• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • akwarium i słoje

Wyniki dla

Akwarium i słoje - Import eksport

 1. TROPICAL

  Polska

  Od 45 lat karmy TROPICAL cieszą się dużą popularnością i uznaniem w branży akwarystycznej. Eksportowane są do ponad 80 krajów na całym świecie Nasza oferta: •PRODUKT UZDATNIAJĄCY WODĘ Produkty uzdatniające wodę Tropical zawierają wszystkie niezbędne składniki do uzdatnienia wody w akwarium i dostosowania jej do potrzeb jego mieszkańców. Uzupełnieniem oferty są specjalistyczne sole przydatne podczas transportu i wylęgu. •PRO DEFENCE - POKARMY W LINII PROBIOTYCZNEJ PRO DEFENCE obejmuje pokarmy z probiotykiem przeznaczone do codziennego karmienia ryb. Pokarmy dostępne są w czterech rozmiarach: Rozmiar Mikro, XXS, S i M. •SOFT LINE - INNOWACYJNA KONCEPCJA PRODUKTÓW AKWARYSTYCZNYCH Miękkie granulki, wysoka hydrostabilność, wyjątkowa przyswajalność i bogactwo składników odżywczych - to naprawdę wyjątkowe cechy tej linii produktów akwarystycznych. Polski producent opracował unikalną metodę produkcji miękkich pokarmów ekstrudowanych, które są atrakcyjniejsze dla ryb i łatwiejsze do strawienia. •TROPICAL PREMIUM LINE Linia Premium obejmuje zarówno pokarmy uniwersalne, jak i specjalistyczne, przeznaczone do karmienia ryb o specyficznych wymaganiach żywieniowych. •TROPICAL MARINE POWER Jest to linia pokarmów, środków do uzdatniania wody, soli morskiej przeznaczona dla akwariów morskich. W ofercie Tropical nie mogło zabraknąć specjalistycznych pokarmów dla ozdobnych ryb stawowych dedykowanych dla karpi koi, jesiotrów i innych gatunków.

 2. MEIN AQUARIUMPROFI INH. JEFFREY MÖWERT

  Niemcy

 3. MANUFAKTUR VON DOBERSTEIN

  Niemcy

  Woda to żywioł, który stanowi naszą motywację. Nasze kompetencje jako producenta i usługodawcy dzielą się na różne obszary. Ważnym filarem naszej działalności jest budowa akwariów. Specjalizujemy się w wykonywaniu akwariów na zamówienie z pleksi, akrylu i szkła, a także dużych akwariów. Jako uzupełnienie naszej oferty opracowaliśmy również własne filtry oraz technologię pomiarową i oświetleniową. Oferujemy kompleksowe usługi w tym obszarze. Pielęgnacja i konserwacja akwariów wraz z powiązaną technologią. Kolejnym bardzo ważnym dla nas działem produkcji są instalacje wodne. Stanowią one ważną część nowoczesnej architektury wnętrz i otoczenia. Ważną rolę odgrywają przy tym kurtyny wodne wykonane ze stali Corten, stali nierdzewnej, szkła i akrylu. Zgodnie z wymaganiami klienta produkujemy również kolumny wodne i ścienne instalacje wodne. Trzecim ważnym filarem są fontanny. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości fontanny, produkowane ze specjalnie dobranych materiałów.

 4. VIVAIO MATTEUCCI GREEN CENTER

  Włochy

  Green Center to największy ośrodek tego typu w centrum Włoch. Proponujemy najwyższej jakości wyroby i usługi, odpowiadające na wszystkie potrzeby roślin. Możesz kupić u nas wszystkiego rodzaju rośliny (owocowe, wodne i bagienne, zewnętrzne, rośliny oleiste, mięsożerne, palmy, drzewka oliwkowe, sadzonki i szczepy i wiele innych), a także pergole, metalowe meble ogrodowe, artystyczne wyroby z gliny, nawozy, ziemię, sztuczne kwiaty i baseny do hodowli poza podłożem.

 5. AQUALED

  Polska

  Firma AQUALED działa na rynku od 2012 roku. Zajmujemy się produkcją oświetlenia LED do akwarium, wnętrz mieszkalnych i nie tylko. Oświetlenie wysokiej jakości, gotowe do montażu, lub dalszej odsprzedaży. Możemy wyprodukować towar dedykowany pod indywidualne wymagania klienta (wymiary, długości, itp.). W przypadku zamówień hurtowych, ceny ustalamy indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LOCAFISH AQUARIUM

  Belgia

 2. DS GMBH

  Austria

 3. HANDELSONDERNEMING T. BIJNSDORP

  Holandia

 4. PARA ESTANQUES

  Hiszpania

 5. SPLASH SNC

  Włochy

 1. AQUARIUM TONNDORF

  Niemcy

 2. AQUADOR

  Luksemburg

 1. LES MONDES DE ROMAIN

  Belgia

 2. THE SEA FARM

  Belgia

 3. SHRIMPPARADISE

  Holandia

 4. HELDERE5ER

  Holandia

 5. ACUARIO MALAGA

  Hiszpania

 6. MONIS I/S

  Dania

 7. FIT FILTRATION

  Zjednoczone Królestwo

 8. AC AQUATICS

  Zjednoczone Królestwo

 1. MINIAQUA77

  Francja

 2. AQUARISTIK-BAYERN

  Niemcy

 3. AQUARIONATURE

  Belgia

 4. REEF JOKER

  Włochy

 5. AQUARIUM SHOP

  Zjednoczone Królestwo

 6. MAT AKVARYUM FILT.SAN.AS

  Turcja

 7. PRODAC INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

 8. ALLEN

  Chiny

 9. GRANDARTS AQUARIUM GARDENING LTD.

  Chiny

 10. BIOTOP

  Belgia