• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty montażowe

Wyniki dla

Automaty montażowe - Import eksport

 1. SP-ROBOTS GMBH

  Niemcy

  Firma SP-ROBOTS GmbH z siedzibą w Salzgitter w Dolnej Saksonii została założona na początku 2005 roku, a dzięki swoim głównym kompetencjom w zakresie techniki automatyzacji specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm przemysłowych. Zarówno duzi klienci, jak i klienci z małych i średnich firm ufają naszemu wieloletniemu doświadczeniu i stałej jakości. Naszym celem jest nie tylko przekonanie Cię naszą technologią, ale także naszym know-how i serwisem. Doradztwo i szkolenia Twoich pracowników, a także wsparcie w realizacji projektu od samego jego początku należą do czołowych elementów oferty usług SP-ROBOTS GmbH. Twoja AUTOMATYZACJA to nasze ZADANIE! Nasza PRACA to Twój POSTĘP!

 2. PÜSCHEL AUTOMATION GMBH & CO. KG

  Niemcy

  PÜSCHEL jest od ponad 45 lat synonimem najwyższego standardu w automatyzacji montażu. Zajmujemy się planowaniem, projektowaniem, produkcją, montażem, programowaniem oraz instalacją. PÜSCHEL Automatisierungssysteme - od samego początku w ścisłej współpracy z klientami. Kompleksowe wsparcie podczas uruchamiania oraz usługi serwisowe od początku procesu produkcji są dla nas obowiązkowymi elementami działania ukierunkowanego na potrzeby klientów. PÜSCHEL dysponuje dużym doświadczeniem w dziedzinie automatyzacji. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu branżach i są ukierunkowane na przyszłość. Oferujemy produkty w pełni dostosowane do potrzeb klientów: automatyczne zespoły podające, techniki automatyzacji, instalacje montażowe, zautomatyzowane instalacje montażowe, automatyzacja montażu, maszyny montażowe, automaty o takcie obrotowym, maszyny specjalne dla przemysłu motoryzacyjnego i kooperacyjnego, budowa maszyn specjalnych, podajniki do systemów automatyzacji

 3. LUDWIG SCHLEICHER ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od ponad 30 lat rozwijamy i produkujemy maszyny, tworzymy systemy i technikę procesową w połączeniu z automatyką i robotyką, włącznie z kompleksowym planowaniem elektrotechnicznym - sprzęt i oprogramowanie. Modułowe koncepcje wytwarzania i uszlachetniania produktów wykonanych z carbonu czyli włókna węglowego, tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych, materiałów pochodzących z recyklingu, aluminium i stali przeznaczonych przede wszystkim do wysokiej jakości elementów wewnętrzynych i zewnętrznych w przemyśle samochodowym i lotniczym. Jako firma średniej wielkości, dzięki Ludwig Schleicher Anlagenbau GmbH & Co. KG oraz Ludwig Schleicher Ingenium GmbH & Co.KG nadaliśmy naszym kompetencjom solidną strukturę . Nasi klienci na całym świecie otrzymują od nas najlepsze możliwe wsparcie poprzez innowacyjne doradztwo w zakresie inżynierii procesowej, rzetelną realizację zadań, a także oferty wsparcia i usług serwisowych przez cały cykl życia produktu zgodnie z zasadą: „Wszystko z jednej ręki - jedna osoba kontaktowa“.

 4. NEURA ROBOTICS GMBH

  Niemcy

  Misją NEURA Robotics jest ostateczne zlikwidowanie przepaści między robotami a ludźmi, a tym samym uczynienie robotów dostępnymi dla wszystkich. Założona w 2019 roku firma opracowała już w tym celu trzy serie robotów. Wysokowydajny cobot LARA, inteligentny AMR o nazwie MAV i pierwszy dostępny na rynku robot kognitywny MAiRA. W szczególności robot MAiRA, który wyróżnia się intuicyjną obsługą, jest symbolem robotyki przyszłości, w której lekka robotyka, czujniki percepcji środowiska i sztuczna inteligencja są połączone w jednym produkcie. W NEURA Robotics wierzymy, że ludzie powinni być w stanie robić to, co leży u podstaw ludzkiej natury. Ludzie powinni wyrażać swoją kreatywność i skupiać się bardziej na interakcjach społecznych, zamiast wykonywać niezdrowe i monotonne prace nadal będące w społeczeństwie bardzo powszechne. Dlatego wszystko, co robimy, odbywa się pod hasłem „WE SERVE HUMANITY“.

 5. HOCHRAINER GMBH

  Niemcy

  W zakładzie we Freilassing w regionie Berchtesgaden, na liniach montażowych i produkcyjnych, projekty realizuje się od pomysłu do wdrożenia. Dzięki około. 130 pracowników, usprawnionej organizacji korporacyjnej i wysokiemu poziomowi integracji pionowej w zakresie inżynierii mechanicznej, firma jest w stanie szybko i elastycznie reagować na potrzeby swoich klientów. W dziedzinie automatyzacji i racjonalizacji do grona naszych klientów należą firmy z następujących branż: motoryzacyjna, elektrotechnika, mechanika, osprzęt i wyposażenie, urządzenia, narzędzia, technologie bezpieczeństwa, technologie medyczne. Korzystamy z naszego ponad 40-letniego doświadczenia jako dostawcy systemów do technologii montażu i budowy maszyn.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IAI INDUSTRIEROBOTER GMBH

  Niemcy

  AI jest wiodącym dostawcą komponentów i rozwiązań systemowych dla technologii automatyki bezpowietrznej. Od ponad 40 lat firma rozwija i produkuje energooszczędne siłowniki elektryczne i roboty przemysłowe. Jest to jeden z powodów, dla których asortyment produktów jest obecnie uważany za najbardziej wszechstronny na rynku. Oferta obejmuje elektryczne minisiłowniki, siłowniki podnoszące, serwoprasy, napędy obrotowe i wahadłowe oraz chwytaki elektryczne. Ponadto proponujemy szeroką gamę robotów kartezjańskich, robotów stołowych i robotów SCARA do zautomatyzowanej produkcji. Oprócz wersji standardowej wiele produktów jest dostępnych również w wersjach chronionych przed pyłem i wodą z odpowiednimi klasami ochrony IP lub w wersjach przeznaczonych do pomieszczeń czystych. Ofertę uzupełniają odpowiednie sterowniki ze wszystkimi popularnymi złączami fieldbus. Oprócz produktów katalogowych IAI oferuje również produkty wykonywane na zamówienie i opracowuje odpowiednie rozwiązania systemowe dla indywidualnych wymagań. Elektryczne siłowniki i roboty przemysłowe IAI są stosowane w wielu firmach produkcyjnych w celu zaoszczędzenia do 90% energii w porównaniu z konwencjonalną pneumatyką. Oprócz wysokiej jakości, klienci i konstruktorzy maszyn z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, optycznej, medycznej, farmaceutycznej i wielu innych doceniają kompaktową konstrukcję i niskie wymagania konserwacyjne.

 2. DAVIMEC

  Włochy

 3. ROBOTOS ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 4. KUNLUN COMMUNICATION & INDURSTRIAL NETWORKING INTEGRATION CO., LTD.

  Chiny

 5. SCHWEIKERT AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Oferujemy naszym klientom ekonomiczne roboty używane i kompletne rozwiązania. W naszym magazynie znajduje się ok.: 200 robotów, a także różne komponenty robotów do spawania, zgrzewania punktowego, przenoszenia itp. Nasza klientela składa się głównie z małych i średnich firm w kraju i za granicą, które potrzebują taniego i efektywnego rozwiązania automatyzacyjnego. Krótkie terminy dostaw dzięki wysokim stanom magazynowym i dostawom części zamiennych są dla nas rzeczą oczywistą. Zapytaj nas o rozwiązanie dla Twojego zadania automatyzacji w zakresie spawania, obsługi, klejenia, montażu itp. a my z przyjemnością przedstawimy Ci dostosowaną ofertę.

 1. ABM AUTOMAZIONI SRL

  Włochy

  Od 2006 roku firma ABM Automazioni projektuje i produkuje na skalę międzynarodową maszyny automatyczne. Oferuje kompetencje i doradztwo w dziedzinie automatyzacji i technik montażu pasywnych elementów elektronicznych, elementów elektromechanicznych, elementów mechanicznych, komponentów dla branży automatyki, pakowniczej i farmaceutycznej.

 2. UNIVERSAL ROBOTS (GERMANY) GMBH

  Niemcy

  Universal Robots została założona w Danii w 2005 roku i była pierwszą firmą, która produkowała komercyjne roboty współpracujące – tym samym przekształcając działanie firm i całych branż.

 1. BERNING-MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

 2. HHK KONSTRUKTIONSBÜRO

  Niemcy

 3. THOMAS ZIMMERMANN

  Austria

 4. SCHÖNENBERGER SYSTEME GMBH

  Niemcy

 5. SEIKA SANGYO GMBH

  Niemcy

 6. EQUINOTEC

  Portugalia

 7. JR AUTOMATION FSA TECHNOLOGIES

  Rumunia

 8. KUKA AUTOMATISME ROBOTIQUE SAS

  Francja

 1. VESCON SYSTEMTECHNIK GMBH

  Austria

 2. FIRST IOT ELECTRONIC

  Turcja

 3. FABRICOM SYSTEMES D'ASSEMBLAGE

  Francja

 4. JOG SRL

  Włochy

 5. KÖHL MASCHINENBAU

  Luksemburg

 6. ALCA SISTEMI SRL

  Włochy

 7. ZBT SERVIS S.R.O.

  Słowacja

 8. FANUC

  Francja

 9. ADBROBOT SRL

  Włochy

 10. SIM TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy