• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • artykuły żelazne i drobnica metalowa- budowlana

Wyniki dla

Artykuły żelazne i drobnica metalowa- budowlana - Import eksport

 1. VELOXBLOC FASCETTE STRINGITUBO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Veloxbloc to firma specjalizująca się w produkcji różnego rodzaju obejm do mocowania rur. Firma z siedzibą w Mediolanie zajmuje się produkcją szerokiej gamy artykułów, wśród których można znaleźć obejmy ze śrubami ślimakowymi, ze śrubami z łbem heksagonalnym, z taśmy dziurkowanej lub pełnej opaski. Produkuje także obejmy z taśmy ciągłej z mocowaniem klamrowym oraz z dziurkowanej taśmy ciągłej. Poza tym firma z Mediolanu wykonuje również pierścienie do zszywania o jednym lub dwóch uchach, metalowe obejmy pierścieniowe do solidnych mocowań, obejmy z nylonu do przewodów i złączek nylonowych. Veloxbloc oferuje także usługi związane z wykonywaniem okablowań do urządzeń elektrycznych.

 2. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  JIT Homes specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży akcesoriów do szkła hartowanego, takich jak m.in. okucia, szyny do szklanych drzwi, systemy klinowe, sprężyny podłogowe, uchwyty, zawiasy prysznicowe, mocowania do szkła, gałki, wieszaki na ręczniki, drążki podporowe, uszczelnienia do ścianek, krany, stabilizatory do kabiny prysznicowej, kanały do przeszklenia, elementy obrotowe, zamki, zawiasy drzwiowe, okucia do drzwi przesuwanych, akcesoria do drzwi przesuwanych, łączniki pająkowe, itp.

 3. DI.GI.MA.

  Włochy

  Verified by europages badge

  DI.GI.MA. 70-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i obróbce produktów ubocznych uboju, z surowców przeznaczonych do spożycia przez ludzi. Uzyskiwany materiał jest selekcjonowany i przetwarzany w celu produkcji tłuszczów i mączek mięsnych. Zróżnicowana oferta i wyselekcjonowane surowce.

 4. VIRGIS FILTER SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Virgis Filter jest liderem w produkcji filtrów powietrza, filtrów kasetowych i drobnego sprzętu, homologowanych i stosowanych jako wyposażenie fabryczne sprzętu znanych producentów silników, sprężarek, zespołów prądnicowych, wagonów silnikowych, zamiatarek ulic i do wielu innych zastosowań w branży rolniczej, nieruchomości, wydobywania kopalin i w przemyśle. Od zawsze wyczuleni odnośnie znaczenia innowacji i kontroli sprawności produktów, dużo zainwestowaliśmy w tę branżę.

 5. CIVIC INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CIVIC INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Pręty do wieszania obrazów, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, ścienne odboje do drzwi, ograniczniki do drzwi, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, odboje drzwi podłogowe, Pręty do wieszania obrazów, i produkcja sim. Ma siedzibę w L'haye Les Roses, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MINSAVIT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MINSAVIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Firmy sprzątające, Wynajem samochodów, ELECTRIC EQUIPMENT, Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe, wkręty specjalne, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, śruby i zakrętki samoblokujące, i Firmy sprzątające. Ma siedzibę w Besana In Brianza, Włochy.

 2. G-FITTINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma G-FITTINGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Emmerich Am Rhein, Niemcy.

 3. KELLER & KALMBACH GMBH ZENTRALE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KELLER & KALMBACH GMBH ZENTRALE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Unterschleißheim, Niemcy.

 4. JUST HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JUST HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Müllheim (im Schwarzwald), Niemcy.

 5. PRÄMETA GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRÄMETA GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 1. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MORO & SPREAFICO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, zawiasy, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, łączenie metali, kłódki, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Monte Marenzo, Włochy.

 2. PUNTOVITI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PUNTOVITI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Śruby i nakrętki specjalne, śruby z nakrętkami, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i nakrętki. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. FAWO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FAWO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Nieder-Olm, Niemcy.

 2. ROVERE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ROVERE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach blachy, dziurkarki, szkielet metalowy, i obróbka żelaza. Ma siedzibę w Montelabbate, Włochy.

 3. FEM S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, czopy metalowe mocujące, zawiasy dekoracyjne, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Granarolo Dell'emilia, Włochy.

 4. L.I.P.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma L.I.P., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, ELECTRIC EQUIPMENT, Maszyny rolnicze, reduktory epicykloidyczne, zębatki, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, mikro przekładnie zębate, ELECTRIC EQUIPMENT, i Maszyny rolnicze. Ma siedzibę w Corsico, Włochy.

 5. FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach śruby i nakrętki, sprężarki, elektronarzędzia, i drobne części do obrabiarek metali. Ma siedzibę w Seregno, Włochy.

 6. GSG BAUBESCHLÄGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GSG BAUBESCHLÄGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Elsterwerda, Niemcy.

 7. POLLMANN & SOHN GMBH & CO KG BAUBESCHLÄGE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLLMANN & SOHN GMBH & CO KG BAUBESCHLÄGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Kierspe, Niemcy.

 8. SCHMIDT + MELDAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMIDT + MELDAU GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. SICUREZZA & STILE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICUREZZA & STILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Rama i ościeżnica, obróbka żelaza, obróbka blach i rur, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Rama i ościeżnica. Ma siedzibę w Castelnuovo Di Porto, Włochy.

 2. CAMUT - RETTIFICATRICI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CAMUT - RETTIFICATRICI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, szlifierki ręczne, szlifierki ze stołem obrotowym, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i przemysłowe kolumny rektyfikacyjne. Ma siedzibę w Saluggia, Włochy.

 3. OMAT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OMAT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Pantin, Francja.

 4. HOJU-BESCHLAG GMBH

  Niemcy

  Wyrób płyt bazowych, osłon drzwiowych, płyt perforowanych, kratek wentylacyjnych wykonanych z aluminium, tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej, a także elementów z blachy robionych na zamówienie specjalne w dowolnej kolejności stanowi podstawę naszej ponad 60-letniej działalności biznesowej. Nasze produkty są nowoczesne, reprezentatywne, wizualnie atrakcyjne, a jednocześnie funkcjonalne i świetnie nadające się do codziennego użytku. Spełnienie dzisiejszych wymagań rynku oznacza zagwarantowanie niezmiernie wysokiego poziomu wydajności i jakości przy coraz krótszych terminach. Czynimy to w ścisłej współpracy z naszą rosnącą bazą klientów. Jesteśmy konkurencyjni i dbamy o zrównoważony rozwój, inwestując w nowe technologie i wydajny park maszyn. Liczne pozytywne oceny ze strony naszych klientów i dostawców świadczą o tym, że jakość nie jest dla nas pustym zdaniem, ale treścią pełną wartości.

 5. ALSAFIX SAS

  Francja

  ALSAFIX projektuje solidne, skuteczne i dostosowane do specyficznych warunków urządzenia do wykonywania mocowań dla przedsiębiorstw: zszywarki ręczne, bezprzewodowe wiertarko-wkrętarki, elektryczne zszywarko-gwoździarki, zszywarki pneumatyczne, sprężarki, gwoździarki ręczne, nitownice. Firma ALSAFIX, posiadająca certyfikat ISO 9001, jest obecnie znana na całym świecie jako jedno z najskuteczniejszych przedsiębiorstw w branży, zawdzięczając swoją renomę szybkości reagowania na potrzeby rynku oraz wiedzy i umiejętnościom.

 6. COFEROL - COMÉRCIO DE FERRAGENS, LDA.

  Portugalia

  COFEROL specjalizuje się w produkcji ram do drzwi przesuwnych w szafach oraz w sprzedaży wszelkiego rodzaju sprzętu i wyposażenia dla stolarstwa i branży konstrukcyjno-budowlanej. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzą szafy czy meble kuchenne, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne albo drzwi przesuwne, produkujemy, sprzedajemy i opracowujemy wszelkiego rodzaju wyposażenie niezbędne do samodzielnej konstrukcji i montażu. COFEROL wdraża pomysły do naśladowania w branży stolarskiej i przychodzi z pomocą profesjonalistom.

 7. INTER-PLAST PLASTIK DOGRAMA AKSESUARLARI SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  INTER-PLAST PLASTİK został założony w 1993 r. w sektorze akcesoriów z pcv i z czasem stał się producentem i sprzedawcą na rykach międzynarodowych produków wysokiej jakości, takich jak: zawiasy drzwiowe 3 D, zawiasy okienne, obojniki ze znalu 5, zamki typu espagnolette, zamki drzwiowe, uchwyty drzwiowe, cylindry, aluminiowe klamki do drzwi i okien, klamki do zamykanych balkonów i okien, pręty dystansowe, osłony przed owadami, śruby samowkrętne & wkręty, śruby montażowe buldex, systemy oszklenia balkonowego i składane systemy oszklenia.

 8. PRECITOOL WERKZEUGHANDEL GMBH & CO. KG ZENTRALLAGER

  Niemcy

  Oferować klientom możliwie najlepsze usługi, to najważniejszy cel PRECITOOL-Partner. Jakość, niezawodność, porady i znajdywanie rozwiązań w zakresie wszystkich kwestii obróbki metali oraz dogłębna znajomość rynku mają jedną nazwę: PRECITOOL - zaufanie w kompetencje. Nasze produkty są wykonane profesjonalnie z użyciem materiałów najwyższej jakości. Odpowiadają najwyższym standardom jakości i bezpieczeństwa. PRECITOOL - za nim stoją silne przedsiębiorstwa partnerskie działające w Niemczech i Europie. To partnerstwo pozwala sprawnie i optymalnie obsługiwać wszystkich klientów w branży przemysłowej i rzemieślniczej. PRECITOOL oferuje ponad 100.000 produktów o wysokiej wartości pochodzących od wiodących producentów i marek. PRECITOOL - nowoczesna logistyka i centrum usług w dziedzinie obróbki metali i skrawania. Wysokiej jakości narzędzia do skrawania, zaciskania, pomiarowe, pilniki, narzędzia do szlifowania i cięcia, ręczne i elektronarzędzia

 9. WKRĘT TECHNIKI ZAMOCOWAŃ KRZYSZTOF SŁABOŃ

  Polska

  Oferujemy najwyższej jakości materiały do mocowań. Owocna współpraca z wiodącymi producentami pozwoliła nam na sukcesywne rozszerzanie naszej oferty. Dzięki temu oferujemy nie tylko kotwy, wkręty, czy gwoździe budowlane. U nas kupisz również wiertła do metalu, wiertła SDS oraz narzędzia i elektronarzędzia. Dysponujemy także rozbudowaną ofertą kołków rozporowych, kołków do styropianu i wkrętów samowiercących. Nasi wyspecjalizowani pracownicy, służąc fachowym doradztwem, pomogą w wyborze prętów gwintowanych, nitów zrywalnych czy innych produktów z naszej oferty. Zapraszamy do współpracy!

 10. B&H BESCHLAGTECHNIK OHG

  Niemcy

  Nasza firma dostarcza swoim klientom wszelkiego rodzaju części toczone, frezowane, cięte laserowo, wytłoczki, odlewy jak również okucia budowlane i meblowe. Specjalizujemy się w małych, średnich i dużych seriach. Podstawową kompetencją jest obróbka stali nierdzewnej. Oczywiście dostarczamy także produkty wykonane ze wszystkich innych metali. Obrabiamy, frezujemy i obrabiamy laserowo części dla klientów z branży meblarskiej, budowy sklepów, i innych obiektów, hotelarskiej, targów handlowych, dla branży szklarskiej i sanitarnej. Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat naszych produktów. Chcemy zaprezentować się tutaj jako kompetentny partner dla Ciebie. Ponadto specjalizujemy się w produkcji przewodów, kabli Bowdena i kabli sterujących. Produkujemy i naprawiamy wszelkiego przewody ciśnieniowe, , siłowniki, przewody gazowe, kable sprzęgła, przewody hamulcowe, kable przesuwne i kable bowdenowe. Wzory lub rysunki w produkcji pojedynczej lub seryjnej.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Artykuły żelazne i drobnica metalowa- budowlana - Import eksport

Liczba wyników

13 041 Przedsiębiorstwa