• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • barwniki naturalne niespożywcze

Wyniki dla

Barwniki naturalne niespożywcze - Import eksport

 1. GRAFE ADVANCED POLYMERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRAFE ADVANCED POLYMERS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Blankenhain, Niemcy.

 2. FELS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FELS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Lichtenau, Niemcy.

 3. GRENZLAND ROHSTOFFE KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRENZLAND ROHSTOFFE KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Bitburg, Niemcy.

 4. LY-TEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LY-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Ingelheim, Niemcy.

 5. TOMASZ RECZYŃSKI INDYWIDUALNE NAUCZANIE MATEMATYKI

  Polska

  Nasze Studio zajmuje się mikropigmentacją, która polega na umieszczeniu pigmentu w skórę głowy, wskutek czego osiągamy naturalny efekt dopiero co odrastających włosów. Jesteśmy jedynym w Polsce studio, które oferuje usługi z mikropigmentacji. W Pixel Hair rozumiemy lepiej, niż ktokolwiek inny kłopot związany z łysieniem i innych niedoskonałości szpecących wygląd głowy.Tatuaż kosmetyczny nie jest metodą leczniczą, a wyłącznie zabiegiem niechirurgicznym, który ma zatuszować wypadanie włosów. Jest on skierowany do mężczyzn w każdym wieku, którzy zmagają się z przykrymi włosowymi problemami.Specjalista, który wykonuje tatuaż kosmetyczny w naszym Studio posiada najwyższe bardzo dużą wiedzą oraz certyfikaty na wykonywanie mikropigmentacji włosów. Ukończył szkolenia w Stanach Zjednoczonych w jednej z najlepszych klinik oraz w Katowicach, na skutek czego wykonuje zabiegi profesjonalnie z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa i jakości.Zabiegi wykonywane są w sterylnych pomieszczeniach przy użyciu: -jednorazowych nielateksowych rekawiczek, -jednorazowych igieł, które mają wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty, -naturalnych dla ludzkiego organizmu barwników.Zabieg tatuażu kosmetycznego skóry głowy wykonujemy metodą one needle, czyli jednej igły, nie używamy tzw. rollerów - wałków z tysiącami mikro igieł, które nigdy nie będą dawały 100% efektu świeżo ogolonej głowy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THEMAZI

  Turcja

  Firma THEMAZI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i płótno bawełniane, etamina, szale jedwabne, i Tkaniny i płótno bawełniane. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 2. LIFOCOLOR FARBEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma LIFOCOLOR FARBEN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Lichtenfels, Niemcy.

 3. WIMOS EXPORT & IMPORT HANDELSGES. MBH

  Austria

  Firma WIMOS EXPORT & IMPORT HANDELSGES. MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Wiener Neustadt, Austria.

 4. SAS BREIZ HEN CO

  Francja

  Firma SAS BREIZ HEN CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Redon, Francja.

 5. TATTOO ORIGINAL

  Hiszpania

  Firma TATTOO ORIGINAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. BALTASAR TATTOO

  Hiszpania

  Firma BALTASAR TATTOO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. EINZELUNTERNEHMEN

  Niemcy

  Firma EINZELUNTERNEHMEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach mydła, i sprzedaż produktów naturalnych. Ma siedzibę w Butzbach, Niemcy.

 1. COULEURS DE PLANTES

  Francja

  Firma COULEURS DE PLANTES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Rochefort, Francja.

 2. MADEX V I J MAJORKOWSCY G I M BORKOWSCY SPOLKA JAWNA

  Polska

  Firma MADEX V I J MAJORKOWSCY G I M BORKOWSCY SPOLKA JAWNA, roku i działającą w sektorze Sznury i liny. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki naturalne niespożywcze, Włókna przędne naturalne, Barwniki naturalne niespożywcze, i Włókna przędne naturalne. Ma siedzibę w Malbork, Polska.

 3. SARL LE MOULIN A COULEURS

  Francja

  Firma SARL LE MOULIN A COULEURS, roku i działającą w sektorze Barwniki naturalne niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, i Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze. Ma siedzibę w Ecordal, Francja.

 4. SA COLOR

  Francja

  Firma SA COLOR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki naturalne niespożywcze, i Barwniki naturalne niespożywcze. Ma siedzibę w Canteleu, Francja.

 5. AMATAR LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. BARNOM S.R.O.

  Republika Czeska

 7. CHR HANSEN SA

  Hiszpania

 8. CLARIANT (ÖSTERREICH) GMBH

  Austria

 1. ROHA EUROPE SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ROHA została założona w 1972 roku jako producent barwników syntetycznych do zastosowań przemysłowych. Firma dokonała rewolucji w branży barwienia żywności dzięki nizrównanym standardom jakości swoich wyrobów. ROHA jest międzynarodowym gigantem produkującym: - naturalne składniki spożywcze, - barwniki spożywcze, - barwniki farmaceutyczne i kosmetyczne, - składniki odwodnione, - barwniki spożywcze i przemysłowe. Siedziba główna firmy ROHA znajduje się w Indiach, ale ROHA jest obecna w 22 krajach na całym świecie. ROHA jest jednym z największych graczy w branży barwników spożywczych i składników, obsługującym znane firmy w branży barwników FMCG, farmaceutycznych, spożywczych i przemysłowych. ROHA stała się globalną potęgą na rynku barwników i składników żywności oraz barwników i pigmentów przemysłowych, poprzez ciągłe poszukiwanie naturalnych alternatyw, nowych technologii, a także intensywne badania, zrównoważone zaopatrzenie, pozostając w czołówce najnowszych trendów w celu opracowywania przyszłościowych rozwiązań dla swoich klientów.

 2. NORTEMPRESA PERFUME & COSMETICS MANUFACTURER

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Nortempresa jest portugalskim liderem w produkcji perfum i kosmetyków dla firm, na wydarzenia i dla celebrytów na całym świecie. . Kreujemy i produkujemy najlepsze wyroby perfumeryjne na każdym etapie, od projektowania produktu po logistykę! Naszym celem jest posiadanie marki własnej i produkcja na zlecenie. Każdy klient jest wyjątkowy. Dlatego też dysponujemy nowoczesnym laboratorium, w którym tworzymy produkty dla każdego: projektowanie, produkcja, kontrola jakości, automatyczne napełnianie, pomieszczenia sterylne i do maceracji, linia do pakowania i dostawa! Nasza linia kosmetyków, dostosowana do potrzeb klienta, obejmuje perfumy, produkty do pielęgnacji skóry, ciała, kosmetyki do włosów, itp. Nortempresa przestrzega najwyższych standardów dotyczących produktów i usług: Posiadamy certyfikat ISO 22716 GMP, znak jakości dobrych praktyk i produkcji kosmetyków. Nasz zespół ma bogate doświadczenie. Nasze laboratorium w Bradze, północna Portugalia, jest wyposażone w zaawansowane technologicznie urządzenia i sprzęt, by zapewnić najwyższą jakość naszych perfum i kosmetyków. Elastyczność jest jedną z naszych wartości. Dostarczamy najlepszy wymagany produkt, dopasowując go do różnych potrzeb. Od 2006 roku, Nortempresa jest najlepszym wyborem dla markowych wyrobów kosmetycznych i perfumeryjnych, dostosowanych do życzeń klienta. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej .

 3. COLORPLASTICCHEMIE ALBERT SCHLEBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Color Plastic Chemie Albert Schleberger GmbH od 1968 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji koncentratów barwiących i dodatków wzbogacających. W zależności od rodzaju nośnika polimerowego (PS, ABS, SAN, PET, PE, PP, PC, TPU i in.) dopasowujemy indywidualnie metody barwienia, aby móc zaoferować naszym klientom optymalne rozwiązania. Oferujemy również dobór barwników u klienta (Color Mobil Service) i w ten sposób zapewniamy sprawne konfigurowanie produktu. Portfolio naszych produktów w zakresie koncentratów barwiących obejmuje związki chemiczne, pigmenty, barwniki w płynie oraz koncentraty specjalne (pigmenty dekoracyjne, koncentraty typu „multify“ oraz koncentraty barwiąco-modyfikujące). Nasza bogata oferta dodatków obejmuje: środki przeciw zamgleniu, promieniowaniu UV, obniżające palność, antystatyczne, typu „antiblock“ i wiele innych. Nasze produkty stosowane są z powodzeniem w branży budowlanej, samochodowej, elektrycznej, kosmetycznej, spożywczej, jak również w technice medycznej i w produkcji opakowań.

 4. SCHREIBER ESSENZEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ZAPRASZAMY - do naszego świata zapachów i aromatów do saun. Jako wiodący producent wysokiej jakości zapachów i aromatów do saun w handlu hurtowym i detalicznym oraz jako pionier w dziedzinie produktów do saun, firma Schreiber Essenzen od 1922 roku jest synonimem jakości i innowacji oraz tradycji rodzinnej. Od pokoleń opracowujemy produkty, które zostały starannie skomponowane i doskonale wdrożone. Nasze olejki eteryczne pochodzą z najlepszych obszarów upraw na świecie. Wszystkie olejki eteryczne podlegają ścisłej kontroli jakości zarówno w kraju pochodzenia, jak i podczas dalszego przetwarzania w Niemczech.

 5. PHYTO 3000

  Francja

  Verified by europages badge

  Phyto 3000 to francuskie laboratorium, które produkuje i dystrybuuje produkty inspirowane tradycyjnym chińskim ziołolecznictwem - umiejętnością przodków od ponad 3000 lat. Kilka wieków temu w Chinach wynaleziono legendarny balsam. Po wielu miesiącach badań, firma Phyto 3000 opracowała własną formułę, zachowując przy tym jej pierwotny charakter. To, co kiedyś uważano za balsam zarezerwowany dla elity starożytnych chińskich cesarzy, jest teraz dostępne dla każdego, kto poszukuje dobrego samopoczucia i harmonii. Zainspirowane tym tradycyjnym balsamem, laboratorium opracowało pierwszą płynną wersję, jeszcze bardziej skoncentrowaną dla maksymalnej skuteczności. Wszystkie nasze formuły są inspirowane starożytnymi lekami tradycyjnego ziołolecznictwa chińskiego. Od ponad 3000 lat udowodniono, że ziołolecznictwo przynosi niezwykłe, naturalne korzyści dla ludzkiego organizmu. Phyto 3000 (dawniej Equilibre-Sino Vital) posiada prawie 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Firmie Phyto 3000 zależy na oferowaniu wysokiej jakości produktów opartych na wiedzy przodków, aby pomóc jak największej liczbie osób w odzyskaniu lub utrzymaniu równowagi, zdrowia i dobrego samopoczucia. Produkty Phyto 3000 są już popularne wśród wielu profesjonalistów, w tym fizjoterapeutów, osteopatów i naturopatów.

 6. P.A. AROMATICS FLAVORS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1984 roku, przedsiębiorstwo P.A Aromatics Flavors produkuje i sprzedaje substancje zapachowe dla przemysłu spożywczego, do słodyczy, napojów i likierów, a także dla przemysłu farmaceutycznego. Substancje zapachowe do produktów słonych i słodkich, napojów, produktów do pieczenia w piekarniku, ciastek i produktów na bazie mleka. Esencje i ekstrakty do produkcji perfum i kosmetyków. UNI EN ISO 9001.

 7. DELEYER FOOD

  Holandia

  Verified by europages badge

  DeLeyer Food została założona w 1914 roku jako fabryka ciastek. W 2006 roku opracowaliśmy produkt o nazwie ChocoWriters, a obecnie produkujemy szeroką gamę dekoracji i składników do ciast, w większości pod marką prywatną. Asortyment produktów obejmuje pigmenty spożywcze naturalne (nieazowe) i syntetyczne, barwniki do czekolady, masy z cukru kremowego, masy lukrowe, lukier w efektem iskrzenia, tubki do wykonywania dekoracji ( Choco Writers, czyli pisaki do zdobień wypełnione nadzieniem z brokatem). Dostarczamy nasze produkty detalistom, hurtowniom i wytwórniom.

 8. CARAMBELLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CARAMBELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Marcepan, preparaty do wyrobów cukierniczych, barwniki, Barwniki spożywcze, formy, foremki do biszkoptów, foremki do ciastek, Przybory kuchenne, i dekoracje cukiernicze. Ma siedzibę w Fondettes, Francja.

 9. LANDEMA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LANDEMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olejki i aromaty niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, olejki eteryczne, aromaty naturalne, i Oleje roślinne. Ma siedzibę w Le Sen, Francja.

 10. CHIMICA ALESSANDRA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CHIMICA ALESSANDRA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Pralnie przemysłowe, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, sprzęt dla pralni przemysłowych, środki piorące, zmiękczacze, pralnia samoobsługowa, i Ekstrakty i esencje niespożywcze. Ma siedzibę w Urgnano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo