• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego

Wyniki dla

Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego - Import eksport

 1. LE CHAT GLOUTON

  Francja

  Verified by europages badge

  Le Chat Glouton wyróżnia się swoimi platformami online, przeznaczonymi do tworzenia i produkcji treści, zarówno w formie pisanej, jak i audio. Platformy te są specjalnie zaprojektowane z myślą o każdym, kto pragnie na swój sposób i na swoim poziomie wnieść wkład na rzecz sprawiedliwszego i dotrzymującego kroku swoim czasom społeczeństwa. Podejmujemy liczne tematy, od analiz politycznych i społeczno-ekonomicznych, po rozszyfrowania mediów, poprzez krytykę konstruktywną. Promujemy przede wszystkim dziennikarstwo ukierunkowane na rozwiązania służące tak zróżnicowanym tematom, jak działalność w ramach stowarzyszeń, walka na rzecz równouprawnienia płci, zwalczanie rasizmu, marketing, powszechna edukacja, psychologia stosowana i społeczna. Od 2021 roku, wsparliśmy i wyszkoliliśmy około 500 osób, wywodzących się z różnych środowisk, między innymi radnych, przekwalifikowujących się specjalistów, studentów, a także ponad dziesięciu nowych przedsiębiorców. Nasza oferta obejmuje: - Wzmocnienie Twoich zespołów technicznych, by pomagać Ci w Twojej transformacji cyfrowej. - Porady i wsparcie w zakresie cyfrowego brandingu personalnego, dzięki tworzeniu treści online. - Wprowadzenie warsztatów, kursów i szkoleń w dziedzinie marketingu i komunikacji cyfrowej.

 2. ITINÉRANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ITINÉRANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształcanie ogólne, specjalistyczne, dokształcanie zawodowe. Jest również obecna w dziedzinach Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego, training courses, szkolenie dla dyrekcji, kurs szkoleniowy dla właścicieli przedsiębiorstw, szkolenie, organizowanie kursów szkolenia zawodowego, coaching, coaching zachowań i relacji, i Coaching zespołów i grup. Ma siedzibę w Courcelles, Belgia.

 3. IF, CONSEIL & COACHING LUXEMBOURG - GENÈVE

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma IF, CONSEIL & COACHING LUXEMBOURG - GENÈVE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Jest również obecna w dziedzinach bilans kompetencji, Szkolenia - leadership, i Gabinet coachingu i szkoleń Paryż. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 4. ELITE CONSULTING PERFORMANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ELITE CONSULTING PERFORMANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Jest również obecna w dziedzinach Coaching zespołów i grup, kształcenie zawodowe, Szkolenia w zakresie managementu, i szkolenie w przedsiębiorstwie. Ma siedzibę w Frejus, Francja.

 5. D2FA CONSULTING

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma D2FA CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Ma siedzibę w Forbach, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JM FORMATION

  Francja

  JM Formation proponuje Państwu liczne narzędzia językowe i porozumiewania się, które towarzyszą Państwu w stosunkach międzynarodowych: SZKOLENIA Z ZAKRESU JĘZYKÓW OBCYCH Szkolenia zgodnie z potrzebami i dostosowane do wszystkich poziomów Wszystkie języki obce Sposobem twarzą w twarz lub przez telefon lub skype Instruktorzy lingwiści i doświadczeni dydaktycy Language Coaching SZKOLENIE W DZIEDZINIE JĘZYKA FRANCUSKIEGO PISANEGO Władać językiem francuskim pisanym, by porozumiewać się skuteczniej Pragmatyczne podejście i zastosowanie w sytuacji COACHING I EKSPATRIACJA Odnieść sukces w ekspatriacji lub zarządzać integracją nowych pracowników zagranicznych Coaching osobisty TŁUMACZENIE Gwarancja Państwa sukcesu w stosunkach międzynarodowych Tłumaczenia realizowane w dużej różnorodności języków i dziedzin Przestrzeganie Państwa imperatywów i Państwa terminów Sieć doświadczonych i profesjonalnych tłumaczy wyspecjalizowanych branżowo Narzędzia technologiczne Tłumaczymy Państwa dokumenty zawodowe (Strony Web, Newslettery, kontrakty, instrukcje obsługi, katalogi, itd.....

 2. HREVOLUTION

  Polska

  Współpracujemy z firmami i instytucjami w zakresie zarządzania kompetencjami pracowników i kadry menedżerskiej. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania wspierające budowanie kapitału jakim są wiedza, umiejętności i zaangażowanie zespołów oraz pojedynczych osób. Istotnym obszarem naszej pracy jest identyfikowanie najbardziej wartościowych pracowników tzw. „top talents” oraz tworzenie dedykowanych projektów rozwojowych.Jesteśmy partnerem w kształtowaniu i komunikowaniu wizerunku pracodawcy. Konstruujemy strategie Employer Branding, umożliwiające rekrutowanie najlepszych kandydatów i zatrzymywanie wewnątrz firmy wartościowych pracowników.Naszym celem są sukcesy Klientów. Z pasją angażujemy się w projekty, które przyczyniają się do budowania przewagi konkurencyjnej firm.Wartościami są dla nas: profesjonalizm, skuteczność w działaniu, etyczne zasady w biznesie, wzajemna satysfakcja ze współpracy i długofalowe relacje biznesowe. Pracujemy na terenie całej Polski.

 3. NOWE WIDOKI

  Polska

  Coaching dla kobiet - na niego zawsze jest czas, zawsze jest potrzeba. Nowe Widoki oferują coaching dla kobiet w modelu hands off, czyli takim, gdzie profesjonajlny i wyspecjalizowany coach nie jest nauczycielem, ale towarzyszem, który wspiera w samodzielnym rozwoju i naprowadza kobiety na odpowiednią drogę. Każda z klientek będzie czuć się silna przez siebie samą, ponieważ to ona będzie rozwijać siebie, wnikać w głąb własnej psychiki, pracować na pytaniach, zadanych przez coacha. Droga ta pozwala na większa kontrolę nad własnymi wątpliwościami, zwiększenie w sobie pewności siebie i asertywności, a także pracę nad stresem i jego zwalczeniem. Własne potrzeby i cele znowu staną się jasne, a droga do nich prosta - podejmowanie wyzwań nie będzie problemem, a motywatorem w dążeniu do sukcesu i rozwoju kariery. Dzięki temu każda z pań zyska nie tylko nowe siły w sferze zawodowej, ale i pozna swoje najmocniejsze strony, a wypalenie zawodowe zniknie bez śladu! Zainteresowana? Wybór należy do Ciebie. Jednak Nowe Widoki, to ten najlepszy.

 4. COACHING KRAKÓW, POLSKA. COACHFORM GRAŻYNA SŁOMSKA

  Polska

  Firma oferuje profesjonalny coaching dla osób prywatnych i dla organizacji, firm. Coaching jest realizowany jako skuteczna metoda wprowadzenia zmiany na dobre w życiu (life coaching in. życiowy), karierze (coaching kariery), w biznesie (coaching biznesu). Jest to szansa na wzrost wyników dla firm i dla poszczególnych pracowników, dlatego proponujemy: executive coaching (dla najwyższej kadry), coaching menadżerski oraz pracę z grupą, zespołem (team coaching). Obecnie są to najlepsze sposoby osiągania celów organizacji poprzez rozwój pracowników. Na stronie www firmy można znaleźć wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu. Proponujemy także szkolenia z umiejętności coachingowych dla menadżerów oraz wsparcie we wprowadzaniu kultury organizacyjnej opartej o ludzi i ich potencjał (kultury coachingowej). Usługi są realizowane w całym kraju. Profesjonalizm zapewnia respektowanie standardów International Coach Federation oraz kompetencje coacha potwierdzone akredytacją.

 5. JOANNA MUSZAK

  Polska

  Joanna Muszak to ceniony psycholog i akredytowany coach ACC-ICF, który oferuje Państwu porady psychologiczne, sesje coachingowe, warsztaty dla rodziców oraz treningi z rozwoju osobistego. Swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych, jak też klientów biznesowych. Prowadzi sesje life coachingu, coachingu biznesowego, team coachingu, coachingu rodzicielskiego oraz diet coachingu. Dzięki współpracy z Joanną Muszak osiągniesz swoje życiowe cele, stworzysz dochodowy biznes, jak też zaczniesz skutecznie zarządzać zespołem w firmie.

 1. COACHING PEOPLE

  Polska

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w działaniach związanych z coachingiem i szkoleniami. Nasza firma współpracuje z profesjonalnymi coachami, trenerami, konsultantami biznesu. Wszystkie nasze usługi oraz działania są indywidualnie dopasowywane do strategii oraz celów, które stawiają sobie nasi klienci, dzięki czemu jesteśmy w stanie prowadzić skuteczne działania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach naszej strony firmowej! Oferta firmy: - Szkolenia biznesowe - Team coaching - Zarządzanie przez coaching - Sesje coachinowe indywidualne - Eventy integracyjne i szkoleniowe - Lean manufacturing - Akademia trenera - Akademia coachingu - Akademia rodzica

 2. PSYCHOTERPEUTA RAFAŁ GRZELCZYK

  Polska

  Psychoterapeuta Rafał Grzelczyk - prowadzę gabinet psychoterapii w Skierniewicach. Działam także w sieci prowadząc terapię online. Pomagam uporać się moim pacjentom z różnymi sytuacjami życiowymi oraz z regulacją emocji. Prowadzę terapię indywidualną, dla par, małżeństw, rodzinną z uwzględnieniem specjalnych potrzeb dzieci oraz młodzieży. Moje działania przynoszą świetne efekty. Jestem certyfikowanym i wykwalifikowanym psychoterapeutą. Moją pasją jest nurt ericksonowski terapii, który wplatam w swoją indywidualną technikę terapeutyczną. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, pomagam wydobyć z wewnętrznych zasobów moc, aby przezwyciężyć trudności i działać dalej ze zwiększoną motywacją i siłą. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi na nawiązywanie rewelacyjnych relacji z pacjentami. Posiadam rekomendacje do pracy z dziećmi i młodzieżą, także tą trudną. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z domu dziecka, w trudnej sytuacji. Pomagam. Zapraszam do mojego gabinetu w Skierniewicach. Zapisy pod numerem telefonu: +48 796 924 185.

 1. COACHING LANE

  Belgia

  Coaching Lane proponuje pomoc profesjonalną i spersonalizowaną kierownikowi, menedżerowi, pracownikowi, zespołowi lub całej organizacji. Celem osoby lub zespołu objętego coachingiem jest osiągnięcie konkretnych i wymiernych wyników, pogłębienie i skonsolidowanie swojej wiedzy oraz zwiększenie swojej skuteczności poprzez poprawę swoich wyników.

 2. EMPOWERMENT COACHING

  Polska

  Firma oferująca indywidualny coaching online - zarówno biznesowy, jak i życiowy. Specjalizujemy się w coachingu menedżerskim przeznaczonym dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. W naszej ofercie znajdziesz nastepujące rodzaje coachingu: przywództwa, kariery, komunikacji interpersonalnej, asertywności, relacji z trudnym szefem.

 3. SZKOŁA TRENERÓW KOMUNIKACJI OPARTEJ NA EMPATII

  Polska

  Od 2006 roku wspieramy naszych Słuchaczy w rozwoju wyjątkowych kompetencji interpersonalnych, jakimi są: empatia wobec siebie i wobec innych. Kształcimy także trenerów komunikacji opartej na empatii, którzy nie tylko zdobywają umiejętność pracy z grupą ale też konkretny materiał do prowadzenia zajęć. Działamy w standardzie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 4. DI FRANCESCA DE ROSE

  Włochy

  Francesca de rose, doradca ds. Organizacji ślubów, pomaga i doradza przyszłym małżonkom na wszystkich etapach przygotowań do ślubu, w formalnościach administracyjnych aż do dnia ślubu i wyjazdu w podróż poślubną. Służy państwu swoim doświadczeniem zdobywanym w branży od 13 lat.

 5. LINEA COACHING

  Belgia

  Firma Linea Coaching utworzona w 2009 roku to niezależne, europejskie biuro konsultingowe. COACHING PROFESJONALNY: Sesje indywidualne - Coaching zespołów/grup. KONSULTING STRATEGICZNY: Diagnostyka i rozwój strategiczny - (wzrost wewnętrzny i organiczny). SZKOLENIA: Tematyczne na miarę prowadzone przez ekspertów. Miejsca, w których działamy to: Belgia, Francja, Luksemburg, Szwajcaria oraz, na zlecenie, inne kraje. Na 1 zespół ekspertów z wielu dyscyplin i wielojęzycznych, 7/7.

 6. A-TH

  Belgia

  Działamy aktywnie od 28 lat w dziedzinie Zasobów Ludzkich, A-Th. jest pionierem w zakresie outsourcingu dyrektorów, kadr, pracowników i robotników. Nasza specjalność to: Zindywidualizowane i psychologiczne podejście, które jest okazją na postawienie sobie pytań, dokonanie analizy samego siebie. Ta dogłębna praca pozwala na rozszerzenie wyboru i perspektywy życiowej. A-Th jest również wyspecjalizowane w zarządzaniu karierą zawodową.

 7. HEURESIS CERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIA SP Z O O

  Polska

  Heuresis to zespół ekspertów z zakresu projektowania programów rozwojowych, szkoleń oraz certyfikacji kwalifikacji. Heuresis istnieje na rynku od trzynastu lat i nie jest zwykłą firmą szkoleniową - jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie.

 8. CLÉMENTINE PROUTEAU - COACHING PARENTAL, PERSONNEL & PROFESSIONNEL

  Belgia

  Firma CLÉMENTINE PROUTEAU - COACHING PARENTAL, PERSONNEL & PROFESSIONNEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Jest również obecna w dziedzinach coaching, Coaching indywidualny, i Coaching zawodowy. Ma siedzibę w Gelbressée, Belgia.

 1. ZANGLES & VOCAL COACHING LANA WOLF

  Holandia

  Firma ZANGLES & VOCAL COACHING LANA WOLF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Jest również obecna w dziedzinach kursy śpiewu, i śpiew. Ma siedzibę w Wezep, Holandia.

 2. MILACOM

  Belgia

  Firma MILACOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Jest również obecna w dziedzinach Zlecanie zarządzania zasobami ludzkimi, Coaching zawodowy, coaching, Coaching zespołów i grup, i Zlecanie zarządzania zasobami ludzkimi. Ma siedzibę w Kraainem, Belgia.

 3. WOLFGANG ALLGÄUER MOTIVATIONSSEMINARE UND VORTRÄGE

  Austria

  Firma WOLFGANG ALLGÄUER MOTIVATIONSSEMINARE UND VORTRÄGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zjazdy, kongresy i sympozja - organizacja i obsługa. Jest również obecna w dziedzinach Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego, seminarium, wykwalifikowany instruktor, Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego, i kurs przedsiębiorczości. Ma siedzibę w Klaus, Austria.

 4. DORIS STEIN-DOBRINSKI

  Niemcy

  Firma DORIS STEIN-DOBRINSKI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Ma siedzibę w Großenseebach, Niemcy.

 5. PRAXIS

  Francja

  Firma PRAXIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Ma siedzibę w Saint Etienne, Francja.

 6. CSP56

  Francja

  Firma CSP56, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Ma siedzibę w Saint Nicolas Du Tertre, Francja.

 7. COACHING AND PSYCHOLOGY PRACTICE PROTALENT

  Szwajcaria

  Firma COACHING AND PSYCHOLOGY PRACTICE PROTALENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Jest również obecna w dziedzinach selekcja personelu, coaching, assessment center, i poradnictwo w zakresie psychologii pracy. Ma siedzibę w Fribourg, Szwajcaria.

 8. SOLUTIONS COACHING

  Francja

  Firma SOLUTIONS COACHING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Jest również obecna w dziedzinach bilans kompetencji. Ma siedzibę w Beauvais, Francja.

 9. ED FORMA

  Francja

  Firma ED FORMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Jest również obecna w dziedzinach szkolenie, certyfikacja, coaching, i Coaching zawodowy. Ma siedzibę w Gournay-Sur-Marne, Francja.

 10. STRATESYS SPRL

  Belgia

  Firma STRATESYS SPRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego - Import eksport

Liczba wyników

5712 Przedsiębiorstwa