodą leczniczą, a wyłącznie zabiegiem niechirurgicznym, który ma zatuszować wypadanie włosów. Jest on skierowany do mężczyzn w każdym wieku, którzy zmagają się z przykrymi włosowymi problemami.Specjalista, który wykonuje tatuaż kosmetyczny w naszym Studio posiada najwyższe bardzo dużą wiedzą oraz certyfikaty na wykonywanie mikropigmentacji włosów. Ukończył szkolenia w Stanach Zjednoczonych w jednej z najlepszych klinik oraz w Katowicach, na skutek czego wykonuje zabiegi profesjonalnie z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa i jakości.Zabiegi wykonywane są w sterylnych pomieszczeniach przy użyciu: -jednorazowych nielateksowych rekawiczek, -jednorazowych igieł, które mają wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty, -naturalnych dla ludzkiego organizmu barwników.Zabieg tatuażu kosmetycznego skóry głowy wykonujemy metodą one needle, czyli jednej igły, nie używamy tzw. rollerów - wałków z tysiącami mikro igieł, które nigdy nie będą dawały 100% efektu świeżo ogolonej głowy.

 6. ERUHWA.CO.LTD.

  Korea Południowa

 7. CLARIANT (ÖSTERREICH) GMBH

  Austria

 8. CHR HANSEN SA

  Hiszpania

 1. AMATAR LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. ALL TECHNOLOGY CO. LTD

  Chiny

 3. COULEURS DE PLANTES

  Francja

 4. COLORPLASTICCHEMIE ALBERT SCHLEBERGER GMBH

  Niemcy

  Firma Color Plastic Chemie Albert Schleberger GmbH od 1968 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji koncentratów barwiących i dodatków wzbogacających. W zależności od rodzaju nośnika polimerowego (PS, ABS, SAN, PET, PE, PP, PC, TPU i in.) dopasowujemy indywidualnie metody barwienia, aby móc zaoferować naszym klientom optymalne rozwiązania. Oferujemy również dobór barwników u klienta (Color Mobil Service) i w ten sposób zapewniamy sprawne konfigurowanie produktu. Portfolio naszych produktów w zakresie koncentratów barwiących obejmuje związki chemiczne, pigmenty, barwniki w płynie oraz koncentraty specjalne (pigmenty dekoracyjne, koncentraty typu „multify“ oraz koncentraty barwiąco-modyfikujące). Nasza bogata oferta dodatków obejmuje: środki przeciw zamgleniu, promieniowaniu UV, obniżające palność, antystatyczne, typu „antiblock“ i wiele innych. Nasze produkty stosowane są z powodzeniem w branży budowlanej, samochodowej, elektrycznej, kosmetycznej, spożywczej, jak również w technice medycznej i w produkcji opakowań.

 5. SCHREIBER ESSENZEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  ZAPRASZAMY - do naszego świata zapachów i aromatów do saun. Jako wiodący producent wysokiej jakości zapachów i aromatów do saun w handlu hurtowym i detalicznym oraz jako pionier w dziedzinie produktów do saun, firma Schreiber Essenzen od 1922 roku jest synonimem jakości i innowacji oraz tradycji rodzinnej. Od pokoleń opracowujemy produkty, które zostały starannie skomponowane i doskonale wdrożone. Nasze olejki eteryczne pochodzą z najlepszych obszarów upraw na świecie. Wszystkie olejki eteryczne podlegają ścisłej kontroli jakości zarówno w kraju pochodzenia, jak i podczas dalszego przetwarzania w Niemczech.

 6. ROHA EUROPE SL

  Hiszpania

  Firma ROHA została założona w 1972 roku jako producent barwników syntetycznych do zastosowań przemysłowych. Firma dokonała rewolucji w branży barwienia żywności dzięki nizrównanym standardom jakości swoich wyrobów. ROHA jest międzynarodowym gigantem produkującym: - naturalne składniki spożywcze, - barwniki spożywcze, - barwniki farmaceutyczne i kosmetyczne, - składniki odwodnione, - barwniki spożywcze i przemysłowe. Siedziba główna firmy ROHA znajduje się w Indiach, ale ROHA jest obecna w 22 krajach na całym świecie. ROHA jest jednym z największych graczy w branży barwników spożywczych i składników, obsługującym znane firmy w branży barwników FMCG, farmaceutycznych, spożywczych i przemysłowych. ROHA stała się globalną potęgą na rynku barwników i składników żywności oraz barwników i pigmentów przemysłowych, poprzez ciągłe poszukiwanie naturalnych alternatyw, nowych technologii, a także intensywne badania, zrównoważone zaopatrzenie, pozostając w czołówce najnowszych trendów w celu opracowywania przyszłościowych rozwiązań dla swoich klientów.

 7. NORTEMPRESA PERFUME & COSMETICS MANUFACTURER

  Portugalia

  Nortempresa jest portugalskim liderem w produkcji perfum i kosmetyków dla firm, na wydarzenia i dla celebrytów na całym świecie. . Kreujemy i produkujemy najlepsze wyroby perfumeryjne na każdym etapie, od projektowania produktu po logistykę! Naszym celem jest posiadanie marki własnej i produkcja na zlecenie. Każdy klient jest wyjątkowy. Dlatego też dysponujemy nowoczesnym laboratorium, w którym tworzymy produkty dla każdego: projektowanie, produkcja, kontrola jakości, automatyczne napełnianie, pomieszczenia sterylne i do maceracji, linia do pakowania i dostawa! Nasza linia kosmetyków, dostosowana do potrzeb klienta, obejmuje perfumy, produkty do pielęgnacji skóry, ciała, kosmetyki do włosów, itp. Nortempresa przestrzega najwyższych standardów dotyczących produktów i usług: Posiadamy certyfikat ISO 22716 GMP, znak jakości dobrych praktyk i produkcji kosmetyków. Nasz zespół ma bogate doświadczenie. Nasze laboratorium w Bradze, północna Portugalia, jest wyposażone w zaawansowane technologicznie urządzenia i sprzęt, by zapewnić najwyższą jakość naszych perfum i kosmetyków. Elastyczność jest jedną z naszych wartości. Dostarczamy najlepszy wymagany produkt, dopasowując go do różnych potrzeb. Od 2006 roku, Nortempresa jest najlepszym wyborem dla markowych wyrobów kosmetycznych i perfumeryjnych, dostosowanych do życzeń klienta. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej .

 8. BECKMANN-KENKO GMBH

  Niemcy

  Beckmann-Kenko jest Twoim strategicznym partnerem w zakresie zaopatrzenia w surowce chemiczne. Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych chemikaliów do szerokiej gamy zastosowań i wspieramy w poszukiwaniu i wyborze nowych produktów. Prowadzimy wszechstronną działalność w zakresie zaopatrzenia i dystrybucji surowców oraz substancji pomocniczych i aktywnych dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, biochemicznego, kosmetycznego, spożywczego i paszowego, a także syntezy w zastosowaniach chemicznych. Ponadto oferujemy szeroki program dostaw i jesteśmy dla Ciebie właściwym kontaktem, zwłaszcza jeśli chodzi o zakup nowych lub rzadkich chemikaliów specjalnych. - Dodatki do tworzyw sztucznych i pretrochemia - Dodatki do żywności i składniki spożywcze - Składniki aktywne i zaróbki farmaceutyczne - Składniki suplementów diety - Składniki do pielęgnacji osobistej i do kosmetyków - Składniki smakowe i zapachowe - Chemikalia specjalne. Nawet jeśli produktu nie ma na naszej liście produktów, czekamy na Twoje zapytanie. Dzięki naszej światowej sieci producentów i strategicznych partnerów handlowych możemy niezawodnie nabyć prawie każdy produkt chemiczny zgodny z Twoimi wymaganiami. Import/ Eksport/ handel i dystrybucja, posiadając rozbudowaną sieć kontaktów międzynarodowych, importujemy i eksportujemy szeroką gamę produktów chemicznych oraz pomagamy w ich pozyskaniu.

 9. ENARTIS

  Włochy

  Zapewnia winnicom na całym świecie doświadczenie i innowacje poprzez doskonałe produkty enologiczne i stałą pomoc techniczną w celu poprawy wydajności winnic oraz jakości ich wina. Bezpośrednia obecność w głównych krajach winiarskich na pięciu kontynentach sprawia, że doskonale wiemy, co dzieje się na rynku i umożliwia przekazywanie informacji oraz wiedzy klientom Enartis w czasie rzeczywistym.

 10. P.A. AROMATICS FLAVORS SRL

  Włochy

  Od 1984 roku, przedsiębiorstwo P.A Aromatics Flavors produkuje i sprzedaje substancje zapachowe dla przemysłu spożywczego, do słodyczy, napojów i likierów, a także dla przemysłu farmaceutycznego. Substancje zapachowe do produktów słonych i słodkich, napojów, produktów do pieczenia w piekarniku, ciastek i produktów na bazie mleka. Esencje i ekstrakty do produkcji perfum i kosmetyków. UNI EN ISO 9001.