• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty sprzedające i dystrybutory

Wyniki dla

Automaty sprzedające i dystrybutory - Import eksport

 1. WEED PARADISE

  Francja

  Verified by europages badge

  Weed Paradise Universal Foundation jest jednym z liderów na rynku CBD. Przedsiębiorstwo mieści się w Châtenois w Wogezach (Francja). Starannie dobieramy każdy nasz produkt u naszych partnerów, dzięki czemu możemy dziś zaoferować naszym klientom ponad 300 wyrobów. Nasza firma przestrzega przepisów europejskich. Wykorzystujemy wyłącznie produkty certyfikowane przez laboratoria francuskie lub europejskie. Nasze wyroby są opatrzone certyfikatem analizy. Gwarantujemy monitorowaną i dyskretną dostawę na terenie całej Europy. Nasza oferta obejmuje kwiaty, żywicę, olej, papierosy 100% CBD i bez tytoniu, cygara, gamę kosmetyków, e-liquidy, gamę produktów spożywczych, smakołyki. Możemy spełnić Twoje wszystkie oczekiwania, włącznie z produktami white label, pakowanymi w naszym laboratorium. Nasza sieć franczyzowa liczy 40 sklepów i bez przerwy powiększa się na dynamicznie rozwijającym się rynku. Możesz otworzyć placówmki franczyzowe w całej Europie. Jako pierwsi zaczęliśmy sprzedawać automatyczne dystrybutory CBD. Nasz park liczy obecnie 150 eksploatowanych urządzeń. Możesz je spersonalizować dzięki szerokiemu wyborowi opcji, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom Twoich klientów i być w zgodzie z przepisami obowiązującymi w Twoim kraju. Nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie jakiegokolwiek zapytania, wyceny, czy też dostawy produktów.

 2. GICAR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gicar projektuje i wykonuje awangardowe rozwiązania elektroniczne na podstawie katalogu lub specyfikacji klienta. Gicar oferuje innowacyjne produkty i aktywnie współpracuje z każdym z klientów, aby spełnić oczekiwania różnych sektorów rynkowych. Celem firmy GICAR jest zaoferowanie każdemu klientowi globalnej usługi.

 3. GLOBAL SERVICE INNOVATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GLOBAL SERVICE INNOVATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach automaty do napojów, dystrybutor automatyczny czynny przez 24 godziny, automatyczne dystrybutory napojów gorących, i wynajem dystrybutorów automatycznych. Ma siedzibę w Saint Marcel Les Valence, Francja.

 4. LE DISTRIB

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LE DISTRIB, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach chłodnicze dystrybutory automatyczne, Automaty vendingowe GPE do napojów i przekąsek, wynajem dystrybutorów automatycznych, i automatyczne dystrybutory przekąsek. Ma siedzibę w Baelen, Belgia.

 5. BRASIL MOKA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BRASIL MOKA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty sprzedające napoje, instalacja dystrybutorów automatycznych, automatyczne dystrybutory napojów gorących, Automaty sprzedające i dystrybutory, wynajem dystrybutorów automatycznych, Automaty sprzedające napoje, Ekspresy do kawy, i kawa. Ma siedzibę w Villa Di Tirano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WORLD MATIC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma WORLD MATIC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach automaty do napojów, dystrybutory automatyczne i akcesoria, zarządzanie dystrybutorami automatycznymi, i automatyczne dystrybutory lodów. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. ELIPAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ELIPAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutory, dystrybutor owoców, dystrybutory napełniania i zamykania produktów spożywczych, i dystrybutor świeżych warzyw. Ma siedzibę w Maurepas, Francja.

 3. SELL A VEND

  Zjednoczone Królestwo

  Sell A Vend jest znanym na całym świecie dostawcą automatów sprzedających. Mając na stanie pnad 1000 automatów wszystkich światowych producentów, staramy się dostarczyć szeroką gamę modeli, aby odpowiedzieć na wasze potrzeby w zakresie sprzedaży różnych wyrobów, od żywności i napojów po artykuły ŚOI, biurowe i medyczne. Sell A Vend oferuje automaty sprzedające nowe i używane oraz szeroki asortyment części zamiennych. Automaty Sell A Vend do produktów niespożywczych są wyposażone w telemetry do monitorowania i kontroli użytkowania. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

 4. BALTICA FRESH & HOT FOOD VENDING

  Polska

  Przedstawiamy Państwu innowacyjne rozwiązania które łączą w sobie nowoczesną gastronomię i sprzedaż produktów w automatach vendingowych. Dzięki dostępowi do najnowszych technologii oferowanych przez najlepszych europejskich producentów - Jofemar i ASCO - stworzyliśmy ofertę która jest niezwykle elastyczna aby dopasować ją do wymagań naszych wspólnych klientów. Urządzenia oraz akcesoria które znajdą Państwo w naszej ofercie pozwolą Państwu transportować produkty w dowolne miejsce i sprzedawać je gdziekolwiek, dzięki specjalnie zaprojektowanym automatom które umożliwiają dystrybucję w systemie 24h pysznych gorących obiadów, chrupiących kanapek, bagietek, aromatycznej gorącej kawy jak i napojów owocowych.

 5. PETROCONSULTING SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy informatyczne systemy zarządzania Stacją Paliw, Automatykę integrująca elementy Stacji Paliw. Dostarczamy i instalujemy Automaty do Tankowania, dystrybutory paliw, sondy pomiarowe oraz oprogramowanie kasowo-magazynowe. Wykonujemy modernizację stacji paliw. Dla stacji paliw i transportu OFERUJEMY: - Zaawansowany Automat do Tankowania - dla stacji stałych i mobilnych - PetroMAT - Zaawansowane Oprogramowanie Zarządzające siecią stacji paliw przez Internet - PetroManager NET- Sterownik Dystrybutorów - PetroManager SD- obsługa Sond Pomiarowych i Czujników - PetroManager MP- System Kasowy z automatyką dystrybutorów (m.in. z Symfonią) - PetroManager POS Ponadto: - Prosty Automat Tankujący – PetroMAT mikro- Dystrybutory paliwowe i LPG, - Rurociągi technologiczne, - Sondy pomiarowe DIGIMAG (ATEX) lub Veeder-Root.- kontenerowe, naziemne zbiorniki paliw z dystrybutorem, - Modernizację zbiornikówTeren działania – cała Polska.

 1. VENDIN

  Hiszpania

  Jesteśmy producentami i dystrybutorami produktów do automatycznych dystrybutorów ciepłych napojów oraz produktów cateringowych. Naszą misją jest zagwarantowanie każdemu klientowi możność konsumpcji produktów najwyższej jakości, zgodnych z jego oczekiwaniami. Produkty do dystrybucji: Kawa. Mleko. Napoje rozpuszczalne. Kakao. Cappuccino. Milkshakes. Herbaty i buliony. Produkty dla cateringu. Kawa rozpuszczalna i ziarnista. Saszetki jednorazowe i kapsułki. Śniadania i desery instant.

 2. FTG

  Belgia

  Od 1992 r., przedsiębiorstwo F.T.G Sprl specjalizuje się w sprzedaży odzieży roboczej dla klientów zawodowych i indywidualnych. Proponujemy szeroki wybór odzieży wśród następujących kategorii: Kurtki/marynarki robocze, pola/bluzy robocze, spodnie robocze, obuwie ochronne, akcesoria ochronne (rękawice, okulary, kaski, etc.). Oglądaj nasze wyroby online na naszej stronie.

 1. KOFEINA RADOSŁAW GĘSICKI

  Polska

  Firma KOFEINA działa na rynku vendingu od 1999r. Nasze automaty sprzedają miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy produktów stąd posiadamy bogate doświadczenie w ich obsłudze. Dzięki temu , że jesteśmy operatorem niezależnym możemy dokładnie odpowiedzieć na Państwa potrzeby, stosując w jednym automacie produkty konkurujących firm np. Jacobs , Nestle, Lavazza , Davidoff, Tchibo, Knorr , Kraft , Lorenz , AG Foods , Pepsi , Coca-Cola....

 2. VENDING PLANET

  Niemcy

  Automat do kawy – aromatyzujący automat sprzedający. My, firma Vending Planet, zajmujemy się międzynarodowym obrotem automatami sprzedającymi. Automat sprzedający to urządzenie (np. automat do kawy, automat z przekąskami lub automat z napojami zimnymi), który jest instalowany na dworcach, lotniskach, w biurach, bankach, instytucjach lub w innych miejscach publicznych, umożliwiając zakup produktów wysokiej jakości po korzystnych cenach.

 3. MISTRAL SERVICE

  Włochy

  Firma MISTRAL SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja dystrybutorów automatycznych, ozonizatory, i Szafy gastronomiczne. Ma siedzibę w Budoni Fraz. Maiorca, Włochy.

 4. CLEAN TOWER

  Francja

  Firma CLEAN TOWER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki dezynfekujące (niemedyczne). Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, urządzenia do dezynfekcji, Automaty sprzedające i dystrybutory, i żel do rąk. Ma siedzibę w Boulogne Billancourt, Francja.

 5. COFFEE MATIC MACHINE DI BREDA GIOVANNI

  Włochy

  Firma COFFEE MATIC MACHINE DI BREDA GIOVANNI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy do kawy, profesjonalne, Premium coffee, i Ekspresy do kawy, profesjonalne. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 6. FAS INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

  Firma FAS INTERNATIONAL S.R.L., roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach automaty do napojów, dystrybutory atomatyczne wody, dystrybutor automatyczny czynny przez 24 godziny, i automatyczne dystrybutory napojów gorących. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 7. AUTOMATIQUE

  Włochy

  Firma AUTOMATIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach witryny chłodnicze dla sklepów, barów, restauracji. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 8. SIDA S.P.A.

  Włochy

  Firma SIDA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Kasy fiskalne, Automaty sprzedające żywność, Kasy fiskalne, urządzenie do wymiany pieniędzy, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Montichiari, Włochy.

 1. AUTOMATIKA S.R.L.

  Włochy

  Firma AUTOMATIKA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Kasy fiskalne, dystrybutory automatyczne papierosów, i Kasy fiskalne. Ma siedzibę w Montichiari, Włochy.

 2. SERVICE POINT GERALD SPEIGNER

  Austria

  Firma SERVICE POINT GERALD SPEIGNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Ma siedzibę w Fischlham, Austria.

 3. INDUSTRIA CABLE S.R.L.

  Włochy

  Firma INDUSTRIA CABLE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Narzędzia elektryczne, Komponenty elektroniczne, kable dla przemysłu, Automaty sprzedające i dystrybutory, Narzędzia elektryczne, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Tavullia, Włochy.

 4. AUTOMATECS AUTOMATEN & SERVICE INH. RENE A. DIETZOLD

  Niemcy

  Firma AUTOMATECS AUTOMATEN & SERVICE INH. RENE A. DIETZOLD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Ma siedzibę w Salzhausen, Niemcy.

 5. SAVEUR EXPRESSO

  Francja

  Firma SAVEUR EXPRESSO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne dystrybutory przekąsek, Ekspresy do kawy, i ekspresy do kawy. Ma siedzibę w Beynost, Francja.

 6. KREATEK SRL

  Włochy

  Firma KREATEK SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne dystrybutory zimnych napojów, i dystrybutor napojów do użytku handlowego. Ma siedzibę w Leinì, Włochy.

 7. DIAL SERVICES SA

  Belgia

  Firma DIAL SERVICES SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające napoje, i Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Seralng, Belgia.

 8. CXC SIMULATIONS

  Stany Zjednoczone

  Firma CXC SIMULATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach symulatory. Ma siedzibę w Los Angeles, Stany Zjednoczone.

 9. SERVIMATIC S. A.

  Hiszpania

  Firma SERVIMATIC S. A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające napoje, Automaty sprzedające żywność, Automaty sprzedające napoje, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Leganes (madrid), Hiszpania.

 10. CIVARDI PIERLUIGI DI CIVARDI LORENZO E MATTIA E C. S.A.S.

  Włochy

  Firma CIVARDI PIERLUIGI DI CIVARDI LORENZO E MATTIA E C. S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach automaty do napojów, dystrybutory atomatyczne wody, automatyczne dystrybutory napojów gorących, i dystrybutory automatyczne produktów spożywczych. Ma siedzibę w Mede, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Automaty sprzedające i dystrybutory - Import eksport

Liczba wyników

1550 Przedsiębiorstwa