• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • alkohole- fenole i pochodne

Wyniki dla

Alkohole- fenole i pochodne - Import eksport

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 2. CADES PENEDES

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CADES PENEDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach alcohol etylowy, kwas winowy, Grapeseed oil, Alkohol winny, olej z pestek winogron, Olej z winogron, i alkohole etylowe. Ma siedzibę w Avinyonet Del Penedes-Barcelona, Hiszpania.

 3. JSC BIOKIMYO

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  Firma JSC BIOKIMYO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, Wyroby chemiczne - import-eksport, destylaty, alcohol etylowy, instalacje i sprzęt do produkcji czystego alkoholu, alkohol czysty, i poziomnice. Ma siedzibę w Yangiyul, Uzbekistan.

 4. VKG OIL AS

  Estonia

  Produkty chemiczne Dodatki do paliwa okrętowego i olejów opałowych. Przemysł naftowy. Oleje łupkowe and paliwa olejowe. Bitumin, koks. Fenole i produkty fenolowe. Alkilorezorcynole, 2-metylorezorcynol, 5-metylorezorcynol). Żywice do przemysłu drzewnego i meblarskiego (żywice karbamidowe i fenoplasty). Oleje i środki smarne. Dodatki do paliwa okrętowego i oleje opałowe. Przemysł naftowy. Oleje łupkowe i paliwa olejowe. Żywice

 5. KIMIA ALCOHOL ZANJAN

  Iran

  Firma KIMIA ALCOHOL ZANJAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach płyn do dezynfekcji. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENIPEASEVOO

  Grecja

  Firma ENIPEASEVOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach customised decoration for shops, i oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 2. MODAAKIMI ELEKT. MAG. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma MODAAKIMI ELEKT. MAG. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach alcohol etylowy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ALPHA DISTILLATE

  Irlandia

  Firma ALPHA DISTILLATE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach środki przeciwzapalne. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 4. QUIMIDROGA FRANCE

  Francja

  Firma QUIMIDROGA FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach związki przedsiębiorstw dystrybucji i handlu detalicznego, i raw chemicals. Ma siedzibę w Rungis, Francja.

 5. EQUILEX BV

  Holandia

  Firma EQUILEX BV, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Alkohole, fenole i pochodne, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Alkohole, fenole i pochodne, i domieszki chemiczne. Ma siedzibę w Schiedam, Holandia.

 1. VINDEGA

  Niemcy

  Firma VINDEGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach szampan. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 2. SPIRTPROM

  Ukraina

  Firma SPIRTPROM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - alkohole i związki epoksydowe, alkohol czysty, i alkohol etylowy denaturowany. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 1. WEST WAY, LLC

  Ukraina

  Firma WEST WAY, LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 2. FJU GMBH

  Niemcy

  Firma FJU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach alkohol dla przemysłu napojów, napoje alkoholowe, i szafy dystrybucji na budowli. Ma siedzibę w Hatten, Niemcy.

 3. ALCOHOLES GUAL, SA

  Hiszpania

  Firma ALCOHOLES GUAL, SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach alcohol etylowy, alkohol denaturowany, alkohol izopropylowy, i alkohole. Ma siedzibę w Pacs Del Penedès, Hiszpania.

 4. ETALMAG SAS

  Kolumbia

  Firma ETALMAG SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach alkohole, i trading. Ma siedzibę w Bogota, Kolumbia.

 5. QUAD LAB

  Francja

  Firma QUAD LAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Ma siedzibę w Lisses, Francja.

 6. CAME SRL

  Włochy

  Firma CAME SRL, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Środki ścierne chemiczne, Chemiczne środki wiążące, Antykorozyjne substancje chemiczne, Alkohole, fenole i pochodne, Środki ścierne chemiczne, Chemiczne środki wiążące, Antykorozyjne substancje chemiczne, i Alkohole, fenole i pochodne. Ma siedzibę w Origgio (Va), Włochy.

 7. ORIGEN CHEMICALS

  Brazylia

  Firma ORIGEN CHEMICALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Farby drukarskie, alkohol izopropylowy, i Farby drukarskie. Ma siedzibę w Belo Horizonte, Brazylia.

 8. BVE

  Ukraina

  Firma BVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach alcohol etylowy, alkohol dla przemysłu napojów, środki przeciwzapalne, i bioethanol. Ma siedzibę w Vinnytsya, Ukraina.

 1. NEDSTAR

  Holandia

  Firma NEDSTAR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach etanol. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 2. SYNETAIRISTIKI DIATROFIKI A.S.E.

  Grecja

  Firma SYNETAIRISTIKI DIATROFIKI A.S.E., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach destylatory do wytłoczyn winogron, winogrona stołowe, alkohol dla przemysłu napojów, i destylatory dla przemysłu napojów. Ma siedzibę w Soufli, Grecja.

 3. CETEX PETROCHEMICALS

  Indie

  Firma CETEX PETROCHEMICALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Ma siedzibę w Chennai, Indie.

 4. DRINKWELL

  Dania

  Firma DRINKWELL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Ma siedzibę w Roskilde, Dania.

 5. NOVIPLAST TRADING SAS

  Włochy

  Firma NOVIPLAST TRADING SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, usługi importowo-eksportowe, i Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Novi Ligure, Włochy.

 6. ZHUHAI FULIAN MOLDING MATERIAL INDUSTRY CO., LTD .

  Chiny

  Firma ZHUHAI FULIAN MOLDING MATERIAL INDUSTRY CO., LTD ., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach żywice furanowe. Ma siedzibę w Zhuhai, Chiny.

 7. ZHEJIANG SHOU & FU CHEMTRADE CO., LTD.

  Chiny

  Firma ZHEJIANG SHOU & FU CHEMTRADE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 8. SACCHETTO STÄRKE

  Włochy

  Firma SACCHETTO STÄRKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach pszenica. Ma siedzibę w Lagnasco, Włochy.

 9. ARROW CHEMICAL GROUP CORP

  Chiny

  Firma ARROW CHEMICAL GROUP CORP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 10. FAICHIM S.R.L.

  Włochy

  Firma FAICHIM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole, fenole i pochodne, farby do drewna, i Alkohole, fenole i pochodne. Ma siedzibę w San Giovanni Lupatoto, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Alkohole- fenole i pochodne - Import eksport

Liczba wyników

93 Przedsiębiorstwa