• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne

Wyniki dla

Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne - Import eksport

 1. ARTEZO FURNITURE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Odkryj ARTEZO: Twoje globalne źródło indywidualnych rozwiązań meblowych. Z Turcji na cały świat, oferujemy meble na zamówienie, w tym kredensy kuchenne, szafki pod telewizor, garderoby z wieszakami, szafki łazienkowe i stoły. Dostosowane do światowego biznesu, nasze know-how obejmuje biura, restauracje i hotele. Z ARTEZO, poznaj mistrzostwo i obsługę ponad granicami.

 2. CNC-BEARBEITUNG IN HOLZ INHABER: THOMAS KOERNER (TISCHLERMEISTER)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CNC-BEARBEITUNG IN HOLZ INHABER: THOMAS KOERNER (TISCHLERMEISTER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Annaberg-Buchholz, Niemcy.

 3. AFM RAUMKONZEPTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AFM RAUMKONZEPTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Cleebronn, Niemcy.

 4. SEBROTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEBROTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Werl, Niemcy.

 5. WERKSTÄTTEN KARTHAUS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERKSTÄTTEN KARTHAUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRANZ GIESSELMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRANZ GIESSELMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Bad Oeynhausen, Niemcy.

 2. LEHNERT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEHNERT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Fernwald, Niemcy.

 3. MIP MEYER INNENAUSBAU UND PROJEKTENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIP MEYER INNENAUSBAU UND PROJEKTENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Petershagen, Niemcy.

 4. AGUTI PRODUKTENTWICKLUNG & DESIGN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGUTI PRODUKTENTWICKLUNG & DESIGN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Langenargen, Niemcy.

 5. MANUFAKTUR MÜCKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MANUFAKTUR MÜCKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Detmold, Niemcy.

 1. SSD STEINER GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SSD STEINER GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Mutterstadt, Niemcy.

 2. MIRAMATOS CARPINTARIA UNIP LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma MIRAMATOS CARPINTARIA UNIP LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ciesielskie i stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Meble domowe, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, Okna drewniane, drewno, okucia drewniane, ciesielstwo, Meble domowe, wyposażenie ogrodów, i Drzwi wewnętrzne z drewna. Ma siedzibę w São Teotónio, Portugalia.

 1. FROHS-MASSIVHOLZTEILE OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FROHS-MASSIVHOLZTEILE OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Zethau, Niemcy.

 2. MIDAS FALEGNAMI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MIDAS FALEGNAMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ciesielskie i stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, meble na miarę, meble na wymiar, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, i meble dla hoteli. Ma siedzibę w Pomezia, Włochy.

 3. TORNERÍA ROMANS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TORNERÍA ROMANS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy toczone, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, artykuły i wyroby drewniane, Drewno - artykuły i elementy toczone, DREWNIANE DODATKI DO DekoracjI wnętrz, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, lampy drewniane, tokarze w drewnie, i tokarze drewna. Ma siedzibę w Torelló-Barcelona, Hiszpania.

 4. TISCHLEREI MARC SANDIG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TISCHLEREI MARC SANDIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Dorfchemnitz, Niemcy.

 5. JEHN SCHREINEREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEHN SCHREINEREI GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Ebersburg, Niemcy.

 6. WEININGER METALLDISPLAY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEININGER METALLDISPLAY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Burgsinn, Niemcy.

 7. DORMA HÜPPE RAUMTRENNSYSTEME GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DORMA HÜPPE RAUMTRENNSYSTEME GMBH + CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Westerstede/ocholt, Niemcy.

 8. TISCHLER FRITZ MONTAGESERVICE INH. FRIEDRICH MÜLLNER

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TISCHLER FRITZ MONTAGESERVICE INH. FRIEDRICH MÜLLNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 1. VHB VEREINIGTE HOLZBAUBETRIEBE WILHELM PFALZER & HANS VOGT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VHB VEREINIGTE HOLZBAUBETRIEBE WILHELM PFALZER & HANS VOGT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Memmingen, Niemcy.

 2. NEUMANN BÜROMÖBEL KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEUMANN BÜROMÖBEL KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Leichlingen, Niemcy.

 3. KRESPA

  Polska

  Jesteśmy zakładem stolarskim z historią i tradycjami. Nasze początki sięgają lat ’50 ubiegłego wieku. Państwowy wówczas zakład stolarski produkował meble wielkogabarytowe. Trzy lata temu zakład zmienił formę własnościową i otrzymał nazwę Krespa sp. z o.o. Kontynuujemy tradycje stolarskie, a ofertę dopasowaliśmy do współczesnych czasów. Odpowiadamy na potrzeby Klientów, tworząc produkty z drewna pod ich indywidualne preferencje. Cieszą nas kreatywne wyzwania, którym jesteśmy w stanie sprostać dzięki możliwościom dobrze wyposażonego parku maszynowego. Nasza siedziba znajduje się w Polsce, na górzystym terenie Beskidu Niskiego. Jest to jedno z najczystszych i najbardziej dziewiczych miejsc w kraju. Przyroda niemal nietknięta cywilizacją, malownicze pejzaże, lasy z dziką zwierzyną i bujną roślinnością. Ma to wpływ na nasze zamiłowanie do ekologii, zieleni i ogromny szacunek dla natury. Uważamy, że w dzisiejszych czasach lepiej postawić na produkcję rzeczy wysokiej jakości, które są przyjazne dla człowieka i środowiska. Misja Jesteśmy po to, aby dostarczać naszym Klientom produkty dobrej jakości dopasowane do zmieniających się potrzeb. Rozwijamy firmę wdrażając nowe technologie, aby jak najlepiej spełniać to zadanie. W realizacji naszej misji , ważne są dla nas takie wartości: Innowacyjność Kreatywność Zaangażowanie Jakość produktu Bezpieczeństwo produktu Satysfakcja klienta Dbałość o ekologię

 4. POSTERGALERIA ALFRED SIKORA

  Polska

  Firma Postergaleria została założona w 1982 roku. Jesteśmy wiodącym w kraju producentem reprodukcji, fotografii w ramkach, ramek na zdjęcia, podkładek, a także innych elementów dekoracji wnętrz. W 2020 roku rozpoczęliśmy produkcję mebli według własnych wzorów. Nasza oferta jest bogata w meble tj.: pufy, ławeczki, fotele, sofy, narożniki, tapczany, szafki nocne, wezgłowia. Stosowane przez nas nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy maszyny to gwarancja najwyższej jakości i precyzji wykonania. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły podczas procesu produkcyjnego stanowi fundament naszej renomy. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna, wyspecjalizowana kadra pozwoliły zdobyć nam zaufanie klientów i ugruntowały pozycję na rynku. Szeroka oferta, szybka realizacja zamówień i niskie ceny pozwoliły Postergalerii wyprzedzić konkurencję. Wszystkich, których interesuje niebanalne wzornictwo i unikalne wyposażenie wnętrz, zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem obrazów w ramach, antyram, ramek na zdjęcia oraz mebli tapicerowanych. Jesteśmy firmą wiarygodną i rzetelną, dla której zadowolenie klienta to jeden z priorytetów.

 5. LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O. to doświadczony producent, posiadający 40-letnie doświadczenie w obróbce kłód dębowych, bukowych. Nasze drewno pochodzi głównie z lokalnych lasów. Z certyfikatem PEFC. W ramach naszej działalności, posiadamy pięć zakładów produkcyjnych, które oferują różnorodne produkty dla naszych klientów. W tartaku w Kołczygłowach produkujemy tarcicę, zapewniając naszym klientom szeroki wybór drewna zgodnie z ich potrzebami. W zakładzie w Jezierzu specjalizujemy się w produkcji płyt lite klejonych i z mikrowczepem z drewna bukowego lub dębowego, które znajdują zastosowanie jako elementy mebli i wyposażenia wnętrz. Nasze płyty są solidne, trwałe i doskonale nadają się do różnych projektów. W naszym zakładzie w Barowie skupiamy się na produkcji podłóg dębowych. Nasze podłogi są starannie wykonane i dostępne w różnych wariantach, pozwalając klientom stworzyć unikalne i eleganckie wnętrza. W zakładzie w Kołczygłowach produkujemy wodoodporną sklejkę brzozową o wymiarze 2260x1230 i różnych formatkach, dostosowanych do potrzeb klientów. Dodatkowo, w naszym zakładzie w Kołczygłowach produkujemy meble pod marką Moonwood. Nasze dębowe meble są wykonane w różnych stylach, pozwalając klientom stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza. Zapraszamy firmy produkcyjne oraz hurtowników do współpracy. Jesteśmy gotowi dostarczyć wysokiej jakości produkty drewniane, spełniające oczekiwania naszych klientów.

 6. MARDOM SP. Z O.O.

  Polska

  Mardom Decor to wiodący producent listew dekoracyjnych i sztukaterii w Europie. Swoje produkty dystrybuujemy do ponad 50 krajów na 3 kontynentach. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, umożliwiającym nam produkcję listew dekoracyjnych wykonanych z polimeru i poliuretanu. Taki system działalności daje nam możliwość samodzielnego koordynowania wszystkich etapów powstawania listew, a w efekcie, dostarczania naszym Klientom produktów najwyżej jakości. Wzory listew projektujemy we współpracy z najlepszymi projektantami przemysłowymi, m.in. Tomkiem Rygalikiem, Bogumiłą Zawadą, czy biurem projektowym TO DO Product Design. Nasze produkty są doceniane przez klientów i specjalistów na całym świecie, czego dowodem są nagrody w konkursach branżowych: Red Dot Design Award, IDA Design, Dobry Design, Diament Designu, czy Laur Konsumentów. Jako lider branży w zakresie listew dekoracyjnych mamy świadomość, że ani na chwilę nie możemy stanąć w miejscu. Dlatego stale poszerzamy asortyment oraz tworzymy nowe rozwiązania służące do dekoracji wnętrz takie jak m.in. panele i lamele ścienne.

 7. AKADAS, JSC

  Litwa

  AKADAS, JSC jest wiodącym producentem mebli ogrodowych w krajach bałtyckich. Nasze produkty to meble, huśtawki ogrodowe, ogrodowe meble stołowe, meble tarasowe, meble parkowe. Począwszy od 2005 r. zwiększyliśmy nasze możliwości produkcyjne i dodaliśmy materace, łóżka i kanapy. Nasze meble na zewnątrz i ogrodowe są wykonane z drewna sosnowego. Weżne jest również, aby produkty były wykonane w sposób odpowiedzialny, dlatego używamy drewna certyfikowanego FSC®. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

 8. TECHNO-WOOD CO LTD

  Rosja

  Techno Wood CO LLC jest od 2015 roku rosyjskim eksporterem hurtowym certyfikowanych FSC wyrobów drewnianych do mebli. Asortyment firmy obejmuje listwy latoflex, listwy boczne, sklejkę brzozową, fornir brzozowy w różnych rozmiarach, listwy kształtowe z drewna sosnowego i świerkowego, listwy brzozowe o długości do 1590 mm, listwy meblowe brzozowe i wiele innych. Techno Wood CO LLC prowadzi swoją działalność w oparciu o bogate doświadczenie, zapewnia rzetelność i odpowiedzialność wobec klientów. Firma selekcjonuje i kupuje tylko najlepsze półprodukty z drewna oraz współpracuje z najlepszymi producentami drewna w Rosji. Techno Wood CO LLC kontroluje jakość produktów z drewna, co zapewnia ich wysoką klasę w połączeniu z rozsądnymi cenami. Firma rozszerza gamę swoich produktów i usług i jest gotowa rozważyć wszystkie opcje wzajemnie, korzystnej współpracy. Półprodukty meblowe sprzedawane są hurtowo. Istnieje możliwość wysyłki do dowolnego kraju na świecie.

 9. LIBERTY LLC

  Rosja

  Zakład stolarski "Liberty" produkuje drzwi wewnętrzne do domów, współczesne meble drewniane i elementy dekoracyjne do wnętrz z litego drewna cennych gatunków. Firma produkuje również wyroby fornirowane i z MDF, w tym szafy, regały i półki, komody, stoły, wsporniki i kredensy, lustra i inne meble wewnętrzne zdobione snycerką. Można również zamówić farbę wapienną i kredową rosyjskiej marki Arte di vita używaną do renowacji starych budynków, dekoracyjnego malowania ścian itp. Pracownia wykonuje meble do hoteli, barów, kawiarni i restauracji, meble domowe do salonów, przedpokojów i holi, sypialni. "Liberty" jest gotowa do komunikacji i chętnie współpracuje z architektami i projektantami. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska, łącząc w sobie indywidualność i dostępność, jakość i prostotę, trwałość i piękno.

 10. USTOLARZY SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy nowoczesną MANUFAKTURĄ z pracownią w Warszawie. Do produkcji mebli wykorzystujemy wyłącznie polskie produkty i materiały czym wspieramy polską gospodarkę. Wszystko co znajduje się w naszej ofercie zostało od podstaw zaprojektowane i wykonane przez zespoły projektantów i rzemieślników, a następnie poddane rygorystycznym testom. Wszystkie meble tworzymy własnoręcznie, szczególną wagę przykładając do detali i wykończenia. Nie stosujemy półśrodków ani utartych schematów. Jesteśmy dynamicznym zespołem, składającym się z doświadczonych projektantów, stolarzy i ślusarzy. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Stworzymy dla Ciebie meble do salonu, kuchni i łazienki.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo