• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • antyki i antykwariaty

Wyniki dla

Antyki i antykwariaty - Import eksport

 1. ANTICHITA' CIRO GUARRACINO

  Włochy

  Antykwariusz Ciro Guarracino proponuje stare meble, meble z epoki, przedmioty artystyczne, antyki, dawne malowidła, obrazy z epoki, stare żyrandole, lustra, stare brązy, stare komody, starą porcelanę, stare srebro stołowe, rzeźby, panneau rzeźbione, sekretarzyki, berżery, szopki, stare majoliki z każdej epoki, styl i pochodzenie. Wybór mebli z epoki Ludwika XV, Ludwika XVI, XIX-ego wieku w stylu neapolitańskim, XVII-ego wieku w stylu neapolitańskim, styl barokowy, styl Empire, styl Liberty, styl wiktoriański.

 2. ANTYKI URBANIAK

  Polska

  W ofercie naszego sklepu znajdują się naróżniejsze stare przedmioty. Stramy się o najwyższą jakość oferowanych produktów, przy zachowaniu jak najniższej ceny. Znajdą tu Państwo zarówno strą ceramikę, rzeźbę, srebra i platery oraz inne przedmioty użytkowe zaliczane do kategorii rzemiosła artystycznego. Posiadamy też kilka starych obrazów i tkanin, a także sztukę religijną. Poza tym specjalizujemy się też w antycznych lampach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu w centrum Poznania, a fachowa obsługa na pewno pomoże w zakupach.

 3. ANTIEK DOOMEN JOHN

  Belgia

  Antiek Doomen John istnieje od 35-u lat w Bilzen. Prowadzimy zarówno import, jak i eksport antyków. Antiek Doomen John oferuje duży wybór mebli, porcelany, zegarów, obrazów, rzeźb z brązu, oświetlenia, ... Z powodzeniem prowadzimy handel detaliczny i handel hurtowy, dzięki czemu młodzi i starsi są mile widziani! W dodatku, zawsze jest jakiś drobny zakup do zrobienia w Antiek Doomen John, dobra okazja, by tam wpaść! ! !

 4. ANTIGÜEDADES MARSOL E HIJOS S.L.

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w kupnie-sprzedaży antyków i gruzu (dachówki, cegły, belki drewniane, kute żelazo, itp.) : skup-sprzedaż antyków i artykułów dekoracyjnych (do wnętrz i na zewnątrz) SPRZEDAŻ DACHÓWEK PO KONKURENCYJNYCH CENACH. Gruz: zabytkowe dachówki arabskie, płytki mozaikowe, cegły, stare belki drewniane, itp. ANTYKI W RÓŻNYCH STYLACH I Z RÓŻNYCH EPOK: meble, ceramika, lustra, obrazy, lampy, kute żelazo, radia, zegary, itp.

 5. BOTTEGA D'ARTE DI MARIO, ALESSANDRO E ANDREA LOMBARDI

  Włochy

  Firma Bottega D’arte została utworzona w latach 1970 przez Mario Lombardi, we współpracy z jego synami Alessandro i Andrea, którzy dzielą tę samą pasję. Działalność firmy jest ukierunkowana na dawne malarstwo włoskie z XIX i XX wieku. Sklep oferuje szeroki wybór artykułów: malarstwo włoskie XIX i XX wieku, obrazy i meble antyczne, malarstwo współczesne i nowoczesne, wyroby ze srebra, porcelany, brązu z różnych epok, wyroby ze szkła i elementy dekoracyjne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MERCURY VULCAN

  Hiszpania

  Mercury Vulcan jest firmą rodzinną z siedzibą w Logroño (Hiszpania). Jesteśmy firmą specjalizującą się w sektorze sztuki i antyków, na naszej stronie można znaleźć antyki z całego świata. Proponujemy również inne elementy, takie jak ceramika dekoracyjna, która jest dziełem hiszpańskich ceramików i garncarzy. Importujemy również szkło czeskie z Republiki Czeskiej.

 2. ANTICHITA' BARRA E TOSELLO T.B. DI BARRA E TOSELLO SNC

  Włochy

  Bogaci w wieloletnie doświadczenie właściciele firmy T.B. di Barra e Tosello – Antichità pracują w sektorze antyków od 1982 roku, interesując się głównie średniowiecznymi meblami z dolin alpejskich. Firma oferuje meble pochodzące ze zbiorów kolekcjonerskich, dawne lustra, antyki, skrzynie, meble z dawnych czasów, meble w stylu barokowym, lampy, stoły, żyrandole i dawne kominki.

 3. LIBRAIO GIOVANNI SGARBAN

  Włochy

  Księgarnia Giovanni Sgarban zbiera w całych Włoszech książki dawne i nowe, w szczególności teksty rzadkie, poza katalogiem lub wyczerpane.

 4. CASTING HOUSE

  Belgia

 5. ANTYKI GNIEZNO JERZY KAZMIERCZAK

  Polska

 1. ENTREDÓS ANTIGÜEDADES

  Hiszpania

 2. MAISON HALTER

  Belgia

 1. L'EGIDE ANTIQUES

  Belgia

 2. TOMKINSONS ANTIQUE STAINED GLASS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. ADESSO ANTIQUES

  Belgia

 4. DVC ANTWERPEN

  Belgia

 5. ANTIQUARIATO ROMA

  Włochy

 6. LES HALLES DU GIER

  Francja

 7. SALLE DE VENTES ROPS

  Belgia

 8. BRUSCHINI TANCA ANTICHITÀ

  Włochy

 1. LÖFFLER HAUSHALTSAUFLÖSUNGEN

  Niemcy

 2. ANTIQUITÉS GARREL

  Luksemburg

 3. AGENCE TEMPERA

  Luksemburg

 4. THERMENWARTUNG-WIEN24.AT

  Austria

 5. ANTIGÜEDADES FEIJOO S.L

  Hiszpania

 6. GALERIE LA REGENCE

  Belgia

 7. FRANK BARMAR ANTIQUES

  Hiszpania

 8. BARER 3 - MÜNZANKAUF MÜNCHEN

  Niemcy

 9. AERONANTIQUES

  Francja

 10. HOTEL DE VENTES VANDERKINDERE

  Belgia