• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • azot

Wyniki dla

Azot - Import eksport

 1. ALL-IN-GAS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mieszanki gazowe najwyższej jakości według potrzeb klienta! Firma All-in-Gas jest waszym kompetentnym partnerem w dziedzinie gazów testowych. Niezawodnie i szybko dostarczamy setki gazów testowych w najlepszej i najwyższej jakości. Szukasz specjalnie kalibrowanych gazów testowych i przykładasz wagę do szybkiej dostawy i uczciwych cen. Powinieneś zatem kupić gazy testowe online – na All-in-Gas.com! Możesz spodziewać się obszernej gamy, w której mamy do dysposycji setki stężeń gazów testowych i różne rozmiary butelek: Od A jak Acetylen (C2H2) poprzez M jak Metan (CH4) po gazy testowe dla detektorów gazu i dwuskładnikowe mieszanki gazów. Nasze gazy testowe – czasami nazywane gazami kalibracyjnymi lub gazami obojętnymi – są oczywiście zgodne z normą CE, odpowiadają normom DIN EN i są napełniane i dostarczane dokładnie według specyfikacji.

 2. INGAS LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  INGAS zyskał uznanie na światowym rynku produkcji i dostaw gazów obojętnych i mieszanin gazowych o wysokiej czystości jako jedyny ukraiński producent i dostawca gazów obojętnych o wysokiej czystości. W 1994 roku INGAS rozpoczął produkcję własnego sprzętu do produkcji gazów obojętnych o wysokiej czystości, co przyczyniło się do szybkiego wzrostu i rozwoju firmy. W 2002 roku firma uzyskała certyfikat ISO 9001: 2000, a w 2010 roku - ISO 9001: 2008, co odzwierciedla wysoki poziom jakości i standardów, których przestrzega firma. W 2015 roku zbudowano nową jednostkę produkcyjną kryptonu i ksenonu, a w 2016 roku zbudowano i uruchomiono nową jednostkę produkcyjną neonu. Projekty te wyróżniały się tym, że wszystkie prace od początku do uruchomienia zostały wykonane we własnym zakresie, co świadczy o wysokich kwalifikacjach i potencjale firmy. W 2017 roku spółka uzyskała certyfikację zgodnie z normami ISO 9001: 2015, a także certyfikację laboratorium produkcyjnego zgodnie z normami ISO 17025. W 2020 roku INGAS LLC rozpoczęła produkcję i sprzedaż ksenonu medycznego własnej marki „XeLife”. Ten nowy produkt pozwolił firmie dostarczyć nowe rozwiązania w branży medycznej. INGAZ produkuje i dostarcza gazy obojętne o wysokiej czystości, takie jak ksenon, krypton, neon i hel, mieszaniny gazów, a także świadczy usługi inżynieryjne w zakresie konserwacji i regulacji instalacji kriogenicznych, naprawy i certyfikacji butli, usług dostawczych.

 3. EPM HANDELS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma EPM HANDELS AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Dottikon, Szwajcaria.

 4. CRYOSOLUTION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CRYOSOLUTION GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Rheinberg, Niemcy.

 5. FLAIRMO APS

  Dania

  Firma FLAIRMO APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach Filtry cieczy, osuszacze powietrza, sprężarki powietrza bezolejowe, Filtry cieczy, i nitrogen generators. Ma siedzibę w Aalborg, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OCO ORTENAUER GASE GMBH

  Niemcy

  Firma OCO ORTENAUER GASE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Schwanau, Niemcy.

 2. KKS KOHLENSÄURE UND TROCKENEIS DIPL.-ING. HELMUT KAPPES

  Niemcy

  Firma KKS KOHLENSÄURE UND TROCKENEIS DIPL.-ING. HELMUT KAPPES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Schönenberg-Kübelberg, Niemcy.

 3. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Turcja

  Firma NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach Active carbon, Generator tlenu, kompresory powietrza, i wynajem osuszaczy powietrza w środowisku cywilnym i przemysłowym. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. AGROPOROS CO.

  Turcja

  Firma AGROPOROS CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Biotechnologia, Nawozy i środki ulepszające glebę, Azot, aminokwasy - peptydy, Biotechnologia, Nawozy i środki ulepszające glebę, i Azot. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. CHROMALYTIC LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHROMALYTIC LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Azot, azot, Azot, nitrogen generators, i generatory wodoru. Ma siedzibę w Fareham, Zjednoczone Królestwo.

 1. 3C IMPIANTI S.A.S.

  Włochy

  Firma 3C IMPIANTI S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach zawory do układów chłodzących, instalacje kriogeniczne, Cryogenic installations for ultra-freezing, i gazy techniczne. Ma siedzibę w Cameri, Włochy.

 2. PJSC KHARKIV PLANT OF TRANSPORT EQUIPMENT

  Ukraina

  Firma PJSC KHARKIV PLANT OF TRANSPORT EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 1. PEAK SCIENTIFIC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PEAK SCIENTIFIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach wodór. Ma siedzibę w Inchinnan, Zjednoczone Królestwo.

 2. RHÔNE ALPES AZOTE

  Francja

  Firma RHÔNE ALPES AZOTE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach płynny azot. Ma siedzibę w Grazac, Francja.

 3. H+H ENGINEERING & SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma H+H ENGINEERING & SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Sonnefeld, Niemcy.

 4. OZAK GAZ TEKNOLOJILERI

  Turcja

  Firma OZAK GAZ TEKNOLOJILERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach mieszanka gazu. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 5. SOL GROUP

  Hiszpania

  Firma SOL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach argon, tlen, azot, i gazy przemysłowe czyste. Ma siedzibę w Arganda Del Rey, Hiszpania.

 6. OXYMAT A/S

  Dania

  Firma OXYMAT A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach tlen do użytku przemysłowego, tlen, i azot. Ma siedzibę w Helsinge, Dania.

 7. ETABLISSEMENTS FRANCIS FLERON

  Belgia

  Firma ETABLISSEMENTS FRANCIS FLERON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, Gazy do użytku medycznego, azot, płynny azot, i tlen. Ma siedzibę w Barchon, Belgia.

 8. WONSAK KOHLENSÄURE SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma WONSAK KOHLENSÄURE SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny, LPG (propan-butan), Azot, Gazy do użytku medycznego, Gaz płynny, LPG (propan-butan), Azot, i Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. GASMAN, LDA

  Portugalia

  Firma GASMAN, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach azot, i gazy przemysłowe czyste. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 2. NOX ADVIES

  Holandia

  Firma NOX ADVIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo z zakresu ochrony środowiska. Ma siedzibę w Oisterwijk, Holandia.

 3. BOWMAN STOR

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOWMAN STOR, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Walsall, Zjednoczone Królestwo.

 4. YORKHAVEN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma YORKHAVEN LTD, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Stourbridge, Zjednoczone Królestwo.

 5. DURSTON GARDEN PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DURSTON GARDEN PRODUCTS LTD, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Street, Zjednoczone Królestwo.

 6. NUTREL PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NUTREL PRODUCTS LTD, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Lincoln, Zjednoczone Królestwo.

 7. LINSTON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LINSTON LTD, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Matlock, Zjednoczone Królestwo.

 8. AB HUNGARY LTD

  Węgry

  Firma AB HUNGARY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 9. ORIGIN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ORIGIN, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Newport, Zjednoczone Królestwo.

 10. ORIGINS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ORIGINS, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Azot, Nawozy sztuczne, i Azot. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo