• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • autokary (dalekobieżne)

Wyniki dla

Autokary (dalekobieżne) - Import eksport

 1. AUTOCARES RAMÓN

  Hiszpania

 2. AUTOCARS DE FRANCE

  Francja

 3. TAXI-NAPLES NOLEGGIO AUTO CON CONDUCENTE & TOURS

  Włochy

  Agencja wynajmu samochodów z kierowcą Taxi Naples, ukierunkowana na osoby prywatne i przedsiębiorstwa do transferów z i na lotnisko, a także z i na dworzec morski i kolejowy w przypadku delegacji służbowej, zebrania, kongresu, salonu, zjazdu, podróży biznesowej, wycieczek, zwiedzania we Włoszech poczynając od Neapolu i Rzymu, a także wycieczek z przewodnikiem do miejscowości turystycznych Kampanii. Wynajem samochodów z kierowcą, dyspozycyjność w ciągu 24 godzin, pełen komfort, minibus z kierowcą 14, 15, 19, 23 miejsca siedzące, minivan 8 miejsc siedzących, autokary turystyczne.

 4. AUTOCARES CABRANES

  Hiszpania

  Autocares Cabranes jest przedsiębiorstwem działającym od roku 1945 i specjalizującym się w wynajmie autobusów i minibusów. Firma dysponuje najnowocześniejszą flotą pojazdów w całej Asturii. Autocares Cabranes oferuje klientom profesjonalne doradztwo oparte na doświadczeniu. Na zamówienie przygotujemy indywidualny kosztorys, dostosowany do Państwa potrzeb. Wyróżnia nas wysoka jakość i sposób obsługi klienta. Nasza flota jest jedną z najnowocześniejszych w kraju pod względem wyposażenia i technologii.

 5. ASIK SP. Z O.O.

  Polska

  Od początku naszej działalności świadczymy usługi z zakresu przewozu osób oraz wynajmu autokarów. Wysoka jakość świadczonych usług pozwoliła zdobyć nam zaufanie wielu biur podróży, firm, instytucji oraz osób prywatnych. Na stałe współpracujemy z takimi klientami, jak: BT Jordan, Eurolines, BT Limatur, BT Goltur, Budimex SA, Eurotech, Krakbau czy Mostostal. Oferujemy Państwu nowoczesne i komfortowe autokary marki Setra, MAN i Volvo. Nasza kadra to wykwalifikowani kierowcy posiadający duże doświadczenie zdobywane zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych. Posiadamy uprawnienia do wykonywania transportu międzynarodowego oraz licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na wykonywanie międzynarodowych przewozów pasażerskich. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, niezawodność i dyspozycyjność. Zapraszamy do współpracy!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VAMOS TRAVEL

  Polska

  Firma Vamos Travel zajmuje się przewozami pasażerskimi. Ma duże doświadczenie w branży i komfortową flotę pojazdów, dzięki której jest w stanie realizować różne zlecenia. Współpracuje zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Osoby decydujące się na współpracę mogą liczyć na: • dużą elastyczność oferty i indywidualne traktowanie każdego klienta, • korzystne cenowo przewozy osobowe busem w Poznaniu, • wsparcie kierowców, którzy doskonale radzą sobie na krótkich i dalekich trasach, • przewóz pasażerów z różnych okazji, • możliwość nawiązania regularnej, stałej współpracy lub skorzystanie ze zleceń jednorazowych. Warunki umowy są przejrzyste i korzystne. Klienci chętnie decydują się między innymi na przewozy pracownicze. Firma organizuje transport do zakładu pracy, miejsc szkoleń, na delegacje lub na lotnisko. Realizowane są nie tylko trasy krajowe, ale także międzynarodowe. W celu ustalenia szczegółów wystarczy skontaktować się z usługodawcą i opowiedzieć mu o swoich potrzebach. We flocie pojazdów znajduje się Range Rover Velar, Peugeot Tepee i Mercedes Sprinter VIP Class.

 2. AUTOCARES J. DOMINGUEZ

  Hiszpania

  AUTOKARY J. Firma DOMÍNGUEZ, S.L. posiada duże doświadczenie w zakresie usług przewozu osób świadczonych na rzecz przedsiębiorstw, grup, stowarzyszeń, klubów sportowych, agencji turystycznych, firm zajmujących się sprzedażą hurtową, hoteli, terenów do gry w golfa, instytucji publicznych i prywatnych, itp. Rejon, na który prowadzi swoją działalność obejmuje: Costa del Sol, Málaga, Campo de Gibraltar, Gibraltar oraz Ceuta.

 3. GRANDOURE

  Hiszpania

  W Grandoure specjalizujemy się w wynajmie autokarów, minibusów i samochodów luksusowych z kierowcą w Madrycie i Valladolid. Specjalizujemy się w transporcie małych grup, dysponujemy pojazdami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych i zapewniamy usługi dla VIP-ów.

 4. AUTOCARS PLANA

  Hiszpania

 5. RAYANE COACH SERVICES

  Belgia

 1. DNL OTOMOTIV

  Turcja

 2. PARIS CONNECTION SARL

  Francja

 1. ZOYO LUXURY

  Holandia

 2. DE AREND REIZEN

  Belgia

 3. NERVIA PLASTICS

  Belgia

 4. VOYAGES STAR

  Belgia

 5. DEMERSTEE

  Belgia

 6. NAZARETH CARS

  Belgia

 7. AUTOCARES VISTA BUS

  Hiszpania

 8. BASILICACARS

  Belgia

 1. VOYAGES HUBERTY

  Luksemburg

 2. RANTOUR

  Belgia

 3. GONZAMATIS

  Hiszpania

 4. VOYAGES DELIEGE

  Belgia

 5. REALEBUS

  Włochy

 6. VOYAGES EMILE WEBER

  Luksemburg

 7. AUTOCARES VIAL SL

  Hiszpania

 8. TAKE BUSINESS + LIFE COACHING - AMSTERDAM

  Holandia

 9. BUSINESS COACH

  Belgia

 10. MOUVING CARS

  Belgia