• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • baranina - mięso z rzeźni

Wyniki dla

Baranina - mięso z rzeźni - Import eksport

 1. EUROPEAN GULF COMPANY

  Holandia

  Firma EUROPEAN GULF COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta - hodowla, Bydło rogate, Zwierzęta - hodowla, wędliny halal, mięso - hurt, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 2. OVEJAS Y CORDEROS C.B.

  Hiszpania

  Firma OVEJAS Y CORDEROS C.B., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach mięsa mrożone. Ma siedzibę w Salamanca, Hiszpania.

 3. BOUSQUET VIANDE

  Francja

  Firma BOUSQUET VIANDE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wędliny i mięso peklowane, Baranina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wędliny i mięso peklowane, mięso wołowe, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Luc La Primaube, Francja.

 4. D C O

  Hiszpania

  Firma D C O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach mięso jagnięce, i mięso owcze zamrożone. Ma siedzibę w Les Preses, Hiszpania.

 5. AŞSAN GIDA A.Ş.

  Turcja

  Firma AŞSAN GIDA A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, pistacje, import eksport mięsa, pomoc w pakowaniu, i Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANZCO FOODS EUROPE

  Belgia

  Firma ANZCO FOODS EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Świeże kury i kurczaki, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Oudenaarde, Belgia.

 2. DUFRAIS

  Belgia

  Firma DUFRAIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Baranina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Baranina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, i drób do uboju. Ma siedzibę w Aubel, Belgia.

 3. VEVIBA

  Belgia

  Firma VEVIBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Baranina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, sklep mięsny, sklepy mięsne ekologiczne, Baranina - mięso z rzeźni, i Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Bastogne, Belgia.

 4. PROTEINA

  Arabia Saudyjska

  Firma PROTEINA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Riyadh, Arabia Saudyjska.

 5. GEIST-REICH

  Niemcy

  Firma GEIST-REICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Suszone owoce, Baranina - mięso z rzeźni, Soki owocowe i jarzynowe, Owoce, Suszone owoce, Baranina - mięso z rzeźni, i Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Kunreuth, Niemcy.

 1. ANGEL APARICIO

  Hiszpania

  Firma ANGEL APARICIO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. PG VIAN

  Belgia

  Firma PG VIAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Baranina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Baranina - mięso z rzeźni, i produkty mięsne świeże. Ma siedzibę w Stembert, Belgia.

 1. ROMAIN BOUCHERIE

  Belgia

  Firma ROMAIN BOUCHERIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, Baranina - mięso z rzeźni, sklep mięsny, sklepy mięsne ekologiczne, Wołowina - mięso z rzeźni, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. SALUMI BILANCIA S.R.L.

  Włochy

  Firma SALUMI BILANCIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Potenza, Włochy.

 3. VLEVIA GROUP

  Belgia

  Firma VLEVIA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 4. G. C. CARNI S.R.L.

  Włochy

  Firma G. C. CARNI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Vitulano, Włochy.

 5. OLIVIERI S.P.A.

  Włochy

  Firma OLIVIERI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Pastrengo, Włochy.

 6. SALUMIFICIO S. PAOLO S.R.L.

  Włochy

  Firma SALUMIFICIO S. PAOLO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Traversetolo, Włochy.

 7. CARNINGROS S.N.C.

  Włochy

  Firma CARNINGROS S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Treviolo, Włochy.

 8. DIA S.P.A.

  Włochy

  Firma DIA S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Calcinato, Włochy.

 1. VALCARNI S.R.L.

  Włochy

  Firma VALCARNI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Atena Lucana, Włochy.

 2. BUGIN S.R.L.

  Włochy

  Firma BUGIN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Santa Maria Di Sala, Włochy.

 3. MI.FO S.R.L.

  Włochy

  Firma MI.FO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Mileto, Włochy.

 4. CARNI DE MATTIA S.R.L.

  Włochy

  Firma CARNI DE MATTIA S.R.L., roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Morlupo, Włochy.

 5. CANAVESE & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma CANAVESE & C. S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Priero, Włochy.

 6. CENTRO CARNI GENOVA S.R.L.

  Włochy

  Firma CENTRO CARNI GENOVA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 7. GALASSI FERRUCCIO

  Włochy

  Firma GALASSI FERRUCCIO, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Moscufo, Włochy.

 8. FUTURA CARNI S.R.L.

  Włochy

  Firma FUTURA CARNI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w San Bonifacio, Włochy.

 9. MACELLO PADANO S.R.L.

  Włochy

  Firma MACELLO PADANO S.R.L., roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w San Cipriano Po, Włochy.

 10. MACELLERIA SAN GIUSEPPE, S.R.L.

  Włochy

  Firma MACELLERIA SAN GIUSEPPE, S.R.L., roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Baranina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Modica, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo