• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • badania naukowe - urządzenia

Wyniki dla

Badania naukowe - urządzenia - Import eksport

 1. MTS MESSTECHNIK SCHAFFHAUSEN GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MTS MESSTECHNIK SCHAFFHAUSEN GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Stein Am Rhein, Szwajcaria.

 2. DATAPHYSICS INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DATAPHYSICS INSTRUMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy i instrumenty naukowe, Badania naukowe - urządzenia, Pomiary - instrumenty i aparaty, przyrządy do pomiarów wilgotności, ciężkości, ph , konduktywności i lepkości, i Przyrządy i instrumenty naukowe. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 3. ING. WOLFGANG SETZER

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ING. WOLFGANG SETZER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Biedermannsdorf, Austria.

 4. UMAD UMWELTMESSTECHNIK UND DATENVERARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UMAD UMWELTMESSTECHNIK UND DATENVERARBEITUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. ADVANCED MAGNETIC TECHNOLOGIES AND CONSULTING (AMT&C)

  Rosja

  Grupa AMT&C projektuje i produkuje urządzenia magnetyczne dla nauki i przemysłu, w oparciu o magnesy trwałe i systemy elektromagnetyczne: urządzenia magnetyczne i elektromagnetyczne z polem magnetycznym o wysokiej intensywności (wskaźniki wad, źródła pola magnetycznego); urządzenia do pomiaru pola elektromagnetycznego dla laboratoriów i badaczy; magnetometry indukcyjne; elektromagnesy. Grupa AMT&C koncentruje się na współczesnych obszarach zastosowania magnetyzmu: zawory odcinające gaz z niezależnych źródeł, aktuatory elektryczne i maszyny elektryczne o wyjątkowo wysokiej wydajności konwersji, zamontowane w kole silniki wyposażone w resory, naukowe przyrządy i systemy magnetyczne do badań kontrolnych kapsułkami endoskopowymi GI. AMT&C prowadzi działalność badawczo-rozwojową w dziedzinie hipertermii magnetycznej, ściśle ukierunkowanego pola magnetycznego, kontrolowanej desorpcji leków, rozmagnesowania adiabatycznego, a także w zakresie metod produkowania materiałów nanostrukturalnych i nanoskalnych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OSTEC ARTTOOL LIMITED COMPANY

  Rosja

  Firma Ostec jest producentem aparatury przemysłowej i naukowo-badawczej, twórcą kompleksowych rozwiązań w zakresie produkcji instrumentów i urządzeń naukowo-badawczych. Firma wybiera innowacyjne technologie oraz sprzęt i instrumenty laboratoryjne, unowocześnia je i wprowadza na rynek międzynarodowy. Zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie techniczne. Ostec posiada własne marki sprzętu badawczego i przemysłowego: RAMOS — mikroskopy do mikroskopii i spektroskopii Ramana, IROS - badawcze i przemysłowe spekrometry do spektroskopii FTIR, moduły opcjonalne i sondy światłowodowe FiPOS, NIOS — konfigurowalne i funkcjonalnie rozszerzalnie modułowe skanujące testery nanomechaniczne, OCOS — spektrometry kompaktowe, monochromatory, spektrografy, kamery cyfrowe i detektory jednokanałowe, GAOS – analizatory gazów oparte na czujnikach i systemach analiz procesowych spektrometrów mas, AVOS — aktywne i pasywne stoły antywibracyjne.

 2. NT-MDT LLC

  Rosja

  NT-MDT LLC opracowuje i zapewnia wsparcie z zakresu aparatury badawczej i aparatury naukowej: mikroskopy z sondą skanującą, systemy łączące metody sondy skanującej oraz mikroskopii optycznej i spektroskopii. Gama instrumentów i narzędzi laboratoryjnych produkowanych przez NT-MDT obejmuje zautomatyzowany AFM VEGA z uchwytem do płytek 200 mm; System łączony NTEGRA Nano IR; Zautomatyzowany system kombinowany NTEGRA Spectra II; NEXT II w pełni zautomatyzowany AFM/STM do badań naukowych; SOLVER Pipe II AFM do nieniszczących badań materiałów inżynierskich. Kluczowe cechy aparatury naukowo-badawczej firmy NT-MDT to szeroka gama trybów AFM w standardowych konfiguracjach, wysoki poziom automatyzacji na różnych poziomach; niski dryft termiczny. Firma wyprodukowała ponad 4000 systemów sond skanujących i mikroskopów dla laboratoriów w 60 krajach. NT-MDT LLC rozprowadza swoje produkty poprzez przedstawicielstwa w Rosji, Europie, USA i Chinach oraz poprzez sieć dystrybutorów w 30 krajach.

 3. INSTYTUT LOTNICTWA

  Polska

  Instytut Lotnictwa powstał w 1926 roku. Świadczy usługi w zakresie: konstrukcji lotniczych, badań materiałowych, napędów lotniczych, aerodynamiki i technologii kosmicznych. Badania przeprowadzane są przez 1800 naukowców i inżynierów w 30 akredytowanych laboratoriach w czterech pionach: Centrum Nowych Technologii – projekty innowacyjne wspólnie z partnerami Unii Europejskiej. Specjalizuje się w lotnictwie lekkim oraz kosmonautyce. Engineering Design Center – współpracuje w ramach partnerstwa strategicznego z General Electric w zakresie lotnictwa, energetyki, technologii wydobywczych. Centrum Badań Materiałów i Konstrukcji – świadczy usługi w zakresie badań materiałów i struktur wysoko obciążonych mechanicznie i cieplnie. Znacząca ilość certyfikowanych stanowisk jednorodnych stawia go na pierwszym miejscu w Polsce. Centrum Technologii Kosmicznych – prowadzi badania naukowe w zakresie technologii kosmicznych dla potrzeb przedsiębiorców w układzie krajowym oraz międzynarodowym.

 4. JSC IC SPA ANDROID TECHNICS

  Rosja

  Grupa Kapitałowa SPA ”ANDROID TECHNICS” projektuje i produkuje roboty od 2009 roku, dynamicznie opanowując wszystkie nowe kierunki robotyki, od robotów przemysłowych po pierwszego robota astronautę FEDOR, który wykonał pełny cykl lotu w kosmos. Naszym głównym atutem jest możliwość zapewnienia pełnego cyklu rozwoju produktu - od specyfikacji technicznej po automatyzację produkcji seryjnej. Główne obszary naszych prac rozwojowych to: - AUTOMATYZACJA I ROBOTYKA PRZEMYSŁOWA; - SPRZĘT MEDYCZNY; - CENTRA I LABORATORIA BADAWCZE; - ROZWÓJ W SFERZE EKSPLORACJI KOSMOSU. Przez 12 lat opracowaliśmy ponad 110 systemów zrobotyzowanych, zarejestrowaliśmy ponad 15 patentów. Do naszych klientów należy Ministerstwo Przemysłu i Handlu Federacji Rosyjskiej, Ministerstwo Edukacji i Nauki Federacji Rosyjskiej, Ministerstwo Ochrony Zdrowia Federacji Rosyjskiej, korporacja państwowa "Roskosmos" i inne przedsiębiorstwa.

 5. METROTEST SP. Z O.O.

  Polska

  Podstawowe działalności firmy „METROTEST” ukierunkowana w zakresie badań materiałowych oraz wzorcowanie przyrządów pomiarowych. Działalność w zakresie badań materiałowych realizowane są w: Laboratorium Mechanicznym w którym przeprowadza się badania własności mechanicznych wyrobów hutniczych: metodami statycznymi , metodami dynamicznymi, zmęczeniowymi i technologicznymi. Laboratorium Metalograficznym w którym przeprowadza się badania makroskopowe, mikroskopowe, fraktograficzne i spektralne próbek oraz wyrobów ze stopów metali. Pracowni Badań Olejów w której przeprowadza się badania olejów w trakcie eksploatacji. Działania w zakresie wzorcowania przyrządów pomiarowych realizowane są w: Laboratorium Długości i Kąta w którym przeprowadza się wzorcowanie przyrządów do wielkości geometrycznych oraz pomiary geometryczne wyrobów. Laboratorium Wielkości Fizycznych w którym przeprowadza się wzorcowanie przyrządów do pomiaru wielkości elektrycznych, czujników pomiaru temperatury, stoperów.

 1. FRAKO-TERM

  Polska

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na rozwój poprzez opracowywanie i wprowadzanie nowych rozwiązań na rynek. Działalność badawczą rozpoczęliśmy od prac nad opracowaniem innowacyjnej metody optymalizacji pracy urządzeń grzewczych poprzez zwiększeniem sprawności procesu spalania przy wykorzystaniu separacji tlenu z powietrza siłami pola magnetycznego. Obecnie jesteśmy największym wytwórcą magnesów nadprzewodnikowych w kraju. Uczestniczymy w projektach dotyczących zastosowania nadprzewodników w separatorach magnetycznych, magazynach energii, ogranicznikach prądowych, systemach przepływu energii i innych urządzeniach energetycznych. Nasze badania mają na celu opracowanie nowych produktów, procesów i usług lub wprowadzenie znaczących ulepszeń do już istniejących. Specjalizujemy się w projektowaniu, opracowywaniu i wykonawstwie urządzeń pracujących w warunkach wysokiej i ultra wysokiej próżni, a także aparatury podtrzymującej i pracującej w temperaturach kriogenicznych (kriokulery, kriostaty, pompy próżniowe, izolacja kriogeniczna i czujniki kriogeniczne). Aktywnie uczestniczymy w modernizacji i rozbudowie istniejących infrastruktur eksperymentalnych. Jesteśmy głównym dostawcą komór HV i UHV dla realizowanego przez ZIBJ w Dubnej projektu NICA.

 2. OTÉO OPTICS

  Francja

  Firma OTÉO OPTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach element optyczne, fotometria, i Precision optics. Ma siedzibę w La Grand-Combe, Francja.

 1. DIVIS INTELLIGENT SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma DIVIS INTELLIGENT SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 2. VIENNA SCIENTIFIC INSTRUMENTS GMBH

  Austria

  Firma VIENNA SCIENTIFIC INSTRUMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary - instrumenty i aparaty. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, konstrukcja prototypów, Aparatura analityczna i badawcza, i Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Alland, Austria.

 3. HBH INDUSTRIEAUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Firma HBH INDUSTRIEAUTOMATION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Petersberg, Niemcy.

 4. SYSMO ENGINEERING

  Francja

  Firma SYSMO ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny specjalne, i optyczne przyrządy miernicze. Ma siedzibę w Chilly Mazarin, Francja.

 5. COSINUS MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma COSINUS MESSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach oscyloskopy, kalibratory procesowe, amperomierz cęgowy, i Kalibratory temperatury. Ma siedzibę w Taufkirchen, Niemcy.

 6. BEOSYS GMBH

  Niemcy

  Firma BEOSYS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 7. DÉTECTEUR DE CANALISATIONS

  Francja

  Firma DÉTECTEUR DE CANALISATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach lokalizator kabli podziemnych. Ma siedzibę w Seilh, Francja.

 8. JEAN MÜLLER AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma JEAN MÜLLER AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Leobersdorf, Austria.

 1. IDIL FIBRES OPTIQUES

  Francja

  Firma IDIL FIBRES OPTIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach laser do spektroskopii, Czujniki optyczne, Cable Assembly, i złącza optyczne. Ma siedzibę w Lannion, Francja.

 2. ALTERSSIMULATIONSANZUG HERSTELLER SD&C GMBH

  Niemcy

  Firma ALTERSSIMULATIONSANZUG HERSTELLER SD&C GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Medycyna, ergonomia, społeczeństwo - analizy i badania, Medycyna, ergonomia, społeczeństwo - analizy i badania, i badania i rozwój. Ma siedzibę w Schweitenkirchen, Niemcy.

 3. IZOVAC

  Białoruś

  Firma IZOVAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 4. AP-MINIPLANT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AP-MINIPLANT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Badania naukowe - urządzenia, metrologia, i Automatyka. Ma siedzibę w Lindewerra, Niemcy.

 5. FULLERSCOPE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FULLERSCOPE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mikroskopy dla laboratoriów, mikroskopy, mikroskopy dydaktyczne, i stereomikroskopy. Ma siedzibę w Banbury, Zjednoczone Królestwo.

 6. CREATIVE BIOARRAY

  Stany Zjednoczone

  Firma CREATIVE BIOARRAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Long Island City, Stany Zjednoczone.

 7. BILANEY CONSULTANTS GMBH

  Kostaryka

  Firma BILANEY CONSULTANTS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Sprzęt i instrumenty naukowe, Badania naukowe - urządzenia, Aparatura analityczna i badawcza, i Oprogramowanie naukowo-techniczne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Kostaryka.

 8. ACIDA GMBH

  Niemcy

  Firma ACIDA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 9. SODERN

  Francja

  Firma SODERN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Przyrządy i instrumenty naukowe, Badania naukowe - urządzenia, Przyrządy i instrumenty naukowe, kamery, i szkła optyczne. Ma siedzibę w Limeil Brevannes Cedex, Francja.

 10. APPLIED PHOTOPHYSICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma APPLIED PHOTOPHYSICS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Przyrządy i instrumenty naukowe, Badania naukowe - urządzenia, Przyrządy i instrumenty naukowe, spektrometria, i spektrometry. Ma siedzibę w Leatherhead, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo