• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne

Wyniki dla

Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne - Import eksport

 1. CNC-BEARBEITUNG IN HOLZ INHABER: THOMAS KOERNER (TISCHLERMEISTER)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CNC-BEARBEITUNG IN HOLZ INHABER: THOMAS KOERNER (TISCHLERMEISTER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Annaberg-Buchholz, Niemcy.

 2. LEHNERT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEHNERT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Fernwald, Niemcy.

 3. WERKSTÄTTEN KARTHAUS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERKSTÄTTEN KARTHAUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 4. FRANZ GIESSELMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRANZ GIESSELMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Bad Oeynhausen, Niemcy.

 5. WEISSENGRUBER MÖBELPRODUKTION E.U

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WEISSENGRUBER MÖBELPRODUKTION E.U, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Ried In Der Riedmark, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MIP MEYER INNENAUSBAU UND PROJEKTENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIP MEYER INNENAUSBAU UND PROJEKTENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Petershagen, Niemcy.

 2. AFM RAUMKONZEPTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AFM RAUMKONZEPTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Cleebronn, Niemcy.

 3. SEBROTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEBROTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Werl, Niemcy.

 4. AGUTI PRODUKTENTWICKLUNG & DESIGN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGUTI PRODUKTENTWICKLUNG & DESIGN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Langenargen, Niemcy.

 5. MANUFAKTUR MÜCKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MANUFAKTUR MÜCKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Detmold, Niemcy.

 1. SSD STEINER GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SSD STEINER GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Mutterstadt, Niemcy.

 2. FROHS-MASSIVHOLZTEILE OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FROHS-MASSIVHOLZTEILE OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Zethau, Niemcy.

 1. TISCHLEREI MARC SANDIG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TISCHLEREI MARC SANDIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Dorfchemnitz, Niemcy.

 2. TORNERÍA ROMANS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TORNERÍA ROMANS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy toczone, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, artykuły i wyroby drewniane, Drewno - artykuły i elementy toczone, DREWNIANE DODATKI DO DekoracjI wnętrz, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, lampy drewniane, tokarze w drewnie, i tokarze drewna. Ma siedzibę w Torelló-Barcelona, Hiszpania.

 3. JEHN SCHREINEREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEHN SCHREINEREI GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Ebersburg, Niemcy.

 4. SCHUHBAUER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHUHBAUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Arnstorf, Niemcy.

 5. WEININGER METALLDISPLAY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEININGER METALLDISPLAY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Burgsinn, Niemcy.

 6. MEYER AG ENNETBÜRGEN

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MEYER AG ENNETBÜRGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Ennetbürgen, Szwajcaria.

 7. TISCHLER FRITZ MONTAGESERVICE INH. FRIEDRICH MÜLLNER

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TISCHLER FRITZ MONTAGESERVICE INH. FRIEDRICH MÜLLNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 8. NEUMANN BÜROMÖBEL KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEUMANN BÜROMÖBEL KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Leichlingen, Niemcy.

 1. VHB VEREINIGTE HOLZBAUBETRIEBE WILHELM PFALZER & HANS VOGT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VHB VEREINIGTE HOLZBAUBETRIEBE WILHELM PFALZER & HANS VOGT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Memmingen, Niemcy.

 2. DORMA HÜPPE RAUMTRENNSYSTEME GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DORMA HÜPPE RAUMTRENNSYSTEME GMBH + CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Westerstede/ocholt, Niemcy.

 3. FELLA'S WARENHANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FELLA'S WARENHANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Dreieich, Niemcy.

 4. POSTERGALERIA ALFRED SIKORA

  Polska

  Firma Postergaleria została założona w 1982 roku. Jesteśmy wiodącym w kraju producentem reprodukcji, fotografii w ramkach, ramek na zdjęcia, podkładek, a także innych elementów dekoracji wnętrz. W 2020 roku rozpoczęliśmy produkcję mebli według własnych wzorów. Nasza oferta jest bogata w meble tj.: pufy, ławeczki, fotele, sofy, narożniki, tapczany, szafki nocne, wezgłowia. Stosowane przez nas nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy maszyny to gwarancja najwyższej jakości i precyzji wykonania. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły podczas procesu produkcyjnego stanowi fundament naszej renomy. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna, wyspecjalizowana kadra pozwoliły zdobyć nam zaufanie klientów i ugruntowały pozycję na rynku. Szeroka oferta, szybka realizacja zamówień i niskie ceny pozwoliły Postergalerii wyprzedzić konkurencję. Wszystkich, których interesuje niebanalne wzornictwo i unikalne wyposażenie wnętrz, zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem obrazów w ramach, antyram, ramek na zdjęcia oraz mebli tapicerowanych. Jesteśmy firmą wiarygodną i rzetelną, dla której zadowolenie klienta to jeden z priorytetów.

 5. LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O. to doświadczony producent, posiadający 40-letnie doświadczenie w obróbce kłód dębowych, bukowych. Nasze drewno pochodzi głównie z lokalnych lasów. Z certyfikatem PEFC. W ramach naszej działalności, posiadamy pięć zakładów produkcyjnych, które oferują różnorodne produkty dla naszych klientów. W tartaku w Kołczygłowach produkujemy tarcicę, zapewniając naszym klientom szeroki wybór drewna zgodnie z ich potrzebami. W zakładzie w Jezierzu specjalizujemy się w produkcji płyt lite klejonych i z mikrowczepem z drewna bukowego lub dębowego, które znajdują zastosowanie jako elementy mebli i wyposażenia wnętrz. Nasze płyty są solidne, trwałe i doskonale nadają się do różnych projektów. W naszym zakładzie w Barowie skupiamy się na produkcji podłóg dębowych. Nasze podłogi są starannie wykonane i dostępne w różnych wariantach, pozwalając klientom stworzyć unikalne i eleganckie wnętrza. W zakładzie w Kołczygłowach produkujemy wodoodporną sklejkę brzozową o wymiarze 2260x1230 i różnych formatkach, dostosowanych do potrzeb klientów. Dodatkowo, w naszym zakładzie w Kołczygłowach produkujemy meble pod marką Moonwood. Nasze dębowe meble są wykonane w różnych stylach, pozwalając klientom stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza. Zapraszamy firmy produkcyjne oraz hurtowników do współpracy. Jesteśmy gotowi dostarczyć wysokiej jakości produkty drewniane, spełniające oczekiwania naszych klientów.

  Wszystkie wyroby na "artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne"

 6. MARDOM SP. Z O.O.

  Polska

  Mardom Decor to wiodący producent listew dekoracyjnych i sztukaterii w Europie. Swoje produkty dystrybuujemy do ponad 50 krajów na 3 kontynentach. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, umożliwiającym nam produkcję listew dekoracyjnych wykonanych z polimeru i poliuretanu. Taki system działalności daje nam możliwość samodzielnego koordynowania wszystkich etapów powstawania listew, a w efekcie, dostarczania naszym Klientom produktów najwyżej jakości. Wzory listew projektujemy we współpracy z najlepszymi projektantami przemysłowymi, m.in. Tomkiem Rygalikiem, Bogumiłą Zawadą, czy biurem projektowym TO DO Product Design. Nasze produkty są doceniane przez klientów i specjalistów na całym świecie, czego dowodem są nagrody w konkursach branżowych: Red Dot Design Award, IDA Design, Dobry Design, Diament Designu, czy Laur Konsumentów. Jako lider branży w zakresie listew dekoracyjnych mamy świadomość, że ani na chwilę nie możemy stanąć w miejscu. Dlatego stale poszerzamy asortyment oraz tworzymy nowe rozwiązania służące do dekoracji wnętrz takie jak m.in. panele i lamele ścienne.

  Wszystkie wyroby na "artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne"

 7. AKADAS, JSC

  Litwa

  AKADAS, JSC jest wiodącym producentem mebli ogrodowych w krajach bałtyckich. Nasze produkty to meble, huśtawki ogrodowe, ogrodowe meble stołowe, meble tarasowe, meble parkowe. Począwszy od 2005 r. zwiększyliśmy nasze możliwości produkcyjne i dodaliśmy materace, łóżka i kanapy. Nasze meble na zewnątrz i ogrodowe są wykonane z drewna sosnowego. Weżne jest również, aby produkty były wykonane w sposób odpowiedzialny, dlatego używamy drewna certyfikowanego FSC®. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

 8. LIBERTY LLC

  Rosja

  Zakład stolarski "Liberty" produkuje drzwi wewnętrzne do domów, współczesne meble drewniane i elementy dekoracyjne do wnętrz z litego drewna cennych gatunków. Firma produkuje również wyroby fornirowane i z MDF, w tym szafy, regały i półki, komody, stoły, wsporniki i kredensy, lustra i inne meble wewnętrzne zdobione snycerką. Można również zamówić farbę wapienną i kredową rosyjskiej marki Arte di vita używaną do renowacji starych budynków, dekoracyjnego malowania ścian itp. Pracownia wykonuje meble do hoteli, barów, kawiarni i restauracji, meble domowe do salonów, przedpokojów i holi, sypialni. "Liberty" jest gotowa do komunikacji i chętnie współpracuje z architektami i projektantami. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska, łącząc w sobie indywidualność i dostępność, jakość i prostotę, trwałość i piękno.

 9. TECHNO-WOOD CO LTD

  Rosja

  Techno Wood CO LLC jest od 2015 roku rosyjskim eksporterem hurtowym certyfikowanych FSC wyrobów drewnianych do mebli. Asortyment firmy obejmuje listwy latoflex, listwy boczne, sklejkę brzozową, fornir brzozowy w różnych rozmiarach, listwy kształtowe z drewna sosnowego i świerkowego, listwy brzozowe o długości do 1590 mm, listwy meblowe brzozowe i wiele innych. Techno Wood CO LLC prowadzi swoją działalność w oparciu o bogate doświadczenie, zapewnia rzetelność i odpowiedzialność wobec klientów. Firma selekcjonuje i kupuje tylko najlepsze półprodukty z drewna oraz współpracuje z najlepszymi producentami drewna w Rosji. Techno Wood CO LLC kontroluje jakość produktów z drewna, co zapewnia ich wysoką klasę w połączeniu z rozsądnymi cenami. Firma rozszerza gamę swoich produktów i usług i jest gotowa rozważyć wszystkie opcje wzajemnie, korzystnej współpracy. Półprodukty meblowe sprzedawane są hurtowo. Istnieje możliwość wysyłki do dowolnego kraju na świecie.

 10. KRONOSPAN POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Materiały do produkcji mebli, wykończenia wnętrz, podłóg czy elewacji – wszystkie wymienione znajdziesz już dziś w ofercie firmy Kronospan. Przedsiębiorstwo tworzy swoje komponenty w zgodzie z naturą, do tworzenia wykorzystując m.in. drewno certyfikowane, zieloną energię i drewno pochodzące z recyklingu. Kupując produkty Kronospan, masz więc pewność, że otrzymasz nie tylko wysoką jakość oraz design, ale i wesprzesz środowisko naturalne. Lata doświadczenia oraz praktyki sprawiły, że Kronospan stał się niekwestionowanym liderem wśród konsumentów, którzy z wielką chęcią sięgają po artykuły firmy. Chcesz dołączyć do tej niekwestionowanie elitarnej grupy? Zajrzyj na stronę firmy i rozpocznij przygodę z Kronospanem.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne - Import eksport

Liczba wyników

445 Przedsiębiorstwa