• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • armatura sieci gazowej

Wyniki dla

Armatura sieci gazowej - Import eksport

 1. HONEYWELL THERMAL SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma Elster GmbH, Kromschröder Osnabrück jest jednym z wiodących producentów najlepszych produktów i rozwiązań systemowych w zakresie ochrony, pomiaru i kontroli gazów. Dzięki gazomierzom dla gospodarstw domowych i handlu oraz osprzętowi zabezpieczającemu i komponentom kontrolnym do urządzeń grzewczych i przemysłowych, firma oferuje szeroki zakres usług wspieranych dzięki ogólnoświatowej organizacji sprzedaży i serwisu. Elster GmbH zajmuje wiodącą pozycję w stosunku do międzynarodowej konkurencji. Portfolio obejmuje gazomierze do użytku domowego i komercyjnego, armaturę bezpieczeństwa i elementy sterujące do systemów grzewczych oraz systemy do pomiaru i sterowania przemysłowymi procesami grzewczymi. Dzięki licznym bazom serwisowym, biurom sprzedaży i zakładom produkcyjnym na całym świecie jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych klientów z branży, handlu i dostaw energii.

 2. DEUSTE GAS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Twoim specjalistą od gazów, pojemników i armatury. Nasz zakres usług obejmuje: - produkcję gazów testowych i kalibracyjnych oraz mieszanin gazowych w stanie gazowym i ciekłym w pojemnikach na sprzedaż, wynajem i w butlach zastrzeżonych - testowanie i czyszczenie gazów w puszkach ciśnieniowych i jednorazowych butlach gazowych o pojemności 12, 34, 60 lub 110 l. Na życzenie otrzymać możecie armaturę ciśnieniową do gazów i mieszanek gazów odpowiadnio do indywidualnych życzeń. Deuste Gas Solutions GmbH to średniej wielkości firma z północnego Schwarzwaldu, która od ponad 40 lat prowadzi działalność w zakresie produkcji gazów testowych i kalibracyjnych, a także sprzedaży zbiorników gazu pod ciśnieniem i armatury ciśnieniowej. Do połowy 2016 roku firma produkowała pod nazwą Deuste Steininger GmbH w Mühlhausen/Kraichgau.

 3. GNALI BOCIA SRL

  Włochy

  Firma GNALI BOCIA z miejscowości Lumezzane w prowincji Brescia, założona przez braci Gnali pod koniec lat 70. specjalizuje się w produkcji regulatorów, reduktorów ciśnienia, zaworów, zaworów zabezpieczających i złączy do urządzeń wykorzystujących gaz LPG, gazy techniczne i wodę. Produkujemy bezpieczne i wysokiej jakości złącza do gazu LPG z mosiądzu, stopu miedzi i cynku. Wieloletnie doświadczenie i nabyte umiejętności pozwoliły dziś firmie Gnali Bocia uplasować się na pozycji lidera w swoim segmencie rynku reprezentowanym przez dużych producentów oraz krajowych i zagranicznych dystrybutorów. Wysokie standardy jakości oraz ciągła praca nad optymalizacją stosunku jakości do ceny wymagają od firmy Gnali Bocia ciągłego zaangażowania w inwestycje technologiczne oraz zasoby ludzkie w celu umocnienia swojej pozycji, zapewnienia satysfakcji swoich klientów oraz budowania nowych fundamentów na przyszłość. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001: 2015. UNI CEI EN, ISO/CEI 17025

 4. HPS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  HPS Solutions posiada certyfikat ISO 9001: 2015 i jest uznanym, specjalistycznym hurtownikiem oraz dostawcą usług w zakresie technologii płynów i gazów. Skupiamy się na sprzedaży precyzyjnych elementów, takich jak kształtki rurowe i zawory wykonane ze stali nierdzewnej lub wyższej jakości stopów specjalnych, takich jak Hastelloy, Super-Duplex, Inconel, tytan i wiele innych. Jako specjaliści w zakresie poszczególnych komponentów i podzespołów - z ponad 30-letnim doświadczeniem praktycznym - jesteśmy niezawodnym partnerem w wielu branżach. Nasza filozofia polega na tym, że asortyment produktów jest niezależny od producenta, gwarantuje najlepszą dostępność po cenach rynkowych. Z naszej centrali w Monachium obsługujemy znanych klientów z dziedziny przemysłu, badań i rozwoju na całym świecie, oferując około 35.000 magazynowanych produktów wysokiej jakości i kompletnych rozwiązań w zakresie oprzyrządowania. Zamów swoją próbkę już dziś!

 5. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRIEDRICHSHÜTTE GMBH

  Niemcy

 2. GEMÜ GEBRÜDER MÜLLER APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEMÜ jest wiodącym producentem zaworów, sprzętu pomiarowego i podzespołów sterujących. To globalna i niezależna firma rodzinna z ponad 50 letnim doświadczeniem w produkcji innowacyjnych wyrobów i niestandardowych rozwiązań dostosowanych do kontroli mediów procesowych w kluczowych dziedzinach. GEMÜ jest światowym liderem w dziedzinie sterylnych aplikacji dla branży farmaceutycznej i biotechnologicznej. Grupa zatrudnia obecnie 900 pracowników w Niemczech i ponad 1600 na całym świecie. Wytwarzamy nasze wyroby w sześciu zakładach produkcyjnych w Niemczech, Szwajcarii, Chinach, Brazylii, Francji i Stanach Zjednoczonych. Dystrybucja na cały świat jest koordynowana z Niemiec dla 27 spółek zależnych. W oparciu o gęstą sieć partnerów handlowych w ponad 50 krajach Grupa jest aktywna na wszystkich kontynentach. Dzięki międzynarodowej strategii wzrostu GEMÜ będzie rozwijał się na inne rynki w przyszłości.

 3. LE ROBINET FRIGORIFIQUE FRANÇAIS SAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Robinet frigorifique français (RFF), mieszczące się w Domessin w Sabaudii, specjalizuje się w produkcji zaworów przemysłowych ze stali i stali nierdzewnej dla chłodnictwa i oferuje gamę cenionych na świecie produktów dla urządzeń chłodniczych: Zawór zaporowy, zawór regulacyjny, zawór natężeniowy, zawór odchylany, filtr, zawór odwadniający z przeciwwagą, zawór kulowy ręczny lub silnikowy, PN25, PN65, stal lub stal nierdzewna, do NH3, CO2 i innych czynników chłodniczych. Produkujemy zawory ze stali marki "ANTONSANTI", do gazu ziemnego, z atestem GDF, a także akcesoria i zestaw "Isolet". Aby usatysfakcjonować wymagających klientów, Robinet Frigorifique Français stosuje nowoczesne techniki produkcji, będące synonimem wysokiej jakości i konkurencyjności w branży instalacji chłodniczych. Nasze wyroby są stosowane w instalacjach chłodniczych wykorzystujących amoniak, CFC, HCFC, HFC i inne płyny chłodnicze do temperatur od -50°C do +150°C.

 4. ATM JACEK SZYMKOWIAK

  Polska

  Firma ATM jest liderem na rynku krajowym w zakresie sprzedaży produktów z branży gazowniczej i ciepłowniczej. Mamy w ofercie produkty najwyższej jakości renomowanych marek polskich oraz zagranicznych producentów. Oferujemy usługi: - gazownictwo (elementy sieci i przyłączy gazowych, stacje i punkty gazowe, urządzenia kontrolno-pomiarowe, zgrzewarki i akcesoria pomocnicze). - ciepłownictwo - armatura, pomiar ciśnienia i temperatury, automatyka, urządzenia do kotłowni i węzłów cieplnych, produkty do pomiaru poziomu. U nas znajdziecie Państwo: skrzynki gazowe, stojaki do skrzynek, kolumny przyłącza do gazu, monozłącza, trójniki pod monozłącze, stabilizatory do gazu, zawory, armaturę zaporową i zwrotną, odwadniacze, armaturę wodociągową, akcesoria mechaniczne, stacje gazowe.

 5. GROSS- UND EINZELHANDEL LUDWIG OBEREISENBUCHNER

  Niemcy

  Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych wszystkich renomowanych producentów urządzeń grzewczych, a także elektroniki użytkowej i AGD. Nasza oferta nie ogranicza się jednak do artykułów producentów obecnych na rynku: dostarczamy również części zamienne do produktów firm już nieistniejących, takich jak GAMAT, HALLER-MEURER, KOWA, VULKAN i inne. Od roku 2000 jesteśmy partnerem handlowym Strache Gasapperatevertriebs GmbH, na terenie Bawarii, a od roku 2001 - A.O.Smith Warmwassertechnik, na terenie Niemiec. Prowadzimy sprzedaż urządzeń z własnego magazynu, głównie dla firm. Oferujemy podstawowe urządzenia gazowe następujących producentów: A.O.Smith, DRU, Emax, Justus/Oranier, HM-Raumheizer, Strache i Wamsler. Wraz z naszymi partnerami handlowymi jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć urządzenia i części zamienne w dowolnym rejonie. Posiadamy części zamienne do produktów wielu dużych firm.

 1. TGK SERWIS MICHAŁ MRÓZ

  Polska

  TGK Serwis oferuje profesjonalne naprawy (gwarancyjne i pogwarancyjne) kotłów gazowych najpopularniejszych producentów urządzeń grzewczych. Firma prowadzi serwis piecyków marki De Dietrich, Immergas, Ariston, ACV oraz Beretta. Wszyscy zatrudnieni pracownicy posiadają wymagane uprawnienia oraz niezbędne doświadczenie, które jest gwarancją przeprowadzenia bezpiecznej naprawy całej instalacji grzewczej. Sprzedaż i montaż pieców gazowych Podkarpackie przedsiębiorstwo prowadzi także sprzedaż jedno- i dwufunkcyjnych pieców wraz z niezbędnymi zasobnikami, które służą do szybkiego podgrzewania wody. Tutaj kluczowy jest odpowiedni dobór modelu kotła do użytkowanego domu czy mieszkania, dlatego najlepiej zdać się na wiedzę i doradztwo profesjonalistów. Oczywiście firma po sprzedaży wybranego kotła grzewczego, zajmie się jego montażem, a później również regularnym przeglądem. Wykorzystanie kamery termowizyjnej Pracownicy po otrzymaniu zgłoszenia od klienta w kwestii powstałej usterki są w stanie w ciągu chwili zdiagnozować problem i miejsce nieszczelności czy awarii. Wszystko, dzięki nowoczesnej kamerze, która monitoruje stan instalacji na podstawie promieniowania podczerwieni.

 2. AQUATECHNIK GROUP SPA

  Włochy

  Aquatechnik produkuje i sprzedaje systemy do instalacji sanitarnych, ogrzewania, klimatyzacji i sprężonego powietrza dla instytucji cywilnych lub zakładów przemysłowych. Metody wytłaczania i formowania wtryskowego. Rury i złączki do instalacji hydraulicznych i grzewczych.

 1. DEPERI SRL

  Włochy

 2. WEGAS ARMATUREN GMBH

  Szwajcaria

 3. ERCE ENERJI

  Turcja

 4. RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A.

  Hiszpania

 5. SOL KOHLENSÄURE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. KRAISS & FRIZ E.K.

  Niemcy

 7. FLÜSSIGGAS - VERTRIEB WELKENBACH

  Niemcy

 8. FOURNITURE ROBINETTERIE INDUSTRIELLE

  Francja

 1. SISTEM MUHENDISLIK

  Turcja

 2. TECHNIGROUP

  Grecja

 3. ESKA VALVE

  Turcja

 4. CHUCHU DECAYEUX SAS

  Francja

 5. WITT FRANCE

  Francja

 6. OVENTROP ROBINETTERIE

  Francja

 7. VELAN SAS

  Francja

 8. KONTAKT LLC

  Ukraina

 9. EBRO ARMATUREN EST. & CO. KG

  Szwajcaria

 10. ZONAGAS.BG

  Bułgaria