• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • antykorozyjne substancje chemiczne

Wyniki dla

Antykorozyjne substancje chemiczne - Import eksport

 1. KERONA GMBH

  Niemcy

  Za nasze wiodące technologie otrzymaliśmy już kilka nagród, takich jak np. NIEMIECKA NAGRODA EFEKTYWNOŚCI SUROWCÓW i Nagroda za technologię środowiskową landu Badenia-Wirtembergia. Innowacyjne produkty o wysokiej wartości użytkowej i łatwe w użyciu – Smart Chemicals – to nasz znak firmowy. Czy to w warsztacie, w sklepie specjalistycznym czy w przemyśle: Dzięki chemii pod marką własną firmy KERONA otrzymasz wielokrotnie nagradzane produkty z zakresu aerozoli technicznych. Cechuje nas solidna wiedza produkcyjna oraz wieloletnie doświadczenie w branży rzemieślniczej i warsztatowej. Jesteśmy blisko rynku i użytkowników. Mówimy Twoim językiem. W naszym własnym laboratorium rozwoju pracujemy nad produktami jutra i zapewniamy Ci wiodącą pozycję na rynku oraz innowacje.

 2. LR COATINGS GMBH

  Niemcy

  LR Coatings GmbH z Neckartailfingen to młode, szybko rozwijające się i niezwykle dynamiczne niemieckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w powlekaniu fluoropolimerami. Charakteryzuje się przede wszystkim elastycznością i otwartością na nowe, indywidualne rozwiązania w zakresie powlekania, nie zaniedbując przy tym jakości i niezawodności dostaw. Doświadczenie i know-how obu założycieli zostało zgromadzone w ciągu ponad dziesięciu lat i obejmuje przemysł chemiczny, spożywczy, tekstylny, farbiarski, papierniczy i samochodowy, offshore, technikę przenośników i połączeń oraz przetwórstwo folii. Czy to powłoka nieprzywierająca z Teflonem®, ochrona antykorozyjna z ETFE, E-CTFE (Halar®), PFA czy Rilsan, minimalizacja tarcia z Xylanem® czy też powłoka antyadhezyjna - w niemal wszystkich obszarach produktowych i branżach przemysłowych zespół LR Coatings GmbH oferuje indywidualne rozwiązania, które w każdym przypadku zwiększą produktywność i efektywność Państwa urządzeń.

 3. MBW GRUPPE

  Niemcy

  Grupa mbw, działająca na rynku od 1987 roku, stała się wiodącym i niezawodnym dostawcą usług galwanicznej obróbki powierzchni. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu model usługi, który spełnia złożone wymagania w zakresie obróbki wykańczającej metalu. Opracowujemy innowacyjne systemy powłok we współpracy z naszymi renomowanymi klientami z branży motoryzacyjnej, budowlanej, sprzętowej i elektrycznej. Naszą podstawową kompetencją jest kompatybilność optymalnego stosunku często trudnych do pogodzenia wymagań w zakresie optyki, ochrony antykorozyjnej, funkcjonalności i serwisu. Dzięki 8 zakładom produkcyjnych w Niemczech, możemy podkreślać naszą niezawodność i bliskość w stosunku do naszych klientów. Jest to jeden z naszych celów. W ten sposόb możemy reagować szybko i elastycznie. Portfolio usług uzupełnia dział konstrukcji metalowych i osprzętu z siedzibą w Baden-Baden.

 4. MAGONTEC GMBH

  Niemcy

  MAGONTEC Limited jest wiodącym dostawcą stopów magnezu oraz produktów do katodowych systemów ochrony antykorozyjnej i ochrony antykorozyjnej zbiorników gorącej wody, prowadzącym sprzedaż w Azji, Ameryce i Europie. Od ponad 60 lat jesteśmy bezpośrednim dostawcą dla światowego przemysłu motoryzacyjnego i AGD, a grupa Magontec, która wyłoniła się z dawnego Norsk Hydro Magnesium, jest już największym niezależnym zachodnim producentem stopów magnezu. Stosowane są głównie w dwόch dziedzinach: odlewaniu i obróbce ciśnieniowej magnezu w przemyśle motoryzacyjnym oraz katodowej ochronie antykorozyjnej w magazynach gorącej wody. Spółka jest notowana na australijskiej giełdzie papierów wartościowych.

 5. EXCOR KORROSIONSSCHUTZ-TECHNOLOGIEN UND -PRODUKTE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. R. E. MÜLLER GMBH

  Niemcy

 2. KORROSIONSSCHUTZ TAETZ

  Niemcy

 3. P&H OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. IBS INDUSTRIE GMBH

  Niemcy

 5. MAT MEDIZINTECHNIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

 1. HUNDT METALLBAU - OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. FESTEMA BAUDIENSTLEISTUNGS GESMBH

  Austria

 1. MC FISCHER U. FUHRMANN GMBH

  Niemcy

 2. HOTHO GMBH

  Niemcy

 3. ARNO MARX GMBH

  Niemcy

 4. FRENZEL & HENKE GMBH

  Niemcy

 5. RSG EUROPE GMBH

  Niemcy

 6. STRETCHFOLIENPROFI BY ENZENSBERGER GMBH

  Niemcy

 7. PRAXAIR SURFACE TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

 8. TEKNOS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 1. JUST PACK GMBH

  Niemcy

 2. LAHNER KG.

  Austria

 3. PMS W. PULVERICH GMBH

  Niemcy

 4. LACKIERHAUS GMBH

  Niemcy

 5. SILICONI COMMERCIALE SPA

  Włochy

 6. FAID ANTICORROSIONE

  Włochy

 7. ARTHUR HENNINGER GMBH

  Niemcy

 8. MARICAHN GBR

  Niemcy

 9. KÖLBEL VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 10. STRAHLZENTRUM FÜR OBERFLÄCHENBEHANDLUNG AG

  Szwajcaria

Filtry

Wyniki dla

Antykorozyjne substancje chemiczne - Import eksport

Liczba wyników

791 przedsiębiorstwa