• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego

Wyniki dla

Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego - Import eksport

 1. NEXT STEP

  Belgia

  Verified by Europages badge
 2. IF, CONSEIL & COACHING LUXEMBOURG - GENÈVE

  Luksemburg

  Verified by Europages badge
 3. INSTITUTE OF NEUROCOGNITIVISM (INC FRANCE)

  Francja

  Verified by Europages badge
 4. D2FA CONSULTING

  Francja

  Verified by Europages badge
 5. JM FORMATION

  Francja

  JM Formation proponuje Państwu liczne narzędzia językowe i porozumiewania się, które towarzyszą Państwu w stosunkach międzynarodowych: SZKOLENIA Z ZAKRESU JĘZYKÓW OBCYCH Szkolenia zgodnie z potrzebami i dostosowane do wszystkich poziomów Wszystkie języki obce Sposobem twarzą w twarz lub przez telefon lub skype Instruktorzy lingwiści i doświadczeni dydaktycy Language Coaching SZKOLENIE W DZIEDZINIE JĘZYKA FRANCUSKIEGO PISANEGO Władać językiem francuskim pisanym, by porozumiewać się skuteczniej Pragmatyczne podejście i zastosowanie w sytuacji COACHING I EKSPATRIACJA Odnieść sukces w ekspatriacji lub zarządzać integracją nowych pracowników zagranicznych Coaching osobisty TŁUMACZENIE Gwarancja Państwa sukcesu w stosunkach międzynarodowych Tłumaczenia realizowane w dużej różnorodności języków i dziedzin Przestrzeganie Państwa imperatywów i Państwa terminów Sieć doświadczonych i profesjonalnych tłumaczy wyspecjalizowanych branżowo Narzędzia technologiczne Tłumaczymy Państwa dokumenty zawodowe (Strony Web, Newslettery, kontrakty, instrukcje obsługi, katalogi, itd.....

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. HREVOLUTION

  Polska

  Współpracujemy z firmami i instytucjami w zakresie zarządzania kompetencjami pracowników i kadry menedżerskiej. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania wspierające budowanie kapitału jakim są wiedza, umiejętności i zaangażowanie zespołów oraz pojedynczych osób. Istotnym obszarem naszej pracy jest identyfikowanie najbardziej wartościowych pracowników tzw. „top talents” oraz tworzenie dedykowanych projektów rozwojowych.Jesteśmy partnerem w kształtowaniu i komunikowaniu wizerunku pracodawcy. Konstruujemy strategie Employer Branding, umożliwiające rekrutowanie najlepszych kandydatów i zatrzymywanie wewnątrz firmy wartościowych pracowników.Naszym celem są sukcesy Klientów. Z pasją angażujemy się w projekty, które przyczyniają się do budowania przewagi konkurencyjnej firm.Wartościami są dla nas: profesjonalizm, skuteczność w działaniu, etyczne zasady w biznesie, wzajemna satysfakcja ze współpracy i długofalowe relacje biznesowe. Pracujemy na terenie całej Polski.

 2. NOWE WIDOKI

  Polska

  Coaching dla kobiet - na niego zawsze jest czas, zawsze jest potrzeba. Nowe Widoki oferują coaching dla kobiet w modelu hands off, czyli takim, gdzie profesjonajlny i wyspecjalizowany coach nie jest nauczycielem, ale towarzyszem, który wspiera w samodzielnym rozwoju i naprowadza kobiety na odpowiednią drogę. Każda z klientek będzie czuć się silna przez siebie samą, ponieważ to ona będzie rozwijać siebie, wnikać w głąb własnej psychiki, pracować na pytaniach, zadanych przez coacha. Droga ta pozwala na większa kontrolę nad własnymi wątpliwościami, zwiększenie w sobie pewności siebie i asertywności, a także pracę nad stresem i jego zwalczeniem. Własne potrzeby i cele znowu staną się jasne, a droga do nich prosta - podejmowanie wyzwań nie będzie problemem, a motywatorem w dążeniu do sukcesu i rozwoju kariery. Dzięki temu każda z pań zyska nie tylko nowe siły w sferze zawodowej, ale i pozna swoje najmocniejsze strony, a wypalenie zawodowe zniknie bez śladu! Zainteresowana? Wybór należy do Ciebie. Jednak Nowe Widoki, to ten najlepszy.

 3. JOANNA MUSZAK

  Polska

  Joanna Muszak to ceniony psycholog i akredytowany coach ACC-ICF, który oferuje Państwu porady psychologiczne, sesje coachingowe, warsztaty dla rodziców oraz treningi z rozwoju osobistego. Swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych, jak też klientów biznesowych. Prowadzi sesje life coachingu, coachingu biznesowego, team coachingu, coachingu rodzicielskiego oraz diet coachingu. Dzięki współpracy z Joanną Muszak osiągniesz swoje życiowe cele, stworzysz dochodowy biznes, jak też zaczniesz skutecznie zarządzać zespołem w firmie.

 4. COACHING KRAKÓW, POLSKA. COACHFORM GRAŻYNA SŁOMSKA

  Polska

  Firma oferuje profesjonalny coaching dla osób prywatnych i dla organizacji, firm. Coaching jest realizowany jako skuteczna metoda wprowadzenia zmiany na dobre w życiu (life coaching in. życiowy), karierze (coaching kariery), w biznesie (coaching biznesu). Jest to szansa na wzrost wyników dla firm i dla poszczególnych pracowników, dlatego proponujemy: executive coaching (dla najwyższej kadry), coaching menadżerski oraz pracę z grupą, zespołem (team coaching). Obecnie są to najlepsze sposoby osiągania celów organizacji poprzez rozwój pracowników. Na stronie www firmy można znaleźć wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu. Proponujemy także szkolenia z umiejętności coachingowych dla menadżerów oraz wsparcie we wprowadzaniu kultury organizacyjnej opartej o ludzi i ich potencjał (kultury coachingowej). Usługi są realizowane w całym kraju. Profesjonalizm zapewnia respektowanie standardów International Coach Federation oraz kompetencje coacha potwierdzone akredytacją.

 5. COACHING PEOPLE

  Polska

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w działaniach związanych z coachingiem i szkoleniami. Nasza firma współpracuje z profesjonalnymi coachami, trenerami, konsultantami biznesu. Wszystkie nasze usługi oraz działania są indywidualnie dopasowywane do strategii oraz celów, które stawiają sobie nasi klienci, dzięki czemu jesteśmy w stanie prowadzić skuteczne działania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach naszej strony firmowej! Oferta firmy: - Szkolenia biznesowe - Team coaching - Zarządzanie przez coaching - Sesje coachinowe indywidualne - Eventy integracyjne i szkoleniowe - Lean manufacturing - Akademia trenera - Akademia coachingu - Akademia rodzica

 1. PSYCHOTERPEUTA RAFAŁ GRZELCZYK

  Polska

  Psychoterapeuta Rafał Grzelczyk - prowadzę gabinet psychoterapii w Skierniewicach. Działam także w sieci prowadząc terapię online. Pomagam uporać się moim pacjentom z różnymi sytuacjami życiowymi oraz z regulacją emocji. Prowadzę terapię indywidualną, dla par, małżeństw, rodzinną z uwzględnieniem specjalnych potrzeb dzieci oraz młodzieży. Moje działania przynoszą świetne efekty. Jestem certyfikowanym i wykwalifikowanym psychoterapeutą. Moją pasją jest nurt ericksonowski terapii, który wplatam w swoją indywidualną technikę terapeutyczną. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, pomagam wydobyć z wewnętrznych zasobów moc, aby przezwyciężyć trudności i działać dalej ze zwiększoną motywacją i siłą. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi na nawiązywanie rewelacyjnych relacji z pacjentami. Posiadam rekomendacje do pracy z dziećmi i młodzieżą, także tą trudną. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z domu dziecka, w trudnej sytuacji. Pomagam. Zapraszam do mojego gabinetu w Skierniewicach. Zapisy pod numerem telefonu: +48 796 924 185.

 2. COACHING LANE

  Belgia

  Coaching Lane proponuje pomoc profesjonalną i spersonalizowaną kierownikowi, menedżerowi, pracownikowi, zespołowi lub całej organizacji. Celem osoby lub zespołu objętego coachingiem jest osiągnięcie konkretnych i wymiernych wyników, pogłębienie i skonsolidowanie swojej wiedzy oraz zwiększenie swojej skuteczności poprzez poprawę swoich wyników.

 3. SZKOŁA TRENERÓW KOMUNIKACJI OPARTEJ NA EMPATII

  Polska

  Od 2006 roku wspieramy naszych Słuchaczy w rozwoju wyjątkowych kompetencji interpersonalnych, jakimi są: empatia wobec siebie i wobec innych. Kształcimy także trenerów komunikacji opartej na empatii, którzy nie tylko zdobywają umiejętność pracy z grupą ale też konkretny materiał do prowadzenia zajęć. Działamy w standardzie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 4. DI FRANCESCA DE ROSE

  Włochy

  Francesca de rose, doradca ds. Organizacji ślubów, pomaga i doradza przyszłym małżonkom na wszystkich etapach przygotowań do ślubu, w formalnościach administracyjnych aż do dnia ślubu i wyjazdu w podróż poślubną. Służy państwu swoim doświadczeniem zdobywanym w branży od 13 lat.

 5. LINEA COACHING

  Belgia

  Firma Linea Coaching utworzona w 2009 roku to niezależne, europejskie biuro konsultingowe. COACHING PROFESJONALNY: Sesje indywidualne - Coaching zespołów/grup. KONSULTING STRATEGICZNY: Diagnostyka i rozwój strategiczny - (wzrost wewnętrzny i organiczny). SZKOLENIA: Tematyczne na miarę prowadzone przez ekspertów. Miejsca, w których działamy to: Belgia, Francja, Luksemburg, Szwajcaria oraz, na zlecenie, inne kraje. Na 1 zespół ekspertów z wielu dyscyplin i wielojęzycznych, 7/7.

 6. HEURESIS CERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIA SP Z O O

  Polska

  Heuresis to zespół ekspertów z zakresu projektowania programów rozwojowych, szkoleń oraz certyfikacji kwalifikacji. Heuresis istnieje na rynku od trzynastu lat i nie jest zwykłą firmą szkoleniową - jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie.

 7. A-TH

  Belgia

  Działamy aktywnie od 28 lat w dziedzinie Zasobów Ludzkich, A-Th. jest pionierem w zakresie outsourcingu dyrektorów, kadr, pracowników i robotników. Nasza specjalność to: Zindywidualizowane i psychologiczne podejście, które jest okazją na postawienie sobie pytań, dokonanie analizy samego siebie. Ta dogłębna praca pozwala na rozszerzenie wyboru i perspektywy życiowej. A-Th jest również wyspecjalizowane w zarządzaniu karierą zawodową.

 8. SKILFI

  Francja

 9. FRANCIS SIGRIST CONSULTING

  Francja

 10. CLÉMENTINE PROUTEAU - COACHING PARENTAL, PERSONNEL & PROFESSIONNEL

  Belgia

 1. ZANGLES & VOCAL COACHING LANA WOLF

  Holandia

 2. WOLFGANG ALLGÄUER MOTIVATIONSSEMINARE UND VORTRÄGE

  Austria

 3. MILACOM

  Belgia

 4. PRAXIS

  Francja

 5. DORIS STEIN-DOBRINSKI

  Niemcy

 6. CSP56

  Francja

 7. PETER SCHLATT COACHING

  Dania

 8. CSP

  Francja

 9. STRATESYS SPRL

  Belgia

 10. REFLECTIONS CAREER COACHING

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego - Import eksport

Liczba wyników

5993 przedsiębiorstwa