• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego

Wyniki dla

Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego - Import eksport

 1. ITINÉRANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL

  Belgia

  Firma ITINÉRANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształcanie ogólne, specjalistyczne, dokształcanie zawodowe. Jest również obecna w dziedzinach Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego, training courses, szkolenie dla dyrekcji, kurs szkoleniowy dla właścicieli przedsiębiorstw, szkolenie, organizowanie kursów szkolenia zawodowego, coaching, coaching zachowań i relacji, i Coaching zespołów i grup. Ma siedzibę w Courcelles, Belgia.

 2. IF, CONSEIL & COACHING LUXEMBOURG - GENÈVE

  Luksemburg

  Firma IF, CONSEIL & COACHING LUXEMBOURG - GENÈVE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Jest również obecna w dziedzinach Gabinet coachingu i szkoleń Paryż, bilans kompetencji, i Szkolenia - leadership. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 3. ED FORMA

  Francja

  Firma ED FORMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Jest również obecna w dziedzinach szkolenie, certyfikacja, coaching, i Coaching zawodowy. Ma siedzibę w Gournay-Sur-Marne, Francja.

 4. D2FA CONSULTING

  Francja

  Firma D2FA CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Ma siedzibę w Forbach, Francja.

 5. THELIOM

  Francja

  Firma THELIOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego, zarządzanie projektami, Usługi nadzoru technologicznego, Ekspertyza, i Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Ma siedzibę w Pessac, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JM FORMATION

  Francja

  JM Formation proponuje Państwu liczne narzędzia językowe i porozumiewania się, które towarzyszą Państwu w stosunkach międzynarodowych: SZKOLENIA Z ZAKRESU JĘZYKÓW OBCYCH Szkolenia zgodnie z potrzebami i dostosowane do wszystkich poziomów Wszystkie języki obce Sposobem twarzą w twarz lub przez telefon lub skype Instruktorzy lingwiści i doświadczeni dydaktycy Language Coaching SZKOLENIE W DZIEDZINIE JĘZYKA FRANCUSKIEGO PISANEGO Władać językiem francuskim pisanym, by porozumiewać się skuteczniej Pragmatyczne podejście i zastosowanie w sytuacji COACHING I EKSPATRIACJA Odnieść sukces w ekspatriacji lub zarządzać integracją nowych pracowników zagranicznych Coaching osobisty TŁUMACZENIE Gwarancja Państwa sukcesu w stosunkach międzynarodowych Tłumaczenia realizowane w dużej różnorodności języków i dziedzin Przestrzeganie Państwa imperatywów i Państwa terminów Sieć doświadczonych i profesjonalnych tłumaczy wyspecjalizowanych branżowo Narzędzia technologiczne Tłumaczymy Państwa dokumenty zawodowe (Strony Web, Newslettery, kontrakty, instrukcje obsługi, katalogi, itd.....

 2. NOWE WIDOKI

  Polska

  Coaching dla kobiet - na niego zawsze jest czas, zawsze jest potrzeba. Nowe Widoki oferują coaching dla kobiet w modelu hands off, czyli takim, gdzie profesjonajlny i wyspecjalizowany coach nie jest nauczycielem, ale towarzyszem, który wspiera w samodzielnym rozwoju i naprowadza kobiety na odpowiednią drogę. Każda z klientek będzie czuć się silna przez siebie samą, ponieważ to ona będzie rozwijać siebie, wnikać w głąb własnej psychiki, pracować na pytaniach, zadanych przez coacha. Droga ta pozwala na większa kontrolę nad własnymi wątpliwościami, zwiększenie w sobie pewności siebie i asertywności, a także pracę nad stresem i jego zwalczeniem. Własne potrzeby i cele znowu staną się jasne, a droga do nich prosta - podejmowanie wyzwań nie będzie problemem, a motywatorem w dążeniu do sukcesu i rozwoju kariery. Dzięki temu każda z pań zyska nie tylko nowe siły w sferze zawodowej, ale i pozna swoje najmocniejsze strony, a wypalenie zawodowe zniknie bez śladu! Zainteresowana? Wybór należy do Ciebie. Jednak Nowe Widoki, to ten najlepszy.

 3. COACHING KRAKÓW, POLSKA. COACHFORM GRAŻYNA SŁOMSKA

  Polska

  Firma oferuje profesjonalny coaching dla osób prywatnych i dla organizacji, firm. Coaching jest realizowany jako skuteczna metoda wprowadzenia zmiany na dobre w życiu (life coaching in. życiowy), karierze (coaching kariery), w biznesie (coaching biznesu). Jest to szansa na wzrost wyników dla firm i dla poszczególnych pracowników, dlatego proponujemy: executive coaching (dla najwyższej kadry), coaching menadżerski oraz pracę z grupą, zespołem (team coaching). Obecnie są to najlepsze sposoby osiągania celów organizacji poprzez rozwój pracowników. Na stronie www firmy można znaleźć wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu. Proponujemy także szkolenia z umiejętności coachingowych dla menadżerów oraz wsparcie we wprowadzaniu kultury organizacyjnej opartej o ludzi i ich potencjał (kultury coachingowej). Usługi są realizowane w całym kraju. Profesjonalizm zapewnia respektowanie standardów International Coach Federation oraz kompetencje coacha potwierdzone akredytacją.

 4. PSYCHOTERPEUTA RAFAŁ GRZELCZYK

  Polska

  Psychoterapeuta Rafał Grzelczyk - prowadzę gabinet psychoterapii w Skierniewicach. Działam także w sieci prowadząc terapię online. Pomagam uporać się moim pacjentom z różnymi sytuacjami życiowymi oraz z regulacją emocji. Prowadzę terapię indywidualną, dla par, małżeństw, rodzinną z uwzględnieniem specjalnych potrzeb dzieci oraz młodzieży. Moje działania przynoszą świetne efekty. Jestem certyfikowanym i wykwalifikowanym psychoterapeutą. Moją pasją jest nurt ericksonowski terapii, który wplatam w swoją indywidualną technikę terapeutyczną. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, pomagam wydobyć z wewnętrznych zasobów moc, aby przezwyciężyć trudności i działać dalej ze zwiększoną motywacją i siłą. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi na nawiązywanie rewelacyjnych relacji z pacjentami. Posiadam rekomendacje do pracy z dziećmi i młodzieżą, także tą trudną. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z domu dziecka, w trudnej sytuacji. Pomagam. Zapraszam do mojego gabinetu w Skierniewicach. Zapisy pod numerem telefonu: +48 796 924 185.

 5. COACHING LANE

  Belgia

  Coaching Lane proponuje pomoc profesjonalną i spersonalizowaną kierownikowi, menedżerowi, pracownikowi, zespołowi lub całej organizacji. Celem osoby lub zespołu objętego coachingiem jest osiągnięcie konkretnych i wymiernych wyników, pogłębienie i skonsolidowanie swojej wiedzy oraz zwiększenie swojej skuteczności poprzez poprawę swoich wyników.

 1. EMPOWERMENT COACHING

  Polska

  Firma oferująca indywidualny coaching online - zarówno biznesowy, jak i życiowy. Specjalizujemy się w coachingu menedżerskim przeznaczonym dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. W naszej ofercie znajdziesz nastepujące rodzaje coachingu: przywództwa, kariery, komunikacji interpersonalnej, asertywności, relacji z trudnym szefem.

 2. SZKOŁA TRENERÓW KOMUNIKACJI OPARTEJ NA EMPATII

  Polska

  Od 2006 roku wspieramy naszych Słuchaczy w rozwoju wyjątkowych kompetencji interpersonalnych, jakimi są: empatia wobec siebie i wobec innych. Kształcimy także trenerów komunikacji opartej na empatii, którzy nie tylko zdobywają umiejętność pracy z grupą ale też konkretny materiał do prowadzenia zajęć. Działamy w standardzie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 1. DI FRANCESCA DE ROSE

  Włochy

  Francesca de rose, doradca ds. Organizacji ślubów, pomaga i doradza przyszłym małżonkom na wszystkich etapach przygotowań do ślubu, w formalnościach administracyjnych aż do dnia ślubu i wyjazdu w podróż poślubną. Służy państwu swoim doświadczeniem zdobywanym w branży od 13 lat.

 2. HEURESIS CERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIA SP Z O O

  Polska

  Heuresis to zespół ekspertów z zakresu projektowania programów rozwojowych, szkoleń oraz certyfikacji kwalifikacji. Heuresis istnieje na rynku od trzynastu lat i nie jest zwykłą firmą szkoleniową - jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie.

 3. CLÉMENTINE PROUTEAU - COACHING PARENTAL, PERSONNEL & PROFESSIONNEL

  Belgia

 4. ZANGLES & VOCAL COACHING LANA WOLF

  Holandia

 5. MILACOM

  Belgia

 6. PRAXIS

  Francja

 7. DORIS STEIN-DOBRINSKI

  Niemcy

 8. CSP56

  Francja

 1. PETER SCHLATT COACHING

  Dania

 2. STRATESYS SPRL

  Belgia

 3. SOLUTIONS COACHING

  Francja

 4. ZONDER MOETEN OP BLOTE VOETEN / ROUW- EN VERLIES COACHING

  Holandia

 5. REFLECTIONS CAREER COACHING

  Zjednoczone Królestwo

 6. HOOGBEGAAFDEXPERT

  Holandia

 7. NEXT STEP

  Belgia

 8. SANTÉ NATURE BY MIRELLA

  Belgia

 9. FIRSTCONNECTION

  Niemcy

 10. NLPRO-GROEP

  Holandia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego - Import eksport

Liczba wyników

5690 Przedsiębiorstwa