• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • agregaty wodne wysokociśnieniowe

Wyniki dla

Agregaty wodne wysokociśnieniowe - Import eksport

 1. PRISM

  Francja

  Verified by europages badge

  PRISM: 100% francuska ochrona sanitarna i mikrobiologiczna. Francuski producent przemysłowy, firma PRISM (Médical Protect) utworzona w sierpniu 2020 roku w kontekście kryzysu zdrowotnego, powstała w wyniku spotkania przedsiębiorców doświadczonych w ochronie zdrowia i projektanta maszyn do wytwarzania masek ochronnych. •Made in France : Firma z siedzibą w Montpellier opracowała rozwiązania Made-in-France w zakresie ekonomicznego, odpowiedzialnego ekologicznie i zrównoważonego czyszczenia & dezynfekcji. Zorganizowała również niezależny francuski sektor jednorazowych masek ochronnych dróg oddechowych. •Nowości 2023 - bioczyszczenie : D-VAP 2000 & 5000 : czyszczenie & dezynfekcja parą bez chemikaliów. •Nasze produkty : maseczki FFP1, FFP2 i FFP3: w kształcie kaczego dzioba. Maseczki chirurgiczne typu I, II i IIR w trzech kolorach: niebieskie, białe i czarne. Personalizacja maseczek FFP2 (logo, komunikat itp.). Personalizacja maseczek chirurgicznych (typ I, II i IIR) w procesie monochromatycznym i czterokolorowym (logo, komunikaty itp.). •Przetestowane i certyfikowane: Podwójna certyfikacja na naszych FFP1, FFP2 i FFP3: EN 149: 2001 + A1: 2009 FFP2 NR i EN 14683: 2019 + AC: 2019. Maseczki chirurgiczne spełniające normy: EN 14683: 2019 + AC: 2019. D-VAP : Norma AFNOR NF T72-110 Bakteriobójcze - Wirusobójcze- Grzybobójcze Certyfikaty PRISM: ISO 13485 (zdrowie), ISO 9001 i LABEL ENVOL. •Wzbogacić wasz katalog wyrobów medczycznych: Rozwój waszej oferty i produkty PRISM. Kontakt: j.yvanez@prism-medical-protect.fr

 2. SC-TECHNOLOGIE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SC-TECHNOLOGIE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 3. FLOW-TECH PRODUCTS GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FLOW-TECH PRODUCTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Ziefen, Szwajcaria.

 4. G. DREXL GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma G. DREXL GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Bad Abbach, Niemcy.

 5. TECHNIK-KUBICK, ANDREE KUBICK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNIK-KUBICK, ANDREE KUBICK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Weyhe, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PP-U KOMNINO SP Z O.O.

  Polska

  Firma Komnino od wielu lat zajmuje się produkcją zbiorników ciśnieniowych w różnych wariantach. W ofercie są zbiorniki wyrównawcze pionowe, poziome . są tez zbiorniki wyrównawcze poziome do nadbudowy agregatów, Zbiorniki hydroforowe pionowe i poziome. Komnino posiada też armaturę i elementy do zbiorników ciśnieniowych Firma produkuje też zbiorniki, części i sprzęt do obróbki strumieniowo-ściernej. Komnino wykonuje też zbiorniki na indywidualne zamówienia, wg specjalnych projektów Zapraszamy do poznania oferty.

 2. KNAPPWULF GMBH

  Niemcy

  KNAPPWULF - DEALER KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY! U nas otrzymujesz sprzęt bezpośrednio. Oznacza to, że działamy bez pośredników. Jest to szczególnie widoczne w cenie, ale także w jakości. Ponieważ nasze produkty są produkowane bezpośrednio według wymagań klienta. Dzięki temu możemy zagwarantować ciągłe poszerzanie naszej oferty produktowej. Dlatego warto odwiedzać nas w regularnych odstępach czasu. Uszczęśliwiliśmy już wielu zadowolonych klientów naszym sprzętem, takim jak generatory, sprężarki powietrza i wózki narzędziowe, dmuchawy śnieżne, piaskarki, zamiatarki i odkurzacze do liści, i z przyjemnością powitamy Cię jako przyszłego klienta firmy KnappWulf. Jako międzynarodowy dostawca, nasza wysyłka i serwis nie ograniczają się tylko do rynku niemieckiego, ale również w całej Europie można otrzymać naszą najwyższą jakość bezpośrednio z pierwszej ręki. Wypróbuj nas!

 3. RAXPOL SP Z O O

  Polska

  W RAXPOL zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest stały dostęp do prądu. Nie ważne, czy to plac budowy, gospodarstwo rolne lub ewentualnie inny obszar, na jakim potrzebny jest dostęp do prądu - jeżeli wyszukujesz usługi wynajęcia agregatu prądotwórczego na terenie Warszawy, RAXPOL pomoże. Eksperci pomogą w doborze i zajmą się wszystkimi formalnościami, dostarczając lub użyczając wybrany agregat prądotwórczy. Atrakcyjne ceny, sprzęt w pełni sprawny oraz gotowy do działania - wypróbuj ofertę na stronie!

 4. ROHRER GROUP

  Austria

  Od niemal 40 lat, grupa Rohrer Group jest godnym zaufania partnerem w dziedzinie usług przemysłowych. Naszym klientom na całym świecie oferujemy następujące usługi: czyszczenie przemysłowe, konstrukcje rusztowań, izolacje przemysłowe, obsługa katalizatorów i reaktorów przemysłowych, obsługa i zarządzanie, budowa instalacji i aparatur przemysłowych, zarządzanie parkiem maszynowym. Nasze produkty i usługi: rusztowania fasadowe, usługi przemysłowe, czyszczenie wież chłodniczych

 5. FLOW EUROPE GMBH

  Niemcy

  urządzenia do cięcia strumieniem wody i strumieniem abrazyjnym do wszystkich aplikacji 2D i 3D; pompy ultrawysokociśnieniowe do 6500 barów oraz elementy wysokociśnieniowe

 1. CLENA GMBH

  Niemcy

  Firma CLENA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Jest również obecna w dziedzinach Odkurzacze przemysłowe, podgrzewacz wody pod wysokim ciśnieniem, pompy wysokoprężne, urządzenia hydriques a wysokie ciśnienie, i Odkurzacze przemysłowe. Ma siedzibę w Flensburg, Niemcy.

 2. GNL HANDELS- UND VERWALTUNGS-GMBH

  Niemcy

  Firma GNL HANDELS- UND VERWALTUNGS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zespoły prądnicowe. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty wodne wysokociśnieniowe, silniki benzynowe, myjki na ciepłą wodę, wózki narzędziowe, i Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Glinde, Niemcy.

 1. SABVA

  Belgia

  Firma SABVA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt do mycia samochodów wodą pod wysokim ciśnieniem, przemysłowe myjki ciśnieniowe, przemysłowe maszyny sprzątające, i urządzenia czyszczące na mokro i na sucho. Ma siedzibę w Profondeville, Belgia.

 2. FRANK HOCHDRUCK- & DAMPFTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma FRANK HOCHDRUCK- & DAMPFTECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 3. BIBKO® UMWELT- UND REINIGUNGSTECHNIK GMBH - GESCHÄFTSBEREICH PLATZ®

  Niemcy

  Firma BIBKO® UMWELT- UND REINIGUNGSTECHNIK GMBH - GESCHÄFTSBEREICH PLATZ®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty wodne wysokociśnieniowe, pompy wysokoprężne, mycie pod ciśnieniem, i Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Beilstein, Niemcy.

 4. DIMACO SAT

  Francja

  Firma DIMACO SAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w CHINON, Francja.

 5. COMET S.P.A.

  Włochy

  Firma COMET S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Jest również obecna w dziedzinach Opryskiwacze rolnicze, pompy tłokowe, pralnice wodne, pompy do wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia, i Opryskiwacze rolnicze. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 6. MPR MARK PÖTHIG REINIGUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma MPR MARK PÖTHIG REINIGUNGSTECHNIK, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Breitscheid, Niemcy.

 7. KÄRCHER CENTER EISELE KG

  Austria

  Firma KÄRCHER CENTER EISELE KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Kufstein, Austria.

 8. TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER

  Turcja

  Firma TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, akcesoria i części zamienne, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, i konserwacja pomp próżniowych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. EXACT HOCHDRUCKREINIGER

  Niemcy

  Firma EXACT HOCHDRUCKREINIGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Jest również obecna w dziedzinach przemysłowe myjki ciśnieniowe. Ma siedzibę w Bad Salzdetfurth, Niemcy.

 2. FRANKFURTER TECHNIK CENTER INH. JÖRG TEMME

  Niemcy

  Firma FRANKFURTER TECHNIK CENTER INH. JÖRG TEMME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 3. SVG SUPER WASH WASCHANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma SVG SUPER WASH WASCHANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Benningen, Niemcy.

 4. BODO MACK

  Niemcy

  Firma BODO MACK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Düren, Niemcy.

 5. SPEEDYWASH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SPEEDYWASH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Landau, Niemcy.

 6. ERGIN MACHINERIE

  Turcja

  Firma ERGIN MACHINERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Jest również obecna w dziedzinach Rybołówstwo - wyposażenie i sprzęt, pranie dywanów, maszyna do mycia tkanin, Rybołówstwo - wyposażenie i sprzęt, i maszyny do czyszczenia przemysłowego. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. SCW MAKINA

  Turcja

  Firma SCW MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. B & G CLEANING SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma B & G CLEANING SYSTEMS LTD, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajem urządzeń do czyszczenia, i oczyszczarka parowa do czyszczenia przemysłowego. Ma siedzibę w Uttoxeter, Zjednoczone Królestwo.

 9. INGOLD & BURGERT GMBH

  Niemcy

  Firma INGOLD & BURGERT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane do elektrotechniki. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Maszyny do pastowania posadzek, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Maszyny do pastowania posadzek, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, i Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 10. MECLEAN

  Holandia

  Firma MECLEAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, washers, odkurzacze przemysłowe, i zamiatarki. Ma siedzibę w Terneuzen, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo