• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bakelit

Wyniki dla

Bakelit - Import eksport

 1. LA MISOLET

  Włochy

  Verified by europages badge

  specjalizuje się w obróbce materiałów dielektrycznych, termoizolacyjnych, termoelektrycznych, elektromechanicznych i termomechanicznych, wykorzystywanych w branży elektronicznej, oświetleniowej, transportowej, energetyce oraz źródłach odnawialnych. Wykonuje detale na zamówienie, z takich materiałów jak bakelit, płótno bakelizowane, papier bakelizowany, wetronit epoksydowy (G10, FR4, G11, FR5), wetronit melaminowy (G5), wetronit silikonowy (G7), szkło poliestrowe (GPO3), materiały termoizolacyjne (Mica, Misoglass1, Misotherm500), materiały termoplastyczne, poliwęglan.

 2. HAKKAR MAKINA EKIPMANLARI SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma HAKKAR MAKINA EKIPMANLARI SAN. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt rolniczy. Jest również obecna w dziedzinach Bakelit, i Bakelit. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. IREM BAKALIT PLASTIK VE KALIP SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma IREM BAKALIT PLASTIK VE KALIP SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Bakelit, uchwyt, Cookers, Bakelit, i Crêpe griddle. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. VIP KUNSTSTOFF-VERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma VIP KUNSTSTOFF-VERTRIEB GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bakelit. Ma siedzibę w Forchheim, Niemcy.

 5. A. WESTENSEE UND PARTNER ROHSTOFF GMBH

  Niemcy

  Firma A. WESTENSEE UND PARTNER ROHSTOFF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bakelit. Ma siedzibę w Winsen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ŞEMOGLU KAUCUK

  Turcja

  Firma ŞEMOGLU KAUCUK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Bakelit, produkty formowane z kauczuku, kauczuk, i Bakelit. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. UNAL MELAMIN-SALI UNAL

  Turcja

  Firma UNAL MELAMIN-SALI UNAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bakelit. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. AKRO-PLASTIC GMBH

  Niemcy

  Firma AKRO-PLASTIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bakelit. Ma siedzibę w Niederzissen, Niemcy.

 4. UNVERBAKALIT

  Turcja

  Firma UNVERBAKALIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Bakelit, Bakelit, złącza elektryczne, części samochodowe, i uchwyt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. TEKNIKEL MAKINA KALIP LTD STI

  Turcja

  Firma TEKNIKEL MAKINA KALIP LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bakelit. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. FENGRUI JEWELRY CO., LTD

  Chiny

  Firma FENGRUI JEWELRY CO., LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bakelit. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 2. ARAYICILAR PLASTIC CHEMICAL

  Turcja

  Firma ARAYICILAR PLASTIC CHEMICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Bakelit, kalafonia, i Bakelit. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. WESSEX RESINS & ADHESIVES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WESSEX RESINS & ADHESIVES LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bakelit. Jest również obecna w dziedzinach Żywice, i Żywice. Ma siedzibę w Romsey, Zjednoczone Królestwo.

 2. HUNAN STANARD STEEL

  Stany Zjednoczone

  Firma HUNAN STANARD STEEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bakelit. Ma siedzibę w New York, Stany Zjednoczone.

 3. A.V. PEHRSSON A/S

  Dania

 4. FENOLIT D.D.

  Słowenia

 5. TECH-ART SP. Z O.O. SP K.

  Polska

  Nasza firma jest obecna na rynku od 1995 roku. Oferujemy szeroką gamę tworzyw sztucznych i tworzyw konstrukcyjnych. Naszą specjalizacją jest obróbka tworzyw sztucznych. Oferujemy elementy wykonane z materiałów charakteryzujących się znaczną elastycznością i sprężystością, odpornych na wysokie temperatury, takie jak polietylen (PE), tekstolit (REZOTEX), poliamid (PA), polipropylen (PP), poliacetal (POM-C), teflon (PTFE), poliwęglan (PC), pleksi czy poliuretan (PUR). W naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązania z gum (SBR, NBR, EPDM, VITON, MIKROGUMA, MEMBRANA, SILIKON) i tworzyw sztucznych do kontaktu z żywnością oraz elementy kwasoodporne, jak również materiały o właściwościach antypoślizgowych ( METRO, GUMA RYFLOWANA). Realizujemy zamówienia na uszczelki, podkładki, detale na podstawie rysunków technicznych. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy, dzięki któremu możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane elementy z tworzyw sztucznych. W celu należytego zrealizowania Państwa zapytania, mile będą widziane załączone rysunki techniczne. Zapraszam do kontaktu : n.kaminska@tech-art.com.pl

 6. VOLTROG - MATERIAŁY ELEKTROIZOLACYJNE

  Polska

  Firma Voltrog z Mikołowa zajmuje się produkcją i dystrybucją izolatorów elektrycznych. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje nowoczesne materiały elektroizolacyjne twarde i giętkie, a także śruby znormalizowane i specjalne, przygotowywane według wymagań klienta. Voltrog prowadzi sprzedaż takich materiałów izolacyjnych twardych jak m.in.: bakelit - płyta, rurka, płyty UPM, EPGC i kształtki z płyt elektroizolacyjnych, profile szkło-epoksydowe - rurki, Dog Bones, drewno bukowe - profile, kształtki. Voltrog dostarcza materiały elektroizolacyjne twarde w różnych formach, docięte na wybrany przez klienta wymiar. Firma wykonuje ponadto cięcie plazmą, laserem oraz wodą. Ofertę przedsiębiorstwa uzupełnia szeroka gama materiałów elektroizolacyjnych giętkich do silników elektrycznych i transformatorów. Oferowane przez Voltrog laminaty izolacyjne to m.in. preszpan, Mylar DuPont, DyFilm, DyTerm, DyFlex, DyBond, papier aramidowy Nomex, folia kaptonowa, papier transformatorowy, papier marszczony, papier DDP nakrapiany żywicą. Poza izolatorami, Voltrog oferuje również elementy śrubowe - śruby, podkładki, nakrętki, pręty gwintowane, nity, nitonakrętki, wkręty, tarcze ścierne, osprzęt do lin.