• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • badania naukowe - urządzenia

Wyniki dla

Badania naukowe - urządzenia - Import eksport

 1. MTS MESSTECHNIK SCHAFFHAUSEN GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MTS MESSTECHNIK SCHAFFHAUSEN GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Stein Am Rhein, Szwajcaria.

 2. ING. WOLFGANG SETZER

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ING. WOLFGANG SETZER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Biedermannsdorf, Austria.

 3. UMAD UMWELTMESSTECHNIK UND DATENVERARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UMAD UMWELTMESSTECHNIK UND DATENVERARBEITUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. ADVANCED MAGNETIC TECHNOLOGIES AND CONSULTING (AMT&C)

  Rosja

  Grupa AMT&C projektuje i produkuje urządzenia magnetyczne dla nauki i przemysłu, w oparciu o magnesy trwałe i systemy elektromagnetyczne: urządzenia magnetyczne i elektromagnetyczne z polem magnetycznym o wysokiej intensywności (wskaźniki wad, źródła pola magnetycznego); urządzenia do pomiaru pola elektromagnetycznego dla laboratoriów i badaczy; magnetometry indukcyjne; elektromagnesy. Grupa AMT&C koncentruje się na współczesnych obszarach zastosowania magnetyzmu: zawory odcinające gaz z niezależnych źródeł, aktuatory elektryczne i maszyny elektryczne o wyjątkowo wysokiej wydajności konwersji, zamontowane w kole silniki wyposażone w resory, naukowe przyrządy i systemy magnetyczne do badań kontrolnych kapsułkami endoskopowymi GI. AMT&C prowadzi działalność badawczo-rozwojową w dziedzinie hipertermii magnetycznej, ściśle ukierunkowanego pola magnetycznego, kontrolowanej desorpcji leków, rozmagnesowania adiabatycznego, a także w zakresie metod produkowania materiałów nanostrukturalnych i nanoskalnych.

 5. OSTEC ARTTOOL LIMITED COMPANY

  Rosja

  Firma Ostec jest producentem aparatury przemysłowej i naukowo-badawczej, twórcą kompleksowych rozwiązań w zakresie produkcji instrumentów i urządzeń naukowo-badawczych. Firma wybiera innowacyjne technologie oraz sprzęt i instrumenty laboratoryjne, unowocześnia je i wprowadza na rynek międzynarodowy. Zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie techniczne. Ostec posiada własne marki sprzętu badawczego i przemysłowego: RAMOS — mikroskopy do mikroskopii i spektroskopii Ramana, IROS - badawcze i przemysłowe spekrometry do spektroskopii FTIR, moduły opcjonalne i sondy światłowodowe FiPOS, NIOS — konfigurowalne i funkcjonalnie rozszerzalnie modułowe skanujące testery nanomechaniczne, OCOS — spektrometry kompaktowe, monochromatory, spektrografy, kamery cyfrowe i detektory jednokanałowe, GAOS – analizatory gazów oparte na czujnikach i systemach analiz procesowych spektrometrów mas, AVOS — aktywne i pasywne stoły antywibracyjne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NT-MDT LLC

  Rosja

  NT-MDT LLC opracowuje i zapewnia wsparcie z zakresu aparatury badawczej i aparatury naukowej: mikroskopy z sondą skanującą, systemy łączące metody sondy skanującej oraz mikroskopii optycznej i spektroskopii. Gama instrumentów i narzędzi laboratoryjnych produkowanych przez NT-MDT obejmuje zautomatyzowany AFM VEGA z uchwytem do płytek 200 mm; System łączony NTEGRA Nano IR; Zautomatyzowany system kombinowany NTEGRA Spectra II; NEXT II w pełni zautomatyzowany AFM/STM do badań naukowych; SOLVER Pipe II AFM do nieniszczących badań materiałów inżynierskich. Kluczowe cechy aparatury naukowo-badawczej firmy NT-MDT to szeroka gama trybów AFM w standardowych konfiguracjach, wysoki poziom automatyzacji na różnych poziomach; niski dryft termiczny. Firma wyprodukowała ponad 4000 systemów sond skanujących i mikroskopów dla laboratoriów w 60 krajach. NT-MDT LLC rozprowadza swoje produkty poprzez przedstawicielstwa w Rosji, Europie, USA i Chinach oraz poprzez sieć dystrybutorów w 30 krajach.

 2. INSTYTUT LOTNICTWA

  Polska

  Instytut Lotnictwa powstał w 1926 roku. Świadczy usługi w zakresie: konstrukcji lotniczych, badań materiałowych, napędów lotniczych, aerodynamiki i technologii kosmicznych. Badania przeprowadzane są przez 1800 naukowców i inżynierów w 30 akredytowanych laboratoriach w czterech pionach: Centrum Nowych Technologii – projekty innowacyjne wspólnie z partnerami Unii Europejskiej. Specjalizuje się w lotnictwie lekkim oraz kosmonautyce. Engineering Design Center – współpracuje w ramach partnerstwa strategicznego z General Electric w zakresie lotnictwa, energetyki, technologii wydobywczych. Centrum Badań Materiałów i Konstrukcji – świadczy usługi w zakresie badań materiałów i struktur wysoko obciążonych mechanicznie i cieplnie. Znacząca ilość certyfikowanych stanowisk jednorodnych stawia go na pierwszym miejscu w Polsce. Centrum Technologii Kosmicznych – prowadzi badania naukowe w zakresie technologii kosmicznych dla potrzeb przedsiębiorców w układzie krajowym oraz międzynarodowym.

 3. JSC IC SPA ANDROID TECHNICS

  Rosja

  Grupa Kapitałowa SPA ”ANDROID TECHNICS” projektuje i produkuje roboty od 2009 roku, dynamicznie opanowując wszystkie nowe kierunki robotyki, od robotów przemysłowych po pierwszego robota astronautę FEDOR, który wykonał pełny cykl lotu w kosmos. Naszym głównym atutem jest możliwość zapewnienia pełnego cyklu rozwoju produktu - od specyfikacji technicznej po automatyzację produkcji seryjnej. Główne obszary naszych prac rozwojowych to: - AUTOMATYZACJA I ROBOTYKA PRZEMYSŁOWA; - SPRZĘT MEDYCZNY; - CENTRA I LABORATORIA BADAWCZE; - ROZWÓJ W SFERZE EKSPLORACJI KOSMOSU. Przez 12 lat opracowaliśmy ponad 110 systemów zrobotyzowanych, zarejestrowaliśmy ponad 15 patentów. Do naszych klientów należy Ministerstwo Przemysłu i Handlu Federacji Rosyjskiej, Ministerstwo Edukacji i Nauki Federacji Rosyjskiej, Ministerstwo Ochrony Zdrowia Federacji Rosyjskiej, korporacja państwowa "Roskosmos" i inne przedsiębiorstwa.

 4. FRAKO-TERM

  Polska

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na rozwój poprzez opracowywanie i wprowadzanie nowych rozwiązań na rynek. Działalność badawczą rozpoczęliśmy od prac nad opracowaniem innowacyjnej metody optymalizacji pracy urządzeń grzewczych poprzez zwiększeniem sprawności procesu spalania przy wykorzystaniu separacji tlenu z powietrza siłami pola magnetycznego. Obecnie jesteśmy największym wytwórcą magnesów nadprzewodnikowych w kraju. Uczestniczymy w projektach dotyczących zastosowania nadprzewodników w separatorach magnetycznych, magazynach energii, ogranicznikach prądowych, systemach przepływu energii i innych urządzeniach energetycznych. Nasze badania mają na celu opracowanie nowych produktów, procesów i usług lub wprowadzenie znaczących ulepszeń do już istniejących. Specjalizujemy się w projektowaniu, opracowywaniu i wykonawstwie urządzeń pracujących w warunkach wysokiej i ultra wysokiej próżni, a także aparatury podtrzymującej i pracującej w temperaturach kriogenicznych (kriokulery, kriostaty, pompy próżniowe, izolacja kriogeniczna i czujniki kriogeniczne). Aktywnie uczestniczymy w modernizacji i rozbudowie istniejących infrastruktur eksperymentalnych. Jesteśmy głównym dostawcą komór HV i UHV dla realizowanego przez ZIBJ w Dubnej projektu NICA.

 5. METROTEST SP. Z O.O.

  Polska

  Podstawowe działalności firmy „METROTEST” ukierunkowana w zakresie badań materiałowych oraz wzorcowanie przyrządów pomiarowych. Działalność w zakresie badań materiałowych realizowane są w: Laboratorium Mechanicznym w którym przeprowadza się badania własności mechanicznych wyrobów hutniczych: metodami statycznymi , metodami dynamicznymi, zmęczeniowymi i technologicznymi. Laboratorium Metalograficznym w którym przeprowadza się badania makroskopowe, mikroskopowe, fraktograficzne i spektralne próbek oraz wyrobów ze stopów metali. Pracowni Badań Olejów w której przeprowadza się badania olejów w trakcie eksploatacji. Działania w zakresie wzorcowania przyrządów pomiarowych realizowane są w: Laboratorium Długości i Kąta w którym przeprowadza się wzorcowanie przyrządów do wielkości geometrycznych oraz pomiary geometryczne wyrobów. Laboratorium Wielkości Fizycznych w którym przeprowadza się wzorcowanie przyrządów do pomiaru wielkości elektrycznych, czujników pomiaru temperatury, stoperów.

 1. OTÉO OPTICS

  Francja

  Firma OTÉO OPTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach element optyczne, fotometria, i Precision optics. Ma siedzibę w La Grand-Combe, Francja.

 2. DIVIS INTELLIGENT SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma DIVIS INTELLIGENT SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 1. SYSMO ENGINEERING

  Francja

  Firma SYSMO ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny specjalne, i optyczne przyrządy miernicze. Ma siedzibę w Chilly Mazarin, Francja.

 2. VIENNA SCIENTIFIC INSTRUMENTS GMBH

  Austria

  Firma VIENNA SCIENTIFIC INSTRUMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary - instrumenty i aparaty. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, konstrukcja prototypów, Aparatura analityczna i badawcza, i Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Alland, Austria.

 3. HBH INDUSTRIEAUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Firma HBH INDUSTRIEAUTOMATION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Petersberg, Niemcy.

 4. DATAPHYSICS INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Firma DATAPHYSICS INSTRUMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy i instrumenty naukowe, Badania naukowe - urządzenia, Pomiary - instrumenty i aparaty, przyrządy do pomiarów wilgotności, ciężkości, ph , konduktywności i lepkości, i Przyrządy i instrumenty naukowe. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 5. JEAN MÜLLER AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma JEAN MÜLLER AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Leobersdorf, Austria.

 6. BEOSYS GMBH

  Niemcy

  Firma BEOSYS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 7. COSINUS MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma COSINUS MESSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach oscyloskopy, kalibratory procesowe, amperomierz cęgowy, i Kalibratory temperatury. Ma siedzibę w Taufkirchen, Niemcy.

 8. BIOENGINEERING.PL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma BIOENGINEERING.PL SP. Z O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach badania i rozwój, projektowanie cad/cam, nowe technologie, i szybkie prototypowanie. Ma siedzibę w Lagiweniki, Polska.

 1. DÉTECTEUR DE CANALISATIONS

  Francja

  Firma DÉTECTEUR DE CANALISATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach lokalizator kabli podziemnych. Ma siedzibę w Seilh, Francja.

 2. OPTIGENE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OPTIGENE LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, produkty farmaceutyczne do hodowli bakterii, badania w zakresie biologii molekularnej, kartografia molekularna, i Pomiary - instrumenty i aparaty. Ma siedzibę w Horsham, Zjednoczone Królestwo.

 3. INTERNATIONALDETECT - ICID

  Belgia

  Firma INTERNATIONALDETECT - ICID, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wywiad handlowy, Wywiad przed zatrudnieniem pracownika, Agencje detektywistyczne, Wywiad handlowy, i Wywiad przed zatrudnieniem pracownika. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. APPLIED PHOTOPHYSICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma APPLIED PHOTOPHYSICS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Przyrządy i instrumenty naukowe, Badania naukowe - urządzenia, Przyrządy i instrumenty naukowe, spektrometria, i spektrometry. Ma siedzibę w Leatherhead, Zjednoczone Królestwo.

 5. SECOM GMBH

  Niemcy

  Firma SECOM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Badania naukowe - urządzenia, i metrologia. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. FULLERSCOPE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FULLERSCOPE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mikroskopy dla laboratoriów, mikroskopy, mikroskopy dydaktyczne, i stereomikroskopy. Ma siedzibę w Banbury, Zjednoczone Królestwo.

 7. ARALAB - EQUIPAMENTOS DE LABORATORIO E ELECTROMECANICA GERAL, LDA.

  Portugalia

  Firma ARALAB - EQUIPAMENTOS DE LABORATORIO E ELECTROMECANICA GERAL, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Climatic chambers. Ma siedzibę w Rio De Mouro, Portugalia.

 8. IDIL FIBRES OPTIQUES

  Francja

  Firma IDIL FIBRES OPTIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach laser do spektroskopii, Czujniki optyczne, Cable Assembly, i złącza optyczne. Ma siedzibę w Lannion, Francja.

 9. ALTERSSIMULATIONSANZUG HERSTELLER SD&C GMBH

  Niemcy

  Firma ALTERSSIMULATIONSANZUG HERSTELLER SD&C GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Badania naukowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Medycyna, ergonomia, społeczeństwo - analizy i badania, Medycyna, ergonomia, społeczeństwo - analizy i badania, i badania i rozwój. Ma siedzibę w Schweitenkirchen, Niemcy.

 10. AP-MINIPLANT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AP-MINIPLANT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Badania naukowe - urządzenia, metrologia, i Automatyka. Ma siedzibę w Lindewerra, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo