• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • agregaty zamrażalnicze

Wyniki dla

Agregaty zamrażalnicze - Import eksport

 1. GLOBAL GASES GROUP THAI CO LTD

  Tajlandia

  Verified by europages badge

  W Global Gases Group (Thailand) Co., LTD naszym celem jest dostarczanie gazów chłodniczych, które wyznaczają standardy w przemyśle. Nasze produkty są wykonane z precyzją, dzięki czemu oferują unikalne połączenie skuteczności, wysokiej wydajności i stałej niezawodności. Dokładamy wszelkich starań, aby systemy chłodnicze nie tylko wytrzymywały, ale także dobrze się rozwijały, nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasza gama produktów obejmuje czynniki chłodnicze HFC, HC, HFO, CFC i HCFC, a także gaz helowy, gaz MAPP, części zamienne do czynników chłodniczych i zbiorniki izo czynnika chłodniczego. Nasza mantra, "Niezawodność doprowadzona do perfekcji", mówi o naszej roli jako podstawowego wsparcia w Państwa działalności. Nasze niezłomne zaangażowanie i dobrze funkcjonujący łańcuch dostaw zapewniają terminowe i nieprzerwane dostawy, chroniąc przed wszelkimi zakłóceniami w dostawach czynników chłodniczych. Wybór GG Group Thai oznacza dostęp do szczytu technologii chłodniczej, umożliwiając systemom działanie z najwyższą wydajnością i utrzymanie optymalnej efektywności, gdy jest to najbardziej istotne. To, co nas wyróżnia, to nie tylko najwyższej jakości gazy, ale także nasze niezachwiane zaangażowanie w dbałość o niezawodność, która przekracza Państwa oczekiwania. Współpracując z Global Gases Group (Thailand) Co., LTD, można dowiedzieć się, jak nasze zaangażowanie rewolucjonizuje podejście do rozwiązań chłodniczych. Zapewniamy, że systemy pozostają chłodne, solidne i działają w najlepszy możliwy sposób. Zapraszamy do udziału w podróży ku doskonałości w chłodnictwie.

 2. LANDIG + LAVA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LANDIG + LAVA GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Bad Saulgau, Niemcy.

 3. UWE ELECTRONIC GMBH HANS BURKHARTSMAIER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UWE ELECTRONIC GMBH HANS BURKHARTSMAIER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Unterhaching, Niemcy.

 4. VAUST KÜHLTECHNIK GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VAUST KÜHLTECHNIK GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Weilmünster, Niemcy.

 5. THÜMAG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THÜMAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach pompy cieplne, i Sprzęt do chłodzenia. Ma siedzibę w Döbritschen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHNEIDER MEDICAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHNEIDER MEDICAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, tkanina komfort cieplny, Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, artykuły ortopedyczne, i woreczki do lodu. Ma siedzibę w Rheinau, Niemcy.

 2. HORTON EUROPE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Ponad 60 lat doświadczenia w przemyśle oraz najwyższy poziom usług serwisowych, niezawodność oraz innowacyjność czyni z firmy Horton cenionego na całym świecie poddostawcę wysokiej jakości układów chodzenia silników. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzęgieł wentylatorów, oraz komponentów stosowanych przez producentów oryginalnego wyposażenia oraz podmioty działające na światowych rynkach części zamiennych. Nasze produkty: agregaty chłodnicze, chłodnice pow. doładowującego, wentylatory silnikowe, klimatyz. samochodowe i przemysłowe, powietrzne chłodnice wody

 3. KUSTEC KÄLTE- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Austria

  KUSTEC Kälte- und Systemtechnik GmbH jest Państwa doświadczonym i kompetentnym partnerem we wszystkich profesjonalnych sprawach związanych z chłodnictwem. Jako ekspert w dziedzinie klimatyzacji i techniki systemowej dla zakładów przemysłowych, jak również dostawca dla instalatorów, klientów komercyjnych i prywatnych, jesteśmy znani wśród naszych klientów i dostawców z długotrwałych, uczciwych relacji i entuzjazmu dla naszej pracy. Nasi pracownicy to zespół wysoko zmotywowanych ekspertów, którzy gwarantują fachowe doradztwo, perfekcyjne instalacje, a w razie potrzeby szybką diagnozę i usuwanie usterek. KUSTEC Kälte- und Systemtechnik GmbH to firma o globalnym zasięgu, która produkuje innowacyjne urządzenia chłodnicze do chłodzenia wodoru w samochodowych stacjach napełniania wodorem. KUSTEC dostarcza koncepcje chłodzenia dla stacji tankowania wodoru, rozwiązania dla długodystansowej elektrycznej mobilności przyszłości!

 4. BEIJER REFRIGERATION, UAB

  Litwa

  Handel hurtowy stprzętem do chłodzenia i klimatyzacji, wypełnienie, freon, sprężarki, izolacja, przewody, armatura, parowniki, skaplacze, automatyka, narzędzia.

 5. PARS SOGUTMA

  Turcja

  Firma PARS SOGUTMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty zamrażalnicze, Agregaty zamrażalnicze, i lada chłodnicza dla cukierni. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. S2000 COMMERCIAL KITCHEN AND REFRIGERATION

  Turcja

  Firma S2000 COMMERCIAL KITCHEN AND REFRIGERATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach kuchnie przemysłowe, i cold rooms, cooling systems. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. TECHNOTRANS SE

  Niemcy

  Firma TECHNOTRANS SE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje przemysłowe chłodnicze, i urządzenia i instalacje chłodnicze przemysłowe. Ma siedzibę w Sassenberg, Niemcy.

 1. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Agregaty zamrażalnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Chłodnice powietrza suche, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Agregaty zamrażalnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Sivas, Turcja.

 2. LABOR- UND REINRAUMTECHNIK ARNSDORF GMBH

  Niemcy

  Firma LABOR- UND REINRAUMTECHNIK ARNSDORF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach kriostaty, przetwórstwo tworzyw sztucznych, termostaty, i wózki do laboratoriów. Ma siedzibę w Arnsdorf, Niemcy.

 3. ENTEK SOGUTMA / ENTEK REFRIGERATION

  Turcja

  Firma ENTEK SOGUTMA / ENTEK REFRIGERATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach lada chłodnicza dla cukierni, Szafa chłodnicza dla cukiernii i kawiarni, i szafy chłodnicze dla cukierni. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. KREUTZTRÄGER KÄLTETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KREUTZTRÄGER KÄLTETECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 5. BALLING KÜHLANLAGEN INH. WALTRAUD BALLING-BONGERS

  Niemcy

  Firma BALLING KÜHLANLAGEN INH. WALTRAUD BALLING-BONGERS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Burladingen, Niemcy.

 6. SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI

  Turcja

  Firma SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty zduńskie przemysłowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty zamrażalnicze, Łyżki, widelce i noże, Agregaty zamrażalnicze, Łyżki, widelce i noże, i wózki czyszczące. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

 7. FRIMONDO GMBH

  Niemcy

  Firma FRIMONDO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 8. BOXCOLD ROMÂNIA

  Rumunia

  Firma BOXCOLD ROMÂNIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 1. CBR FOOD TECHNIC GMBH

  Niemcy

  Firma CBR FOOD TECHNIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Karft, Niemcy.

 2. ACT COMMODITIES

  Holandia

  Firma ACT COMMODITIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Giełdy papierów wartościowych i towarowe. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty zamrażalnicze, paliwo, Agregaty zamrażalnicze, oleje, i biofuels. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 3. OSELECTION

  Hiszpania

  Firma OSELECTION, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, telefonia, i fotografia. Ma siedzibę w Revilla De Camargo, Hiszpania.

 4. DNS TEKNIK IC VE DIS TICARET LTD.STI.

  Turcja

  Firma DNS TEKNIK IC VE DIS TICARET LTD.STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji gum do żucia. Ma siedzibę w Turgutlu, Turcja.

 5. PUR-SYSTEMBAU GMBH

  Niemcy

  Firma PUR-SYSTEMBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Michelau, Niemcy.

 6. TIARADEVELOPMENT

  Słowacja

  Firma TIARADEVELOPMENT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach chłodziarki końcowe. Ma siedzibę w Košice, Słowacja.

 7. ERNST WINNINGER GMBH

  Austria

  Firma ERNST WINNINGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Regau, Austria.

 8. ROSEN COOLING TECHONOLGY

  Turcja

  Firma ROSEN COOLING TECHONOLGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Ma siedzibę w Izmir /torbali, Turcja.

 9. IBH INGENIEURBÜRO HARM ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma IBH INGENIEURBÜRO HARM ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów przemysłowych, silniki i rozruszniki, konserwacja silników morskich, budowanie szalup, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 10. DAKY TEKNOLOJI OTOMASYON SAN TIC A.S.

  Turcja

  Firma DAKY TEKNOLOJI OTOMASYON SAN TIC A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach lada chłodnicza dla cukierni, i lady na chleb. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo