• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • amortyzatory do samochodów

Wyniki dla

Amortyzatory do samochodów - Import eksport

 1. LEBEN-DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEBEN powstała w 1967 roku. Od 1980 roku elementy redukujące wstrząsy i tłumiki drań są opracowywane i produkowane wyłącznie pod naszą marką Compenser®. Obliczanie wydajności naszych elementów tłumiących wykonywane jest zgodnie z wytycznymi VDI, VDI 2061 „Komponenty do redukcji skutków wstrząsów“. Nasze produkty są zgodne z wymogami dyrektywy maszynowej 2006/42/WE. Posiadamy certyfikat zgodności z normą DIN EN ISO 9001: 2015 będący potwierdzeniem naszej polityki jakości. Aby sprostać różnorodnym zastosowaniom w technice tłumienia, firma LEBEN-Dämpfungstechnik GmbH oferuje różne typy amortyzatorów, w tym: amortyzatory gazowo-hydrauliczne do dużych obciążeń, amortyzatory awaryjne jako ograniczniki końcowe (zatrzymanie awaryjne w położeniu końcowym), operacyjne amortyzatory tłoczone i amortyzatory nieodwracalne. Do stosowania w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach oferujemy nasz środek tłumiący Compensol®.

 2. HYDROSTAT INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HYDROSTAT INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Herten, Niemcy.

 3. BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS

  Rosja

  Bryańskie Zakłady Szynoprzewodów (BPDG) produkują sanie i elementy kolejowe do wagonów towarowych, części zamienne do sprzętu kolejowego i taboru, tuleje dla przemysłu naftowego i gazowego, wyroby ze stali, odlewy z metali nieżelaznych i stali stopowej o wadze (5 do 180 kg), elementy z tworzyw sztucznych i polimerów o wadze do 6, 5 kg. Główną działalnością BPDG jest jednak produkcja i naprawa tłumików drgań model PMKP-110, w których zamiast sprężyn zastosowano urządzenie oporowo-zwrotne (zestaw polimerowych bloków sprężystych). System zarządzania jakością firmy jest zgodny z rosyjskimi normami państwowymi (GOST) i został zatwierdzony certyfikatami IRIS, ISO 9001: 2015, ISO/TS 22163: 2017 certyfikaty. Firma działa od 2008 roku i oferuje hurtowe dostawy akcesoriów metalowych i plastikowych dla przemysłu kolejowego, a także konserwację i naprawę przekładni pociągowych klasy T1, T2 i T3 w całym cyklu ich życia.

 4. GUM-MAR

  Polska

  Firma GUM-MAR jest producentem wyrobów gumowych, prowadzi serwis ogumienia samochodów osobowych oraz ciężarowych. Firma GUM - MAR została założona w 2002 r. Głównym zakresem naszej produkcji są formowe wyroby gumowe, gumowo-metalowe, które wykonujemy na podstawie dokumentacji technicznej, powierzonej formy (również wykonujemy formy we własnym zakresie) lub dostarczonego przez klienta wzorca wyrobu gotowego. W portfolio firmy znajdują się produkty wytwarzane z mieszanek gumowych, olejoodpornych, silikonowych i mieszanek technicznych w różnych kolorach. Dostarczamy nasze produkty dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego oraz dla rolnictwa.

 5. SPRINGMASTERS - SPRĘŻYNY GAZOWE

  Holandia

  SpringMasters dostarcza sprężyn gazowych i akcesoriów przedsiębiorstwom we wszystkich gałęziach przemysłu. Począwszy od przemysłu jachtowego po przemysł żywnościowy, meblowy aż do odpowiedników wielu znanych producentów sprężyn gazowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BATEMUR SL

  Hiszpania

  Hurtownia smarów, baterii, akumulatorów, amortyzatorów, części zamiennych, klocków hamulcowych, zestawów, filtrów i olejów, wszystkie marki, samochody, alarmy, zabawki, pojazdy...

 2. GASAN GAS SPRING

  Turcja

  Firma GASAN GAS SPRING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Jest również obecna w dziedzinach antishock, siłowniki tylnej klapy, i Amortyzator układu kierowniczego do samochodów terenowych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. INTEGRAL TODOTERRENO SL

  Hiszpania

  Firma INTEGRAL TODOTERRENO SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. AUTOP

  Belgia

  Firma AUTOP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Amortyzatory do samochodów, Tłumiki wydechu, Amortyzatory do samochodów, Tłumiki wydechu, components for cars, i akcesoria samochodowe. Ma siedzibę w Eeklo, Belgia.

 5. RESCO SHOCKS & STRUTS

  Turcja

  Firma RESCO SHOCKS & STRUTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. KG AMORTISOR A.S.

  Turcja

  Firma KG AMORTISOR A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Jest również obecna w dziedzinach siłowniki tylnej klapy, i samochód-wywrotka. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. MAG OTOMOTIV VE HAVACILIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma MAG OTOMOTIV VE HAVACILIK SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. NOFAL AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Firma NOFAL AUTOMOTIVE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. SOBEN

  Francja

  Firma SOBEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Jest również obecna w dziedzinach amortyzatory nastawne. Ma siedzibę w Cahors, Francja.

 3. WEFORMA DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma WEFORMA DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Wiener Neustadt, Austria.

 4. FOURNALES SUSPENSION

  Francja

  Firma FOURNALES SUSPENSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motocykle - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Amortyzatory do samochodów, Amortyzatory do samochodów, i industrial hard facings. Ma siedzibę w Quint Fonsegrives, Francja.

 5. RECORD FRANCE

  Francja

  Firma RECORD FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Amortyzatory do samochodów, i Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Antibes Cedex, Francja.

 6. GAYSAN GAS SPRINGS

  Turcja

  Firma GAYSAN GAS SPRINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. ARNOTT EUROPE

  Holandia

  Firma ARNOTT EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w S-Hertogenbosch, Holandia.

 8. RUPTEUR

  Szwajcaria

  Firma RUPTEUR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Amortyzatory do samochodów, tuning, pneumatyka, i Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Aïre, Szwajcaria.

 1. THYSSENKRUPP BILSTEIN GMBH

  Niemcy

  Firma THYSSENKRUPP BILSTEIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Amortyzatory do samochodów, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Mandern, Niemcy.

 2. EELTINK VEERTECHNIEK

  Holandia

  Firma EELTINK VEERTECHNIEK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Resory hydrauliczne, Amortyzatory do samochodów, Resory hydrauliczne, i Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Heemskerk, Holandia.

 3. MPS AUTO TRUCK SPARE PARTS

  Turcja

  Firma MPS AUTO TRUCK SPARE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. ISTANBUL PISTON VE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ISTANBUL PISTON VE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Jest również obecna w dziedzinach siłowniki samochodowe, siłowniki tylnej klapy, i amortyzatory do autokarów. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. MASTER SHOCK ABSORBER SERVICE

  Turcja

  Firma MASTER SHOCK ABSORBER SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Jest również obecna w dziedzinach wymiana amortyzatorów, naprawy amortyzatorów, siłowniki samochodowe, i siłowniki tylnej klapy. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. DMX SUSPENSION

  Hiszpania

  Firma DMX SUSPENSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Jest również obecna w dziedzinach naprawy amortyzatorów. Ma siedzibę w VILLANUEVA DE PERALES, Hiszpania.

 7. GÜÇLU AMORTISÖR BURSA

  Turcja

  Firma GÜÇLU AMORTISÖR BURSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Jest również obecna w dziedzinach siłowniki tylnej klapy, i zamek. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. GASAN GAZLI AMORTISOR SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma GASAN GAZLI AMORTISOR SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Jest również obecna w dziedzinach bagażniki do samochodów, i amortyzatory. Ma siedzibę w BURSA, Turcja.

 9. ORAM S.N.C. DI PAOLO E ANDREA PEZZOTTA

  Włochy

  Firma ORAM S.N.C. DI PAOLO E ANDREA PEZZOTTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Jest również obecna w dziedzinach amortyzatory do motocykli i skuterów, i urządzenia mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne. Ma siedzibę w Fino Mornasco, Włochy.

 10. ANDREANI GROUP INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

  Firma ANDREANI GROUP INTERNATIONAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Amortyzatory do samochodów. Jest również obecna w dziedzinach amortyzator oleodynamiczny. Ma siedzibę w Pesaro, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo