• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • barki - budowa

Wyniki dla

Barki - budowa - Import eksport

 1. REITER BAU & FENSTER GMBH

  Austria

  Firma REITER BAU & FENSTER GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Barki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach balony napełniane powietrzem lub helem, i leasing nieruchomości dla przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Koppl, Austria.

 2. STELLA DI ARGIRÒ ADRIANO S.A.S.

  Włochy

  Firma STELLA DI ARGIRÒ ADRIANO S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach digging and demolitions, i prace w zakresie konserwacji i przebudowy. Ma siedzibę w Aosta, Włochy.

 3. SEAREM SP. Z O.O. BUDOWA I REMONTY STATKOW. KONSTRUKCJE STALOWE

  Polska

  Firma SEAREM SP. Z O.O. BUDOWA I REMONTY STATKOW. KONSTRUKCJE STALOWE, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Barki - budowa, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Barki - budowa, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i malowanie. Ma siedzibę w Szczecin, Polska.

 4. MNF LOGISTIC CONSTRUCT SRL

  Rumunia

  Firma MNF LOGISTIC CONSTRUCT SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Barki - budowa. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 5. PLANAS INVEST

  Hiszpania

  Firma PLANAS INVEST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje budynków. Ma siedzibę w Santa Coloma De Farners, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ETABLISSEMENTS ROUSSEAU

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS ROUSSEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Barki - budowa, i Barki - budowa. Ma siedzibę w Veneux-Les-Sablons, Francja.

 2. DESARROLLO TECNICAS INDUSTRIALES DE GALICIA SA

  Hiszpania

  Firma DESARROLLO TECNICAS INDUSTRIALES DE GALICIA SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Barki - budowa, i Barki - budowa. Ma siedzibę w Valdoviño, Hiszpania.

 3. GARRIGA CUSELL SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma GARRIGA CUSELL SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Barki - budowa, i Barki - budowa. Ma siedzibę w Calonge, Hiszpania.

 4. FORUM MARINE SOLE PARTNER LTD

  Grecja

  Firma FORUM MARINE SOLE PARTNER LTD, roku i działającą w sektorze Barki - budowa. Ma siedzibę w Attica, Grecja.