• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • armatura sieci gazowej

Wyniki dla

Armatura sieci gazowej - Import eksport

 1. HPS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HPS Solutions posiada certyfikat ISO 9001: 2015 i jest uznanym, specjalistycznym hurtownikiem oraz dostawcą usług w zakresie technologii płynów i gazów. Skupiamy się na sprzedaży precyzyjnych elementów, takich jak kształtki rurowe i zawory wykonane ze stali nierdzewnej lub wyższej jakości stopów specjalnych, takich jak Hastelloy, Super-Duplex, Inconel, tytan i wiele innych. Jako specjaliści w zakresie poszczególnych komponentów i podzespołów - z ponad 30-letnim doświadczeniem praktycznym - jesteśmy niezawodnym partnerem w wielu branżach. Nasza filozofia polega na tym, że asortyment produktów jest niezależny od producenta, gwarantuje najlepszą dostępność po cenach rynkowych. Z naszej centrali w Monachium obsługujemy znanych klientów z dziedziny przemysłu, badań i rozwoju na całym świecie, oferując około 35.000 magazynowanych produktów wysokiej jakości i kompletnych rozwiązań w zakresie oprzyrządowania. Zamów swoją próbkę już dziś!

 2. GNALI BOCIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GNALI BOCIA z miejscowości Lumezzane w prowincji Brescia, założona przez braci Gnali pod koniec lat 70. specjalizuje się w produkcji regulatorów, reduktorów ciśnienia, zaworów, zaworów zabezpieczających i złączy do urządzeń wykorzystujących gaz LPG, gazy techniczne i wodę. Produkujemy bezpieczne i wysokiej jakości złącza do gazu LPG z mosiądzu, stopu miedzi i cynku. Wieloletnie doświadczenie i nabyte umiejętności pozwoliły dziś firmie Gnali Bocia uplasować się na pozycji lidera w swoim segmencie rynku reprezentowanym przez dużych producentów oraz krajowych i zagranicznych dystrybutorów. Wysokie standardy jakości oraz ciągła praca nad optymalizacją stosunku jakości do ceny wymagają od firmy Gnali Bocia ciągłego zaangażowania w inwestycje technologiczne oraz zasoby ludzkie w celu umocnienia swojej pozycji, zapewnienia satysfakcji swoich klientów oraz budowania nowych fundamentów na przyszłość. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001: 2015. UNI CEI EN, ISO/CEI 17025

 3. GEMÜ GEBRÜDER MÜLLER APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEMÜ jest wiodącym producentem zaworów, sprzętu pomiarowego i podzespołów sterujących. To globalna i niezależna firma rodzinna z ponad 50 letnim doświadczeniem w produkcji innowacyjnych wyrobów i niestandardowych rozwiązań dostosowanych do kontroli mediów procesowych w kluczowych dziedzinach. GEMÜ jest światowym liderem w dziedzinie sterylnych aplikacji dla branży farmaceutycznej i biotechnologicznej. Grupa zatrudnia obecnie 900 pracowników w Niemczech i ponad 1600 na całym świecie. Wytwarzamy nasze wyroby w sześciu zakładach produkcyjnych w Niemczech, Szwajcarii, Chinach, Brazylii, Francji i Stanach Zjednoczonych. Dystrybucja na cały świat jest koordynowana z Niemiec dla 27 spółek zależnych. W oparciu o gęstą sieć partnerów handlowych w ponad 50 krajach Grupa jest aktywna na wszystkich kontynentach. Dzięki międzynarodowej strategii wzrostu GEMÜ będzie rozwijał się na inne rynki w przyszłości.

 4. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Stopy aluminium, Armatura sieci gazowej, Armatura rurociągowa przemysłowa, Wyroby kowalskie, aluminiowe elementy kute, odkuwki matrycowe z aluminium, odkuwki matrycowe z mosiądzu, i mosiężne elementy kute. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 5. FRIEDRICHSHÜTTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDRICHSHÜTTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Laubach, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HONEYWELL THERMAL SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma Elster GmbH, Kromschröder Osnabrück jest jednym z wiodących producentów najlepszych produktów i rozwiązań systemowych w zakresie ochrony, pomiaru i kontroli gazów. Dzięki gazomierzom dla gospodarstw domowych i handlu oraz osprzętowi zabezpieczającemu i komponentom kontrolnym do urządzeń grzewczych i przemysłowych, firma oferuje szeroki zakres usług wspieranych dzięki ogólnoświatowej organizacji sprzedaży i serwisu. Elster GmbH zajmuje wiodącą pozycję w stosunku do międzynarodowej konkurencji. Portfolio obejmuje gazomierze do użytku domowego i komercyjnego, armaturę bezpieczeństwa i elementy sterujące do systemów grzewczych oraz systemy do pomiaru i sterowania przemysłowymi procesami grzewczymi. Dzięki licznym bazom serwisowym, biurom sprzedaży i zakładom produkcyjnym na całym świecie jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych klientów z branży, handlu i dostaw energii.

 2. GROSS- UND EINZELHANDEL LUDWIG OBEREISENBUCHNER

  Niemcy

  Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych wszystkich renomowanych producentów urządzeń grzewczych, a także elektroniki użytkowej i AGD. Nasza oferta nie ogranicza się jednak do artykułów producentów obecnych na rynku: dostarczamy również części zamienne do produktów firm już nieistniejących, takich jak GAMAT, HALLER-MEURER, KOWA, VULKAN i inne. Od roku 2000 jesteśmy partnerem handlowym Strache Gasapperatevertriebs GmbH, na terenie Bawarii, a od roku 2001 - A.O.Smith Warmwassertechnik, na terenie Niemiec. Prowadzimy sprzedaż urządzeń z własnego magazynu, głównie dla firm. Oferujemy podstawowe urządzenia gazowe następujących producentów: A.O.Smith, DRU, Emax, Justus/Oranier, HM-Raumheizer, Strache i Wamsler. Wraz z naszymi partnerami handlowymi jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć urządzenia i części zamienne w dowolnym rejonie. Posiadamy części zamienne do produktów wielu dużych firm.

 3. ATM JACEK SZYMKOWIAK

  Polska

  Firma ATM jest liderem na rynku krajowym w zakresie sprzedaży produktów z branży gazowniczej i ciepłowniczej. Mamy w ofercie produkty najwyższej jakości renomowanych marek polskich oraz zagranicznych producentów. Oferujemy usługi: - gazownictwo (elementy sieci i przyłączy gazowych, stacje i punkty gazowe, urządzenia kontrolno-pomiarowe, zgrzewarki i akcesoria pomocnicze). - ciepłownictwo - armatura, pomiar ciśnienia i temperatury, automatyka, urządzenia do kotłowni i węzłów cieplnych, produkty do pomiaru poziomu. U nas znajdziecie Państwo: skrzynki gazowe, stojaki do skrzynek, kolumny przyłącza do gazu, monozłącza, trójniki pod monozłącze, stabilizatory do gazu, zawory, armaturę zaporową i zwrotną, odwadniacze, armaturę wodociągową, akcesoria mechaniczne, stacje gazowe.

 4. LE ROBINET FRIGORIFIQUE FRANÇAIS SAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Robinet frigorifique français (RFF), mieszczące się w Domessin w Sabaudii, specjalizuje się w produkcji zaworów przemysłowych ze stali i stali nierdzewnej dla chłodnictwa i oferuje gamę cenionych na świecie produktów dla urządzeń chłodniczych: Zawór zaporowy, zawór regulacyjny, zawór natężeniowy, zawór odchylany, filtr, zawór odwadniający z przeciwwagą, zawór kulowy ręczny lub silnikowy, PN25, PN65, stal lub stal nierdzewna, do NH3, CO2 i innych czynników chłodniczych. Produkujemy zawory ze stali marki "ANTONSANTI", do gazu ziemnego, z atestem GDF, a także akcesoria i zestaw "Isolet". Aby usatysfakcjonować wymagających klientów, Robinet Frigorifique Français stosuje nowoczesne techniki produkcji, będące synonimem wysokiej jakości i konkurencyjności w branży instalacji chłodniczych. Nasze wyroby są stosowane w instalacjach chłodniczych wykorzystujących amoniak, CFC, HCFC, HFC i inne płyny chłodnicze do temperatur od -50°C do +150°C.

 5. TGK SERWIS MICHAŁ MRÓZ

  Polska

  TGK Serwis oferuje profesjonalne naprawy (gwarancyjne i pogwarancyjne) kotłów gazowych najpopularniejszych producentów urządzeń grzewczych. Firma prowadzi serwis piecyków marki De Dietrich, Immergas, Ariston, ACV oraz Beretta. Wszyscy zatrudnieni pracownicy posiadają wymagane uprawnienia oraz niezbędne doświadczenie, które jest gwarancją przeprowadzenia bezpiecznej naprawy całej instalacji grzewczej. Sprzedaż i montaż pieców gazowych Podkarpackie przedsiębiorstwo prowadzi także sprzedaż jedno- i dwufunkcyjnych pieców wraz z niezbędnymi zasobnikami, które służą do szybkiego podgrzewania wody. Tutaj kluczowy jest odpowiedni dobór modelu kotła do użytkowanego domu czy mieszkania, dlatego najlepiej zdać się na wiedzę i doradztwo profesjonalistów. Oczywiście firma po sprzedaży wybranego kotła grzewczego, zajmie się jego montażem, a później również regularnym przeglądem. Wykorzystanie kamery termowizyjnej Pracownicy po otrzymaniu zgłoszenia od klienta w kwestii powstałej usterki są w stanie w ciągu chwili zdiagnozować problem i miejsce nieszczelności czy awarii. Wszystko, dzięki nowoczesnej kamerze, która monitoruje stan instalacji na podstawie promieniowania podczerwieni.

 1. AQUATECHNIK GROUP SPA

  Włochy

  Aquatechnik produkuje i sprzedaje systemy do instalacji sanitarnych, ogrzewania, klimatyzacji i sprężonego powietrza dla instytucji cywilnych lub zakładów przemysłowych. Metody wytłaczania i formowania wtryskowego. Rury i złączki do instalacji hydraulicznych i grzewczych.

 2. DEPERI SRL

  Włochy

  Firma DEPERI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SMALL METAL PARTS. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sieci gazowej, metalowa drobnica żelazna toczona, złącza mosiężne, i Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 1. EM-TECHNIK ITALIA SRL

  Włochy

  Firma EM-TECHNIK ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe do armatury, szybkozłączki, złączki do ściskania, Złączki rurowe do armatury, i złączki i zawory do użytku przemysłowego. Ma siedzibę w Vimercate, Włochy.

 2. WEGAS ARMATUREN GMBH

  Szwajcaria

  Firma WEGAS ARMATUREN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Klingnau, Szwajcaria.

 3. ERCE ENERJI

  Turcja

  Firma ERCE ENERJI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Jest również obecna w dziedzinach instalacje ciśnieniowe, i zbiorniki stalowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. SOL KOHLENSÄURE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SOL KOHLENSÄURE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Burgbrohl, Niemcy.

 5. RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A.

  Hiszpania

  Firma RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Armatura sieci gazowej, kucie na gorąco, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, produkcja metali nieżelaznych i stopów, i Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Sant Feliu De Llobregat, Hiszpania.

 6. KRAISS & FRIZ E.K.

  Niemcy

  Firma KRAISS & FRIZ E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 7. OVENTROP ROBINETTERIE

  Francja

  Firma OVENTROP ROBINETTERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sieci gazowej, Armatura sieci gazowej, i termostaty. Ma siedzibę w Wasselonne, Francja.

 8. FOURNITURE ROBINETTERIE INDUSTRIELLE

  Francja

  Firma FOURNITURE ROBINETTERIE INDUSTRIELLE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sieci gazowej, Armatura sieci gazowej, manometry, i filtry do wody. Ma siedzibę w Bourg-De-Peage, Francja.

 1. ZONAGAS.BG

  Bułgaria

  Firma ZONAGAS.BG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Jest również obecna w dziedzinach Detektory gazu, urządzenia kontrolne, Filtry gazu, Detektory gazu, urządzenia kontrolne, i Filtry gazu. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. HYDROMECA

  Francja

  Firma HYDROMECA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sieci gazowej, Armatura sieci gazowej, i zawory ograniczające warunki przepływu. Ma siedzibę w Marquion, Francja.

 3. CHUCHU DECAYEUX SAS

  Francja

  Firma CHUCHU DECAYEUX SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sieci gazowej, Armatura sieci gazowej, i złączki do gazu. Ma siedzibę w Woincourt, Francja.

 4. TECHNIGROUP

  Grecja

  Firma TECHNIGROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Jest również obecna w dziedzinach artykuły dla hydrauliki, i materiały hydrosanitarne. Ma siedzibę w Vyronas, Grecja.

 5. KONTAKT LLC

  Ukraina

  Firma KONTAKT LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Jest również obecna w dziedzinach zawory redukcyjne do gazu, High pressure regulator, Produkcja i obróbka CNC części mechanicznych, i control valves. Ma siedzibę w Druzhkivka, Ukraina.

 6. SISTEM MUHENDISLIK

  Turcja

  Firma SISTEM MUHENDISLIK, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Sinop, Turcja.

 7. FLÜSSIGGAS - VERTRIEB WELKENBACH

  Niemcy

  Firma FLÜSSIGGAS - VERTRIEB WELKENBACH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Wölfersheim, Niemcy.

 8. EBRO ARMATUREN EST. & CO. KG

  Szwajcaria

  Firma EBRO ARMATUREN EST. & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Cham, Szwajcaria.

 9. PETTINAROLI

  Francja

  Firma PETTINAROLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sieci gazowej, armatura, Armatura sieci gazowej, i Zawory. Ma siedzibę w Carmaux, Francja.

 10. VELAN SAS

  Francja

  Firma VELAN SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sieci gazowej, armatura, plumbing fittings for the building industry, laboratory valves, i Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Lyon Cedex 07, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo