• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • atramenty i farby drukarskie

Wyniki dla

Atramenty i farby drukarskie - Import eksport

 1. ARCOTEST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma arcotest GmbH jest producentem farb testowych, które mogą być stosowane do określania energii powierzchniowej (OFE) / napięcia powierzchniowego (OFS) ciał stałych wykonanych z tworzywa sztucznego - metalu - galaretki - ceramiki. Ma to w szczególności na celu określenie przyczepności powierzchni do druku - klejenie – lakierowanie - na podstawie obrazu zwilżenia. Eksperckie doradztwo, gwarancja podanych wartości, niezawodna i szybka dostawa, współpraca z naszymi klientami w kraju i za granicą jest naszym absolutnym priorytetem już od 40 lat. W celu zapewnienia jakości farby są testowane przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia do pomiaru kąta zwilżania, z uwzględnieniem temperatury i gęstości. Karty charakterystyki zawierają informacje dotyczące obsługi, przechowywania i transportu.

  Witryna www Open In New icon
 2. LA SORGENTE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż farb drukarskich wszelkiego typu: typografia, offset, slotter, fleksografia wodna i rozpuszczalnikowa; farby do papieru i tektury falistej. Akcesoria i dodatki. Tusze produkowane przez La Sorgente, sprzedawane na całym świecie, są przeznaczone do różnych typów systemów poligraficznych, do druku fleksograficznego i rotacyjnego, na nośnikach papierowych, kartonie, torebkach, papierze konfekcyjonowanym, papierze technicznym, foliach z tworzyw sztucznych, PCV i taśmach samotrzylepnych.

  Witryna www Open In New icon
 3. SICO SCREEN INKS

  Belgia

  Verified by europages badge

  SICO SCREEN INKS jest belgijską firmą rodzinną z ponad 20-letnim doświadczeniem. Produkujemy farby do sitodruku, posiadamy zakłady w Polsce i Wietnamie. Nasze atuty to stale wprowadzane innowacje, specyficzny dla naszaj firmy system mieszania farb, szybka dostawa, pomoc techniczna i eksport do krajów całego świata. Współpraca z Mekascreen na potrzeby rynku belgijskiego.

  Witryna www Open In New icon
 4. REA ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  REA JET opracowuje i produkuje wysokiej jakości systemy znakowania i kodowania do bezdotykowego, przemysłowego znakowania. Portfolio obejmuje drukarki atramentowe, systemy laserowe i znakujące, a także tusze i materiały eksploatacyjne. Produkty zorientowane na praktykę są odpowiednie dla wszystkich gałęzi przemysłu i sprawdziły się na całym świecie w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Więcej na: www.rea-jet.com REA LABEL jest producentem rozwiązań w zakresie technologii etykietowania. Portfolio obejmuje dyspensery etykiet, dyspensery do drukarek, etykieciarki do palet oraz obszar specjalnej konstrukcji maszyn, a także drukarki termotransferowe i związane z nimi materiały eksploatacyjne, takie jak etykiety i taśmy barwiące. Więcej na: www.rea-label.com REA VERIFIER jest producentem urządzeń do weryfikacji kodów, służących do kontroli jakości kodów 1D i 2D. Celem jest optymalizacja procesu poprzez wysoką szybkość pierwszego odczytu z automatyczną identyfikacją. Więcej na: www.rea-verifier.com REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER to jednostki biznesowe firmy REA Elektronik GmbH z siedzibą w Mühltal pod Frankfurtem nad Menem. REA Elektronik została założona w 1982 roku, jest zarządzana przez właściciela i zatrudnia ponad 400 osób (2020). Wszystkie produkty REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER są w 100% produkowane w Niemczech. Więcej na stronie www.rea.de

  Witryna www Open In New icon
 5. PAPERERA DE GIRONA SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POST PRINT

  Polska

  Wyróżniamy się 20-letnim doświadczeniem w produkcji. Firma Post Print powstała w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby w zakresie druku fleksograficznego. Naszym priorytetem są klienci indywidualni, dla których przygotowujemy produkty najwyższej jakości. Ciągłe dążenie do perfekcji, wiedza techniczna i branżowa zarówno właściciela jak i pracowników Post Print oraz znakomite relacje z Kontrahentami przyczyniły się do szybkiego rozwoju. Owocem przemyślanej strategii i ciężkiej pracy jest powstały w 2017 r. nowoczesny zakład w Świeciu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy nasz asortyment oraz wiedzę w zakresie dodatków wykorzystywanych w firmach drukarskich. Dzięki takim działaniom zaopatrujemy naszych Klientów kompleksowo. Od kilku lat działamy na rynku polskim jak i zagranicznym. Firma Post Print zdobyła zaufanie zarówno małych lokalnych firm jak i znanych dużych koncernów międzynarodowych i została ich głównym dostawcą w wielu zakładach na świecie, albowiem odległość do Klienta nie stanowi dla nas problemu. Celem naszej firmy jest dbanie o dobrą współpracę z Klientami, dostarczenie jak najlepszej jakości produktów oraz ciągły rozwój w branży fleksograficznej. Nasza misja to stać się liderem dla przemysłu drukarskiego i opakowaniowego. Potwierdzeniem powyższych słów jest fakt przyznania nam jako jedynej firmie w Europie certyfikatu BRC w zakresie farb fleksograficznych.

 2. DYNACHROM GMBH

  Austria

  • sitodruk, technologia flexo UV oraz tusze rozpuszczalnikowe do specjalnych zastosowań.• tusze wodne i plastisolowe do wykonywania nadruków na materiałach• tusze do aplikacji transferowych• tusze pigmentowe Inkjet do druku cyfrowego • primery do tuszu Inkjet, primery lub lakiery zabezpieczające do maszyn Indigo, Xeikon i efy • Custom made products do druku przemysłowego • badania i rozwój pod kątem specyfiki zapytań klientów • Prepress software oraz oprogramowanie do separacji kolorów w sitodruku

 3. FAM FAVATA ADVANCED MARKING SRL

  Włochy

  Firma specjalizuje się od 1954 roku w systemach pakowania i znakowania przemysłowego: kodyfikacja produktów i opakowań z wykorzystaniem systemów atramentowego, kontaktowego i stencil. Atramenty kompatybilne, serwis, części zamienne i akcesoria do wszystkich najczęściej używanych atramentowych urządzeń znakujących. Stabilizacja ekologiczna opakowań paletyzowanych.

 4. CZARNY NA BIAŁYM SP. Z O.O.

  Polska

  Warszawski sklep Czarny na Białym to miejsce, które przyda się komukolwiek przedsiębiorcy, studenciakowi i wszystkim tym, jacy wyszukują niedrogich tonerów i artykułów do drukowania. Sklep Czarny na Białym funkcjonuje online i oferuje cały asortyment drukarski - obsługa ochoczo pomoże w kupnie, doradzi oraz możliwie prędko sfinalizuje zamówienie.

 5. CASHCOW GMBH

  Niemcy

 1. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Niemcy

 2. INDUSTRIAS QUIMICAS UBACH, S.L.

  Hiszpania

 3. LYSEIS.GR

  Grecja

 4. GRAFCO

  Włochy

 5. SCREENPOINT SYSTEM

  Włochy

 6. DP SOLUTIONS GMBH CO. KG

  Niemcy

 7. POLYCHROME SERVICE LTD

  Bułgaria

 8. PRÖLL GMBH

  Niemcy

 9. XMAI FRANCE

  Francja

 10. DIGISELLOS

  Hiszpania

 1. ENCRES DUBUIT

  Francja

 2. M. HEYWINKEL KG

  Niemcy

 3. INKPLANET IBÉRICA S.L

  Hiszpania

 4. CHEMCOLOUR'S GMBH

  Niemcy

 5. AR CONSUMIBLES

  Hiszpania

 6. BHR AMBALAJ BOYA VE TEKS. KIM. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 7. FARBWERKE HERKULA

  Belgia

 8. UFA COLOR COATINGS PRODUCTION GMBH

  Austria

 9. DURAFOS INC.

  Korea Południowa

 10. CHROMAGENSPECTRA GAISTEX

  Australia

Filtry

Wyniki dla

Atramenty i farby drukarskie - Import eksport

Liczba wyników

567 przedsiębiorstwa