• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • azbest - wyroby zastępcze

Wyniki dla

Azbest - wyroby zastępcze - Import eksport

 1. SILCA SERVICE- UND VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR DÄMMSTOFFE MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SILCA jest działającym na całym świecie przedsiębiorstwem usługowo-handlowym grupy CALSITHERM, specjalizującym się w materiałach wysokotemperaturowych oraz lekkich izolacjach cieplnych o różnym zastosowaniu. Jako jedyny niemiecki producent krzemianu wapnia udowodniliśmy w ostatnich latach, że dzięki innowacyjnym produktom możliwe jest ciągłe zwiększanie zarówno bezpieczeństwa, jak i wydajności. Wraz z dostawą materiałów oferujemy kompleksową obsługę w zakresie pytań technicznych i rozwoju. Obejmuje to doradztwo, inżynierię, dostawy materiałów i kompletne usługi łącznie z montażem instalacji wysokotemperaturowych. Dzięki naszym spółkom SILCA Italia, SILCA Insulation (SEA) Malezja, SILCA RPA, SILCA Meksyk, jak również SRS Amsterdam, działamy na całym świecie. Jakość, która chce przekonać w dłuższej perspektywie, bazuje na know-how, które rozwijało się przez ponad 30 lat i stanowi podstawę jakości i innowacji.

 2. G.S.I

  Hiszpania

  Firma G.S.I, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Ajofrin, Hiszpania.

 3. BCL INVENT

  Francja

  Firma BCL INVENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Jest również obecna w dziedzinach Eliminowanie azbestu z konstrukcji budowlanych, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Eliminowanie azbestu z konstrukcji budowlanych, i Budownictwo - roboty wykończeniowe. Ma siedzibę w St Jean Kourtzerode, Francja.

 4. HOS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HOS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Gehrden, Niemcy.

 5. AMISUR

  Hiszpania

  Firma AMISUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NAND INDUSTRIE

  Francja

  Firma NAND INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Azbest - wyroby zastępcze, remonty dachów, pokrycie i hermetyzacja konstrukcji azbestowych, Azbest - wyroby zastępcze, i pokrycia dachowe dla budownictwa przemysłowego. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. HOLDING PEDRO VIEIRA & MIZUHO COR BANK-NEUTRÃO E SIDERAÇÃO

  Portugalia

  Firma HOLDING PEDRO VIEIRA & MIZUHO COR BANK-NEUTRÃO E SIDERAÇÃO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Jest również obecna w dziedzinach pokrycie i hermetyzacja konstrukcji azbestowych, usuwanie azbestu, paliwa przemysłowe, i stal węglowa. Ma siedzibę w Muxagata-Vila Nova De Foz-Côa, Portugalia.

 3. GESTIÓN DEL AMIANTO (GDA)

  Hiszpania

  Firma GESTIÓN DEL AMIANTO (GDA), jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Jest również obecna w dziedzinach usuwanie azbestu, i Azbest. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. PERINI IVO

  Włochy

  Firma PERINI IVO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Azbest - wyroby zastępcze, hermetyzacja azbestu, nadawanie nieprzepuszczalnosci pokryciom dachowym budynków, Azbest - wyroby zastępcze, i Usuwanie AZBESTU. Ma siedzibę w Castrocaro Terme E Terra Del Sole (fc), Włochy.

 5. IZOLA

  Ukraina

  Firma IZOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Jest również obecna w dziedzinach watowanie, struny, thermal insulation - materials, i produkty ognioodporne. Ma siedzibę w Belaya Tcerkov, Ukraina.

 1. BEST FRANCE

  Francja

  Firma BEST FRANCE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Lambres Les Douai, Francja.

 2. EUROPLEX

  Belgia

  Firma EUROPLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 1. GRUPPO CENTRO NORD S.P.A.

  Włochy

  Firma GRUPPO CENTRO NORD S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Azbest - wyroby zastępcze, Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Azbest - wyroby zastępcze, i Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Belfiore, Włochy.

 2. CANCELLOTTI S.R.L.

  Włochy

  Firma CANCELLOTTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 3. SOCIETA' ITALIANA LASTRE S.P.A.

  Włochy

  Firma SOCIETA' ITALIANA LASTRE S.P.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Azbest - wyroby zastępcze, Wyroby gumowe, i Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Verolanuova, Włochy.

 4. DONADON SDD S.R.L.

  Włochy

  Firma DONADON SDD S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza i metali kolorowych, Azbest - wyroby zastępcze, Rudy żelaza i metali kolorowych, i Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Corbetta, Włochy.

 5. I.C.P.

  Włochy

  Firma I.C.P., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Jest również obecna w dziedzinach Azbest - wyroby zastępcze, Schody i poręcze, Azbest - wyroby zastępcze, i Schody i poręcze. Ma siedzibę w Seregno, Włochy.

 6. FRATELLI FOSSATI S.R.L.

  Włochy

  Firma FRATELLI FOSSATI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza i metali kolorowych, Azbest - wyroby zastępcze, Rudy żelaza i metali kolorowych, i Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Carugate, Włochy.

 7. V.C.G. S.R.L.

  Włochy

  Firma V.C.G. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza i metali kolorowych, Azbest - wyroby zastępcze, Rudy żelaza i metali kolorowych, i Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Pieve Emanuele, Włochy.

 8. THERMOFIBERS S.R.L.

  Włochy

  Firma THERMOFIBERS S.R.L., roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Jest również obecna w dziedzinach Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, włókna tekstylne sztuczne i syntetyczne, i Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Lanzo Torinese, Włochy.

 1. TOTARO S.R.L.

  Włochy

  Firma TOTARO S.R.L., roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Surowce i materiały budowlane, i Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Ma siedzibę w Muggio', Włochy.

 2. GATTO

  Włochy

  Firma GATTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Jest również obecna w dziedzinach Azbest - wyroby zastępcze, Schody i poręcze, Azbest - wyroby zastępcze, i Schody i poręcze. Ma siedzibę w Jesi, Włochy.

 3. F.LLI FARGNOLI DI FARGNOLI ANTONIO E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma F.LLI FARGNOLI DI FARGNOLI ANTONIO E C. S.N.C., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, i Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Ma siedzibę w SAN GIORGIO A LIRI, Włochy.

 4. MG.A.TEC. SRL

  Włochy

  Firma MG.A.TEC. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki przemysłowe, i techniczne wyroby przemysłowe. Ma siedzibę w Calvizzano, Włochy.

 5. YUGUI ELCTRONICS CO., LTD.

  Chiny

  Firma YUGUI ELCTRONICS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 6. LA NUOVA COPERTURA S.R.L.

  Włochy

  Firma LA NUOVA COPERTURA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Azbest - wyroby zastępcze, Izolacja akustyczna - materiały, Azbest - wyroby zastępcze, i Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Castel D'azzano, Włochy.

 7. FIBROTUBI - ORCHIDEA

  Włochy

  Firma FIBROTUBI - ORCHIDEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Bagnolo In Piano (Re), Włochy.

 8. GRAFTECH S.P.A.

  Włochy

  Firma GRAFTECH S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza i metali kolorowych, Azbest - wyroby zastępcze, Rudy żelaza i metali kolorowych, i Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Malonno, Włochy.

 9. DECONTA GMBH

  Niemcy

  Firma DECONTA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Isselburg, Niemcy.

 10. BELGRADE INSULATIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BELGRADE INSULATIONS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Ma siedzibę w Wellingborough, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo