• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • antyki i antykwariaty

Wyniki dla

Antyki i antykwariaty - Import eksport

 1. ANTICHITA' CIRO GUARRACINO

  Włochy

  Antykwariusz Ciro Guarracino proponuje stare meble, meble z epoki, przedmioty artystyczne, antyki, dawne malowidła, obrazy z epoki, stare żyrandole, lustra, stare brązy, stare komody, starą porcelanę, stare srebro stołowe, rzeźby, panneau rzeźbione, sekretarzyki, berżery, szopki, stare majoliki z każdej epoki, styl i pochodzenie. Wybór mebli z epoki Ludwika XV, Ludwika XVI, XIX-ego wieku w stylu neapolitańskim, XVII-ego wieku w stylu neapolitańskim, styl barokowy, styl Empire, styl Liberty, styl wiktoriański.

 2. ANTYKI URBANIAK

  Polska

  W ofercie naszego sklepu znajdują się naróżniejsze stare przedmioty. Stramy się o najwyższą jakość oferowanych produktów, przy zachowaniu jak najniższej ceny. Znajdą tu Państwo zarówno strą ceramikę, rzeźbę, srebra i platery oraz inne przedmioty użytkowe zaliczane do kategorii rzemiosła artystycznego. Posiadamy też kilka starych obrazów i tkanin, a także sztukę religijną. Poza tym specjalizujemy się też w antycznych lampach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu w centrum Poznania, a fachowa obsługa na pewno pomoże w zakupach.

 3. GALERIA GLORIOUS ANTIQUES

  Polska

  Pod szyldem antyki Warszawa działa bardzo wiele wyspecjalizowanych jednostek, których przewodnim profilem działalności jest skup, sprzedaż jak i wszelkiego rodzaju konsulting z tej dziedziny. Należy wspomnieć, iż dokonując kupna lub sprzedaży w wymienionych firmach, możemy być stuprocentowo pewni rzetelnej i uczciwej wyceny. Jeśli posiadamy w swojej kolekcji antyki np. porcelanę Rosenthal, monety, obrazy itd., i mamy chęć je w szybki sposób spieniężyć, to bez wątpienia warto skorzystać z specjalistycznych usług największego sklepu internetowego tej branży, którego wszelkie dane znajdziemy na stronie www antyk.net.pl.

 4. ANTIEK DOOMEN JOHN

  Belgia

  Antiek Doomen John istnieje od 35-u lat w Bilzen. Prowadzimy zarówno import, jak i eksport antyków. Antiek Doomen John oferuje duży wybór mebli, porcelany, zegarów, obrazów, rzeźb z brązu, oświetlenia, ... Z powodzeniem prowadzimy handel detaliczny i handel hurtowy, dzięki czemu młodzi i starsi są mile widziani! W dodatku, zawsze jest jakiś drobny zakup do zrobienia w Antiek Doomen John, dobra okazja, by tam wpaść! ! !

 5. ANTIGÜEDADES MARSOL E HIJOS S.L.

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w kupnie-sprzedaży antyków i gruzu (dachówki, cegły, belki drewniane, kute żelazo, itp.) : skup-sprzedaż antyków i artykułów dekoracyjnych (do wnętrz i na zewnątrz) SPRZEDAŻ DACHÓWEK PO KONKURENCYJNYCH CENACH. Gruz: zabytkowe dachówki arabskie, płytki mozaikowe, cegły, stare belki drewniane, itp. ANTYKI W RÓŻNYCH STYLACH I Z RÓŻNYCH EPOK: meble, ceramika, lustra, obrazy, lampy, kute żelazo, radia, zegary, itp.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOTTEGA D'ARTE DI MARIO, ALESSANDRO E ANDREA LOMBARDI

  Włochy

  Firma Bottega D’arte została utworzona w latach 1970 przez Mario Lombardi, we współpracy z jego synami Alessandro i Andrea, którzy dzielą tę samą pasję. Działalność firmy jest ukierunkowana na dawne malarstwo włoskie z XIX i XX wieku. Sklep oferuje szeroki wybór artykułów: malarstwo włoskie XIX i XX wieku, obrazy i meble antyczne, malarstwo współczesne i nowoczesne, wyroby ze srebra, porcelany, brązu z różnych epok, wyroby ze szkła i elementy dekoracyjne.

 2. MERCURY VULCAN

  Hiszpania

  Mercury Vulcan jest firmą rodzinną z siedzibą w Logroño (Hiszpania). Jesteśmy firmą specjalizującą się w sektorze sztuki i antyków, na naszej stronie można znaleźć antyki z całego świata. Proponujemy również inne elementy, takie jak ceramika dekoracyjna, która jest dziełem hiszpańskich ceramików i garncarzy. Importujemy również szkło czeskie z Republiki Czeskiej.

 3. ANTICHITA' BARRA E TOSELLO T.B. DI BARRA E TOSELLO SNC

  Włochy

  Bogaci w wieloletnie doświadczenie właściciele firmy T.B. di Barra e Tosello – Antichità pracują w sektorze antyków od 1982 roku, interesując się głównie średniowiecznymi meblami z dolin alpejskich. Firma oferuje meble pochodzące ze zbiorów kolekcjonerskich, dawne lustra, antyki, skrzynie, meble z dawnych czasów, meble w stylu barokowym, lampy, stoły, żyrandole i dawne kominki.

 4. MARÍA UBACH ANTIGÜEDADES

  Hiszpania

  Kupno i sprzedaż antyków i dzieł sztuki.

 5. LIBRAIO GIOVANNI SGARBAN

  Włochy

  Księgarnia Giovanni Sgarban zbiera w całych Włoszech książki dawne i nowe, w szczególności teksty rzadkie, poza katalogiem lub wyczerpane.

 1. CASTING HOUSE

  Belgia

  Firma CASTING HOUSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo - wyroby, Antyki i antykwariaty, Zamki, zasuwy i klucze, Żeliwo - wyroby, Antyki i antykwariaty, Zamki, zasuwy i klucze, i mikrofuzja metodą traconego wosku. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. ANTYKI GNIEZNO JERZY KAZMIERCZAK

  Polska

  Firma ANTYKI GNIEZNO JERZY KAZMIERCZAK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach Antyki i antykwariaty, i Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w Gniezno, Polska.

 1. TWO JAYS CORNER ANTIQUES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TWO JAYS CORNER ANTIQUES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach Meble i akcesoria ogrodowe, Meble stylowe, antyki, vintage, Meble i akcesoria ogrodowe, i Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Shifnal, Zjednoczone Królestwo.

 2. L'EGIDE ANTIQUES

  Belgia

  Firma L'EGIDE ANTIQUES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż obrazów, antiquarians, kupno-sprzedaż antyków, i stara porcelana. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. MAISON HALTER

  Belgia

  Firma MAISON HALTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sale wystawowe i galerie sztuki. Jest również obecna w dziedzinach Antyki i antykwariaty, biżuteria etniczna, Antyki i antykwariaty, biżuteria etniczna, i biżuteria etniczna ze srebra. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. ENTREDÓS ANTIGÜEDADES

  Hiszpania

  Firma ENTREDÓS ANTIGÜEDADES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach antiques, kupno-sprzedaż antyków, i kupno-sprzedaż przedmiotów do kolekcji. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. TOMKINSONS ANTIQUE STAINED GLASS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TOMKINSONS ANTIQUE STAINED GLASS LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w Bedfordshire, Zjednoczone Królestwo.

 6. ADESSO ANTIQUES

  Belgia

  Firma ADESSO ANTIQUES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 7. PUCES PRIVÉES

  Francja

  Firma PUCES PRIVÉES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach handlarz starociami, kupno-sprzedaż przedmiotów do kolekcji, i antiques. Ma siedzibę w Nîmes, Francja.

 8. LÁMPARAS ESCALA

  Hiszpania

  Firma LÁMPARAS ESCALA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 1. FORUMART

  Holandia

  Firma FORUMART, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż obrazów, kupno-sprzedaż antyków, i obrazy antyczne. Ma siedzibę w Voorburg, Holandia.

 2. ANTIQUITÄTEN SUPPES

  Niemcy

  Firma ANTIQUITÄTEN SUPPES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż antyków, Gold purchase and sales, akcesoria wojskowe, i skup monet. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 3. GALERIE LA REGENCE

  Belgia

  Firma GALERIE LA REGENCE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Galerie sztuki. Jest również obecna w dziedzinach Aukcyjne firmy międzynarodowe, Antyki i antykwariaty, Meble stylowe, antyki, Aukcyjne firmy międzynarodowe, Antyki i antykwariaty, dzieła sztuki, i Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Gosselles, Belgia.

 4. AGENCE TEMPERA

  Luksemburg

  Firma AGENCE TEMPERA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach Ekspertyza i wycena, wycena majątkowa, odnawianie obrazów, i doradztwo ds. wyceny dzieł sztuki. Ma siedzibę w Kehlen, Luksemburg.

 5. HOTEL DE VENTES VANDERKINDERE

  Belgia

  Firma HOTEL DE VENTES VANDERKINDERE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Galerie sztuki. Jest również obecna w dziedzinach Aukcyjne firmy międzynarodowe, Antyki i antykwariaty, Aukcyjne firmy międzynarodowe, ekspozycje tymczasowe, i Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w Uccle, Belgia.

 6. GALERIE CANAVESE

  Francja

  Firma GALERIE CANAVESE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja wnętrza, dekoracja wnętrz i wzornictwo, ekspertyza zabytkowych mebli, i ekspertyza dzieł sztuki. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. MADE IN EUROPA

  Hiszpania

  Firma MADE IN EUROPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, Szkło hartowane, Wyroby dekoracyjne fajansowe, czeskie szkło, monety kolekcjonerskie, i Szkło hartowane. Ma siedzibę w Logroño-La Rioja, Hiszpania.

 8. KARL-HEINZ KNUPFER

  Niemcy

  Firma KARL-HEINZ KNUPFER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 9. THERMENWARTUNG-WIEN24.AT

  Austria

  Firma THERMENWARTUNG-WIEN24.AT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 10. LÖFFLER HAUSHALTSAUFLÖSUNGEN

  Niemcy

  Firma LÖFFLER HAUSHALTSAUFLÖSUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie budynków. Jest również obecna w dziedzinach Antyki i antykwariaty, i Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w Backnang, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo