• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • barometry

Wyniki dla

Barometry - Import eksport

 1. KELLER PRESSURE

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  KELLER jest znany ze szwajcarskiej jakości i precyzji. Od momentu powstania firmy, wszystkie produkty zostały opracowane i wyprodukowane w siedzibie głównej w Winterthur. Mówiący w danym języku inżynierowie sprzedaży udzielają kompetentnych porad, ponad 450 pracowników przyczynia się do sukcesu firmy na całym świecie. Wszystko to sprawia, że KELLER jest wiodącym producentem czujników i przetworników ciśnienia, certyfikowanym zgodnie z normą ISO 9001. Produkcja i sprzedaż ponad 1, 2 mln elementów ciśnieniowych rocznie to główna kompetencja KELLER AG. Wysokiej jakości ogniwa pomiarowe są również przetwarzane na produkty konsumenckie, takie jak czujniki poziomu, rejestratory danych lub ciśnieniomierze. Dzięki zakresowi ciśnień od 5 mbar do 2000 bar oraz bogatemu doświadczeniu, produkty KELLER spełniają bardzo szeroki zakres wymagań. Skupiamy się na życzeniach klientów. W celu znalezienia odpowiednich rozwiązań dla indywidualnych zastosowań, ponad 45 lat doświadczenia łączy się z duchem innowacji.

 2. DRIESEN + KERN GMBH

  Niemcy

  Driesen + Kern założyli w 1977 roku Hans-Hermann Driesen i Herrn Helmut Kern jako firmę dystrybutora fizycznych przyrządów pomiarowych. W odpowiedzi na życzenia klientów firma coraz częściej zaczęła opracowywać, produkować i sprzedawać własne systemy. Dokonała inwestycji w technologie służące miniaturyzacji systemów pomiarowych i zachowawczych oraz w budynek przemysłowy w Bad Bramstedt. W 1996 roku w Driesen + Kern został wprowadzony system zarządzania jakością zgodnie z DIN EN ISO 9001. Wyszkoleni inżynierowie i technicy udzielają klientom kompleksowych informacji i porad. Jakość i niezawodność są niezwykle ważne dla zminiatyruzowanej, kompaktowej konstrukcji instrumentów pomiarowych. Dlatego żaden przyrząd lub system nie opuszcza firmy bez 100% kontroli. Zapewnia to bezpieczeństwo dla klienta i tworzy zaufanie do naszych przyrządów pomiarowych i do firmy.

 3. FIRMA DEMUS

  Polska

  Pod adresem Zegary.Rzeszow.pl znajduje się doskonały sklep internetowy, w którym sprzedajemy wysokiej jakości zegary ścienne, stojące i kominkowe. Nasza oferta asortymentowa zawiera także: barometry, minutniki, stacje pogody i termometry. Dostępne produkty opisaliśmy bardzo dokładnie, aby ułatwić wszystkim realizację zakupów. Do wyboru jest kilka rodzajów płatności. Przesyłki docierają do klientów w krótkim czasie. Można też skorzystać z odbioru osobistego w mieście Rzeszów.

 4. METEOLABOR AG

  Szwajcaria

  Firma METEOLABOR AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barometry. Ma siedzibę w Wetzikon, Szwajcaria.

 5. O.COMITTI & SON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma O.COMITTI & SON LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barometry. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Zegary ścienne i szafkowe, Zegarmistrzostwo, i Zegary ścienne i szafkowe. Ma siedzibę w Ongar, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HYDROMETEOROLOGISCHE INSTRUMENTE UND MESSANLAGEN DYRK PETERS

  Niemcy

  Firma HYDROMETEOROLOGISCHE INSTRUMENTE UND MESSANLAGEN DYRK PETERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barometry. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki, stacje meteorologiczne, dron, Czujniki, i Czujniki deszczu. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 2. WIMESURE

  Francja

  Firma WIMESURE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ultra dźwięki - urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Anemometry, wiatromierze, Barometry, Anemometry, wiatromierze, psychometria, i Barometry. Ma siedzibę w Chevreuse, Francja.

 3. GUARNERI OTTICA

  Włochy

  Firma GUARNERI OTTICA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach szkło przeciwodblaskowe, oprawki do okularów, barometry, i szkło cieniowane. Ma siedzibę w Crema, Włochy.

 4. OTT HYDROMET GMBH

  Niemcy

  Firma OTT HYDROMET GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Barometry, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Radary i radionawigacja, Barometry, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Radary i radionawigacja. Ma siedzibę w Kempten, Niemcy.

 5. KOBOLD - HLADINOMĚRY A DALŠÍ PŘÍSTROJE

  Republika Czeska

  Firma KOBOLD - HLADINOMĚRY A DALŠÍ PŘÍSTROJE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pomiary - instrumenty i aparaty. Jest również obecna w dziedzinach Barometry, i Barometry. Ma siedzibę w Brno-Medlánky, Republika Czeska.

 1. BÜRKERT-CONTROMATIC A/S

  Dania

  Firma BÜRKERT-CONTROMATIC A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Barometry. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do rurociągów przemysłowych, Przepływomierze, Zawory do rurociągów przemysłowych, i Przepływomierze. Ma siedzibę w Herlev, Dania.

 2. TEKLAND CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma TEKLAND CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barometry. Ma siedzibę w Taichung City, Tajwan R.O.C..

 1. FEINGERÄTEBAU K. FISCHER GMBH

  Niemcy

  Firma FEINGERÄTEBAU K. FISCHER GMBH, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Barometry, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Barometry, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Ma siedzibę w Drebach, Niemcy.

 2. CERRINI FABRIZIO

  Włochy

  Firma CERRINI FABRIZIO, roku i działającą w sektorze Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach barometry, i pamiątka i prezent. Ma siedzibę w Bagni Di Lucca, Włochy.

 3. ELETTRONICA TODESCATO S.R.L.

  Włochy

  Firma ELETTRONICA TODESCATO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do wytwarzania i pozyskiwania gazów biologicznych z osadów i nieczystości, i barometry. Ma siedzibę w Arcugnano, Włochy.

 4. TERMAF DI GEMINI G. E GOZZINI OBIZIO S.N.C.

  Włochy

  Firma TERMAF DI GEMINI G. E GOZZINI OBIZIO S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Termometry. Jest również obecna w dziedzinach barometry. Ma siedzibę w Pontirolo Nuovo, Włochy.

 5. IMPERIAL PRECISION INSTRUMENTS

  Indie

  Firma IMPERIAL PRECISION INSTRUMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach barometry, i manometry. Ma siedzibę w Kolkata, Indie.

 6. HUPPERT GMBH

  Niemcy

  Firma HUPPERT GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Barometry, i Barometry. Ma siedzibę w Herrenberg, Niemcy.