• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • atramenty i farby drukarskie

Wyniki dla

Atramenty i farby drukarskie - Import eksport

 1. ARCOTEST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma arcotest GmbH jest producentem farb testowych, które mogą być stosowane do określania energii powierzchniowej (OFE) / napięcia powierzchniowego (OFS) ciał stałych wykonanych z tworzywa sztucznego - metalu - galaretki - ceramiki. Ma to w szczególności na celu określenie przyczepności powierzchni do druku - klejenie – lakierowanie - na podstawie obrazu zwilżenia. Eksperckie doradztwo, gwarancja podanych wartości, niezawodna i szybka dostawa, współpraca z naszymi klientami w kraju i za granicą jest naszym absolutnym priorytetem już od 40 lat. W celu zapewnienia jakości farby są testowane przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia do pomiaru kąta zwilżania, z uwzględnieniem temperatury i gęstości. Karty charakterystyki zawierają informacje dotyczące obsługi, przechowywania i transportu.

 2. SICO SCREEN INKS

  Belgia

  Verified by europages badge

  SICO SCREEN INKS jest belgijską firmą rodzinną z ponad 20-letnim doświadczeniem. Produkujemy farby do sitodruku, posiadamy zakłady w Polsce i Wietnamie. Nasze atuty to stale wprowadzane innowacje, specyficzny dla naszaj firmy system mieszania farb, szybka dostawa, pomoc techniczna i eksport do krajów całego świata. Współpraca z Mekascreen na potrzeby rynku belgijskiego.

 3. REA ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  REA JET opracowuje i produkuje wysokiej jakości systemy znakowania i kodowania do bezdotykowego, przemysłowego znakowania. Portfolio obejmuje drukarki atramentowe, systemy laserowe i znakujące, a także tusze i materiały eksploatacyjne. Produkty zorientowane na praktykę są odpowiednie dla wszystkich gałęzi przemysłu i sprawdziły się na całym świecie w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Więcej na: www.rea-jet.com REA LABEL jest producentem rozwiązań w zakresie technologii etykietowania. Portfolio obejmuje dyspensery etykiet, dyspensery do drukarek, etykieciarki do palet oraz obszar specjalnej konstrukcji maszyn, a także drukarki termotransferowe i związane z nimi materiały eksploatacyjne, takie jak etykiety i taśmy barwiące. Więcej na: www.rea-label.com REA VERIFIER jest producentem urządzeń do weryfikacji kodów, służących do kontroli jakości kodów 1D i 2D. Celem jest optymalizacja procesu poprzez wysoką szybkość pierwszego odczytu z automatyczną identyfikacją. Więcej na: www.rea-verifier.com REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER to jednostki biznesowe firmy REA Elektronik GmbH z siedzibą w Mühltal pod Frankfurtem nad Menem. REA Elektronik została założona w 1982 roku, jest zarządzana przez właściciela i zatrudnia ponad 400 osób (2020). Wszystkie produkty REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER są w 100% produkowane w Niemczech. Więcej na stronie www.rea.de

 4. PAPERERA DE GIRONA SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PAPERERA DE GIRONA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Druk fleksograficzny, Atramenty i farby drukarskie, fabryka toreb papierowych, torby do pakowania, produkcja toreb papierowych, Druk fleksograficzny, manipulowanie papierem, Atramenty i farby drukarskie, i atrament wodny. Ma siedzibę w Sarrià De Ter-Girona, Hiszpania.

 5. VISA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VISA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Pigmenty i barwniki niespożywcze, Atramenty i farby drukarskie, barwniki - produkcja, fabryka farby, Pigmenty i barwniki niespożywcze, farby, Atramenty i farby drukarskie, farby zewnętrzne, i lakiery. Ma siedzibę w Gropello Cairoli, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POST PRINT

  Polska

  Wyróżniamy się 20-letnim doświadczeniem w produkcji. Firma Post Print powstała w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby w zakresie druku fleksograficznego. Naszym priorytetem są klienci indywidualni, dla których przygotowujemy produkty najwyższej jakości. Ciągłe dążenie do perfekcji, wiedza techniczna i branżowa zarówno właściciela jak i pracowników Post Print oraz znakomite relacje z Kontrahentami przyczyniły się do szybkiego rozwoju. Owocem przemyślanej strategii i ciężkiej pracy jest powstały w 2017 r. nowoczesny zakład w Świeciu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy nasz asortyment oraz wiedzę w zakresie dodatków wykorzystywanych w firmach drukarskich. Dzięki takim działaniom zaopatrujemy naszych Klientów kompleksowo. Od kilku lat działamy na rynku polskim jak i zagranicznym. Firma Post Print zdobyła zaufanie zarówno małych lokalnych firm jak i znanych dużych koncernów międzynarodowych i została ich głównym dostawcą w wielu zakładach na świecie, albowiem odległość do Klienta nie stanowi dla nas problemu. Celem naszej firmy jest dbanie o dobrą współpracę z Klientami, dostarczenie jak najlepszej jakości produktów oraz ciągły rozwój w branży fleksograficznej. Nasza misja to stać się liderem dla przemysłu drukarskiego i opakowaniowego. Potwierdzeniem powyższych słów jest fakt przyznania nam jako jedynej firmie w Europie certyfikatu BRC w zakresie farb fleksograficznych.

 2. DYNACHROM GMBH

  Austria

  • sitodruk, technologia flexo UV oraz tusze rozpuszczalnikowe do specjalnych zastosowań.• tusze wodne i plastisolowe do wykonywania nadruków na materiałach• tusze do aplikacji transferowych• tusze pigmentowe Inkjet do druku cyfrowego • primery do tuszu Inkjet, primery lub lakiery zabezpieczające do maszyn Indigo, Xeikon i efy • Custom made products do druku przemysłowego • badania i rozwój pod kątem specyfiki zapytań klientów • Prepress software oraz oprogramowanie do separacji kolorów w sitodruku

 3. FAM FAVATA ADVANCED MARKING SRL

  Włochy

  Firma specjalizuje się od 1954 roku w systemach pakowania i znakowania przemysłowego: kodyfikacja produktów i opakowań z wykorzystaniem systemów atramentowego, kontaktowego i stencil. Atramenty kompatybilne, serwis, części zamienne i akcesoria do wszystkich najczęściej używanych atramentowych urządzeń znakujących. Stabilizacja ekologiczna opakowań paletyzowanych.

 4. CZARNY NA BIAŁYM SP. Z O.O.

  Polska

  Warszawski sklep Czarny na Białym to miejsce, które przyda się komukolwiek przedsiębiorcy, studenciakowi i wszystkim tym, jacy wyszukują niedrogich tonerów i artykułów do drukowania. Sklep Czarny na Białym funkcjonuje online i oferuje cały asortyment drukarski - obsługa ochoczo pomoże w kupnie, doradzi oraz możliwie prędko sfinalizuje zamówienie.

 5. CASHCOW GMBH

  Niemcy

  Firma CASHCOW GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Papier powlekany, kaseta do drukarek, Cartridge, farba do drukarek komputerowych, i Papier powlekany. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 1. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma MULTI-PLOT EUROPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Atramenty i farby drukarskie, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Atramenty i farby drukarskie, Aplikacje CAO do wykrawania, i kolorymetry elektroniczne. Ma siedzibę w Bad Emstal, Niemcy.

 2. INDUSTRIAS QUIMICAS UBACH, S.L.

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS QUIMICAS UBACH, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Sant Fruitós De Bages, Hiszpania.

 1. DIGISELLOS

  Hiszpania

  Firma DIGISELLOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk laserowy. Jest również obecna w dziedzinach Atramenty i farby drukarskie, stemple gumowe, numeratory i datowniki, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Don Benito, Hiszpania.

 2. CJSC RESPECTA

  Białoruś

  Firma CJSC RESPECTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach barwniki - produkcja. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 3. ENCRES DUBUIT

  Francja

  Firma ENCRES DUBUIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Mitry Mory, Francja.

 4. LYSEIS.GR

  Grecja

  Firma LYSEIS.GR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Atramenty i farby drukarskie, toner do drukarek laserowych, artykuły biurowe, Atramenty i farby drukarskie, i kasy fiskalne. Ma siedzibę w Patra, Grecja.

 5. DP SOLUTIONS GMBH CO. KG

  Niemcy

  Firma DP SOLUTIONS GMBH CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Flexo direct printing, Label printing systems, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, i linie do walcowania. Ma siedzibę w Renchen, Niemcy.

 6. GRAFCO

  Włochy

  Firma GRAFCO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach farba sitodrukowa, i farba specjalna. Ma siedzibę w Camalò Di Povegliano, Włochy.

 7. POLYCHROME SERVICE LTD

  Bułgaria

  Firma POLYCHROME SERVICE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Atramenty i farby drukarskie, Druk fleksograficzny, Druk offsetowy, Atramenty i farby drukarskie, Druk fleksograficzny, i Druk offsetowy. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 8. XMAI FRANCE

  Francja

  Firma XMAI FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach atrament, i frankownice. Ma siedzibę w Anglet, Francja.

 1. PRÖLL GMBH

  Niemcy

  Firma PRÖLL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Druk wypukły i wklęsły, Atramenty i farby drukarskie, Druk wypukły i wklęsły, farba sitodrukowa, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Weißenburg, Niemcy.

 2. CONTITECH ELASTOMER-BESCHICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma CONTITECH ELASTOMER-BESCHICHTUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Farby i lakiery, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. OCTOPUS FLUIDS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma OCTOPUS FLUIDS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - mikrokomputery (PC), Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych, Informatyka - mikrokomputery (PC), Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, i Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 4. BHR AMBALAJ BOYA VE TEKS. KIM. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma BHR AMBALAJ BOYA VE TEKS. KIM. SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach rozpuszczalniki drukarskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. FARBEN SENNER E.K.

  Niemcy

  Firma FARBEN SENNER E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 6. HANS JUNG GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HANS JUNG GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Farby drukarskie, Wynajem urządzeń przemysłowych, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Farby drukarskie, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 7. BERND SCHMIDT

  Niemcy

  Firma BERND SCHMIDT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Sitodruk - maszyny, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Sitodruk - maszyny, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Skład, fotoskład i fotochemigrafia. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 8. OSTENDORF GMBH

  Austria

  Firma OSTENDORF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Drewno surowe, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Leobersdorf, Austria.

 9. COMPLEX-FARBEN JOSEF SCHELLHORN GMBH

  Austria

  Firma COMPLEX-FARBEN JOSEF SCHELLHORN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Atramenty i farby drukarskie, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Atramenty i farby drukarskie, i Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Ma siedzibę w Kufstein, Austria.

 10. RALA E. K.

  Niemcy

  Firma RALA E. K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Rastatt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo