• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • artykuły żelazne i drobnica metalowa- przemysłowa

Wyniki dla

Artykuły żelazne i drobnica metalowa- przemysłowa - Import eksport

 1. BAIER DREHTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Elementy toczone CNC i na automatach, ze wszystkich materiałów skrawalnych, według DIN, na podstawie rysunku lub wzoru. Nasz asortyment obejmuje elementy toczone od prostych do złożonych, gotowych do zastosowania komponentów. Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, produkcji okuć/ zabezpieczeń i armatur, technologii łączenia i przemyśle elektrotechnicznym. Nasz park maszynowy stwarza optymalne warunki dla produkcji różnorodnych elementów, zgodnie z wymogami naszych klientów. długie i krótkie tokarki CNC (rozmiary: 2-65 (175) mm); wysoko wydajne tokarko-frezarki CNC (rozmiary: 15-65 mm); tokarki wielowrzecionowe (rozmiary: 5-35 mm); tokarki jednowrzecionowe (rozmiary: do 15/20/26/36/42/65 mm); Nasza oferta obejmuje również logistykę systemową i prace wykończeniowe, w tym szlifowanie, bębnowanie, opisywanie, frezowanie, wykrawanie, hartowanie, obróbka powierzchni.

 2. S & S HINGE COMPANY

  Stany Zjednoczone

  Firma S&S HINGE to trzecie pokolenie producentów zawiasów piano, kierujące się zasadami lean manufacturing (szczupłej produkcji). Produkujemy średniej wielkości (.035, .040, .050, .060, i .070) zawiasy taśmowe piano ze stali, stali nierdzewnej, aluminium, wyżarzanej stali nierdzewnej, ze wstępnym pokryciem miedzianym i niklowym. Oferujemy dodatkowe możliwości dostosowania naszych standardowych zawiasów taśmowych piano: przycinanie, dziurkowanie, formowanie, kucie, obróbka offsetowa, pasowanie i wiele innych modyfikacji stosowanych na etapie produkcji i wykończenia. Skrót S&S („Savings and Service”, ang. „Oszczędności i usługi”) wyraża tradycyjne wartości, zgodnie z którymi założyciele naszej firmy prowadzili jej działalność przez ostatnich 90 lat. Obecnie, oznacza to darmowe doskonalenie nowych produktów, darmowe wsparcie inżynieryjne i darmowe przygotowywanie próbek/ prototypów. Najnowocześniejsze systemy usprawnionego zarządzania procesami ERP/ MRP zapewniają krótsze średnie okresy realizacji, zastosowanie certyfikowanego programu TQM zapewnia w 100% wolne od wad części i programy zarządzania magazynami pokrywające wszystkie rodzaje przepływu zapasów (np. JIT, Kanban itp).

 3. HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG - RUSSIA

  Rosja

  Zakład HEINRICH KIPP WERK jest producentem w dziedzinie techniki zaciskowej, elementów standardowych oraz elementów obsługi. Firma produkuje w swoim zakładzie w Niemczech przy użyciu szerokiego asortymentu maszyn. W ofercie znajduje się ponad 65 000 artykułów, szybko dostępnych w centrum logistycznym na miejscu. Dlatego KIPP jest wiarygodnym partnerem dla przemysłu i branży budowy maszyn i urządzeń. KIPP opracowuje produkty i testuje je w ramach kontroli jakości całkowicie we własnym zakresie. Dzięki bogatym zasobom produkcyjnym, standardowe zespoły elementów i pojedyncze części mogą być realizowane jako rozwiązania specjalne. Przy opracowywaniu przez KIPP części użytkowych zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i stabilność. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 roku, a od 1950 roku kładzie nacisk na samonapędzające się narzędzia mocujące, takie jak klasyczna dźwignia mocująca KIPP. Firma zatrudnia ponad 480 pracowników i jest obecna w ponad 50 krajach.

 4. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

 5. CIVIC INDUSTRIE

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ACTON S.A.

  Francja

 2. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  Włochy

 3. WILHELM STOLLE GMBH

  Niemcy

 4. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francja

 5. CONRAD ELECTRONIC ITALIA

  Włochy

 1. NICMAS

  Ukraina

 2. B & W INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

 1. FIRMA R. A. HESSMER

  Niemcy

 2. KAL-MET

  Polska

  Jesteśmy dostawcą elementów złącznych na terenie całej polski i części krajów Europy. Od ponad dekady dostarczamy elementy złączne takie jak nity, nitonakrętki oraz normalia nierdzewne do firm z różnych branży przemysłu. Od 9 lat jesteśmy producentem systemów łączących płyty elewacyjne oraz elewacje wentylowane i panele architektoniczne. Nasze nity elewacyjne to produkt rozpoznawalny w całej Europie i Skandynawii. Nasza historia w branży elementów złącznych rozpoczęła się w roku 1996 kiedy systemy połączeń nitów zrywalnych dopiero zostały wprowadzane. W roku 2020 firma rozpoczęła nowy etap swojego rozwoju w nowej siedzibie w Maszewie Lęborskim.

 3. PRECITOOL WERKZEUGHANDEL GMBH & CO. KG ZENTRALLAGER

  Niemcy

  Oferować klientom możliwie najlepsze usługi, to najważniejszy cel PRECITOOL-Partner. Jakość, niezawodność, porady i znajdywanie rozwiązań w zakresie wszystkich kwestii obróbki metali oraz dogłębna znajomość rynku mają jedną nazwę: PRECITOOL - zaufanie w kompetencje. Nasze produkty są wykonane profesjonalnie z użyciem materiałów najwyższej jakości. Odpowiadają najwyższym standardom jakości i bezpieczeństwa. PRECITOOL - za nim stoją silne przedsiębiorstwa partnerskie działające w Niemczech i Europie. To partnerstwo pozwala sprawnie i optymalnie obsługiwać wszystkich klientów w branży przemysłowej i rzemieślniczej. PRECITOOL oferuje ponad 100.000 produktów o wysokiej wartości pochodzących od wiodących producentów i marek. PRECITOOL - nowoczesna logistyka i centrum usług w dziedzinie obróbki metali i skrawania. Wysokiej jakości narzędzia do skrawania, zaciskania, pomiarowe, pilniki, narzędzia do szlifowania i cięcia, ręczne i elektronarzędzia

 4. MG HANDEL AG

  Niemcy

  MG Handel AG – specjalista w dziedzinie metali. Dostarczamy metale i stopy we wszystkich postaciach od półproduktów po produkty gotowe do montażu. W celu uzyskania informacji dotyczących obróbki wstępnej prosimy o kontakt. Nasze produkty: aluminium, druty aluminiowe, rury aluminiowe, bezszwowe rury aluminiowe, stal nierdzewna, elektryczne rurki instalacyjne z aluminium, linki uziemiające, linki przewodów napowietrznych, druty miedziane, linki miedziane, drążki miedziane, handel metalem, metale kolorowe, handel stalą.

 5. INVEST SP.Z O.O. SP.K.

  Polska

  Firma zajmuje się sprzedażą i produkcją wyrobów metalowych ze stali czarnej i niedzewnej. Podstawowy zakres produktów: - wyroby hutnicze ( blachy, pręty rury tuleje, kształtownii ) - Metale kolorowe ( aluminium, brąz, mosiądz, miedź ołów ) - kraty pomostowe ( zgrzewane, prasowane, specjalne ) - blachy perforowane ( stal czarna nierdzewna, aluminium, miedziane, mosiężne ) - siatki z drutu ( czarne, ocynkowane, nierdzewne, żaroodporne ) Uslugi: - cięcie i goęcie blach do 10mm - wypalanie laserem 20mm i plazmą do 250mm - Malowanie proszkowe i natryskowe - Cynkowanie ogniowe i galwaniczne. - zwijanie rur - mazerowanie blach - piaskowanie stali - toczenie -frezowanie - szlifowanie Zapraszamy do spółpracy

 6. P.P.H.U. METAL JOANNA ŚWIERKOT

  Polska

  Nasze narzędzia i elementy metalowe sprzedajemy w składach budowlanych, sklepach z artykułami metalowymi oraz zaopatrujemy hurtownie metalowe. Na naszej stronie znajdziecie Państwo również sklep internetowy, w którym znajdują się wszystkie produkty wykonywane przez P.P.H.U. METAL. Zajmujemy się produkcją i hurtem narzędzi metalowych. Wciąż dbamy o klientów, dodając co raz to nowsze rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się: zasuwy poziome / pionowe, rygle budowlane, zawiasy toczone / pasowe, śruby huśtawkowe / hakowe, naciągi do siatek i płotów, śruby oczkowe, giętarki do strzemion, świdry (wiertła) glebowe, kotwy (szpilki) do mocowania murłaty, trzpienie do kotew chemicznych, haczyki do mocowania paneli ogrodzeniowych. Każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy do Koz obok Bielska- Białej

 7. ARTFORMA - METALOPLASTYKA ARTYSTYCZNA

  Polska

  Artforma Metaloplastyka Artystyczna to firma, która zrzesza artystów i utalentowanych metaloplastyków. Pracownicy ręcznie rzeźbią i odlewają swoje prace, dzięki czemu każda z nich jest oryginalna, ma indywidualny wygląd i jest bardzo precyzyjnie wykonana. Korzysta się tu także z nowoczesnych technologii cięcia laserowego oraz grawerowania. Ozdoby i dekoracje z metalu są eleganckie, niepowtarzalne i trwałe. W Artformie stosuje się jedynie wysokiej jakości materiały, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Firma już zdobyła zaufanie wielu osób i cieszy się pozytywnymi opiniami. W ofercie firmy znajdują się zachwycające ozdoby z metalu. Należą do nich: - szyldy metalowe, - tablice pamiątkowe, - tablice unijne, - litery z metalu, - rzeźby z metalu, - dekoracje metalowe, - ozdoby sakralne. Zachęcamy do kontaktu i współpracy z firmą.

 8. TRINON TITANIUM GMBH

  Niemcy

  Trinon Titanium z siedzibą w Karlsruhe zajmuje się od 1993 roku obróbką skrawaniem metali, szczególnie tytanu i stopów tytanu. Dzięki załodze liczącej ponad 200 pracowników oferujemy najwyższą jakość i krótkie terminy dostaw. Posiadamy certyfikat zgodnie z DIN EN ISO 13485 i dyrektywą WE 93/42 EWG. Dzięki prowadzeniu dużego magazynu materiałów bezpośrednio w miejscu produkcji możemy szybko realizować dostawy produktów z różnych stopów tytanu.

 1. INMET-BTH

  Polska

  W przemyśle, w czasie konstruowania machin lub różnego rodzaju konstrukcji liczy się dokładność. Dlatego jeżeli wypatrują Państwo przekładni śrubowych, gadżetów czy też techniki gwintów - ZIMM to marka, jaką można polecić. Znana od ponad 40 lat jednostka gospodarcza, jaka udostępnia własne produkty także w Polsce - jeżeli potrzebują Państwo przekładni, należałoby spowodować.

 2. KOSMOS INDUSTRIES CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

 3. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  Hiszpania

 4. SCHWADERER GMBH

  Niemcy

 5. NINGBO BEILUN MILFAST METALWORKS CO.,LTD

  Chiny

 6. MAJIMPEX TUNISIE

  Tunezja

 7. METAL FLY S.R.L.

  Włochy

 8. DINO KRAFTPAKET - R.D.I DEUTSCHLAND AUTOTEILE + VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 9. ERNST SCHMID PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

 10. SVBI

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Artykuły żelazne i drobnica metalowa- przemysłowa - Import eksport

Liczba wyników

10 180 przedsiębiorstwa