• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • armatura rurociągowa przemysłowa

Wyniki dla

Armatura rurociągowa przemysłowa - Import eksport

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat produkujemy i dostarczamy zawory zasilające, zawory motylkowe i zawory sterujące z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, głównie do zastosowań przemysłowych budowlanych oraz dla branży motoryzacyjnej. Używamy elementów montowanych w krótkim czasie i wyposażonych w wymagane systemy napędowe. Nasz cel to proponowanie rozwiązań Twoich problemów.

 2. I.V.A.R. SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  IVAR wytwarza produkty innowacyjne przeznaczone do instalacji grzewczych i sanitarnych, całkowicie wyprodukowane we Włoszech: zawory do korpusów grzejnych, moduły do bezpośredniego mierzenia zużycia dla urządzeń do dystrybucji ciepła, instalacje rurowe i łączniki rurowe, podstacje dla elektrowni cieplnych, kolektory dystrybucyjne, systemy promieniujących płyt grzejnych, komponenty do instalacji słonecznych i geotermicznych.

 3. BORSIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Centralą BORSIG Gruppe jest BORSIG GmbH z siedzibą w Berlinie. Strategia działalności koncentruje się na trzech obszarach: Rozwój grupy: strategie produktowe i rynkowe, struktury produkcyjne, formułowanie i realizacja celów, zarządzanie finansami i controlling, zarządzanie personelem. BORSIG oznacza jakość, niezawodność i siłę innowacyjną z Niemiec. Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie i technicy są zaangażowani w opracowywanie i produkcję tylko najlepszych systemów i maszyn oraz ich montaż w miejscu przeznaczenia. Zapewnia to, że nasze produkty są wydajne, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach i stanowią inwestycję w przyszłość. Każdy z naszych zakładów produkcyjnych w Berlinie, Gladbeck i Meerane wyróżnia się szczególnymi właściwościami, łącząc najnowocześniejsze technologie, innowacyjne procesy produkcyjne oraz niezależną kontrolę jakości w stosunku do całości linii produkcyjnych.

 4. METALLIC FLEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  My, METALLIC FLEX, oferujemy rozwiązania z mieszkiem membranowym lub manipulatorem UHV, a także zawory próżniowe, zawory narożne lub złącza obrotowe do precyzyjnego i niezawodnego ruchu, uszczelniania, prowadzenia i wprowadzania próbek lub substratów do komory próżniowej. W naszym katalogu online oferujemy odpowiednie komponenty UHV i wybrane podzespoły próżniowe doskonałej jakości do indywidualnych zastosowań. Posiadamy szeroką gamę produktów do wysokowydajnych urządzeń i systemów w technologii próżniowej. Zaopatrujemy wiodące firmy i instytuty w produkty wysokiej jakości. Przekonaj się sam na następnych stronach i prześlij nam zapytanie dotyczące elementów próżniowych i komponentów próżniowych, takich jak mieszki membranowe, elementy kołnierzowe, złączki, manipulatory UHV, przepusty próżniowe, urządzenia do pomiaru próżni lube cele rozpylania.

 5. GNALI BOCIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GNALI BOCIA z miejscowości Lumezzane w prowincji Brescia, założona przez braci Gnali pod koniec lat 70. specjalizuje się w produkcji regulatorów, reduktorów ciśnienia, zaworów, zaworów zabezpieczających i złączy do urządzeń wykorzystujących gaz LPG, gazy techniczne i wodę. Produkujemy bezpieczne i wysokiej jakości złącza do gazu LPG z mosiądzu, stopu miedzi i cynku. Wieloletnie doświadczenie i nabyte umiejętności pozwoliły dziś firmie Gnali Bocia uplasować się na pozycji lidera w swoim segmencie rynku reprezentowanym przez dużych producentów oraz krajowych i zagranicznych dystrybutorów. Wysokie standardy jakości oraz ciągła praca nad optymalizacją stosunku jakości do ceny wymagają od firmy Gnali Bocia ciągłego zaangażowania w inwestycje technologiczne oraz zasoby ludzkie w celu umocnienia swojej pozycji, zapewnienia satysfakcji swoich klientów oraz budowania nowych fundamentów na przyszłość. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001: 2015. UNI CEI EN, ISO/CEI 17025

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VENTAIX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat VENTAIX GmbH rozwija, produkuje i sprzedaje urządzenia i osprzęt do przepływu płynów do różnych zastosowań. Obejmuje to specjalne wyposażenie do pojemników do transportu towarów niebezpiecznych, a także zestawy pomp i filtrów do kwasów, zasad i roztworów wodnych. Optymalizujemy istniejące systemy pod kątem ich efektywności energetycznej i doradzamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego rozwiązania. W tym celu, jeśli trzeba, przeprowadzamy również pomiary wymaganych parametrów płynów w urządzeniach i instalacjach. Jako świadczyciel usług inżynieryjnych doradzamy i towarzyszymy naszym klientom od pomysłu po realizację gotowego produktu. Dzięki bliskiej współpracy z klientami, nasze rozwiązania dokładnie odpowiadają ich specyficznym wymaganiom. W ten sposób nasze urządzenia mogą być optymalnie wykorzystane, przynosząc maksymalne korzyści naszym klientom. Oprócz własnych produktów sprzedajemy urządzenia i sprzęt do transportu, czyszczenia i mieszania wszelkiego rodzaju płynów.

 2. KENDRION KUHNKE AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kendrion Kuhnke Automation jest Twoim specjalistą w dziedzinie techniki magnesów, płynów i sterowania, oferując bezpieczne, precyzyjne i innowacyjne komponenty i zespoły dla wielu obszarów zastosowań. Kendrion Kuhnke Automation jest częścią dywizji przemysłowej firmy Kendrion N.V. i działa jako jednostka biznesowa Industrial Actuators and Controls (IAC). W rozwoju i produkcji elektromagnesów i siłowników firma IAC korzysta z ponad 100-letniego doświadczenia i oferuje szeroką gamę produktów. Ponadto IAC jest producentem technologii płynów i specjalizuje się w opracowywaniu dostosowanych do potrzeb klienta zaworów, bloków zaworowych i regulatorów ciśnienia. W dziedzinie techniki sterowania IAC opiera się na uznanych międzynarodowych standardach branżowych, aby umożliwić integrację z szeroką gamą infrastruktur, a także indukcyjnych systemach grzewczych, które umożliwiają bezemisyjne ogrzewanie procesów przemysłowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie głównie w technice medycznej, takiej jak dializatory, aparaty anestezjologiczne i wentylacyjne, unity stomatologiczne, urządzenia zabiegowe i terapeutyczne. W automatyce i robotyce, takich jak AGV, systemy przepływu materiałów i coboty. W inżynierii mechanicznej znajdują zastosowanie w przemyśle napojów i spożywczym, druku i przetwórstwie papieru oraz przemyśle tekstylnym. Inne obszary zastosowań to ochrona przeciwpożarowa i kontrola dostępu w technice budowlanej, a także awaryjne zaopatrzenie w tlen i zastosowania wewnątrzkabinowe w lotnictwie. Więcej o Kendrionie na www.kendrion.com

 3. WESA-ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Renomowana firma WESA oferuje szeroki asortyment zaworów kulowych, armatur grzewczych, rurociągowych i przemysłowych, dzięki czemu jest idealnym partnerem dla hurtowni artykułów sanitarnych, grzewczych i technicznych. Nasze produkty: armatury, armatury rurociągowe, kołnierzowe łożyska kulkowe, zawory kulowe, klapy zamykające, armatury ze stali nierdzewnej, fartuchy przeciwdeszczowe (armatury), zawory kulowe ze stali nierdzewnej, klapy, klapy zwrotne

 4. MÜLLER CO-AX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy u wynalazcy technologii zaworów współosiowychUczyń nasze zalety swoimi i poznaj naszą wyjątkową orientację na klientaNaszą misją jest opracowywanie wspólnie z naszymi klientami rozwiązań dostosowanych do ich potrzebDzięki wiedzy, doświadczeniu i kompetentnemu doradztwu firma Müller co-ax od 1960 roku sprawdza się na wielu rynkach na całym świecieMechanika i budowa maszyn, przemysł morski, chemiczny, energetyczny, naftowy i gazowy, budownictwo i transport, przemysł lotniczy i wiele innychUnikalna konstrukcja naszego zaworu współosiowego w połączeniu z możliwością wyboru różnych materiałów i opcji oferuje prawdziwą przewagę konkurencyjnąAby optymalnie uzupełnić zakres zastosowań zaworów współosiowych, do portfolio produktów włączono dodatkowe typy zaworówNasz asortyment obejmuje różnorodne rozwiązania zaworów, które mogą być dostosowane do wymagań klienta.

 5. STRATE TECHNOLOGIE FÜR ABWASSER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 70 lat STRATE jest synonimem innowacyjnej i najnowocześniejszej technologii oczyszczania ścieków. Firma opracowuje stacje pompowania ścieków wyposażone w objęty patentem systemem separatora, który skutecznie chroni pompy przed zablokowaniem. Tłocznie ścieków AWALIFT należą do najbardziej znanych produktów STRATE, o czym świadczy ponad 41.000 sprzedanych instalacji, które pozwalają na znaczące oszczędności energii i kosztów eksploatacji. Zawory zwrotne oraz zawory napowietrzające i wentylacyjne wszystkich rozmiarów uzupełniają wachlarz rozwiązań STRATE w dziedzinie ścieków. W sektorze przemysłowym STRATE dostarcza producentom dmuchaw i sprężarek zawory zwrotne i zawory nadmiarowe do powietrza i gazów technicznych. Serwis STRATE oferuje klientom szeroki zakres usług, od dostawy nowej instalacji i konserwacji, po renowację, sprzedaż części zamiennych i przebudowę istniejących instalacji. Dziś firma zaopatruje głównie klientów na rynkach europejskich.

 1. OHL GUTERMUTH INDUSTRIAL VALVES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma może poszczycić się prawie 150-letnią historią. Jej początki sięgają 1867 roku, kiedy to w Limburgu powstała firma OHL. Prawie 60 lat później, w 1923 roku, powstaje we Frankfurcie firma Gutermuth. W 1992 roku dochodzi do połączenia się obu firm. Od tego czasu OHL Gutermuth Industrial Valves jest wiodącym producentem armatury przemysłowej. Armatura przemysłowa dla wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu. Zaopatrujemy całe ABC przemysłu. Wachlarz naszych klientów przemysłowych sięga od A do Z, od technologii powietrza wywiewanego po cukrownie. Wszędzie tam, gdzie wymagane są niestandardowe armatury, wysokiej jakości zawory odcinające i niezawodne zawory sterujące stosujemy naszą armaturę przemysłową.

 2. AHRENDT INDUSTRIEARMATUREN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Międzynarodowy specjalistyczny sprzedawca zaworów przemysłowych od certyfikowanych producentów. Opierając się na prawie 40-letnim doświadczeniu założyciela firmy, Felixa Ahrendta, w sprzedaży zaworów i armatury, od momentu powstania w 1995 roku firma Ahrendt Industriearmaturen e.K. specjalizowała się w sprzedaży zaworów zwrotnych, przepustnic ze stali nierdzewnej dla sektora farmaceutycznego, spożywczego i kosmetycznego, jak również przepustnic z atestem DIN-DVGW do gazu i np. wody pitnej, a także pneumatycznych i elektrycznych napędów obrotowych. Dzięki przejęciu asortymentu armatur od firmy Alfred Meyer Langenhagen wachlarz oferowanych produktów został znacznie poszerzony. Jako innowacyjna firma w branży armatury przemysłowej, oferujemy wszechstronny asortyment obejmujący uszczelnienia z PTFE, taśmy z PTFE, płyty z PTFE, a także uszczelnienia specjalne, przepustnice, zasuwy, zawory odcinające, zawory bezpieczeństwa, zawory zwrotne, zasuwy zwrotne, zawory regulacyjne, zawory kulowe, pompy, szybkozłączki, węże techniczne.

 1. USINAGE CONCEPTION MECANOSOUDE ASSERVISSEMENT (UCMA)

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad trzech dekad UCMA jest niekwestionowanym specjalistą w projektowaniu i produkcji mechanicznie spawanych zaworów i przepustnic. Wykorzystując unikalną wiedzę zdobytą na przestrzeni lat, UCMA oferuje gamę wyjątkowych produktów, doskonale dostosowanych do wymagań Państwa branży. Nasza wiedza koncentruje się na konstrukcji spawanej mechanicznie, metodzie produkcji, która łączy w sobie solidność i niezawodność. Dzięki średnicom od 100 do 4000 mm, nasze produkty są zaprojektowane tak, aby sprostać wielu zastosowaniom, oferując rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy Państwa instalacje są wykorzystywane do przepływu gorących czy zimnych gazów, zapylonych lub nie, nasz zróżnicowany katalog zapewni Państwu odpowiedni sprzęt do tego zadania. Nasze flagowe produkty obejmują pokrywy motylkowe, skrzydełkowe i gilotynowe, z których każda została zaprojektowana z wyjątkową precyzją, aby zapewnić optymalną wydajność w różnych warunkach. Różnorodność materiałów wykorzystywanych do produkcji naszych zaworów i przepustnic odzwierciedla nasze zaangażowanie na rzecz jakości i trwałości. Używamy materiałów takich jak stal węglowa, stal odporna na ścieranie, stal hartowana, stal nierdzewna, materiały ogniotrwałe, stopy niklu, a nawet Uran, aby zaspokoić najbardziej specyficzne potrzeby.

 2. BLANKE ARMATUREN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 120 lat zajmujemy się produkcją z w zakresie techniki połączeń hydraulicznych, złączek rurowych i obejm rurowy6ch ze stali, stali nierdzewnej i mosiądzu, zaworów kulowych, wzierników i oczek olejowych. Koncentrujemy się na rurowych złączach śrubowych zgodnych z normą DIN 2353 m.in. ISO 8434-1. Oprócz stali standardowym materiałem jest stal nierdzewna, mosiądz i aluminium. W naszej ofercie znajduje się także wiele innych rozwiązań. Nazwa marki BLAGO to skrót od BLanke Armaturen Bad GOdesberg i została wprowadzona w procesie internacjonalizacji dla łatwiejszej i lepszej rozpoznawalności. Założenie działalności sięga 1887 roku. Od tamtego czasu firma zawsze dostosowywała się do potrzeb rynku i klientów i odpowiednio dywersyfikowała. Dzisiaj 3. i 4. pokolenie pracują ramię w ramię, aby wprowadzić firmę w erę przemysłu 4.0.

 3. ADIS FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  ADIS France, Grupa ATEO, jest producentem i dystrybutorem urządzeń i armatury wodociągowej. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na swoje potrzeby w zakresie urządzeń wodociągowych przeznaczonych głównie dla profesjonalistów. Interaktywny katalog pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą produktów żeliwnych i mosiężnych oraz pobrać karty techniczne. Posiadamy certyfikację ISO 9001. Jest to dla Państwa gwarancja kontrolowanego procesu i rygorystycznych kontroli na wszystkich etapach produkcji. Zgodnie z normami CE, nasze produkty gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. ATEO zawsze było zaangażowane w dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług. Procesy zachodzące w naszej strukturze są prawdziwymi narzędziami w służbie jakości i poszanowania zobowiązań podjętych przez nasz zespół wobec naszych klientów.

 4. GT MACHINE COMPONENTS INH. GIUSEPPE TRICOLORE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim partnerem wszędzie tam, gdzie stosuje się cięcie strumieniem wody, oferując wysokiej jakości komponenty do pomp wysokociśnieniowych i głowic tnących odpowiednich dla większości producentów. Większość naszych części zamiennych produkowana jest w USA, gdzie technologia cięcia strumieniem wody była stosowana już w latach siedemdziesiątych. To pozwala nam oferować produkty oparte na długoletnim doświadczeniu i których koncepcję rozwijaliśmy przez lata. Jako autoryzowany dystrybutor WSI dostarczamy najnowocześniejsze i niezawodne pompy wysokociśnieniowe spełniające wysokie wymagania branży cięcia strumieniem wody. Cięcie strumieniem wody staje się coraz bardziej precyzyjne i tak np. cięcie strumieniem mikro-wody, znajduje coraz to nowe zastosowanie. Dzięki KATANA2 japońskiego producenta SUGINO możemy również obsługiwać klientów o wysokich wymaganiach co do dokładności, a tym samym stanowić alternatywę lub uzupełnienie systemów erodujących druty lub precyzyjnych systemów cięcia laserowego.

 5. AZ INTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AZ INTEC GmbH - wasz certyfikowany partner od 1979 roku. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą swoją działalność na produkcji, rozwoju i OEM. Oferujemy pełną gamę produktów i rozwiązań dla różnorodnych zastosowań. Wszystkie są przygotowane pod kątem waszej produkcji indywidualnie lub w niestandardowych podzespołach typu Plug & Play. Produkty: • Zawory odcinające i regulacyjne • Armatura i okucia • Montowane węże z elastomeru (guma i tworzywo sztuczne) • Rury i przewody ze stali nierdzewnej • Wstępnie izolowane przewody solarne • CATS® - Systemy montażowe • Dodatkowe systemy montażowe; Media: • Gazy palne • Gazy techniczne • Tlen • Woda pitna; Nasze produkty i podzespoły znajdują w różnych urządzeniach: • Wymienniki ciepła • Urządzenia medyczne • Ochrona dróg oddechowych • Energia odnawialna • Urządzenia solarne • Urządzenia związane z ogrzewaniem i chłodzeniem • HVAC• Ciepłownictwo • Motoryzacja • Budownictwo • Przemysł chemiczny • Systemy grzewcze • Technika bezpieczeństwa • Instalacje domowe (woda i gaz) - Systemy samodzielnego montażu CATS®

 6. AKO ARMATUREN & SEPARATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AKO ARMATUREN & SEPARATIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Trebur, Niemcy.

 7. TRANSFLUID

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TRANSFLUID, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe do armatury, Stainless steel unions, uszczelki do armatury, Złączki rurowe do armatury, i złączki ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Ste Hélène Du Lac, Francja.

 8. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Blachy - rury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, złączki ze stali nierdzewnej, Zawory sterowane elektrycznie, Akcesoria przewody rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, opaski dociskowe, i zawory motylkowe. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 1. EDELSTAHL & ARMATUREN MD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EDELSTAHL & ARMATUREN MD GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Magdeburg, Niemcy.

 2. FORNARA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FORNARA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, zawór kulowy, złącze, Armatura sanitarna, zawory do przyłączy, zawór odcinający, zawory regulacji cieczy, zawory, i armatura. Ma siedzibę w Borgomanero, Włochy.

 3. LENKERING TECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LENKERING TECHNISCHE SYSTEME GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Steinfeld-Mühlen, Niemcy.

 4. PINTER MESS- UND REGELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PINTER MESS- UND REGELTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Obrigheim, Niemcy.

 5. Kytola Mess- und Regeltechnik GmbH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Kytola Mess- und Regeltechnik GmbH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 6. MANOMETER PREISS EMPEO-KBM OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MANOMETER PREISS EMPEO-KBM OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Sankt Augustin, Niemcy.

 7. GOMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GOMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 8. BEWÄSSERUNGSWELT PLANTOLAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEWÄSSERUNGSWELT PLANTOLAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

 9. SCHLAUCH24 GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHLAUCH24 GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 10. DIEBOLD & STREICH KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIEBOLD & STREICH KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Albstadt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Armatura rurociągowa przemysłowa - Import eksport

Liczba wyników

8091 Przedsiębiorstwa