• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • autokary (dalekobieżne)

Wyniki dla

Autokary (dalekobieżne) - Import eksport

 1. AUTOCARES RAMÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AUTOCARES RAMÓN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autokary (dalekobieżne). Jest również obecna w dziedzinach Autobusy i autokary, wynajem autokarów, Autobusy i autokary, międzynarodowy transport pasażerski, transport pasażerski, przedsiębiorstwo autobusowe, i wynajem autokarów. Ma siedzibę w Bétera-Valencia, Hiszpania.

 2. AUTOCARS DE FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AUTOCARS DE FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autokary (dalekobieżne). Jest również obecna w dziedzinach autokary dalekobieżne, sprzedaż biletów na linie autobusowe, autokary z kierowcą, autokary z kolorowym telewizorem, amortyzatory do autokarów, autokar z ubikacją, luksusowe autokary, autobus, i autobusy i minibusy z kierowcą. Ma siedzibę w Sarcelles, Francja.

 3. TAXI-NAPLES NOLEGGIO AUTO CON CONDUCENTE & TOURS

  Włochy

  Agencja wynajmu samochodów z kierowcą Taxi Naples, ukierunkowana na osoby prywatne i przedsiębiorstwa do transferów z i na lotnisko, a także z i na dworzec morski i kolejowy w przypadku delegacji służbowej, zebrania, kongresu, salonu, zjazdu, podróży biznesowej, wycieczek, zwiedzania we Włoszech poczynając od Neapolu i Rzymu, a także wycieczek z przewodnikiem do miejscowości turystycznych Kampanii. Wynajem samochodów z kierowcą, dyspozycyjność w ciągu 24 godzin, pełen komfort, minibus z kierowcą 14, 15, 19, 23 miejsca siedzące, minivan 8 miejsc siedzących, autokary turystyczne.

 4. AUTOCARES CABRANES

  Hiszpania

  Autocares Cabranes jest przedsiębiorstwem działającym od roku 1945 i specjalizującym się w wynajmie autobusów i minibusów. Firma dysponuje najnowocześniejszą flotą pojazdów w całej Asturii. Autocares Cabranes oferuje klientom profesjonalne doradztwo oparte na doświadczeniu. Na zamówienie przygotujemy indywidualny kosztorys, dostosowany do Państwa potrzeb. Wyróżnia nas wysoka jakość i sposób obsługi klienta. Nasza flota jest jedną z najnowocześniejszych w kraju pod względem wyposażenia i technologii.

 5. ASIK SP. Z O.O.

  Polska

  Od początku naszej działalności świadczymy usługi z zakresu przewozu osób oraz wynajmu autokarów. Wysoka jakość świadczonych usług pozwoliła zdobyć nam zaufanie wielu biur podróży, firm, instytucji oraz osób prywatnych. Na stałe współpracujemy z takimi klientami, jak: BT Jordan, Eurolines, BT Limatur, BT Goltur, Budimex SA, Eurotech, Krakbau czy Mostostal. Oferujemy Państwu nowoczesne i komfortowe autokary marki Setra, MAN i Volvo. Nasza kadra to wykwalifikowani kierowcy posiadający duże doświadczenie zdobywane zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych. Posiadamy uprawnienia do wykonywania transportu międzynarodowego oraz licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na wykonywanie międzynarodowych przewozów pasażerskich. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, niezawodność i dyspozycyjność. Zapraszamy do współpracy!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VAMOS TRAVEL

  Polska

  Firma Vamos Travel zajmuje się przewozami pasażerskimi. Ma duże doświadczenie w branży i komfortową flotę pojazdów, dzięki której jest w stanie realizować różne zlecenia. Współpracuje zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Osoby decydujące się na współpracę mogą liczyć na: • dużą elastyczność oferty i indywidualne traktowanie każdego klienta, • korzystne cenowo przewozy osobowe busem w Poznaniu, • wsparcie kierowców, którzy doskonale radzą sobie na krótkich i dalekich trasach, • przewóz pasażerów z różnych okazji, • możliwość nawiązania regularnej, stałej współpracy lub skorzystanie ze zleceń jednorazowych. Warunki umowy są przejrzyste i korzystne. Klienci chętnie decydują się między innymi na przewozy pracownicze. Firma organizuje transport do zakładu pracy, miejsc szkoleń, na delegacje lub na lotnisko. Realizowane są nie tylko trasy krajowe, ale także międzynarodowe. W celu ustalenia szczegółów wystarczy skontaktować się z usługodawcą i opowiedzieć mu o swoich potrzebach. We flocie pojazdów znajduje się Range Rover Velar, Peugeot Tepee i Mercedes Sprinter VIP Class.

 2. AUTOCARES J. DOMINGUEZ

  Hiszpania

  AUTOKARY J. Firma DOMÍNGUEZ, S.L. posiada duże doświadczenie w zakresie usług przewozu osób świadczonych na rzecz przedsiębiorstw, grup, stowarzyszeń, klubów sportowych, agencji turystycznych, firm zajmujących się sprzedażą hurtową, hoteli, terenów do gry w golfa, instytucji publicznych i prywatnych, itp. Rejon, na który prowadzi swoją działalność obejmuje: Costa del Sol, Málaga, Campo de Gibraltar, Gibraltar oraz Ceuta.

 3. TRANSPORTS PÚBLICS DEL PRIORAT I DOMÈNECH S.L.

  Hiszpania

  Zwiedzanie winnic oraz regionów uprawy winorośli za granicą autokarem, w grupach od 16 osób lub mniejszych. Trasy turystyczne i winnice w różnych regionach uprawy winorośli w Hiszpanii i w Europie. Bezpieczna i wygodna podróż w niezwykle komfortowych warunkach. Doświadczenie w obsłudze grup z całego świata podczas zwiedzania winnic międzynarodowych producentów.

 4. GRANDOURE

  Hiszpania

  W Grandoure specjalizujemy się w wynajmie autokarów, minibusów i samochodów luksusowych z kierowcą w Madrycie i Valladolid. Specjalizujemy się w transporcie małych grup, dysponujemy pojazdami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych i zapewniamy usługi dla VIP-ów.

 5. AUTOCARS PLANA

  Hiszpania

  Firma AUTOCARS PLANA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autokary (dalekobieżne). Jest również obecna w dziedzinach transport autobusowy. Ma siedzibę w Salou-Tarragona, Hiszpania.

 1. RAYANE COACH SERVICES

  Belgia

  Firma RAYANE COACH SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autokary (dalekobieżne). Jest również obecna w dziedzinach Autokarowe podróże zagraniczne, Autokarowe podróże zagraniczne, transport pasażerów za pomocą minibusów, wynajem autokarów z kierowcą, i serwis wahadłowców. Ma siedzibę w Braine-Le-Château, Belgia.

 2. DNL OTOMOTIV

  Turcja

  Firma DNL OTOMOTIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Autobusy i autokary. Jest również obecna w dziedzinach Autokary (dalekobieżne), akcesoria do dystrybutorów automatycznych, autobus, Autokary (dalekobieżne), i minibusy. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. PARIS CONNECTION SARL

  Francja

  Firma PARIS CONNECTION SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autokary (dalekobieżne). Ma siedzibę w Avon, Francja.

 2. ZOYO LUXURY

  Holandia

  Firma ZOYO LUXURY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura podróży. Jest również obecna w dziedzinach autokary dalekobieżne, wynajem samochodu wysokiej klasy z kierowcą, wynajem autokarów turystycznych z kierowcą, i Rentals of luxury cars. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 3. VOYAGES EMILE WEBER

  Luksemburg

  Firma VOYAGES EMILE WEBER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autokarowe podróże zagraniczne. Jest również obecna w dziedzinach Biura podróży, Podróże służbowe - organizacja, Biura podróży, zakwaterowanie - wycieczki, Podróże służbowe - organizacja, i autokary dalekobieżne. Ma siedzibę w Canach, Luksemburg.

 4. VOYAGES ANGELINA

  Belgia

  Firma VOYAGES ANGELINA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autobusy i autokary. Jest również obecna w dziedzinach Autokary (dalekobieżne), Biura podróży, Turystyka i podróże, Autokary (dalekobieżne), Biura podróży, organizowanie podróży dla grup, i Turystyka i podróże. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 5. GENERALTOUR

  Belgia

  Firma GENERALTOUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura podróży. Jest również obecna w dziedzinach Autokary (dalekobieżne), Turystyka i podróże, Autokary (dalekobieżne), organizowanie podróży dla grup, autokary dalekobieżne, i Turystyka i podróże. Ma siedzibę w Arlon, Belgia.

 6. GONZAMATIS

  Hiszpania

  Firma GONZAMATIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autobusy i autokary. Jest również obecna w dziedzinach Autokary (dalekobieżne), i Autokary (dalekobieżne). Ma siedzibę w Almuñecar-Granada, Hiszpania.

 7. VOYAGES STAR

  Belgia

  Firma VOYAGES STAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autobusy i autokary. Jest również obecna w dziedzinach Autokary (dalekobieżne), Autokarowe podróże zagraniczne, Autokary (dalekobieżne), biuro podróży, autokary dalekobieżne, i Autokarowe podróże zagraniczne. Ma siedzibę w Rosières, Belgia.

 8. VOYAGES TOUSSAINT

  Belgia

  Firma VOYAGES TOUSSAINT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autokarowe podróże zagraniczne. Jest również obecna w dziedzinach autokary dalekobieżne, autokary z kierowcą, organizowanie podróży dla grup, i podróż w grupie. Ma siedzibę w Winen, Belgia.

 1. TOPTOURS

  Belgia

  Firma TOPTOURS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Przewóz drogowy pasażerów, Autokary (dalekobieżne), Przewóz drogowy pasażerów, transport autobusowy, bus rental, i Autokary (dalekobieżne). Ma siedzibę w Aarschot, Belgia.

 2. BASILICACARS

  Belgia

  Firma BASILICACARS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autobusy i autokary. Jest również obecna w dziedzinach Autokary (dalekobieżne), Autokarowe podróże zagraniczne, Autokary (dalekobieżne), autokary z kierowcą, Autokarowe podróże zagraniczne, i transport autobusowy pasażerów. Ma siedzibę w Scherpenheuvel, Belgia.

 3. BUSINESS COACH

  Belgia

  Firma BUSINESS COACH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autobusy i autokary. Jest również obecna w dziedzinach Autokary (dalekobieżne), Turystyka i podróże, Autokary (dalekobieżne), wynajem autokarów turystycznych, Turystyka i podróże, i coach rentals. Ma siedzibę w Meise, Belgia.

 4. BARRAQUEIRO TRANSPORTES, S.A.

  Portugalia

  Firma BARRAQUEIRO TRANSPORTES, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna. Jest również obecna w dziedzinach Autokary (dalekobieżne), i Autokary (dalekobieżne). Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 5. DEMERSTEE

  Belgia

  Firma DEMERSTEE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autobusy i autokary. Jest również obecna w dziedzinach Autokary (dalekobieżne), Autokary (dalekobieżne), transport autobusowy, i bus rental. Ma siedzibę w Diest, Belgia.

 6. REALEBUS

  Włochy

  Firma REALEBUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wynajem samochodów. Jest również obecna w dziedzinach wynajem autokarów turystycznych, autokary dalekobieżne, i autobusy i minibusy z kierowcą. Ma siedzibę w Buccheri, Włochy.

 7. AUTOCARES VORAMAR EL GAUCHO

  Hiszpania

  Firma AUTOCARES VORAMAR EL GAUCHO, roku i działającą w sektorze Autobusy (miejskie). Jest również obecna w dziedzinach Autobusy i autokary, Wynajem autobusów, Autokary (dalekobieżne), Przewóz drogowy pasażerów, Autobusy i autokary, Wynajem autobusów, Autokary (dalekobieżne), i Przewóz drogowy pasażerów. Ma siedzibę w Sant Antoni De Portmany-Ibiza-Baleares, Hiszpania.

 8. BUS PLUS

  Hiszpania

  Firma BUS PLUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autokary (dalekobieżne). Jest również obecna w dziedzinach wynajem autokarów turystycznych, wynajem minibusów i autobusów na wydarzenia sportowe, i usługi dla szkół. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 9. AUTOCARES VISTA BUS

  Hiszpania

  Firma AUTOCARES VISTA BUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autokary (dalekobieżne). Jest również obecna w dziedzinach wynajem autokarów turystycznych, wynajem autokarów szkolnych, wynajem autokarów z kierowcą, i wynajem autokarów. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 10. TAKE BUSINESS + LIFE COACHING - AMSTERDAM

  Holandia

  Firma TAKE BUSINESS + LIFE COACHING - AMSTERDAM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Autokary (dalekobieżne). Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo