• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pióra wieczne

Wyniki dla

Agent Przedstawiciel - Pióra wieczne

Agent/Przedstawiciel
 1. SKLEP PAPIER NOŻYCE. PETER BRANDS SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy grupą młodych ludzi, tworzących specjalistyczny sklep z materiałami piśmienniczymi marek Parker, Waterman, Faber-Castell, Graf von Faber-Castell i Pelikan. Tak wąski obszar działalności pozwala nam zapewnić pełną ofertę piór, długopisów, ołówków i akcesoriów wymienionych producentów. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują wykonywane ręcznie, ekskluzywne pióra wieczne. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria do piór, takie jak: atramenty wraz z tłoczkami, naboje do piór, wkłady do długopisów oraz idealne na prezent - zestawy piór w praktycznych etui.

 2. M

  Portugalia

  Firma M, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pióra wieczne. Jest również obecna w dziedzinach odnawialne pożyczki bankowe konsumpcyjne dla osób prywatnych. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 3. CULEN A PARTNER

  Słowacja

  Firma CULEN A PARTNER, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pióra wieczne. Jest również obecna w dziedzinach Agencje reklamowe, Artykuły reklamowe firmowe, Agencje reklamowe, i Artykuły reklamowe firmowe. Ma siedzibę w Bratislava 2 , Słowacja.

 4. OTTO OFFICE (SK) S.R.O.

  Słowacja

  Firma OTTO OFFICE (SK) S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Pióra wieczne, Pieczątki i stemple, Pióra wieczne, i Pieczątki i stemple. Ma siedzibę w Bratislava , Słowacja.