• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • antykorozyjne substancje chemiczne

Wyniki dla

Antykorozyjne substancje chemiczne - Import eksport

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ESER CHEMICALS jest producentem specjalistycznych chemikaliów obsługującym różne dziedziny przemysłu dostarczającym smary i płyny do obróbki metali, specjalistyczne zestawy emulgatorów, modyfikatory reologii kleju skrobiowego, chemikalia samochodowych, emulgatory olejów mineralnych i olejów silikonowych, odpieniacze olejów silikonowych i niesilikonowych oraz mineralnych, oleochemikalia, oleje i dodatki do obróbki tekstyliów, antysapstainy do drewna, inhibitory korozji OAT i IAT do chłodziw i płynów przenoszących ciepło, płyny do hamulców hydraulicznych, dodatki przeciwzużyciowe, estry specjalistyczne i surowcowe. Opracowujemy produkty i rozwiązania chemiczne dostosowane do potrzeb klienta. Specjalizujemy się zwłaszcza w nastpujących produktach; Pakiet emulgatorów do rozpuszczalnych olejów mineralnych, pakiet mieszanek olejowych i olejów do stożkowania, pakiet emulgatorów do rozpuszczalników do zbieraczy bawełny, pakiet emulgatorów do olejów dziewiarskich, inhibitory korozji do płynów przeciw zamarzaniu i chłodziw przemysłowych, pakiet inhibitorów do hydraulicznych płynów hamulcowych Dot 3 i Dot 4, półsyntetyczne płyny do obróbki metali do maszyn wielometalowych itp.

 2. MBW GRUPPE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa mbw, działająca na rynku od 1987 roku, stała się wiodącym i niezawodnym dostawcą usług galwanicznej obróbki powierzchni. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu model usługi, który spełnia złożone wymagania w zakresie obróbki wykańczającej metalu. Opracowujemy innowacyjne systemy powłok we współpracy z naszymi renomowanymi klientami z branży motoryzacyjnej, budowlanej, sprzętowej i elektrycznej. Naszą podstawową kompetencją jest kompatybilność optymalnego stosunku często trudnych do pogodzenia wymagań w zakresie optyki, ochrony antykorozyjnej, funkcjonalności i serwisu. Dzięki 8 zakładom produkcyjnych w Niemczech, możemy podkreślać naszą niezawodność i bliskość w stosunku do naszych klientów. Jest to jeden z naszych celów. W ten sposόb możemy reagować szybko i elastycznie. Portfolio usług uzupełnia dział konstrukcji metalowych i osprzętu z siedzibą w Baden-Baden.

 3. KERONA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Za nasze wiodące technologie otrzymaliśmy już kilka nagród, takich jak np. NIEMIECKA NAGRODA EFEKTYWNOŚCI SUROWCÓW i Nagroda za technologię środowiskową landu Badenia-Wirtembergia. Innowacyjne produkty o wysokiej wartości użytkowej i łatwe w użyciu – Smart Chemicals – to nasz znak firmowy. Czy to w warsztacie, w sklepie specjalistycznym czy w przemyśle: Dzięki chemii pod marką własną firmy KERONA otrzymasz wielokrotnie nagradzane produkty z zakresu aerozoli technicznych. Cechuje nas solidna wiedza produkcyjna oraz wieloletnie doświadczenie w branży rzemieślniczej i warsztatowej. Jesteśmy blisko rynku i użytkowników. Mówimy Twoim językiem. W naszym własnym laboratorium rozwoju pracujemy nad produktami jutra i zapewniamy Ci wiodącą pozycję na rynku oraz innowacje.

 4. LR COATINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LR Coatings GmbH z Neckartailfingen to młode, szybko rozwijające się i niezwykle dynamiczne niemieckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w powlekaniu fluoropolimerami. Charakteryzuje się przede wszystkim elastycznością i otwartością na nowe, indywidualne rozwiązania w zakresie powlekania, nie zaniedbując przy tym jakości i niezawodności dostaw. Doświadczenie i know-how obu założycieli zostało zgromadzone w ciągu ponad dziesięciu lat i obejmuje przemysł chemiczny, spożywczy, tekstylny, farbiarski, papierniczy i samochodowy, offshore, technikę przenośników i połączeń oraz przetwórstwo folii. Czy to powłoka nieprzywierająca z Teflonem®, ochrona antykorozyjna z ETFE, E-CTFE (Halar®), PFA czy Rilsan, minimalizacja tarcia z Xylanem® czy też powłoka antyadhezyjna - w niemal wszystkich obszarach produktowych i branżach przemysłowych zespół LR Coatings GmbH oferuje indywidualne rozwiązania, które w każdym przypadku zwiększą produktywność i efektywność Państwa urządzeń.

 5. MAGONTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  MAGONTEC Limited jest wiodącym dostawcą stopów magnezu oraz produktów do katodowych systemów ochrony antykorozyjnej i ochrony antykorozyjnej zbiorników gorącej wody, prowadzącym sprzedaż w Azji, Ameryce i Europie. Od ponad 60 lat jesteśmy bezpośrednim dostawcą dla światowego przemysłu motoryzacyjnego i AGD, a grupa Magontec, która wyłoniła się z dawnego Norsk Hydro Magnesium, jest już największym niezależnym zachodnim producentem stopów magnezu. Stosowane są głównie w dwόch dziedzinach: odlewaniu i obróbce ciśnieniowej magnezu w przemyśle motoryzacyjnym oraz katodowej ochronie antykorozyjnej w magazynach gorącej wody. Spółka jest notowana na australijskiej giełdzie papierów wartościowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHEM SPEC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od ponad dwudziestu lat Chem Spec opracowuje i rozwija we własnym centrum badawczym specjalistyczne produkty dla sektora budowlanego i zabytków oraz wprowadza je na rynek, a także zajmuje się dystrybucją produktów wiodących międzynarodowych koncernów w dziedzinie specjalistycznych produktów chemicznych. Niektóre produkty wykorzystujące nanotechnologię, dzięki wysokiej zdolności wnikania nanocząsteczek w podłoże kamienne/betonowe, zapewniają trwałość i skuteczność.

 2. HOTHO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOTHO GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Seelze, Niemcy.

 3. P&H OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma P&H OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Schwarzenbach / Saale, Niemcy.

 4. R. E. MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma R. E. MÜLLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. HUNDT METALLBAU - OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUNDT METALLBAU - OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Untersiemau, Niemcy.

 1. PRAXAIR SURFACE TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRAXAIR SURFACE TECHNOLOGIES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 2. ARNO MARX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARNO MARX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Malterdingen, Niemcy.

 1. STRETCHFOLIENPROFI BY ENZENSBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STRETCHFOLIENPROFI BY ENZENSBERGER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Dietmannsried, Niemcy.

 2. RSG EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RSG EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Dessau-Roßlau, Niemcy.

 3. FESTEMA BAUDIENSTLEISTUNGS GESMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FESTEMA BAUDIENSTLEISTUNGS GESMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Gratkorn, Austria.

 4. TEKNOS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEKNOS DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Fulda, Niemcy.

 5. FAID ANTICORROSIONE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FAID ANTICORROSIONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, pomoc po sprzedaży, pomoc techniczna, Antykorozyjne substancje chemiczne, i środki chemiczne dla budownictwa. Ma siedzibę w Portogruaro, Włochy.

 6. LAHNER KG.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LAHNER KG., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 7. LACKIERHAUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LACKIERHAUS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Langenau, Niemcy.

 8. ARTHUR HENNINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARTHUR HENNINGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Hagenbach, Niemcy.

 1. SILICONI COMMERCIALE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SILICONI COMMERCIALE SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sylikony. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, Smary przemysłowe, sylikon, Antykorozyjne substancje chemiczne, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Gambellara, Włochy.

 2. MARICAHN GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARICAHN GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Raubling, Niemcy.

 3. KÖLBEL VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÖLBEL VERTRIEBS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 4. STRAHLZENTRUM FÜR OBERFLÄCHENBEHANDLUNG AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma STRAHLZENTRUM FÜR OBERFLÄCHENBEHANDLUNG AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Rüthi Sg., Szwajcaria.

 5. SIKA BELGIUM NV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SIKA BELGIUM NV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, podłogi antystatyczne, okładziny epoksydowo-poliuretanowe, niwelowanie, Floor covering, varnish protection, membrany bitumiczne, domieszki uszlachetniające do betonu i zapraw, i Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 6. AOS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AOS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Andechs, Niemcy.

 7. HERNEE HARTANODIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERNEE HARTANODIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Greifenstein, Niemcy.

 8. WEICON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEICON GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 9. ACTEGA ARTÍSTICA, S.A.U.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ACTEGA ARTÍSTICA, S.A.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Jest również obecna w dziedzinach uszczelniacz do kontenerów metalowych, produkty chemiczne, składniki uszczelniaczy, produkcja składników do uszczelniaczy, sprzedaż składników do uszczelniaczy, i uszczelniacze na bazie wody. Ma siedzibę w O Porriño-Pontevedra, Hiszpania.

 10. COMERCIAL GODÓ

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma COMERCIAL GODÓ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, Antykorozyjne substancje chemiczne, alkohole, KWASY, dystrybucja substancji chemicznych, mieszanki produktów chemicznych dla osób trzecich, sprzedaż produktów chemicznych, i środek chemiczny. Ma siedzibę w Igualada-Barcelona, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Antykorozyjne substancje chemiczne - Import eksport

Liczba wyników

745 Przedsiębiorstwa