• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • architektoniczne biura projektów

Wyniki dla

Architektoniczne biura projektów - Import eksport

 1. KOPAL NV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma KOPAL NV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Architektoniczne biura projektów. Jest również obecna w dziedzinach drzwi przemysłowe, bramy metalowe, ogrodzenia, kraty do ogrodzeń, instalowanie krat automatycznych, Portale automatyczne, Metal fences, i Automatyzacja portale przesuwne. Ma siedzibę w Kortemark, Belgia.

 2. DE² ENGINEERING - DE² GEOTECHNICS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DE² ENGINEERING - DE² GEOTECHNICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Architektoniczne biura projektów. Jest również obecna w dziedzinach asenizacja, budowa infrastruktury, projektowanie konstrukcji, usługi z zakresu inżynierii, inżynieria cywilna, geotechnical tests, design and engineering practice, i badania techniczne. Ma siedzibę w Gosselies, Belgia.

 3. SASU BET CETEBA LTD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SASU BET CETEBA LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Architektoniczne biura projektów, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Deskowanie, building construction, doradztwo w dziedzinie wielkich robót budowlanych, reinforced concrete, general renovation work, Architektoniczne biura projektów, i Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. ZREMB PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.

  Polska

  ZREMB Projekt Spółka z o.o. to pracownia projektowa oferująca kompleksową obsługę inwestycji, obejmującą m. in.: 1. Projektowanie architektoniczno - budowlane : Projekty pełnobranżowe wraz z uzgodnieniami, nadzorami autorskimi i inwestorskimi w szerokim zakresie tematycznym: Budynki użyteczności publicznej: hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, szpitale. obiekty służby zdrowia; centra konferencyjne; budynki biurowe, banki; obiekty oświatowe; obiekty sakralne; obiekty kultury i sztuki Budynki mieszkalne : budynki jednorodzinne i wielorodzinne; osiedla mieszkaniowe; kompleksy mieszkalno-usługowe Hale i obiekty sportowe, handlowe, magazynowe, przemysłowe. 2. Zastępstwo inwestorskie 3. Realizacja obiektów 4. Doradztwo techniczne i inwestycyjne Podejmujemy się realizacji nowych, ambitnych tematów projektowych oraz wszelkich zadań mieszczących się w ogólnie przedstawionym zakresie działalności na naszej stronie: www.zremb.eu

 5. MIRAGE STUDIO SEBASTIAN RZYMSKI

  Polska

  Zapewniamy kompleksowe projekty wnętrz mieszkań, apartamentów oraz domów. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie oraz wiedza architektów naszego zespołu umożliwiają nam projektowanie wnętrz dla wymagających klientów, dla których liczy się każdy detal we wnętrzu. Liczne realizacje projektów wnętrz oraz wartościowe referencje naszych klientów są dla nas najlepszą nagrodą oraz motywacją do projektowania wnętrz jeszcze piękniejszych. Bardzo dużo uwagi poświęcamy na wnikliwe poznanie oczekiwań naszych klientów oraz skrupulatne dopasowanie optymalnego modelu pracy nad projektem, aby zapewnić usługi projektowe najwyższej jakości. Praktyka zdobyta podczas wielu realizacji projektów zapewnia nam projektowanie wnętrz dla wymagających klientów, dla których liczy się każdy detal we wnętrzu. Doskonale wiemy jak ważna jest również realizacja projektu i zapewnienie komfortu klientom podczas tego etapu. W tym celu zapewniamy wygodną dla klienta koordynację wszystkich prac wykonawczych i osobiste nadzory architektów na budowie

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIVA DESIGN BARBARA KUŁAK-STECIAK

  Polska

  Projektujemy wnętrza od 2009 roku. Większość inwestycji realizujemy z nadzorem na budowie. Od 2015 roku realizujemy także inwestycje z nadzorem „pod klucz”. Odwiedzamy międzynarodowe targi wnętrzarskie, stale poznajemy nowe produkty i technologie. Nasz czteroosobowy zespół chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na podstawie naszego doświadczenia z realizacji projektów „pod klucz”, przygotujemy dla Państwa komplet wszystkich projektów dla wykonawców, wizualizacje wybranych pomieszczeń oraz zestawienie materiałów wraz z szacunkowymi cenami. Na Państwa życzenie przekażemy kontakt do dostawców i wykonawców, którzy sprawdzili się na poprzednich inwestycjach. Jeżeli nie macie Państwo czasu na zajmowanie się budową, możemy pomóc przygotowując projekt z nadzorem „pod klucz”. W takiej sytuacji akceptujecie Państwo projekty, materiały oraz budżet inwestycji a resztą zajmuje się nasza pracownia. Jeżeli zdecydowali Państwo o prowadzeniu prac wykończeniowych samodzielnie, chętnie udzielimy potrzebnych konsultacji dla Państwa lub wykonawców (także na budowie). Biuro naszej pracowni mieści się w centrum Rzeszowa (obok Galerii Rzeszów). W spokojnej atmosferze możemy w nim porozmawiać z Państwem na temat projektowanych wnętrz, prezentując posiadane przez nas próbniki materiałów, wzorniki oraz katalogi. Przygotowujemy projekty wnętrz dla inwestorów z całej Polski a także projekty poza granicami Polski.

 2. PRACOWNIA ZEW

  Polska

  Witam! Prowadzę biuro architektoniczne zajmujące się architektura, architektura wnętrz w miastach: Wrocław, Poznań, Konin, Jarocin, Pleszew. Zajmuję się również aranżacja wnętrz, dekoracja wnętrz, projektowaniem grafiki. Można zamówić u mnie obrazy na zamówienie, portrety na zamówienie ze zdjęć. Zajmuję się projektami wnętrz domów i mieszkań, zarówno całych jak i wybranych pomieszczeń: projektami salonów, kuchni, łazienek, sypialni i innych. Jestem otwarta na wszelkie propozycje co do projektu - mam również doświadczenie w projektowaniu hotelów i obiektów usługowych, biur. Jestem otwarta na współpracę na terenie całej Polski a także za granicą. Współpracowałam z biurem architektonicznym w Londynie, tworząc projekty wnętrz w Anglii, Francji i innych krajach. Jeśli masz pytana takiej jak: ile kosztuje projekt wnętrza, jak długo czeka się na projekt wnętrz, jak wygląda współpraca z architektem wnętrz zapraszam do obejrzenia mojej strony internetowej pracowni Zew, znajdziesz tam odpowiedzi na wiele pytań.

 3. PROJEKTY WNĘTRZ LAURA KOZAK

  Polska

  Nasza firma Projektowanie Kozak jest jedną z głównych miejscowych firm dostarczających projekty wnętrz i nadzorców budowlanych. Sprawujemy działalność na rynku prywatnym, jak również branżowym. Firma powstała z myślą o wrocławskim rynku remontowo-budowlanym. Znamienne doświadczenie pozwala firmie szczycić się solidną i docenianą marką. Nasz fachowy i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru usług firmy Projektowanie wnętrz Laura Kozak. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość obsłużenia zlecenia oraz profesjonalne przeprowadzenie projektu. W naszej ofercie jest zarówno projekt wnętrz, ale również nadzór nad ekipą budowlaną. Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do klientów pojedynczych i firm. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy przygotowaniu zlecenia i wyszukaniu perfekcyjnych rozwiązań. Od samego początku skupiamy się na zjednywaniu i jak najlepszych relacjach z najtańszymi fachowcami - co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług na rynku lokalnym. Naszym partnerom zapewniamy szeroki wybór przetestowanych metod w przystępnej cenie. Od lat staramy się przyspieszyć wszelkie etapy naszej pracy, aby nic nie opóźniało podejmowanej działalności.

 4. STEVERDING RÜHRWERKSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Dodatkowe informacje o firmie Steverding znaleźć można na stronie internetowej i facebookowej firmy: Nasz asortyment mieszadeł obejmuje mieszadła poziome i pionowe do różnorodnych zastosowań, mieszarki z przepływem tłokowym i specjalne rozwiązania na zamówienie. Wybraliśmy sobie za cel atrakcyjny ekonomicznie rozwój techniki w dziedzinie mieszadeł. Zalety poszczególnych modułów są czasem takie same, a czasem różne, zależnie od indywidualnego przypadku. Podsumowując, można opisać to w następujący sposób: trwałość, niskie koszty utrzymania, wydajność, dbałość o środowisko naturalne, oszczędność energii. Po prostu idealne i przyszłościowe rozwiązanie w dziedzinie technologii mieszania.

 5. KAPLUSJEDEN

  Polska

  Wykonujemy analizy, symulacje oraz szczegółowe koncepcje urbanistyczno - architektoniczne przy ścisłej współpracy z inwestorem, władzami samorządowymi oraz mieszkańcami w celu określenia kierunków rozwoju i zmian w zagospodarowaniu terenów będących przedmiotem opracowań, celem wykorzystania ich potencjału, świadomego wykreowania funkcji oraz powiązań. Projektujemy przyjazne i atrakcyjne przestrzenie o jasno określonym przeznaczeniu, proponując konkretny plan rozwoju dla zagospodarowania: obszarów wiejskich i miejskich, rozwoju stref aktywności gospodarczej, rewitalizacji terenów poprzemysłowych, aranżacji przestrzeni publicznych i rozwoju infrastruktury turystycznej. Dla opracowań tworzymy materiały promocyjne w celu atrakcyjnego przedstawienia koncepcji mieszkańcom oraz potencjalnym inwestorom. Finalnym produktem jest kompleksowe opracowanie urbanistyczno - architektoniczne, będące podstawą do wszczęcia przetargu, pozyskania finansowania lub przeprowadzenia konsultacji społecznych.

 1. INTERBIURO SP. Z O.O.

  Polska

  Interbiuro to firma inżynieryjna, działająca na rynku warszawskim od 1999 roku, która specjalizuje się w modernizacji i aranżacji powierzchni biurowych i komercyjnych, dostarczając rozwiązania ”pod klucz”. Zakres wykonywanych przez nas usług obejmuje wszystkie etapy realizacji wnętrz biurowych i powierzchni komercyjnych (projekt, wycenę, realizację prac wykonawczych, zarządzanie projektem, pozyskanie zezwoleń na budowę, oddanie wnętrz do użytku). Firma realizuje nie tylko kompleksowe projekty zmiany aranżacji wnętrza, ale także poszczególne etapy procesu budowlanego np. przygotowanie wyłącznie projektu lub realizację inwestycji na podstawie projektu dostarczonego przez Inwestora. Prowadzimy także prace adaptacyjne i remontowe, w tym: prace remontowo-budowlane we wnętrzach i na zewnątrz budynków oraz nadzór, montaż wykładzin dywanowych, instalacje ppoż., instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje alarmowe, zabezpieczenia, instalacje SAP, instalacje teleinformatyczne, serwerownie, centrale

 2. PHU FIRMA ADAMSKI

  Polska

  Adamski to profesjonalna firma z Lubrańca, która od wielu lat dostarcza swoim Klientom profesjonalne projekty budowlane. Jesteśmy doskonale wyspecjalizowanymi architektami, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na dobro i zadowolenie Klientów. Każde zlecenie realizujemy z pełnym zaangażowaniem, traktując każdego Klienta jest w sposób indywidualny, ponieważ naszym priorytetem jest uzyskanie całkowitego zadowolenia Odbiorców naszych usług. W ramach naszej pracy wykonujemy: projekty budowlane, projekty domów, projekty mieszkań, projekty budynków użyteczności publicznej. Nasze biuro projektów znane jest z elastyczności i łatwości we współpracy. Dokładnie poznajemy wymagania naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, aby projekt, który wykonamy, wdrożony w życie, zachwycił funkcjonalnością i solidnością.

 1. BADSTUDIO - PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNO-GRAFICZNA

  Polska

  Rzeszowskie biuro architektoniczne zajmujące się projektowaniem budynków mieszkalnych zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych, a także profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz. Dodatkowo specjalizujemy się w wykonywaniu fotorealistycznych wizualizacjach architektonicznych, zarówno zewnętrz jak i wnętrz, oraz produktów. W naszej ofercie znajduje się również przygotowanie marketingowe inwestycji pod względem brandingu oraz przygotowania wszelkich materiałów służących do promocji, takich jak animacje, rzuty 3D. W naszej ofercie znajdują się: PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE, BUDOWLANE, WYKONAWCZE Wykonujemy w pełni profesjonalne projekty architektoniczne. Projektujemy domy jednorodzinne, obiekty wielorodzinne, hotelowe, usługowe, obiekty użyteczności publicznej, energooszczędne itd. Dodatkowo zajmujemy się projektami konserwatorskimi, rozwiązaniami pasywnymi, modernizacją i rewaloryzacją obiektów istniejących. FOTOREALISTYCZNE WIZUALIZACJE ARCHITEKTONICZNE Od lat zajmujemy się wykonywaniem fotorealistycznych wizualizacji. Dzięki temu dużo łatwiej jest wyobrazić sobie wygląd budynku lub wnętrza. Korzystamy z najnowszych technologii oraz z dedykowanych stacji graficznych. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na ekspresową realizację i niesamowite efekty. PROJEKTOWANIE I ARANŻACJE WNĘTRZ Zajmujemy się profesjonalną aranżacją przestrzeni i projektowaniem wnętrz. Projektujemy wnętrza mieszkań, domów, biur, lokali usługowych, obiektów użyteczności publicznej, hoteli, etc.

 2. MARCIN GŁUCHOWSKI ARCHITEKT

  Polska

  Wykonujemy projekty obiektów użyteczności publicznej, indywidualne projekty domów, zagospodarowania terenu oraz założenia urbanistyczne. Zajmujemy się także aranżacją wnętrz. Jako doświadczeni architekci i architekci wnętrz potrafimy połączyć założenia ideowe, pasję oraz oczekiwania Inwestora, wykorzystując przy tym zmysł artystyczny i poczucie estetyki, przy jednoczesnym uwzględnieniu aspektów praktycznych i formalno-prawnych w wykonywanych projektach. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Głównym obszarem działalności naszej pracowni architektonicznej jest Kraków i Warszawa oraz okolice.

 3. KOMPLAY SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy dystrybutorem firmy Kompan - producenta placów zabaw. Dodatkowo dystrybujemy elementy małej architektury czołowych europejskich producentów. W naszej ofercie znajdują się: ławki parkowe, kosze uliczne, stojaki rowerowe, wiaty przystankowe, place zabaw, systemy fitness oraz siłownie zewnętrzne, nawierzchnie bezpieczne. Architektom oferujemy wsparcie projektowe, w tym rysunki CAD oraz bezpłatne przygotowanie wizualizacji 3d placów zabaw. Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 1000 produktów takich firm jak LarusDesign, Lab23, Sit, VPI, Durbanis, Nusser oraz Kompan. Dzięki temu możemy zapropnować kompleksową obsługę inwestycji w zakresie zagospodarowania terenu. Mała architektura, place zabaw w www.archgoods.eu - tą jakość i design znajdziesz tylko tu. Jako pierwi wprowadziliśmy na rynek Polski: produkty z konglomeratu granitu i marmuru, UHPC, stali corten - które charakteryzyją się trwałością. Dzięki temu nasze ławki, kosze uliczne czy place zabaw posiadają ponad przeciętną trwałość, są wandaloodporne i wielokrotnie gwarancje dożywotnią. Bez względu czy szukasz ławek do centrum przesiadkowego, czy reprezentacyjnego punktu miasta, a może planujesz wyposażyć miejski park w grille parkowe lub poidełka - na pewno coś znajdziesz u nas

 4. AKAART PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ

  Polska

  Pracownia projektowa AKAart działa w branży usług projektowania i aranżacji wnętrz, zarówno wnętrz mieszkalnych dla indywidualnych Klientów, jak i wnętrz komercyjnych, usługowych, handlowych oraz użyteczności publicznej. Działamy w projektowaniu wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań oraz wykonywaniu wysokiej jakości fotorealistycznych wizualizacji 3D.Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu aranżacji i projektu niestandardowych pomieszczeń i budynków, o różnych celach użytkowych. Specjalizujemy się w projektach i aranżacjach kuchni, łazienki, salonu, holu, elewacji budynku. Przygotowujemy wizualizacje deweloperskie - zapraszamy do współpracy firmy stawiające na młody i elastyczny zespół. Działalność firmy skupia się w obrębie miast: Kraków, Katowice, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Jaworzno, Krzeszowice ( województwo śląskie, małopolskie). Na terenie innych województw i miast istnieje możliwość działalności online.

 5. PATRYCJA IWAN ARCHITEKT WNĘTRZ SZCZECIN

  Polska

  Patrycja Iwan to architekt wnętrz ze Szczecina, która tworzy projekty wnętrz łączące naturalne materiały z nowoczesnym stylem. Każdy jej projekt wnętrz jest indywidualny, ale delikatnie wyczuwalny jest własny styl architekta. Punktem wyjścia do stworzenia każdego wnętrza dla niej jest poznanie Klientów i ich wyobrażeń o idealnym domu. Wycena projektów jest indywidualna. Jest obliczana na podstawie rzutu nieruchomości, lokalizacji i łącznej powierzchni objętej projektem (standardowa minimalna powierzchnia do wyceny to powyżej 50 m²). Obecnie w ofercie są 3 plany projektów: 1) projekt kompleksowy wnętrza; 2) projekt kompleksowy premium; 3) projekt wnętrz z nadzorem. Ten architekt wnętrz Szczecin projektuje m.in. jak najbardziej funkcjonalny układ aranżacji, przygotowuje wizualizacje 3D, spis materiałów i szkic budżetu, rysunki wykonawcze dla ekipy budowlanej, rysunki do zmian punktów w instalacjach sanitarnych i elektrycznych itp. Jeśli chodzi Ci po głowie wyjątkowe przeprojektowanie wnętrz bądź remont, wypełnij formularz na stronie internetowej Patrycji Iwan, a skontaktuje się z Tobą architekt wnętrz. Szczecin jest za daleko? Żaden problem, bo istnieje możliwość prowadzenia projektu online na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 6. INKOM S.A.

  Polska

  Tanie mieszkania we Wrocławiu, w wysokim standardzie oferowane są przez dewelopera Inkom. Firma ta to doświadczona grupa specjalistów, która przez wiele lat obecności w branży wypracowała schematy oraz przygotowała propozycje, które trafią w krąg zainteresowania potencjalnych klientów. Kompleksowa oferta nie kończy się jedynie na przeprowadzeniu transakcji sprzedaży mieszkania lub domu. Firma oferuje także fachowe usługi związane z przeprowadzaniem fachowych wykończeń. Stała współpraca z firmami wykończeniowymi powoduje, że klienci w prosty i tani sposób mogą sprawić, że mieszkanie lub domu szybko ze stanu deweloperskiego zmienią się w mieszkania, w których można swobodnie mieszkać. Inkom od lat znajduje się w czołówce jeśli chodzi o deweloperów działających na obszarze polski południowej.

 7. PERFECT CONSTRUCTION SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma oferuje kompleksowe wykończenia mieszkań na terenie Gdyni, Gdańska i Trójmiasta. Specjalizujemy się w aranżacji i projektowaniu wnętrz. Mamy też doświadczenie w budownictwie. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze i cenny czas. Mamy wiele atutów. Nasze realizacje wykonujemy solidnie, precyzyjnie i z największą dokładnością. Trzymamy się ustalonego terminu z klientem i nadzorujemy każdy etap pracy. Do tego ustalamy cenę wraz ze wszystkimi materiałami i produktami, jakie potrzebujemy, która nie zmienia się po zakończeniu projektu. Zapraszamy na stronę: http: //perfectconstruction.pl/

 8. QUALITA INTERNO ANNA KORŻ

  Polska

  Wykonujemy: - Profesjonalne i kompleksowe usługi projektowania wnętrz mieszkań, domów, lokali z wykonaniem foto-realistycznych wizualizacji 3D lub 4D (stacjonarnie lub online) - Projekty i aranżacje pojedynczych pomieszczeń np. salonu z aneksem kuchennym, łazienki, sypialni, pokoju dziecka, ogrodów zimowych, lokali itp. - Projekty wnętrz pod Flip, czyli nisko kosztowe projekty, które pomogą wykończyć mieszkanie pod sprzedaż - prowadzimy konsultacje projektowo-wykończeniowe online oraz na miejscu u klienta - Home Staging mieszkań i domów Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wszystkie projekty wnętrz są projektowane indywidualnie pod klienta. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży wyposażenia wnętrz są szczegółowo przemyślane, dokładne i zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Jak mogą Państwo zauważyć na naszej stronie www.qualitainterno.pl nasze wizualizacje wnętrz cechuje wyjątkowa dbałość o detale i szczegóły. Projektant wnętrz online Projektowanie wnętrz online Architekt wnętrz online Aranżacje wnętrz online Wizualizacje wnętrz 3D Projektowanie wnętrz Niemcy Projektant wnętrz Niemcy Projektowanie wnętrz Polska Projektant wnętrz Niemcy Projektowanie wnętrz online Warszawa Projektant wnętrz Warszawa Projektowanie wnętrz Warszawa Aranżacje wnętrz Warszawa Tani projektant wnętrz Warszawa Architekt wnętrz Warszawa Wizualizacje 3D Warszawa

 1. PRO ART KRZYSZTOF SKALSKI

  Polska

  Obsługa kompleksowa: od idei architektonicznej po pozwolenie na użytkowanie: – projekty budowlane z uzyskaniem niezbędnych dla pozwolenia na budowę uzgodnień i opinii, – wielobranżowe projekty wykonawcze z udziałem specjalistów z różnych dziedzin budowlanych: architektury, konstrukcji, inżynierii ochrony środowiska, elektrycznej, teletechnicznej, innej niskoprądowej, drogowej, – koordynacja procesu projektowego, – przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie, ZZK, – dokumentacja powykonawcza, – analizy chłonności terenu, koncepcje architektoniczne, – bilanse mediów i zapewnienia dostaw mediów oraz techniczne warunki przyłączenia do sieci, – opinie geologiczne, dokumentacje geologiczno – inżynierskie, projekty geotechniczne, – opinie konstrukcyjne i ekspertyzy (stanu istniejącego w przypadku przebudowy, nadbudowy, rozbudowy, bezpośredniego sąsiedztwa inwestycji), – aktualizacje map dc. projektowych, – decyzje o warunkach zabudowy (dwz), – decyzje środowiskowe, – pozwolenia wodno-prawne.

 2. LOFFT ARCHITEKTURA WNĘTRZ

  Polska

  Loft to biuro projektowe, które istnieje od 2005 r. Powstało w Koszalinie, natomiast aktualnie siedziba biura mieści się w Bytowie. Biuro świadczy usługi w zakresie aranżacji wnętrz i projektowania: mieszkań, domów, biur, obiektów publicznych. Swoje usługi świadczy w Koszalinie i innych miastach jak: Słupsk, Gdańsk, Szczecinek, Chojnice i okolicach. Dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi branżystami, biuro jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania klienta pod względem zarówno estetycznym jak i funkcjonalnym. Szczegóły na stronie: http: //lofft.com.pl/

 3. ARCHDESIGN

  Polska

  Aby spe? ni? marzenie o w? asnym domu, trzeba zacz? ? od przygotowania jego projektu. Pomocne w tym b? dzie biuro projektowe, które oferuje swoje us? ugi klientom z Warszawy i okolic. W ofercie biura mo? na znale? ? projekty domów w ró? nym stylu. Mog? to by? domy nowoczesne, awangardowe, klasyczne, rustykalne, wszystko zale? y od ? yczenia klienta w tej kwestii. Dodatkowo w cenie projektu domu, s? projekty gara? y, które mog? a nie musz? si? znale? ? w projektowanym domu. Ceny projektów ró? ni? si? w zale? no? ci od wielko? ci i stylu domu a tak? e terminu jego realizacji.

 4. PRACOWNIA PROJEKTOWA PUHIC BODAR LESZEK PIĄTEK

  Polska

  • Projektowanie architektoniczo - budowlane wraz z • projektowanie architektoniczo - budowlane wraz z niezbędnymi branżami, • projektowanie technologiczne, • projekty typowe wraz z ich adaptacją, • kosztorysowanie robót budowlanych, • nadzory inwestorskie, • orzeczenia, opinie budowlane budynków i budowli, • przeglądy techniczne budynków, budowli i lokali, • projektowanie budownictwa drogowego wraz z niezbędną infrastrukturą, • projektowanie architektury krajobrazu, • audyty efektywności energetycznej, świadectwa charakterystyki energetycznej, • opracowywanie programów prac konserwatorskich z badaniami oraz kosztorysowanie robót konserwatorskich obiektów wpisanych do rejestru zabytków.

 5. ARCHI 55 - USŁUGI PROJEKTOWE

  Polska

  Jesteśmy biurem architektonicznym z siedzibą w Krakowie, oferującym pełen zakres usług projektowych. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące obiekty mieszkalne, użyteczności publicznej i służby zdrowia.Inwestorom indywidualnym i instytucjonalnym proponujemy kompleksową usługę na którą składają się: profesjonalne wykonanie dokumentacji projektowej i sprawne administrowanie formalno-prawną stroną inwestycji od wstępnej koncepcji obiektu do uzyskania pozwolenia na budowę.Posiadane umiejętności oraz znajomość prawa i zagadnień technicznych pozwalają nam tworzyć projekty obiektów o zróżnicowanej skali, funkcji i budżecie. Równocześnie zapewniamy personalizację usług możliwą jedynie w niewielkiej firmie.

 6. POLSKIARCHITEKT.PL BIURO PROJEKTOWE

  Niemcy

  Nasze biuro architektoniczne specjalizuje się w obsłudze polskich klientów którzy planują budowę domu w Niemczech. Współpracujemy z inwestorami na wszystkich etapach prowadzenia inwestycji budowlanej. Nasza obsługa obejmuje pełen proces, od doradztwa przed kupnem działki, adaptacja polskiego projektu, załatwianie wszystkich formalności, i do nadzoru budowlanego. Nasze usługi na całe Niemcy! adaptacja polskich projektów projekty: indywidualne, koncepcyjne, budowlane, przetargowe, wykonawcze aranżacja wnętrz pozwolenia budowlane i załatwianie wszystkich formalności wyliczenia statyki - branża konstruktorska wyliczenia energooszczędności - EnEV nadzór budowlany doradztwo przy kupnie działki lub domu doradztwo budowa w Niemczech doradztwo dla polskich firm budowlanych wizualizacja projektów

 7. TAMARIND DOMINIK OŻÓG

  Polska

  Architekt wnętrz Dominik Ożóg to właściciel firmy Tamarind, która istnieje od 2009 roku.. Nazwa firmy wywodzi się od długowiecznego drzewa tamaryndowca. Aranżacja wnętrz oraz elewacji i architektury to nasza specjalność w którym osiągnęliśmy bardzo wysoki pułap i który ciągle staramy się unowocześniać. Wszystkie nasze projekty są stworzone na wzór nowoczesności, a przy ich tworzeniu opieramy się na wskazówkach uzyskanych od klienta. Projekty wnętrz wykonane przez Taramind dostępne są na stronie firmowej taramind.pl.

 8. POLYDOME - ARCHITEKTURA I DESIGN

  Polska

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz projektami. Projektujemy zabudowę mieszkaniową zarówno jedno jak i wielorodzinną, obiekty użyteczności publicznej: biura, obiekty handlowo-usługowe, sportowe, służby zdrowia i inne. Oferujemy kompleksową usługę opartą na 5 krokach: planowanie, projektowanie, nadzór, promocja, odbiór. Oferujemy sprawną i rzetelną współpracę. Oferujemy projektowanie w zakresie: * budownictwo mieszkaniowe * biura * usługi * handel i gastronomia * turystyka, hotele * obiekty sportowe * obiekty służby zdrowia * wnętrza Ponadto oferujemy: * pełną obsługę całego procesu inwestycyjnego * 5 etapów współpracy: planowanie, projektowanie, nadzór nad realizacją, promocja i marketing, pomoc przy odbiorach * certyfikaty energetyczne * prezentacje multimedialne

 9. DOMINANTA - PROJEKTY DOMÓW

  Polska

  Grupa projektowa Dominanta to zespół zgranych architektów od lat wspólnie tworzących projekty budynków mieszkalnych. Celem pracy architektów jest kreowanie przyjaznej i komfortowej przestrzeni życiowej. Wygodny dom to podstawa prawidłowej egzystencji całej rodziny, dlatego zespół Dominanta uwzględnia w swoich projektach wymagania klientów, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz realia polskiego budownictwa. Dominanta oferuje gotowe projekty domów parterowych, z użytkowym poddaszem, domy nowoczesne oraz tradycyjne, z garażem lub bez, domki letniskowe, drewniane oraz inne. Tysiące zrealizowanych projektów jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

 10. ARCHITEKCI VILLANETTE

  Polska

  Specjalizujemy się w projektowaniu oryginalnych rezydencji, wnętrz i ogrodów, podejmujemy się tez takich wyzwań, jak projekty domów jednorodzinnych, domów weselnych, pensjonatów, obiektów usługowych czy spa. Oferujemy projekty indywidualne oraz wiele projektów gotowych, dostępnych na stronie internetowej www.villanette.pl. Klientom udostępniamy szereg kontaktów z firmami wykonawczymi i usługowymi. Villanette oferuje też projektowanie wnętrz i zieleni – każdy projekt może być wykonany kompleksowo.Projekty, powstające w naszej pracowni przeznaczone są dla ludzi z fantazją, lubiących przestrzeń i światło. Ich realizacja wymaga precyzji i zaangażowania, ale w zamian dostarcza satysfakcji i zadowolenia na wiele lat. Cechy charakterystyczne dla prac Villanette: • przemyślane, nietypowe rzuty, których funkcjonalność uwzględnia oczekiwania mieszkańców • otwarte, jasne przestrzenie • fantazyjne kształty schodów, okien, dachów • kontrowersyjne, oryginalne formy • inny, ciekawszy standar

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Architektoniczne biura projektów - Import eksport

Liczba wyników

40 989 Przedsiębiorstwa