• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty montażowe

Wyniki dla

Automaty montażowe - Import eksport

 1. PÜSCHEL AUTOMATION GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PÜSCHEL jest od ponad 45 lat synonimem najwyższego standardu w automatyzacji montażu. Zajmujemy się planowaniem, projektowaniem, produkcją, montażem, programowaniem oraz instalacją. PÜSCHEL Automatisierungssysteme - od samego początku w ścisłej współpracy z klientami. Kompleksowe wsparcie podczas uruchamiania oraz usługi serwisowe od początku procesu produkcji są dla nas obowiązkowymi elementami działania ukierunkowanego na potrzeby klientów. PÜSCHEL dysponuje dużym doświadczeniem w dziedzinie automatyzacji. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu branżach i są ukierunkowane na przyszłość. Oferujemy produkty w pełni dostosowane do potrzeb klientów: automatyczne zespoły podające, techniki automatyzacji, instalacje montażowe, zautomatyzowane instalacje montażowe, automatyzacja montażu, maszyny montażowe, automaty o takcie obrotowym, maszyny specjalne dla przemysłu motoryzacyjnego i kooperacyjnego, budowa maszyn specjalnych, podajniki do systemów automatyzacji

 2. LUDWIG SCHLEICHER ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 30 lat rozwijamy i produkujemy maszyny, tworzymy systemy i technikę procesową w połączeniu z automatyką i robotyką, włącznie z kompleksowym planowaniem elektrotechnicznym - sprzęt i oprogramowanie. Modułowe koncepcje wytwarzania i uszlachetniania produktów wykonanych z carbonu czyli włókna węglowego, tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych, materiałów pochodzących z recyklingu, aluminium i stali przeznaczonych przede wszystkim do wysokiej jakości elementów wewnętrzynych i zewnętrznych w przemyśle samochodowym i lotniczym. Jako firma średniej wielkości, dzięki Ludwig Schleicher Anlagenbau GmbH & Co. KG oraz Ludwig Schleicher Ingenium GmbH & Co.KG nadaliśmy naszym kompetencjom solidną strukturę . Nasi klienci na całym świecie otrzymują od nas najlepsze możliwe wsparcie poprzez innowacyjne doradztwo w zakresie inżynierii procesowej, rzetelną realizację zadań, a także oferty wsparcia i usług serwisowych przez cały cykl życia produktu zgodnie z zasadą: „Wszystko z jednej ręki - jedna osoba kontaktowa“.

 3. SP-ROBOTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SP-ROBOTS GmbH z siedzibą w Salzgitter w Dolnej Saksonii została założona na początku 2005 roku, a dzięki swoim głównym kompetencjom w zakresie techniki automatyzacji specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm przemysłowych. Zarówno duzi klienci, jak i klienci z małych i średnich firm ufają naszemu wieloletniemu doświadczeniu i stałej jakości. Naszym celem jest nie tylko przekonanie Cię naszą technologią, ale także naszym know-how i serwisem. Doradztwo i szkolenia Twoich pracowników, a także wsparcie w realizacji projektu od samego jego początku należą do czołowych elementów oferty usług SP-ROBOTS GmbH. Twoja AUTOMATYZACJA to nasze ZADANIE! Nasza PRACA to Twój POSTĘP!

 4. HOCHRAINER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W zakładzie we Freilassing w regionie Berchtesgaden, na liniach montażowych i produkcyjnych, projekty realizuje się od pomysłu do wdrożenia. Dzięki około. 130 pracowników, usprawnionej organizacji korporacyjnej i wysokiemu poziomowi integracji pionowej w zakresie inżynierii mechanicznej, firma jest w stanie szybko i elastycznie reagować na potrzeby swoich klientów. W dziedzinie automatyzacji i racjonalizacji do grona naszych klientów należą firmy z następujących branż: motoryzacyjna, elektrotechnika, mechanika, osprzęt i wyposażenie, urządzenia, narzędzia, technologie bezpieczeństwa, technologie medyczne. Korzystamy z naszego ponad 40-letniego doświadczenia jako dostawcy systemów do technologii montażu i budowy maszyn.

 5. AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty spawalnicze, Automaty montażowe, Automaty do malowania, Automaty spawalnicze, Automaty montażowe, Automaty do malowania, zastosowanie robotów, i robotyka maszyn przemysłowych. Ma siedzibę w Pannes, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DAVIMEC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DAVIMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, Materiały dentystyczne, Automatyzacja, urządzenia do łączenia, Sprzęgła mechaniczne, i Materiały dentystyczne. Ma siedzibę w Alatri, Włochy.

 2. SIM TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIM TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 3. IAI INDUSTRIEROBOTER GMBH

  Niemcy

  AI jest wiodącym dostawcą komponentów i rozwiązań systemowych dla technologii automatyki bezpowietrznej. Od ponad 40 lat firma rozwija i produkuje energooszczędne siłowniki elektryczne i roboty przemysłowe. Jest to jeden z powodów, dla których asortyment produktów jest obecnie uważany za najbardziej wszechstronny na rynku. Oferta obejmuje elektryczne minisiłowniki, siłowniki podnoszące, serwoprasy, napędy obrotowe i wahadłowe oraz chwytaki elektryczne. Ponadto proponujemy szeroką gamę robotów kartezjańskich, robotów stołowych i robotów SCARA do zautomatyzowanej produkcji. Oprócz wersji standardowej wiele produktów jest dostępnych również w wersjach chronionych przed pyłem i wodą z odpowiednimi klasami ochrony IP lub w wersjach przeznaczonych do pomieszczeń czystych. Ofertę uzupełniają odpowiednie sterowniki ze wszystkimi popularnymi złączami fieldbus. Oprócz produktów katalogowych IAI oferuje również produkty wykonywane na zamówienie i opracowuje odpowiednie rozwiązania systemowe dla indywidualnych wymagań. Elektryczne siłowniki i roboty przemysłowe IAI są stosowane w wielu firmach produkcyjnych w celu zaoszczędzenia do 90% energii w porównaniu z konwencjonalną pneumatyką. Oprócz wysokiej jakości, klienci i konstruktorzy maszyn z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, optycznej, medycznej, farmaceutycznej i wielu innych doceniają kompaktową konstrukcję i niskie wymagania konserwacyjne.

 4. SCHWEIKERT AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Oferujemy naszym klientom ekonomiczne roboty używane i kompletne rozwiązania. W naszym magazynie znajduje się ok.: 200 robotów, a także różne komponenty robotów do spawania, zgrzewania punktowego, przenoszenia itp. Nasza klientela składa się głównie z małych i średnich firm w kraju i za granicą, które potrzebują taniego i efektywnego rozwiązania automatyzacyjnego. Krótkie terminy dostaw dzięki wysokim stanom magazynowym i dostawom części zamiennych są dla nas rzeczą oczywistą. Zapytaj nas o rozwiązanie dla Twojego zadania automatyzacji w zakresie spawania, obsługi, klejenia, montażu itp. a my z przyjemnością przedstawimy Ci dostosowaną ofertę.

 5. NEURA ROBOTICS GMBH

  Niemcy

  Misją NEURA Robotics jest ostateczne zlikwidowanie przepaści między robotami a ludźmi, a tym samym uczynienie robotów dostępnymi dla wszystkich. Założona w 2019 roku firma opracowała już w tym celu trzy serie robotów. Wysokowydajny cobot LARA, inteligentny AMR o nazwie MAV i pierwszy dostępny na rynku robot kognitywny MAiRA. W szczególności robot MAiRA, który wyróżnia się intuicyjną obsługą, jest symbolem robotyki przyszłości, w której lekka robotyka, czujniki percepcji środowiska i sztuczna inteligencja są połączone w jednym produkcie. W NEURA Robotics wierzymy, że ludzie powinni być w stanie robić to, co leży u podstaw ludzkiej natury. Ludzie powinni wyrażać swoją kreatywność i skupiać się bardziej na interakcjach społecznych, zamiast wykonywać niezdrowe i monotonne prace nadal będące w społeczeństwie bardzo powszechne. Dlatego wszystko, co robimy, odbywa się pod hasłem „WE SERVE HUMANITY“.

 1. ABM AUTOMAZIONI SRL

  Włochy

  Od 2006 roku firma ABM Automazioni projektuje i produkuje na skalę międzynarodową maszyny automatyczne. Oferuje kompetencje i doradztwo w dziedzinie automatyzacji i technik montażu pasywnych elementów elektronicznych, elementów elektromechanicznych, elementów mechanicznych, komponentów dla branży automatyki, pakowniczej i farmaceutycznej.

 2. UNIVERSAL ROBOTS (GERMANY) GMBH

  Niemcy

  Universal Robots została założona w Danii w 2005 roku i była pierwszą firmą, która produkowała komercyjne roboty współpracujące – tym samym przekształcając działanie firm i całych branż.

 1. ARIETE GROUP

  Bułgaria

  Firma ARIETE GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Logistyka zintegrowana. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych, Automaty montażowe, Zarządzanie towarem składowanym w magazynach, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Formowanie tworzyw sztucznych, Automaty montażowe, Zarządzanie towarem składowanym w magazynach, i Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Ma siedzibę w Pazardzhik, Bułgaria.

 2. BERNING-MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma BERNING-MASCHINENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Ma siedzibę w Frankenberg, Niemcy.

 3. HHK KONSTRUKTIONSBÜRO

  Niemcy

  Firma HHK KONSTRUKTIONSBÜRO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Ma siedzibę w Lohkirchen, Niemcy.

 4. THOMAS ZIMMERMANN

  Austria

  Firma THOMAS ZIMMERMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Ma siedzibę w Enns, Austria.

 5. SCHÖNENBERGER SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma SCHÖNENBERGER SYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Ma siedzibę w Landsberg Am Lech, Niemcy.

 6. SEIKA SANGYO GMBH

  Niemcy

  Firma SEIKA SANGYO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty montażowe, systemy przenośnikowe do automatyzacji, Automaty montażowe, i koder. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 7. EQUINOTEC

  Portugalia

  Firma EQUINOTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Jest również obecna w dziedzinach elementy hydrauliczne i pneumatyczne. Ma siedzibę w Matosinhos, Portugalia.

 8. EASYBUYBIG

  Hiszpania

  Firma EASYBUYBIG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Jest również obecna w dziedzinach związki przedsiębiorstw reklamy i marketingu, projektowanie stacji obsługi, popielniczki reklamowe - projektowanie, i agencje generalne. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. SAMAC S.R.L.

  Włochy

  Firma SAMAC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Automaty montażowe, wyposażenie do montażu samochodów, i Automaty montażowe. Ma siedzibę w Vobarno, Włochy.

 2. FABRICOM SYSTEMES D'ASSEMBLAGE

  Francja

  Firma FABRICOM SYSTEMES D'ASSEMBLAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Automaty montażowe, Robotyka, Automaty montażowe, i Robotyka. Ma siedzibę w Besancon, Francja.

 3. ADBROBOT SRL

  Włochy

  Firma ADBROBOT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Robotyka. Jest również obecna w dziedzinach Automaty montażowe, robotic islands, roboty przemysłowe, i Automaty montażowe. Ma siedzibę w Inverigo, Włochy.

 4. IMP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma IMP GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach Automaty montażowe, i Automaty montażowe. Ma siedzibę w Hüttenberg, Niemcy.

 5. KUNLUN COMMUNICATION & INDURSTRIAL NETWORKING INTEGRATION CO., LTD.

  Chiny

  Firma KUNLUN COMMUNICATION & INDURSTRIAL NETWORKING INTEGRATION CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty spawalnicze, Automaty przemysłowe, maszyny tnące, Automaty spawalnicze, Automaty przemysłowe, i Oprogramowanie robotów. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 6. JOG SRL

  Włochy

  Firma JOG SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Ma siedzibę w Rovereto, Włochy.

 7. ROBOTOS ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma ROBOTOS ENGINEERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Ma siedzibę w Alfdorf, Niemcy.

 8. ZBT SERVIS S.R.O.

  Słowacja

  Firma ZBT SERVIS S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Jest również obecna w dziedzinach tłumaczenia - język serbski. Ma siedzibę w Korňa, Słowacja.

 9. RCM ROSSIGNOLI S.R.L.

  Włochy

  Firma RCM ROSSIGNOLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, automatyzacja przemysłowa, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Valbrembo, Włochy.

 10. VESCON SYSTEMTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma VESCON SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Ma siedzibę w Gleisdorf, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo