• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • artykuły gospodarstwa domowego- miedziane

Wyniki dla

Artykuły gospodarstwa domowego- miedziane - Import eksport

 1. CU ARTIGIANA SRL PENTOLE IN RAME DI MERONE PASQUALE

  Włochy

  Cu Artigiana zatrudnia mistrzów rzemiosła, którzy wytwarzają metodami tradycyjnymi bogaty asortyment przedmiotów z miedzi i mosiądzu, według dawnych technik produkcji rzemieślniczej. Produkujemy szeroką gamę produktów z miedzi, jak garnki, rondle, naczynia na warzywa, półmiski na dania z rusztu, półmiski na ryby, pudełka grzejące na żywność, różnego formatu półmiski do piekarnika, garnki do wszelkiego gotowania, kociołki, formy do ciast, środki stołu, koksiaki, stojaki na parasole, stojaki na prasę, okapy kuchenne, wanny, różne okładziny.

 2. TURNA BAKIR ENDUSTRIYEL MUTFAK EŞYALARI

  Turcja

  Firma TURNA BAKIR ENDUSTRIYEL MUTFAK EŞYALARI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, Szkło, Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, i Szkło. Ma siedzibę w Kahramanmaraş, Turcja.

 3. FALK CULINAIR

  Belgia

  Firma FALK CULINAIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, garnki, i garnki. Ma siedzibę w Wespelaar, Belgia.

 4. EDIMATE S.A.R.L.

  Francja

  Firma EDIMATE S.A.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, dekoracja i artykuły oświetleniowe, dekoracja wnętrz, Wiaderko do szampana, i Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Ma siedzibę w Vaudes, Francja.

 5. NULLUM ISTANBUL

  Turcja

  Firma NULLUM ISTANBUL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Jest również obecna w dziedzinach miedź. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FOSHAN WEICHANG BATHROOM ACCESSORIES CO., LTD.

  Chiny

  Firma FOSHAN WEICHANG BATHROOM ACCESSORIES CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 2. SAGACITY SANITARY WARE CO., LTD

  Chiny

  Firma SAGACITY SANITARY WARE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Jest również obecna w dziedzinach bathroom accessories. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 3. LOKMACIM GIDA INS. SAN. VE TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma LOKMACIM GIDA INS. SAN. VE TIC. LTD. STI, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Jest również obecna w dziedzinach przedmioty ze skóry. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 4. PERLWITZ GMBH

  Niemcy

  Firma PERLWITZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, i Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Ma siedzibę w Fichtenhöhe, Niemcy.

 5. ABM KUPRAL KFT

  Węgry

  Firma ABM KUPRAL KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Rury miedziane, i Rury miedziane. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 1. NULLUM ISTANBUL

  Turcja

  Firma NULLUM ISTANBUL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Ma siedzibę w Kadiköy, Turcja.

 2. PILOT HOUSEWARES (U.K.) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PILOT HOUSEWARES (U.K.) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, i Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 1. GÜNER EKSPORT SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma GÜNER EKSPORT SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, i Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. HANDELSVERTRETUNGEN PETER KRAFFT GMBH

  Niemcy

  Firma HANDELSVERTRETUNGEN PETER KRAFFT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Ma siedzibę w Steinenbronn, Niemcy.

 3. MOSTON METALURJI DOKUM MAKINE SANAYI LTD STI

  Turcja

  Firma MOSTON METALURJI DOKUM MAKINE SANAYI LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, i Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. BAKER BROTHERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 5. GRANDI MAGAZZINI EMILIANI S.R.L. OPPURE:* G.M.E. S.R.L.

  Włochy

 6. CARL SCHMIDT SOHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Carl Schmidt Sohn AG - Tradycja od 1829 roku - Carl Schmidt był z wykształcenia kowalem, kedy w 1829 roku wraz z synem założył firmę CARL SCHMIDT SOHN. Nazwa, którą zna cały świat. Nazwa, która stała się marką. I trwa do dziś. Młoda firma początkowo specjalizowała się w produkcji mieczy. Dzięki swojemu położeniu geograficznemu nad rzeką Wupper oraz dzięki złożom rudy żelaza i drewna na węgiel, miasto Solingen ma idealne warunki do obróbki metalu. Nikt wtedy nie przypuszczał, że Solingen stanie się pewnego dnia centrum przemysłu sztućców, a „made in Solingen“ będzie gwarancją doskonałych produktów i najwyższej jakości na całym świecie. Carl Schmidt i jego syn od samego początku prowadzą firmę z ogromnym powodzeniem. Już po roku działalności zatrudniają 100 kowali, szlifierzy i pomocników. Bliskość Kolonii jest wręcz idealna do produkcji i dystrybucji dużych ilości towaru, ponieważ Kolonia jest w tym czasie jednym z największych i najbogatszych ośrodków handlowych na ziemiach niemieckich. Od samego początku produkty CARL SCHMIDT SOHN były sprzedawane na całym świecie. Sztućce z Solingen szybko uchodzą za gwarancję najwyższej jakości i wykonania. I to w czasach, gdy przekazywanie wiadomości zajmowało jeszcze sporo czasu. Miecze, szable, noże i nożyczki z Solingen przekonują samą jakością i wykonaniem.

 7. TONTARELLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Tontarelli oferuje następujące artykuły: pudełka, klamerki do bielizny, kosze, koszyki w każdym wymiarze, skrzynki składane, wózki, pojemniki na warzywa, wieszaki, komody, akcesoria muzyczne, akcesoria biurowe, wanienki, skrzynie na narzędzia, meble z szufladami, pojemniki na śmieci, doniczki itd. Od 1979 roku, przedsiębiorstwo rzemieślnicze Sergio Tontarelli stało się dużą grupą przemysłową, która stała się znana w Europie i na całym świecie dzięki swoim artykułom z tworzyw sztucznych do użytku domowego.

 8. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ekinoks jest hurtownią, która pozyskuje i dostarcza markowe towary na całym świecie. Nasz zespół zajmujący się importem i eksportem pomaga naszym klientom, sprzedawcom detalicznym i producentom rozwijać ich markę/biznes lokalnie i na innych kontynentach. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie pozwala pomagać naszym klientom promować i rozszerzać ich asortyment, osiągając aspiracje sprzedażowe i wzrost na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: Nasza oferta obejmuje: -narzędzia do sprzątania w gospodarstwie domowym, -papier sanitarny, -pielęgnacja urody i ciała, -żywność i napoje, -chemia gospodarcza i wiele innych odkryjesz na naszej stronie! Działamy na wszystkich kontynentach, aby dostarczyć Państwa produkty na najlepsze rynki... Jako Ekinoks zapewniamy łatwą i dostępną obsługę klienta w każdej chwili. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów były traktowane priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. LAMACOM

  Maroko

  Stworzona w 1984 roku, firma LAMACOM jest wyspecjalizowana w produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego, jak noże, ręczny sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt kuchenny, sprzęt do gotowania, sztućce, drobny sprzęt elektryczny gospodarstwa domowego, porcelana. Sprzedajemy szybkowary, jak też brytfanny, rondle, patelnie i garnki do wszystkiego, artykuły do gotowania z białego aluminium, hartowanego i nieprzywierającego. Produkujemy sztućce: noże, widelce, łyżki.

 2. APENTA GMBH

  Szwajcaria

  Firma APENTA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Kiesen, Szwajcaria.

 3. GIPURA UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litwa

 4. BERGHOFF BALTIJA UAB

  Litwa

 5. THE DELPH CENTRE LTD

  Irlandia

  Firma THE DELPH CENTRE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, aluminiowe, i Artykuły gospodarstwa domowego, aluminiowe. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 6. ALUMINIOS REUS, S.L.

  Hiszpania

 7. VALUE-ADDED-DRUCKLÖSUNGEN WERKSATT FÜR INNOVATIVES DRUCKEN PETRA RITTER

  Niemcy

  Firma VALUE-ADDED-DRUCKLÖSUNGEN WERKSATT FÜR INNOVATIVES DRUCKEN PETRA RITTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Opakowania papierowe i tekturowe, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Grünstadt, Niemcy.

 8. TAURUS IMPORTGESELLSCHAFT J. SEEBOHM MBH

  Niemcy

  Firma TAURUS IMPORTGESELLSCHAFT J. SEEBOHM MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Papeteria - artykuły, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Neu Wulmstorf, Niemcy.

 9. ASM AUTOSCHILDER

  Niemcy

  Firma ASM AUTOSCHILDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - opakowania, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 10. APEVAU ARBEITSPROJEKTE GEMEINNÜTZIGER VEREIN INH. MEINHARD HEIL

  Niemcy

  Firma APEVAU ARBEITSPROJEKTE GEMEINNÜTZIGER VEREIN INH. MEINHARD HEIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Artykuły gospodarstwa domowego- miedziane - Import eksport

Liczba wyników

287 Przedsiębiorstwa