• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • armatura sanitarna

Wyniki dla

Armatura sanitarna - Import eksport

 1. COMET-PUMPEN SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 30 lat COMET-PUMPEN to wiodący producentem wyrobów do przyczep, samochodów kempingowych oraz terenowych i rekreacyjnych w Europie. Nasz asortyment obejmuje pompy głębinowe i zewnętrzne, samozasysające pompy membranowe, z armaturą z tworzyw sztucznych i mosiądzu, lampy, okapów oraz szeroką gamę akcesoriów. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszych produktów i ich dostosowywaniu do wymagań rynku oraz wykorzystaniu nowoczesnych metod produkcyjnych i montażowych jesteśmy gotowi na przyjmowanie zamówień od samego rana. Nasz sukces to nie przypadek. Nasz cel to konstruktywna pomoc klientom oraz wspólne wypracowanie najlepszego rozwiązania. Od samego początku jakość to nasz priorytet.

 2. FORNARA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FORNARA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, zawór kulowy, złącze, Armatura sanitarna, zawory do przyłączy, zawór odcinający, zawory regulacji cieczy, zawory, i armatura. Ma siedzibę w Borgomanero, Włochy.

 3. ANZAPACK SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ANZAPACK SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach Zawory odcinające do instalacji, i valves and couplings. Ma siedzibę w La Muela, Hiszpania.

 4. MK ELEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MK ELEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, Armatura sanitarna, Komponenty elektroniczne, Armatura sanitarna, i Plumbing fixtures and accessories. Ma siedzibę w Goussainville, Francja.

 5. LOEX LOTZ EXIM TRADING INH. HENNER LOTZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOEX LOTZ EXIM TRADING INH. HENNER LOTZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IDRORICAMBI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma IDRORICAMBI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach kran, i ZAZZERI. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. ITAL-TAP SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ITAL-TAP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, zawory kulkowe do pralek, krany mosiężne, Armatura sanitarna, obróbka przewodów mosiężnych, Armatura rurociągowa przemysłowa, złączki do hydrauliki, i armatura. Ma siedzibę w Sarezzo, Włochy.

 3. TOGNO PLASTICS SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TOGNO PLASTICS SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, formowanie tworzyw sztucznych, formowanie tworzywa sztucznego półekspandowanego, Formy do tworzyw sztucznych, formy do tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, formy do artykułów technicznych, i tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Omegna, Włochy.

 4. DEMM RUBINETTERIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DEMM RUBINETTERIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach krany dwukurkowe krany mieszakowe, krany mieszaszakowe jednouchwytowe, krany automatyczne z pływakiem, krany ze sterowaniem fotokomórkowycm, krany mosiężne, krany z mieszaczem, krany do hydromasażu, i baterie mieszakowe prysznicowe. Ma siedzibę w Marmentino, Włochy.

 5. TASSINARI RUBINETTERIE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TASSINARI RUBINETTERIE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach armatura, krany dwukurkowe krany mieszakowe, krany mieszaszakowe jednouchwytowe, krany czasowe, krany do urządzeń i instalacji chłodniczych, krany na pedał, mieszarki ze stali nierdzewnej, krany z mieszaczem, i krany ze sterowaniem fotokomórkowycm. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 1. ALLSERVICE4YOU

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ALLSERVICE4YOU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sauna - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Ceramiczne płytki wykładzinowe, podłoga, JACUZZI, powłoka ścienna, Armatura sanitarna, FANTINI, armatura, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Zug, Włochy.

 2. MAATZ·CHRISTENSEN VERTEILER- UND ROHRSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAATZ·CHRISTENSEN VERTEILER- UND ROHRSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

 1. ECOLAM

  Polska

  Ecolam.de to sklep online z najlepszej jako? ci wannami, brodzikami prysznicowymi, prysznicami oraz armatur? . Powlekane we? n? mineraln? akrylowe wanny w najlepszych cenach. Posiadamy równie? szeroki wybór umywalek, sedesów i mebli ? azienkowych. Gwarancja bezpiecznych zakupów - tysi? ce zadowolonych klientów. Sprzedajemy tylko markow? ceramik? sanitarn? z gwarancj? producenta. Wanny prostok? tne i naro? ne (symetryczne i asymetryczne) wysokiej jako? ci b? d? ozdob? Twojej ? azienki na d? ugi czas! Nasz? przewag? s? równie? bezpieczne zakupy - dbamy o bezpiecze? stwo transakcji dzi? ki m.in. ochronie klienta w p? atno? ciach PayPal. W sklepie z wannami Ecolam masz mo? liwo? ? zwrotu zakupionego towaru w ci? gu 1 miesi? ca bez podanie przyczyny.

 2. INWAP SP. Z O.O.

  Polska

  Głównym produktem są przepompownie zarówno do ścieków komunalnych jak również do wód opadowych oraz drenażowych. Innymi produktami firmy INWAP są pompy wirowe odrzutowe o swobodnym przepływie z wirnikami typu vortex jak również wyposażonymi w rozdrabniacz (urządzenie tnące), oraz pompy wirowe – wyporowe wysokociśnieniowe doskonale zastępujące wszelkiego rodzaju pomp wirowo odrzutowe z wirnikami vortex i z rozdrabniaczem. Kolejną grupą produktów są elementy pompowni tj armatura hydrauliczna w tym szybkozłącza hydrauliczne, zawory zwrotne, odcinające; a także zbiorniki, układy sterowania w tym skrzynki sterujące pracą pompy oraz różnego rodzaju regulatory poziomu cieczy np. pływaki, Hydrosondy. Firma oprócz produkcji urządzeń zajmuje się też wspomaganie projektantów i biur projektowych w zakresie analizy projektowanych kanalizacji sanitarnych łącznie z doborem średnic rurociągów tłocznych, pomp i pompowni ścieków na podstawie obliczeń hydraulicznych sieci.

 3. ALLDISTRI HANDELSGESMBH

  Austria

  Jesteśmy firmą handlową obsługującą szeroką gamę produktów technicznych firm Panduit, Tyco, Accuride, Raychem i innych producentów. Od 1998 roku opieramy się na naszej wiedzy i wyjątkowej jakości usługach. Dostarczamy wyroby dla wielu klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. Nasz sukces opiera się na współpracy i duchu pracy zespołowej naszych kolegów i współpracowników. Każdy z nich ma określone zadanie, które wykonuje z maksymalną wydajnością. Osiągamy je dzięki dynamicznej i radosnej atmosferze w miejsu pracy. Unikalne kompetencje dzięki unikalnemu duchowi naszego zespołu! Margarete Patel, Dyrektor firmy

 4. ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I OGRZEWCZYCH MARIAN PŁÓCINICZAK

  Polska

  Do realizacji powierzonych nam zleceń wykorzystujemy materiały i sprzęt najwyższej jakości. Dzięki temu mamy możliwość bezpiecznego i bezusterkowego wykonania zleceń. Nasz zakład został w 2002 roku wyróżniony certyfikatem Autoryzowanego Instalatora Firmy Herz i został przyjęty w poczet członków klubu Dobrego Fachowca HERZ. Oprócz działalności związanej z montażem pomp ciepła, odkurzaczy centralnych oraz różnego rodzaju instalacji, prowadzimy również szkolenia uczniów. Po ukończeniu nauki zawodu w zasadniczych szkołach budowlanych w Poznaniu lub Grodzisku Wielkopolskim oraz zdaniu egzaminu przed komisją egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, absolwenci otrzymują propozycję zatrudnienia w naszym zakładzie. Stwarzając im odpowiednie warunki do rozwoju, mają możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Niektórzy z nich kontynuują naukę uczęszczając do Techników Budowlanych.

 5. INVENA S.A.

  Polska

  W sprzedaży posiadamy najwyższej jakości produkty łazienkowe i instalacyjne takie jak armatury i baterie, deszczownie czy krany umywalkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najwyższej jakości baterii łazienkowych. Zapewniamy Państwu niezawodne i praktyczne rozwiązania oraz bogaty wybór eleganckich produktów inspirowanych m.in. skandynawskimi trendami. Nasza przyjemna dla oka armatura łazienkowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy m.in. baterie umywalkowe, natryskowe, wannowe oraz baterie do bidetów. Asortyment naszej firmy obejmuje również baterie Invena i inne elementy podtynkowe takie jak deszczownice czy przyłącza. Dodatkowo w dziale z bateriami specjalistycznymi znajdą Państwo m.in. baterie bezdotykowe oraz baterie zlewozmywakowe z uchwytem specjalistycznym INIS. Nasza oferta armatury do instalacji wodnych obejmuje m.in. kurki, zawory zwrotne i przelotowe, filtry do wody, wodomierze, reduktory ciśnienia.

 6. DOMEKO

  Polska

  Towary, które znajdują się w naszej ofercie, to przede wszystkim produkty marek znanych ze swojej wysokiej jakości oraz niezawodności. Współpracujemy z najbardziej cenionymi producentami glazury i płytek ceramicznych, w tym Paradyż i Tubądzin. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów drewnianych i drewnopochodnych marek wiodących w Polsce i Europie. Wspólnie ze współpracującymi z nami producentami dokładamy wszelkich starań, abyśmy mogli zagwarantować kupującym ofertę kompletną i spójną w każdym momencie. Specjalizujemy się również w sprzedaży wanien, kabin prysznicowych czy elementów armatury łazienkowej. Zapewniamy duży wybór mebli łazienkowych

 7. JP - INSTALACJE

  Polska

  Firma JP-Instalacje istnieje od 2002 roku i znana jest na rynku lokalnym z rzetelności i wysokiej jakości produktów. Na początku naszej działalności był jeden punkt sprzedaży w Chorzowie przy ulicy Powstańców 66/2, a w 2006 roku została otwarta Hurtownia Materiałów Instalacyjnych przy ulicy Żeromskiego 14. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu instalacji grzewczych, wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Współpracujemy ze znanymi firmami, takimi jak: Brugman, Purmo, Cersanit, Koło, KFA, Deante, Olkusz, Roca, Sanplast, Ravak, Poolspa, Danfoss, Honeywell, Per-eco Defro. Pracownicy uczestniczą w szkoleniach przeprowadzanych przez producentów, są na bieżąco zapoznawani z nowymi technologiami i materiałami, które umiejętnie stosują w praktyce. Wysoki poziom wiedzy potwierdzają stosowne certyfikaty wystawiane przez producentów materiałów instalacyjnych. Naszym klientom oferujemy duży wybór artykułów do instalacji wod – kan - gaz i co oraz doświadczoną kadrę, służącą fachową poradą.

 8. PRECITOOL WERKZEUGHANDEL GMBH & CO. KG ZENTRALLAGER

  Niemcy

  Oferować klientom możliwie najlepsze usługi, to najważniejszy cel PRECITOOL-Partner. Jakość, niezawodność, porady i znajdywanie rozwiązań w zakresie wszystkich kwestii obróbki metali oraz dogłębna znajomość rynku mają jedną nazwę: PRECITOOL - zaufanie w kompetencje. Nasze produkty są wykonane profesjonalnie z użyciem materiałów najwyższej jakości. Odpowiadają najwyższym standardom jakości i bezpieczeństwa. PRECITOOL - za nim stoją silne przedsiębiorstwa partnerskie działające w Niemczech i Europie. To partnerstwo pozwala sprawnie i optymalnie obsługiwać wszystkich klientów w branży przemysłowej i rzemieślniczej. PRECITOOL oferuje ponad 100.000 produktów o wysokiej wartości pochodzących od wiodących producentów i marek. PRECITOOL - nowoczesna logistyka i centrum usług w dziedzinie obróbki metali i skrawania. Wysokiej jakości narzędzia do skrawania, zaciskania, pomiarowe, pilniki, narzędzia do szlifowania i cięcia, ręczne i elektronarzędzia

 1. P.P.U. "UNIMAT" SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Unimat działa już długi czas w branży zajmującej się instalacjami sanitarnymi. W ofercie firmy znajdują się różnorodne elementy takie jak na przykład: Złącza do piaskowania, Złącza węży z gwintem, Złącza węży kompozytowych, Filtry ssawne, Przezierniki oraz wiele, wiele innych tego typu podobnych

 2. MOON PROFESSIONAL ODWODNIENIA LINIOWE

  Polska

  Producent najlepszych łazienkowych odwodnień liniowych ze stali nierdzewnej.Bardzo dobrej jakości odpływy liniowe - przeznaczone do wewnątrz budynków.Wysokiej klasy konstrukcja, z unikalnym kształtem dna - powodującym znakomite odprowadzanie wody, bardzo dobra przepustowość. Pięć wzorów rusztu do wyboru, każdy dodatkowo w opcji polerowanej lub satynowanej. Ponadto wersja do zabudowy pytką ceramiczną.Odwodnienia wyróżniające się wśród konkurencji.

 3. DANIEL RUBINETTERIE S.P.A.

  Włochy

  Firma DANIEL RUBINETTERIE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach armatura, i design. Ma siedzibę w Cassano D'adda, Włochy.

 4. PORTA SRL

  Włochy

  Firma PORTA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach krany mieszakowe termostatyczne, baterie mieszakowe prysznicowe, i krany dwukurkowe krany mieszakowe. Ma siedzibę w Pella, Włochy.

 5. REMER RUBINETTERIE S.P.A.

  Włochy

  Firma REMER RUBINETTERIE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach produkcja armatury, meble do łazienek, i riser tube. Ma siedzibę w Cassano D'adda, Włochy.

 6. EL MOHAJIRI

  Maroko

  Firma EL MOHAJIRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach krany mosiężne, kran, i krany dwukurkowe krany mieszakowe. Ma siedzibę w Marrakech, Maroko.

 7. SZYMUSIK

  Belgia

  Firma SZYMUSIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Armatura rurociągowa przemysłowa, Armatura sanitarna, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, płyty z ogniwami fotowoltaicznymi, i Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. HELVETIC GMBH

  Niemcy

  Firma HELVETIC GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 9. TIENDAINICIA

  Hiszpania

  Firma TIENDAINICIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach Meble łazienkowe, brodziki natryskowe na miarę, i Meble łazienkowe. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 10. MARKUS KELLER GMBH

  Szwajcaria

  Firma MARKUS KELLER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Gümlingen, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Armatura sanitarna - Import eksport

Liczba wyników

21 932 Przedsiębiorstwa