• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • artykuły żelazne i drobnica metalowa- przemysłowa

Wyniki dla

Artykuły żelazne i drobnica metalowa- przemysłowa - Import eksport

 1. BAIER DREHTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Elementy toczone CNC i na automatach, ze wszystkich materiałów skrawalnych, według DIN, na podstawie rysunku lub wzoru. Nasz asortyment obejmuje elementy toczone od prostych do złożonych, gotowych do zastosowania komponentów. Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, produkcji okuć/ zabezpieczeń i armatur, technologii łączenia i przemyśle elektrotechnicznym. Nasz park maszynowy stwarza optymalne warunki dla produkcji różnorodnych elementów, zgodnie z wymogami naszych klientów. długie i krótkie tokarki CNC (rozmiary: 2-65 (175) mm); wysoko wydajne tokarko-frezarki CNC (rozmiary: 15-65 mm); tokarki wielowrzecionowe (rozmiary: 5-35 mm); tokarki jednowrzecionowe (rozmiary: do 15/20/26/36/42/65 mm); Nasza oferta obejmuje również logistykę systemową i prace wykończeniowe, w tym szlifowanie, bębnowanie, opisywanie, frezowanie, wykrawanie, hartowanie, obróbka powierzchni.

 2. HEINRICH KIPP WERK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz rozwiązań specjalnych. Nasza oferta obejmuje 65 000 części, których szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je wielokrotnej kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Wszystkie cechuje niezawodne działanie, trwałość i krótki czas dostawy. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego nowego projektu. W katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy 100% przekonanie. To zasada, która przyświeca tej rodzinnej firmie o wielopokoleniowej tradycji.

 3. SOLUDIAM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOLUDIAM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia diamentowe, płyty diamentowe, młotek PNEUMATYCZNY, Narzędzia diamentowe, i tarcze diamentowane do marmuru. Ma siedzibę w Caux, Francja.

 4. CIVIC INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CIVIC INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Pręty do wieszania obrazów, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, ścienne odboje do drzwi, ograniczniki do drzwi, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, odboje drzwi podłogowe, Pręty do wieszania obrazów, i produkcja sim. Ma siedzibę w L'haye Les Roses, Francja.

 5. ACTON S.A.

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACTON S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, Nakrętki do śrub, Pręty gwintowane, Śruby i nakrętki, wkręty do drewna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, śruby i nakrętki ze stali nierdzewnej, i Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi. Ma siedzibę w L' Horme, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MORO & SPREAFICO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, zawiasy, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, łączenie metali, kłódki, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Monte Marenzo, Włochy.

 2. BUDMAT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BUDMAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 3. WILHELM STOLLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILHELM STOLLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 4. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Kołki i sworznie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, śruby do metalu, Śruby do drewna, śruba do blachy, i Śruby ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 5. CONRAD ELECTRONIC ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CONRAD ELECTRONIC ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Domotyka, informatyzacja systemów domowych, automaty, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, systemy domotyczne, Domotyka, i systemy automatyczne dla budynków. Ma siedzibę w Bollate, Włochy.

 1. KAL-MET

  Polska

  Jesteśmy dostawcą elementów złącznych na terenie całej polski i części krajów Europy. Od ponad dekady dostarczamy elementy złączne takie jak nity, nitonakrętki oraz normalia nierdzewne do firm z różnych branży przemysłu. Od 9 lat jesteśmy producentem systemów łączących płyty elewacyjne oraz elewacje wentylowane i panele architektoniczne. Nasze nity elewacyjne to produkt rozpoznawalny w całej Europie i Skandynawii. Nasza historia w branży elementów złącznych rozpoczęła się w roku 1996 kiedy systemy połączeń nitów zrywalnych dopiero zostały wprowadzane. W roku 2020 firma rozpoczęła nowy etap swojego rozwoju w nowej siedzibie w Maszewie Lęborskim.

 2. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

 1. PRECITOOL WERKZEUGHANDEL GMBH & CO. KG ZENTRALLAGER

  Niemcy

  Oferować klientom możliwie najlepsze usługi, to najważniejszy cel PRECITOOL-Partner. Jakość, niezawodność, porady i znajdywanie rozwiązań w zakresie wszystkich kwestii obróbki metali oraz dogłębna znajomość rynku mają jedną nazwę: PRECITOOL - zaufanie w kompetencje. Nasze produkty są wykonane profesjonalnie z użyciem materiałów najwyższej jakości. Odpowiadają najwyższym standardom jakości i bezpieczeństwa. PRECITOOL - za nim stoją silne przedsiębiorstwa partnerskie działające w Niemczech i Europie. To partnerstwo pozwala sprawnie i optymalnie obsługiwać wszystkich klientów w branży przemysłowej i rzemieślniczej. PRECITOOL oferuje ponad 100.000 produktów o wysokiej wartości pochodzących od wiodących producentów i marek. PRECITOOL - nowoczesna logistyka i centrum usług w dziedzinie obróbki metali i skrawania. Wysokiej jakości narzędzia do skrawania, zaciskania, pomiarowe, pilniki, narzędzia do szlifowania i cięcia, ręczne i elektronarzędzia

 2. MG HANDEL AG

  Niemcy

  MG Handel AG – specjalista w dziedzinie metali. Dostarczamy metale i stopy we wszystkich postaciach od półproduktów po produkty gotowe do montażu. W celu uzyskania informacji dotyczących obróbki wstępnej prosimy o kontakt. Nasze produkty: aluminium, druty aluminiowe, rury aluminiowe, bezszwowe rury aluminiowe, stal nierdzewna, elektryczne rurki instalacyjne z aluminium, linki uziemiające, linki przewodów napowietrznych, druty miedziane, linki miedziane, drążki miedziane, handel metalem, metale kolorowe, handel stalą.

 3. INVEST SP.Z O.O. SP.K.

  Polska

  Firma zajmuje się sprzedażą i produkcją wyrobów metalowych ze stali czarnej i niedzewnej. Podstawowy zakres produktów: - wyroby hutnicze ( blachy, pręty rury tuleje, kształtownii ) - Metale kolorowe ( aluminium, brąz, mosiądz, miedź ołów ) - kraty pomostowe ( zgrzewane, prasowane, specjalne ) - blachy perforowane ( stal czarna nierdzewna, aluminium, miedziane, mosiężne ) - siatki z drutu ( czarne, ocynkowane, nierdzewne, żaroodporne ) Uslugi: - cięcie i goęcie blach do 10mm - wypalanie laserem 20mm i plazmą do 250mm - Malowanie proszkowe i natryskowe - Cynkowanie ogniowe i galwaniczne. - zwijanie rur - mazerowanie blach - piaskowanie stali - toczenie -frezowanie - szlifowanie Zapraszamy do spółpracy

 4. P.P.H.U. METAL JOANNA ŚWIERKOT

  Polska

  Nasze narzędzia i elementy metalowe sprzedajemy w składach budowlanych, sklepach z artykułami metalowymi oraz zaopatrujemy hurtownie metalowe. Na naszej stronie znajdziecie Państwo również sklep internetowy, w którym znajdują się wszystkie produkty wykonywane przez P.P.H.U. METAL. Zajmujemy się produkcją i hurtem narzędzi metalowych. Wciąż dbamy o klientów, dodając co raz to nowsze rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się: zasuwy poziome / pionowe, rygle budowlane, zawiasy toczone / pasowe, śruby huśtawkowe / hakowe, naciągi do siatek i płotów, śruby oczkowe, giętarki do strzemion, świdry (wiertła) glebowe, kotwy (szpilki) do mocowania murłaty, trzpienie do kotew chemicznych, haczyki do mocowania paneli ogrodzeniowych. Każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy do Koz obok Bielska- Białej

 5. ARTFORMA - METALOPLASTYKA ARTYSTYCZNA

  Polska

  Artforma Metaloplastyka Artystyczna to firma, która zrzesza artystów i utalentowanych metaloplastyków. Pracownicy ręcznie rzeźbią i odlewają swoje prace, dzięki czemu każda z nich jest oryginalna, ma indywidualny wygląd i jest bardzo precyzyjnie wykonana. Korzysta się tu także z nowoczesnych technologii cięcia laserowego oraz grawerowania. Ozdoby i dekoracje z metalu są eleganckie, niepowtarzalne i trwałe. W Artformie stosuje się jedynie wysokiej jakości materiały, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Firma już zdobyła zaufanie wielu osób i cieszy się pozytywnymi opiniami. W ofercie firmy znajdują się zachwycające ozdoby z metalu. Należą do nich: - szyldy metalowe, - tablice pamiątkowe, - tablice unijne, - litery z metalu, - rzeźby z metalu, - dekoracje metalowe, - ozdoby sakralne. Zachęcamy do kontaktu i współpracy z firmą.

 6. TRINON TITANIUM GMBH

  Niemcy

  Trinon Titanium z siedzibą w Karlsruhe zajmuje się od 1993 roku obróbką skrawaniem metali, szczególnie tytanu i stopów tytanu. Dzięki załodze liczącej ponad 200 pracowników oferujemy najwyższą jakość i krótkie terminy dostaw. Posiadamy certyfikat zgodnie z DIN EN ISO 13485 i dyrektywą WE 93/42 EWG. Dzięki prowadzeniu dużego magazynu materiałów bezpośrednio w miejscu produkcji możemy szybko realizować dostawy produktów z różnych stopów tytanu.

 7. INMET-BTH

  Polska

  W przemyśle, w czasie konstruowania machin lub różnego rodzaju konstrukcji liczy się dokładność. Dlatego jeżeli wypatrują Państwo przekładni śrubowych, gadżetów czy też techniki gwintów - ZIMM to marka, jaką można polecić. Znana od ponad 40 lat jednostka gospodarcza, jaka udostępnia własne produkty także w Polsce - jeżeli potrzebują Państwo przekładni, należałoby spowodować.

 8. KOSMOS INDUSTRIES CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

  Firma KOSMOS INDUSTRIES CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Części obrabiane CNC, Obróbka CNC, frezowanie CNC, i metalowe elementy precyzyjne do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Taipei, Tajwan R.O.C..

 1. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  Hiszpania

  Firma MANUFACTURAS MAESTRO S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo przemysłowe i budowlane, i Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. SCHWADERER GMBH

  Niemcy

  Firma SCHWADERER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Ma siedzibę w Affalterbach, Niemcy.

 3. NINGBO BEILUN MILFAST METALWORKS CO.,LTD

  Chiny

  Firma NINGBO BEILUN MILFAST METALWORKS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 4. METAL FLY S.R.L.

  Włochy

  Firma METAL FLY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, drobnica żelazna, termohydraulika, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, i ogrodzenia. Ma siedzibę w Cartoceto, Włochy.

 5. MAJIMPEX TUNISIE

  Tunezja

  Firma MAJIMPEX TUNISIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Putties, Glues and Silicones, smary przemysłowe, kleje do specjalnych zastosowań, i galvanized products. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 6. DINO KRAFTPAKET - R.D.I DEUTSCHLAND AUTOTEILE + VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma DINO KRAFTPAKET - R.D.I DEUTSCHLAND AUTOTEILE + VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Ma siedzibę w Herdecke, Niemcy.

 7. DIFUSORA DE ARTÍCULOS MECÁNICOS ESPECIALES, S.A.

  Hiszpania

  Firma DIFUSORA DE ARTÍCULOS MECÁNICOS ESPECIALES, S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach zacisk, Fastener, i zaopatrzenie dla przemysłu. Ma siedzibę w Castellar Del Vallès, Hiszpania.

 8. ERNST SCHMID PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST SCHMID PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach pręty wiertnicze. Ma siedzibę w Esslingen, Niemcy.

 9. SOCIÉTÉ LAHMAR ASCENSEUR SERVICES

  Tunezja

  Firma SOCIÉTÉ LAHMAR ASCENSEUR SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Ma siedzibę w Sousse, Tunezja.

 10. SVBI

  Francja

  Firma SVBI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Purchase and sale of metals, cad screws bolts, stale specjalne do mechaniki ogólnie, i ground steel traders. Ma siedzibę w Maule, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Artykuły żelazne i drobnica metalowa- przemysłowa - Import eksport

Liczba wyników

10 156 Przedsiębiorstwa