• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • azot

Wyniki dla

Azot - Import eksport

 1. ALL-IN-GAS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mieszanki gazowe najwyższej jakości według potrzeb klienta! Firma All-in-Gas jest waszym kompetentnym partnerem w dziedzinie gazów testowych. Niezawodnie i szybko dostarczamy setki gazów testowych w najlepszej i najwyższej jakości. Szukasz specjalnie kalibrowanych gazów testowych i przykładasz wagę do szybkiej dostawy i uczciwych cen. Powinieneś zatem kupić gazy testowe online – na All-in-Gas.com! Możesz spodziewać się obszernej gamy, w której mamy do dysposycji setki stężeń gazów testowych i różne rozmiary butelek: Od A jak Acetylen (C2H2) poprzez M jak Metan (CH4) po gazy testowe dla detektorów gazu i dwuskładnikowe mieszanki gazów. Nasze gazy testowe – czasami nazywane gazami kalibracyjnymi lub gazami obojętnymi – są oczywiście zgodne z normą CE, odpowiadają normom DIN EN i są napełniane i dostarczane dokładnie według specyfikacji.

 2. LENHARDT & WAGNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Już w 1980 roku założyciel L&W Bernd Wagner dostrzegł rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania wysokociśnieniowe i rozpoczął naprawę oraz serwisowanie urządzeń wysokociśnieniowych, a także handel sprężarkami wysokociśnieniowymi. Wynikiem tego były ulepszenia techniczne istniejących zakładów innych producentów oraz rozwój własnych modeli sprężarek. Dzisiaj Lenhardt & Wagner GmbH jest jednym z wiodących i renomowanych przedsiębiorstw w dziedzinie zastosowań wysokiego ciśnienia na świecie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w budowie sprężarek staliśmy się jednym z najważniejszych adresów w zakresie zastosowań wysokociśnieniowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprężarki, systemy filtrujące, rozwiązania magazynowe, listwy napełniające czy monitoring, oferujemy Państwu odpowiednie, wysokiej jakości rozwiązania.

 3. INGAS LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  INGAS zyskał uznanie na światowym rynku produkcji i dostaw gazów obojętnych i mieszanin gazowych o wysokiej czystości jako jedyny ukraiński producent i dostawca gazów obojętnych o wysokiej czystości. W 1994 roku INGAS rozpoczął produkcję własnego sprzętu do produkcji gazów obojętnych o wysokiej czystości, co przyczyniło się do szybkiego wzrostu i rozwoju firmy. W 2002 roku firma uzyskała certyfikat ISO 9001: 2000, a w 2010 roku - ISO 9001: 2008, co odzwierciedla wysoki poziom jakości i standardów, których przestrzega firma. W 2015 roku zbudowano nową jednostkę produkcyjną kryptonu i ksenonu, a w 2016 roku zbudowano i uruchomiono nową jednostkę produkcyjną neonu. Projekty te wyróżniały się tym, że wszystkie prace od początku do uruchomienia zostały wykonane we własnym zakresie, co świadczy o wysokich kwalifikacjach i potencjale firmy. W 2017 roku spółka uzyskała certyfikację zgodnie z normami ISO 9001: 2015, a także certyfikację laboratorium produkcyjnego zgodnie z normami ISO 17025. W 2020 roku INGAS LLC rozpoczęła produkcję i sprzedaż ksenonu medycznego własnej marki „XeLife”. Ten nowy produkt pozwolił firmie dostarczyć nowe rozwiązania w branży medycznej. INGAZ produkuje i dostarcza gazy obojętne o wysokiej czystości, takie jak ksenon, krypton, neon i hel, mieszaniny gazów, a także świadczy usługi inżynieryjne w zakresie konserwacji i regulacji instalacji kriogenicznych, naprawy i certyfikacji butli, usług dostawczych.

 4. EPM HANDELS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma EPM HANDELS AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Dottikon, Szwajcaria.

 5. OCO ORTENAUER GASE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OCO ORTENAUER GASE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Schwanau, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CRYOSOLUTION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CRYOSOLUTION GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Rheinberg, Niemcy.

 2. FLAIRMO APS

  Dania

  Firma FLAIRMO APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach Filtry cieczy, osuszacze powietrza, sprężarki powietrza bezolejowe, Filtry cieczy, i nitrogen generators. Ma siedzibę w Aalborg, Dania.

 3. KKS KOHLENSÄURE UND TROCKENEIS DIPL.-ING. HELMUT KAPPES

  Niemcy

  Firma KKS KOHLENSÄURE UND TROCKENEIS DIPL.-ING. HELMUT KAPPES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Schönenberg-Kübelberg, Niemcy.

 4. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Turcja

  Firma NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach Active carbon, Generator tlenu, kompresory powietrza, i wynajem osuszaczy powietrza w środowisku cywilnym i przemysłowym. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. CHROMALYTIC LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHROMALYTIC LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Azot, azot, Azot, nitrogen generators, i generatory wodoru. Ma siedzibę w Fareham, Zjednoczone Królestwo.

 1. SOL GROUP

  Hiszpania

  Firma SOL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach argon, tlen, azot, i gazy przemysłowe czyste. Ma siedzibę w Arganda Del Rey, Hiszpania.

 2. H+H ENGINEERING & SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma H+H ENGINEERING & SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Sonnefeld, Niemcy.

 1. 3C IMPIANTI S.A.S.

  Włochy

  Firma 3C IMPIANTI S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach zawory do układów chłodzących, instalacje kriogeniczne, Cryogenic installations for ultra-freezing, i gazy techniczne. Ma siedzibę w Cameri, Włochy.

 2. RHÔNE ALPES AZOTE

  Francja

  Firma RHÔNE ALPES AZOTE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach płynny azot. Ma siedzibę w Grazac, Francja.

 3. PJSC KHARKIV PLANT OF TRANSPORT EQUIPMENT

  Ukraina

  Firma PJSC KHARKIV PLANT OF TRANSPORT EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 4. AGROPOROS ORGANIK GUBRE TARIM HAYVANCILIK SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

  Firma AGROPOROS ORGANIK GUBRE TARIM HAYVANCILIK SANAYI VE TICARET A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Biotechnologia, Nawozy i środki ulepszające glebę, Azot, aminokwasy - peptydy, Biotechnologia, Nawozy i środki ulepszające glebę, i Azot. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 5. OZAK GAZ TEKNOLOJILERI

  Turcja

  Firma OZAK GAZ TEKNOLOJILERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach mieszanka gazu. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 6. PEAK SCIENTIFIC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PEAK SCIENTIFIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach wodór. Ma siedzibę w Inchinnan, Zjednoczone Królestwo.

 7. OXYMAT A/S

  Dania

  Firma OXYMAT A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach tlen do użytku przemysłowego, tlen, i azot. Ma siedzibę w Helsinge, Dania.

 8. GOLDEN SAQI TECHNOLOGY CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma GOLDEN SAQI TECHNOLOGY CO.,LIMITED, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Jest również obecna w dziedzinach azot. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 1. ETABLISSEMENTS FRANCIS FLERON

  Belgia

  Firma ETABLISSEMENTS FRANCIS FLERON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, Gazy do użytku medycznego, azot, płynny azot, i tlen. Ma siedzibę w Barchon, Belgia.

 2. TRASC EIRL

  Peru

  Firma TRASC EIRL, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach Testowanie wyrobów i materiałów - próby niedestrukcyjne, nawozy organiczne, potas i pochodne, fosfor i pochodne, i Testowanie wyrobów i materiałów - próby niedestrukcyjne. Ma siedzibę w Lima, Peru.

 3. GASMAN, LDA

  Portugalia

  Firma GASMAN, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach azot, i gazy przemysłowe czyste. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 4. JINAN MAO AN INSTRUMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma JINAN MAO AN INSTRUMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach generatory wodoru. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 5. WONSAK KOHLENSÄURE SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma WONSAK KOHLENSÄURE SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny, LPG (propan-butan), Azot, Gazy do użytku medycznego, Gaz płynny, LPG (propan-butan), Azot, i Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. NOX ADVIES

  Holandia

  Firma NOX ADVIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo z zakresu ochrony środowiska. Ma siedzibę w Oisterwijk, Holandia.

 7. U S G GLEDCO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma U S G GLEDCO LTD, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 8. GLASSON FERTILLISERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLASSON FERTILLISERS LTD, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Lancaster, Zjednoczone Królestwo.

 9. ORIGINS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ORIGINS, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 10. CHEMVIRON CARBON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHEMVIRON CARBON LTD, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Wigan, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo